7 клас

З 17 - 21 травня проведений Тиждень безпеки дорожнього руху:

  • гра-квест "«Знавці правил дорожнього руху»;

  • Перегляд презентації «Безпека на зупинках громадського транспорту. Безпека пасажира»;

  • Перегляд відеороликів з безпеки дорожнього руху.



20 травня

відбулася лінійка присвячена

до Дня Вишиванки

Сьогодні, у третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки. День вишиванки не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди.

День Пам'яті і Примирення

День Перемоги

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні встановлений відповідно до Закону «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років». Відзначення Дня перемоги над нацизмом включає в себе переосмислення подій Другої світової війни, руйнування радянських історичних міфів, чесний діалог навколо складних сторінок минулого.

26 квітня виховна година

"Аварія на Чорнобильській АЕС. Що ти знаєш про Чорнобильську АЕС?"

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду.

Учні 7 класу - познайомилися з інформацією та переглянули відео.

(https://docs.google.com/document/d/13Kupc-NXeUiOsPn9WHeo0utiJar2-0gbZiH2joa1pts/edit#)

Обговорили про цю трагедію.

Після чого учні пройшли тест "Що ти знаєш про Чорнобильську АЕС?" (https://vseosvita.ua/test/start/gff462)

16 квітня виховна година про "Права дітей згідно з Конвенцією ООН і Конституцією України."

Конвенція про права дитини

стаття2
стаття3
стаття12
стаття13
стаття14

Шановні батьки та учні!

З 29.03 - 04.04.2021 року - весняні канікули!

Із землі ще не зійшов сніг, а в душу проситься весна. Вона замайоріла мімозами, нарцисами, гіацинтами, тюльпанами, нагадуючи своїм диханням про Міжнародний жіночий день 8 Березня. Це по-справжньому світле та весняне жіноче свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, сердечність та вірність.

8 Березня!

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. Міжнародне свято рідної мови мало послугувати захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті.

В Україні це свято відзначають з 2002 року. Відтоді воно стало ще одним днем пошанування рідної мови в кожному освітньому закладі, у бібліотеках, культурних центрах, просвітницьких організаціях України.

Любіть і поважайте свою рідну мову!

«Небе́сна Со́тня» — прийнята в Україні збірна назва загиблих протестувальників, які мали безпосередній стосунок до ідеї та акції Євромайдану (Революції Гідності) у грудні 2013 — лютому 2014 року

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні.

19 лютого учні класу вшановували пам`ять Героїв Небесної Сотні, взявши участь у загальношкільній акції "Ангели Майдану: пам`ятаємо!".

5 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету.

"Ми за безпечний інтернет"

В 7 класі 3 лютого відбулася класна година

«Відповідальність за свої вчинки»

Конституція України проголосила нашу державу правовою. Але ця теза залишається поки що лише декларацією про наміри. І тому важливим напрямом формування правової держави в Україні є заходи з підвищення правової культури людей. Лише людина, яка володіє правовою культурою, добре знає закони та поважає їх, сприяє формуванню

З 11 січня 2021 року в закладі освіти запроваджено дистанційне навчання. Всю необхідну інформацію можна знайти на сторінці Навчання в умовах карантину.

Пам'ятка для учнів та батьків на зимові канікули

Учень! Бережи себе!

Новорічні свята нашого класу

11 грудня проведена виховна година на тему "Особиста цінність та безпека" для учнів 7 класу.

Класний керівник надав учням знання, які допоможуть усвідомити цінність їхнього життя, та навчити правилам захисту свого життя, зокрема у ситуаціях інтимного спілкування з іншими людьми.

На початку урока класний керівник провела гру "Вгадай, скільки коштує?"

Справжню цінність речей не завжди можна вірно оцінити лише по зовнішньому вигляду. Цінність─ це щось більше, аніж наше враження з першого погляду. Сьогодні ми обговорили про цінність життя людини та її тіла, про особисту цінність та про правила безпеки, які допоможуть вам зберегти своє життя та тіло.

Особисті кордони - це персональний кодекс, який визначає відносини з іншими людьми. Невидимі лінії, які ніхто не повинен перетинати. Виділяють 4 видів: 1 - публічний простір, 2 - соціальний простір, 3 - особистий простір, 4 - інтимний простір.

