ЗВІТ
про проведення тематичного заняття з дітьми старшого дошкільного віку до Дня української мови та писемності «Мова наша солов’їна»
Вже стало традицією щороку відзначати у дошкільному закладі День української мови та писемності з вихованцями старших груп.
Цього року вихователями старшої групи було проведено тематичне заняття «Мова наша солов’їна».
Тематичне заняття проходило в музичній залі. На нього були запрошені батьки вихованців та педагоги нашого дошкільного закладу.
Метою даного заняття було розширити і поглибити знання дітей про мову, її багатство, мелодійність, красу. Розвивати виразне мовлення, уяву, мислення, образну пам'ять. Виховувати любов до рідної мови, рідної землі, художнього слова, бажання спілкуватися рідною мовою.
Протягом заняття діти прославляли українську мову, декламуючи вірші, пригадали прислів’я і приказки про рідну мову, виконали українську народну пісню.
А яка ж українська мова без народних казок, оповитих мудрістю українського народу? Наші вихованці пограли в дидактичну гру «З якої це казки?»
На занятті діти дізналися: чому українську мову називають солов’їною, послухавши легенду.
Окрім цього, вихованці старшої групи довели, що українською мовою гарно звучать скоромовки, які вони систематично вчать як на заняттях з розвитку мовлення так і в повсякденному житті.
На занятті не обійшлося й без українських народних ігор та танців. Підсумком заняття став український народний парний танок «Кучерики».