Олімпіади та конкурси

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 

зі спеціальності 013 «Початкова освіта»

 Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського вже кілька років поспіль призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта», організатором якого є факультет дошкільної і початкової освіти імені Валентини Волошиної.

У конкурсі беруть участь студенти вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці, що навчаються у цих навчальних закладах.

Студентські наукові роботи, що подаються на конкурс, повинні відповідати вимогам «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук», затвердженого Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

Автори найкращих робіт за рішенням галузевої конкурсної комісії отримують запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції, де вони виступають з науковою доповіддю і в процесі дискусії захищають результати власних наукових досліджень.

Інформаційне повідомлення

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1179 від 05 листопада 2021 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського призначено базовим навчальним закладом для проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта».

До участі в першому етапі Конкурсу (рецензування робіт) запрошуються студенти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих закладах, студенти закладів вищої освіти інших країн.

Для участі у ІІ турі Конкурсу (результатами проведення І туру на базі Вашого закладу вищої освіти) необхідно надіслати:

1. Зброшурований друкований варіант наукової роботи (інформація щодо вимог до оформлення – у додатку 1).

2. Анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи.

3. Копії наукових статей, довідок про впровадження результатів наукових досліджень тощо, де прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, найменування закладу вищої освіти, найменування бази дослідження замінюються шифром (шифр – не більше двох слів). Для цього достатньо перелічену інформацію зафарбувати коректором і поверх розбірливо написати шифр (або в інший спосіб).

4. В окремому запечатаному пакеті під тим самим шифром подаються відомості про автора (авторів) та наукового керівника наукової роботи (додаток 2) та копії наукових статей, довідок про впровадження результатів наукових досліджень тощо, де прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, найменування закладу вищої освіти, найменування бази дослідження є реальними.

5. Електронний варіант усієї документації, а саме: наукову роботу, анотацію, відомості про автора (авторів) та наукового керівника, статті та довідки про впровадження у форматі pdf просимо надсилати на електронну пошту konkyrs180422@gmail.com не пізніше 15.02.2022 року.

Друковані матеріали (пункти 1-4) просимо надсилати до 15 лютого 2022 року (на поштовому штемпелі дата відправки не пізніше 15.02.22 р.) простим листом Укрпоштою, за адресою: Голові галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта», проректору з наукової роботи Коломієць А.М., ВДПУ імені Михайла Коцюбинського, вул. Острозького, 32 м. Вінниця, Україна, 21001.

Як виключення, надсилання можливе Новою поштою за адресою: м. Вінниця, відділення №18, Колосова Олена Вікторівна, телефон: 0678772783 (оплата за пересилку здійснюється конкурсантом).

До 22 березня 2022 року на веб-сайті Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського буде оприлюднено інформацію про дату проведення другого етапу ІІ туру Конкурсу (відбуватиметься у режимі відео конференції) та рейтинговий список запрошених до участі у науково-практичній конференції, а також їх роботи. Одночасно на адресу закладів вищої освіти будуть надіслані листи-запрошення учасникам.

Детальніша інформація про Конкурс – на сайті університету: http://vspu.edu.ua/index.php?p=news

Отримати додаткову інформацію щодо Конкурсу можна за телефонами:

(0432) 27 68 82 – Коломієць Алла Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи ВДПУ імені Михайла Коцюбинського.

+38 096 46 94 183 – Демченко Олена Петрівна – кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету дошкільної і початкової освіти імені Валентини Волошиної ВДПУ імені Михайла Коцюбинського.

+38 067 87 72 783 – Колосова Олена Вікторівна – кандидат педагогічних наук, старший викладач, заступник декана з наукової роботи факультету дошкільної і початкової освіти імені Валентини Волошиної ВДПУ імені Михайла Коцюбинського.


Вимоги до оформлення

Роботи повинні бути оформлені згідно з вимогами Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук, основні з яких наведені нижче:

1. На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів. Наукові роботи повинні бути пошуковими за своїм характером, не мати нагород НАН України та органів державної влади, інших конкурсів.

2. Одна наукова робота може мати не більше двох авторів за наявності у них спільних з теми наукової роботи матеріалів та одного наукового керівника. Якщо авторами наукової роботи є студенти з різних вищих навчальних закладів, можуть бути два наукові керівники з різних вищих навчальних закладів.

3. Наукові роботи студентів, які є тематичним продовженням робіт, поданих на Конкурс у попередні роки, розглядаються за умови наявності в них не більше 25 % наукового матеріалу з попередньої роботи.

