Запорізька гімназія № 91 Запорізької міської ради
Команда учнів 8-9 класів нашої гімназії стали повноправними учасниками мережі парламентської просвіти у складі Всеукраїнської імітаційної гри “М18:Ми законотворці” !
05.11.2024 наша команда "ФЕМІДА" прийняла участь у зустрічі-навчанні від Освітнього центру Верховної Ради України на платформі Zoom.
Метою заходу було ознайомлення учасників із роботою Верховної Ради України, її функціями та повноваженнями, а також роллю Комітетів у законодавчому процесі. Ці фундамент гри!
Наприкінці заняття було проведено інтерактивну вікторину, де наші учні були активні та показали високі результати.
Побажаємо їм успіхів у наступних кроках гри “М18:Ми законотворці” !
Новий крок !!!
Команда "Феміда" учнів 8-9 класів нашої гімназії виконали нове завдання Всеукраїнської імітаційної гри “М18:Ми законотворці” !
15.11.2024 - 19.11.2024 учасники нашої команди заповнили анкету-опитування «Обізнаність про парламентарів», яка була скерована на те, аби дізнатися, наскільки багато ми знаємо про парламентарів та їх діяльність та зробили про це пост зі хештегами гри та М18 – в соцмережах закладу.
Велика новина для учнів та молоді Хортицького району та м.Запоріжжя! 🌟
Запорізька гімназія №91 ЗМР стала платформою для реалізації всеукраїнської спортивно-волонтерської програми Олександра Педана "Джуніорс"! 🤝 Цю ініціативу підтримано трьохстороннім меморандумом, підписаним між гімназією, ГО "Рух Олександра Педана "Джуніорс" , міською владою в особі секретаря міськради Регіни Харченко, Департаментом спорту, сімʼї та молоді ЗМР в особі директора Департаменту Павла Бланка та Департаментом освіти і науки ЗМР в особі директора Департаменту Юлії Погребняк.
📍Програма "Джуніорс" покликана не тільки сприяти соціалізації дітей, а й допомогти їм знайти нові захоплення у спорті. Вона надає чудову можливість учням. Діти зможуть краще інтегруватися в суспільство, заводити нові знайомства та будувати корисні соціальні зв’язки. Активні заняття спортом допоможуть покращити фізичну форму та загальний стан здоров’я.
☀️Детально про програму ви можете дізнатись у відеорепортажі від телеканалу МТМ за посиланням:
https://youtu.be/igALsKIRzTM?si=1YCu9154bkysvRpC
Запорізька гімназія № 91 у співраці з Українською федерацією
«Спорт заради розвитку» отримала ЗОЛОТУ відзнаку "Заклад партнер".
Дякуємо всім, хто доєднався до спільної мети!
Ремонт найпростішого укриття
Сьогодні,10.01.2023, у нашої гімназії N91 неймовірна подія, ми підписали МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "РУХ ОЛЕКСАНДРА ПЕДАНА "ДЖУНІОРС" для реалізації програми "Школа JuniorS " та учнівські ліги "JuniorS Games" Всеукраїнської учнівської ліги "Здорова Україна " та отримали першу відзнаку!
Дякуємо адміністрації навчального закладу за підтримку - директор Тетяна Іваницька
Дякуємо за впровадження нової програми Інститут модернізації змісту освіти МОН Коломоєць Галина Андрей Боляк та нашим активним вчителям фізичної культури,а особливо Мельниченко О.О.
91 гімназія пишається тим, що саме у нашому закладі розпочинався пілотний проєкт НОВА УКАРАЇНСЬКА ШКОЛА у 2017 році
Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти
пр. Ювілейний: 27, 29
Лахтінська: 4, 6, 10, 10а, 10б, 12
Лахтінська: 2 / Ентузіастів 6
Ентузіастів: 4
Запорозького козацтва: 17, 17а, 19, 19а, 21, 21а, 23, 27, 29, 31, 33, 35
Територія обслуговування для здобуття початкової освіти:
вул. Сорочинська: 3, 5, 7, 9а, 11, 13, 15.
Мова освітнього процесу - українська
На 23.10. вакантні посади педагогічних працівників та технічного персоналу відсутні.
В закладі створені умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами відповідно до Закону України "Про повну загальну середню освіту"
Стаття 26. Інклюзивне навчання
1. Заклади загальної середньої освіти на підставі письмових звернень батьків дітей з особливими освітніми потребами утворюють інклюзивні та/або спеціальні класи у порядку, визначеному законодавством.
Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах закладів загальної середньої освіти, на підставі письмового звернення їхніх батьків утворюються інклюзивні та/або спеціальні групи подовженого дня.
2. Організація інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти здійснюється у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.
3. Потреба учня з особливими освітніми потребами в індивідуальній програмі розвитку, індивідуальному навчальному плані визначається згідно з висновком інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини з урахуванням Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я дітей і підлітків.
4. Відповідно до індивідуальних особливостей освітньої діяльності для кожного учня з особливими освітніми потребами, який навчається в інклюзивному класі, у порядку, визначеному законодавством, складаються індивідуальна програма розвитку та індивідуальний навчальний план (за потреби).
5. Індивідуальна програма розвитку визначає перелік необхідних дитині психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг, що надаються індивідуально та/або в груповій формі.
6. Особистісно орієнтоване спрямування освітнього процесу для учня з особливими освітніми потребами забезпечує асистент вчителя.
7. В освітньому процесі соціальні потреби учнів з особливими освітніми потребами забезпечуються асистентом учня - соціальним робітником, одним із батьків учня або уповноваженою ними особою.
Асистент учня допускається до участі в освітньому процесі для виконання його функцій виключно за умови проходження спеціальної підготовки, що підтверджується відповідним документом. Умови допуску асистента учня до освітнього процесу для виконання його функцій та вимоги до нього визначаються центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.
Рішення про допуск асистента учня до участі в освітньому процесі приймає керівник закладу освіти на основі укладення відповідного договору між закладом освіти та асистентом учня за згодою батьків.
8. Для організації процесу навчання учнів з особливими освітніми потребами у закладі, що забезпечує здобуття повної загальної середньої освіти, облаштовуються ресурсні кімнати та медіатеки за рахунок коштів державного та/або місцевих бюджетів, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.
9. Оскарження рішень, пов’язаних з реалізацією індивідуальної освітньої траєкторії в закладі освіти, індивідуального навчального плану та індивідуальної програми розвитку, здійснюється шляхом подання відповідної скарги до керівника, засновника закладу освіти чи уповноваженого ним органу відповідно до вимог Закону України "Про звернення громадян" та/або в інший спосіб, визначений законодавством.
У закладі на підставі письмових звернень батьків дітей з особливими освітніми потребами створені інклюзивні та спеціальні класи у порядку, визначеному законодавством. В інклюзивних класах разом з вчителями працюють асистенти вчителів. Освітнє середовище закладу задовільняє потреби дітей з особливими освітніми потребами.
Для організації процесу навчання учнів з особливими освітніми потребами у закладі облаштована ресурсна кімната
Додаткові освітні послуги не надаються
Правила прийому до закладу освіти
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0564-18#Text