8 клас

20 лютого - День Небесної Сотні

Щороку 20 лютого наша держава вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні. Це увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

Драматичні події листопада 2013-го – лютого 2014 року є важливим поворотним моментом в історії України. Громадяни різного віку, соціального та освітнього рівня, різного етнічного походження й конфесійної належності об’єдналися для захисту своїх прав, свободи та європейського вектора розвитку проти свавілля й несправедливості влади. Рух за громадянські права та людську гідність, розпочавшись у столиці, охопив усі регіони країни. Акції на підтримку вимог Євромайдану українські спільноти організовували й за кордоном.

16 лютого - День Єднання!

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського 16 лютого 2022 року оголошується ДНЕМ ЄДНАННЯ.

День єднання має консолідувати націю й засвідчити зміцнення стійкості українців перед викликами гібридних загроз та інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Наша школа взяла участь у флешмобі: звучав гімн від учнів та вчителів, перегляд відео-презентації про цей день.

День єднання - зовсім молоде свято, яке має згуртувати українців і показати, що ми - єдиний народ.

День Єднання.mp4

9 лютого світова спільнота відзначала День безпечного Інтернету.

8 лютого у школі було проведено ряд заходів для учнів з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет.

Для учнів школи проводилися відео-уроки на тему: «Інтернет - користь чи прихована небезпека» з метою ознайомлення учнів з правилами поведінки в Інтернеті. Учні охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті.

Був проведений виховний захід в актовій залі про користь і шкідливі звички проводження часу в Інтернеті.

З 8 класом проведено тренінг “Разом для найкращого Інтернету” до Дня безпечного Інтернету.

1 лютого - класна година «Відповідальність за свої вчинки»


Сьогодні ми поговоримо про почуття відповідальності. Ця виховна година допоможе вам навчитися відповідати за свою поведінку і робити обґрунтований вибір замість того, щоб діяти імпульсивно.

Я несу відповідальність за свої дії: за правильні вчинки я отримую нагороду, а за неправильні – покарання. Я маю визнавати свої помилки і не перекладатиму власну провину на інших. За свої сьогоднішні вчинки ми відповідаємо у майбутньому.

Ви можете прожити свої юні роки подібно кораблю, що пливе по річці, або зірваному листку. Корабель сам вибирає плисти йому за течією чи проти. У нього є вибір. Осінній листок пливе за течією, вибору у нього нема.

Отже: „Хто я: творець свого майбутнього чи самотній листок, який несе течія ”

Кожна людина від дитини до короля повинна нести відповідальність за свої вчинки, якщо вона прагне бути творцем свого майбутнього. Цього можна досягнути, якщо завжди відповідати за власну поведінку та власні вчинки. Тільки за таких умов ви можете зробити вільний вибір, досягти своєї мети і відкрити для себе нові можливості, замість того, щоб це за вас вирішував хтось інший.


27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту із 2005 року, коли була ухвалено відповідну резолюцію Генеральної Асамблеї ООН. У ній стверджувалося, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Україна приєдналася до цього документа у 2012 році і разом зі всім світом почала відзначати пам’ять про цю сумну подію.

З 8 класом проведена інформаційна перерва до Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту.

22 січня — День Соборності України

Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

Здобутки попереднiх поколiнь продовжують своє життя в поколiннях прийдешнiх. Вони допомагають, пiдтримують зберiгати найсвятiше — пошану до наших батькiв, дiдiв; справу боротьби за Українську державу.

Тематична лінійка до дня соборності України проведено для всієї школи в актовій залі.

Інформаційна хвилина «Соборна мати Україна, одна для всіх як оберіг! » проведено з 8 класом.


11 січня - класна година «Сучасна молодіжна мода і здоров’я»

Темою нашої класної години є мода, краса і здоров’я сучасної молоді.

Про моду часто говорять у засобах масової інформації, можливо, саме тому вона стає надзвичайно привабливою для сучасних молодих людей. Утім, модні тенденції іноді призводять до проблем, пов’язаних із духовним та фізичним здоров’ям. Сьогодні ми поговоримо про те, які життєві пріоритети для нас важливіші. Яка вона, мода? Чи варто сліпо наслідувати її? Яка краса важливіша: зовнішня чи внутрішня? В цьому учні 8 класу спробували розібратися!

На уроці були: відеозапис «Історія мода за 5 хвилин», презентації «Модні тенденції 2017 року», « Історія татуювання», «Пірсинг» Практичні рекомендації щодо створення зовнішнього вигляду учнів в школі.

Отже в людині все має бути прекрасним: і зовнішність, і душа. А для цього треба докладати певні зусилля, мати почуття міри і здоровий глузд. І все ж таки вирішувати вам, зовнішня чи внутрішня краса важливіша, що обрати моду чи здоров’я. Оскільки ви - господарі власного життя, вам робити вибір і нести відповідальність за свої вчинки. Але пам’ятайте, що ви майбутні педагоги-вихователі, мами, і маєте бути еталоном для наслідування дітьми. І на завершення слова знаменитої Коко Шанель, які хотілось, щоб стали кредом вашого життя: «Я не думаю про те, щоб бути модною. Більшу частину свого часу я присвячую тому, щоб бути здоровою».