Перегляд мультфільма «Сексуальне насильство у сім'ї». (Мультфільм Ви можете знайти за посиланням https://www.savechild.com.ua/12-15)

Класний керівник розповіла історію про перстень, який продавався в комісійному магазині. Він не приваблював покупців, всі думали, що це "цікаве брязкальце". А виявилося, що камінь на перстні дуже дорогий, що він був творінням відомого старовинного майстра.

14 грудня продовження бесіди на тему "Особиста цінність та безпека"

Класний керівник показала презентацію на цю тему. Обговорено, що кожного життя є дорогоцінним скарбом, який потрібно надійно охороняти. Особливо від небезпечних людей.

7 клас перегланув мультфільм Мультфільм "Таємниці" (Ви можете знайти за посиланням https://www.savechild.com.ua/8-11 )

Потрібно дотримуватися простих правил безпеки:

1. Стоп незнайомець!

2. Стоп фото!

3. Стоп дотик!

4. Стоп секрет!

5. Стоп страх!

НЕ бійся, якщо ти потребуєш підтримки та допомоги. ТІЛЬКИ НЕ МОВЧИ!

1 грудня у всьому світі відзначають День боротьби зі СНІДом

День боротьби зі СНІДом проголошено Всесвітньою організацією охорони здоров'я та вперше відзначено 1 грудня 1988 року. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.

Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

Сьогодні ВІЛ – це не вирок. Люди з вірусом імунодефіциту можуть жити звичайним життям, народжувати дітей, працювати, подорожувати тощо. Достатньо вчасно вживати ліки. Якщо ВІЛ-інфекція діагностується вчасно, відразу розпочинається АРТ і надається необхідне лікування пацієнту, а відтак людині гарантується якісне та повноцінне життя.

28 листопада - о 16 годині - “Запали Свічку пам'яті”

Кожен може долучитися до збереження пам’яті та правди про Голодомор:

  • - запалити свічку у вікні своєї домівки чи біля пам’ятного хреста або меморіалу у День пам'яті жертв голодоморів;

  • - віднайти старі світлини рідних людей.

25 ЛИСТОПАДА "16 днів проти насильства"

Дискусія щодо теми насильства пройшла за кругим столом "Зупини насильство - захисти себе". Семикласники активно висловлювали свої думки. Класний керівник повідомила, що насильством є не тільки бійки, а й звичайні штовхани, прізвиська, глузування, все, що порушує права іншого, принижує його гідність.

27 листопада була проведена виховна година "16 днів проти насильства". Обговорили правила безпеки, що потрібно робити, якщо скоїне насильство. Необхідно звертатися за консультацією та допомогою. Кожен має право на допомогу!

21 листопада - ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

19 листопада - перегляд відеоролику до Всесвітнього дня боротьби з палінням. Негативний вплив шкідливих звичок на здоров’я. Шкідливі звички, чи життя в задоволення?

5 жовтня відбулася виховна година для 7 класу на тему "СТОП БУЛІНГУ!"

Сьогодні все частіше в шкільному середовищі звучить слово «булінг». У перекладі з англійської воно означає знущання, цькування чи залякування. Булінг відрізняється від звичайної суперечки між дітьми тим, що супроводжується фізичним чи психологічним насиллям: дитину висміюють, залякують, б’ють, псують речі.

Потрібно захистити наших дітей від сексуального

насильства в Інтернеті.

21 ЖОВТНЯ - проведений виховний захід "Інтимне селфі в інтернеті".

14 Жовтня - День захисника України!

Вікторина до дня Захисника України.

14 жовтня 2020 рік виховний захід. Вікторина.

13 жовтня бесіда з 7 класом на тему

"Правильне харчування - запорука успіху".

Цього року перший урок був присвячений правилам безпечного навчання під час карантину. Як зупинити короновірус? Короновірус: профілактика інфікування і поширення. Як знизити ризик інфікування коронавірусом? Коли використовувати медичну маску.

Перший урок "З Україною в серці..."

1 ВЕРЕСНЯ

Свято Першого дзвоника.

День знань.

"Перше вересня день особливий".

7 КЛАС