4. Наукові роботи оформлюються відповідно до таких вимог:

- текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4, поля: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє і нижнє – по 20 мм;

- наукова робота повинна мати титульну сторінку (на ній зазначаються тільки шифр та назва роботи), зміст, вступ, розділи, висновки, список використаної літератури та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи;

- наукова робота обов’язково має містити посилання на джерела інформації у разі використання ідей, тверджень, відомостей, отриманих іншими особами;

- загальний обсяг роботи не повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків та переліку літературних джерел;

- креслення та ілюстрації, що додаються до роботи, повинні бути скомпоновані на аркуші формату А3 або А4.

Наукові роботи подаються в друкованому вигляді та на електронних носіях.

5. Наукові роботи виконуються українською мовою. За погодженням з Організаційним комітетом може проводитись Конкурс іноземними мовами. На такий Конкурс наукові роботи подаються відповідними мовами.

6. У наукових роботах, що подаються на Конкурс, у тому числі в копіях патентів, наукових статей тощо, прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, найменування вищого навчального закладу замінюються шифром (шифр – не більше двох слів).

Окремо під тим самим шифром подаються відомості про автора (авторів) та наукового керівника наукової роботи (Додаток 1 «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт»).

7. Наукові роботи, подані на Конкурс з порушенням вимог, до участі у Конкурсі не допускаються та за рішенням конкурсних комісій (галузевих конкурсних комісій) знімаються з розгляду.

До кожної наукової роботи переможців першого туру Конкурсу додається анотація наукової роботи. У анотації наукової роботи під шифром «_______________» зазначаються:

- актуальність, мета, завдання наукової роботи, використана методика дослідження;

- загальна характеристика наукової роботи (структура, обсяг, кількість схем, таблиць, використаних наукових джерел тощо).

У кінці анотації подається набір ключових слів (сталих термінів), що вживаються у науковій роботі та визначають її тематику. Загальна кількість ключових слів повинна становити не менше трьох, але не більше десяти. Ключові слова подаються у називному відмінку, друкуються великими літерами у рядок, через кому.

Текст анотації повинен бути лаконічним і відображати основний зміст роботи та не перевищувати обсяг однієї сторінки.

В окремому запечатаному пакеті під тим самим шифром подаються відомості про автора (авторів), наукового керівника роботи, а також копії патентів, наукових статей автора тощо (за наявності та необхідності), просимо вказувати у відомостях про автора номер мобільного телефону.

Щодо оформлення документів - див. додатки до наказу МОН України № 605 від 18 квітня 2017 року.

Критерії оцінювання конкурсних наукових робіт

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей від 18.04.2017 № 605 (пункт 5 розділу ІV) рецензування наукових робіт здійснюється  за такими критеріями:

Актуальність проблеми (підтверджена сучасними науковими документами).

Новизна та оригінальність ідей  (авторська пропозиція розв’язання обраної проблеми дослідження).

Використані методи дослідження (експериментальна робота, повнота та опис констатувального та інших етапів експерименту, підтверджені емпіричними даними).

Теоретичні наукові результати.

Практична направленість результатів:

1)методична пропозиція, презентація передового та власного досвіду – 15 б.

2) наявність документального підтвердження впровадження результатів роботи: 1 довідка про впровадження – 2 бали, 2 довідки – 4 бали, 3 і більше довідок  - 5 балів.

Рівень використання наукової літератури та інших джерел інформації.

Ступінь самостійності роботи (результат перевірки на плагіат), якщо робота має менше 70% оригінальності – 0 балів,

70%-75% - 2бали,

76%-80% - 4бали,

81%-85% - 6 балів,

86%-90% - 8 балів,

91% -95% – 9 балів,

  96% – 100% - 10 балів.

Якість оформлення

Наукові публікації (1 публікація – 3 бали, 2 публікації – 6 балів, 3 та більше -10 балів)

Рейтинговий список 

Шановні учасники Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Відповідно до наказу МОН України № 508 від 31 травня 2022 р., проведення II туру Конкурсу скасовано!

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського щиро вдячний всім учасникам за цікаві роботи, за докладені зусилля, за творчу працю, що неодмінно буде оцінена – всі переможці І туру будуть нагороджені університетами згідно з наказом МОН України.


Детальніше ознайомитися з наказом можна тут.


Наказ.pdf
Положенння.pdf
Про внесення змін до наказу.pdf
Додаток.pdf