Звіт керівника

27 жовтня 2023 року.


Запізнилися в дитячий садок.docx
Фото до звіту директора.docx

ЗВІТ

директора закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 767 комбінованого типу Деснянського району міста Києва

Мигрін Тетяни Володимирівни за 2022-2023 навчальний рік

перед педагогічним колективом та громадськістю.

МЕТА:

    Подальше утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності директора під час воєнного стану в країні.

ЗАВДАННЯ ЗВІТУВАННЯ:

1. Забезпечити прозорість, відкритість і демократичність управління закладом освіти.

2. Стимулювати вплив громадськості на прийняття та виконання керівником відповідних рішень у сфері управління закладом освіти.

       Даний звіт зроблений на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005р. № 178, «Положення про порядок звітування керівників дошкільних загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педколективом та громадськістю».

Ось і закінчився ще один рік. Для всіх нас він був дуже тяжким,  напруженим, роком початку повномасштабної війни в Україні.

  Ми зібралися сьогодні, щоб підвести підсумки роботи колективу нашого закладу, оцінити діяльність директора на посаді.

         Сьогодні я маю можливість на основі аналізу роботи всього колективу звітувати перед Вами, шановні колеги та батьківська громадськість, про свою діяльність як керівника ЗДО.

      Як директор, у своїй діяльності я керувалась Статутом закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 767 комбінованого типу, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов’язками директора, законодавством України та іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника ЗДО, протоколами військової адміністрації міста Києва, ради оборони міста.  Я, як керівник, здійснюю керівництво і контроль за діяльністю закладу, дію від імені закладу, представляю його в державних та інших органах, установах і організаціях.

      На виконання Положення про дошкільний навчальний заклад, Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю я, Мигрін Тетяна Володимирівна, директор закладу дошкільної освіти (ясла - садок) № 767 комбінованого типу , освіта повна вища педагогічна, педагогічний стаж 42 роки, звітую про основні напрямки своєї діяльності за 2022-2023 навчальний рік.

       Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 767 комбінованого типу (скорочена назва – ЗДО (ясла-садок) № 767 комбінованого типу) функціонує з 1986 року, є комунальною власністю Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, юридична адреса: 02217, місто Київ, вул. Закревського, 9-а.

Про персональний внесок керівника у підвищення рівня організації освітнього процесу у навчальному закладі

  Заклад дошкільної освіти є юридичною особою, має печатку і штамп встановленого зразка.

   Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 767 комбінованого типу для дітей віком від 1 до 6-ти (7) років, до складу якого входять групи загального розвитку, кожного року функціонують інклюзивні групи. Проектна потужність: 11 груп на 190 дітей, типове приміщення. Заклад дошкільної освіти працює за п’ятиденним робочим тижнем, з 10,5 та 12 годинним режимом роботи (з 7.30- 18.00 години, 7.00 – 19.00).

     З вересня 2022 року функціонує, як черговий заклад:

7 вікових груп для дітей від 2-х до 6 (7) років. Загальна кількість вихованців у чергових групах – 120.

    Заклад дошкільної освіти в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", Положенням про дошкільний навчальний заклад України, Інструкцією з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, Санітарним регламентом, власним статутом, колективним договором та іншими нормативно-правовими актами.

     Головною метою діяльності закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, виконання вимог Базового компонента, забезпечення умов для ефективного проведення освітнього процесу в різних формах, що є найбільш безпечною для учасників, фізичного та психічного розвитку дітей.

  Діяльність керівника направлена на вирішення освітніх, методичних, адміністративних, фінансових, господарських, безпечних умов перебування вихованців та працівників та інших питань, які виникають у процесі діяльності ЗДО.

  У 2023 році до ЗОШ підуть 47 випускників ЗДО.

  Навчальний рік у закладі дошкільної освіти починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року. З 1 червня до 31 серпня проводиться оздоровлення дітей.

    Заклад здійснює свою освітню діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення, схвалюється педагогічною радою закладу, затверджується керівником. Зміст дошкільної освіти в межах Базового компоненту у 2022-2023 навчальному році визначався освітньою програмою «Дитина», для груп раннього віку «Оберіг». Поряд з тим педагоги використовують інноваційні технології:

- елементи системи М. Монтессорі, вихователь Коханенко Н.О.;

- елементи ТРВЗ, вихователі Мельник Г.Г;

- педагогічна спадщина Василя Сухомлинського, вихователі Пушкар Н.В., Галько Т.М.;

- М.Єфіменко «Технологія фізичного виховання дітей», вихователь Коваленко Н.Г.;

- Психолого-педагогічного проектування взаємодії дорослого з дитиною «Радість розвитку» ПіроженкоТ.О., вихователь Дяченко Н.В..

- елементи методики музичного виховання Карла Орфа, керівник музичний Тамахіна О.О.;

- Поліхудожній розвиток дітей дошкільного віку в педагогічному процесі дошкільного навчального закладу, вихователь Ходарєва М.А.;

- розвиваючі ігри Нікітіних, вихователь Шкуропацька Т.М.;

    Освітній процес у закладі дошкільної освіти здійснюється українською мовою.

    Упродовж 2022-2023 навчального року освітній процес дошкільного закладу був спрямований на вирішення головних річних завдань:

  1. Активізувати взаємодію дошкільного навчального закладу і сім’ї для успішного розв’язання завдань національно - патріотичного виховання, формування духовних цінностей особистості через залучення до джерел національної культури.

2. Продовжувати формувати  мовленнєву компетентність дошкільників за допомогою мнемотехніки шляхом інтеграції її в різні види діяльності.

3. Поглибити роботу з питань формування у дошкільників рухової та здоров’язбережувальної компетентностей шляхом використання як традиційних, так і нетрадиційних засобів і методик.

      Виходячи з вимог часу та актуальності патріотичного виховання дітей, колектив закладу протягом 2022/2023 року проводив поглиблену роботу в цьому напрямку. Багато уваги вихователі закладу протягом року приділили онлайн - роботі з батьками вихованців ДНЗ щодо національно – патріотичного виховання дошкільнят. Вирішення окреслених завдань здійснювалось шляхом пошуку нового змісту, форм і методів роботи з педагогічним колективом.

      Критеріями результативності методичної роботи були:

- підвищення рівня професійної компетентності педагогів;

- об’єктивність вивчення рівня компетентності дітей в умовах воєнного стану в країні.

   Належна увага в ЗДО приділялась самоосвіті педагогічних працівників.         

   Педагогічна освіта здійснювалась різнобічно: проходження курсів підвищення кваліфікації онлайн, систематичного вивчення методичної, психологічної, педагогічної літератури. Протягом навчального року всі педагоги постійно підвищували педагогічну майстерність, приймаючи участь у вебінарах, семінарах, конференціях. Форми роботи в зв’язку з карантинними обмеженнями відбувалися в режимі он-лайн (платформа ZOOM, МEET).

   Відповідно до Програми діяльності Уряду, підготовленої у 2019 році, оцінювання якості дошкільної освіти є одним із пріоритетних завдань.

    Педагогічний колектив працював над формуванням внутрішньої системи

забезпечення якості освіти ЗДО. Розроблено та затверджено керівником закладу (за попереднім схваленням педагогічної ради) Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти. Результати самооцінювання аналізуємо та використовуємо виключно з метою подальшого розвитку: визначення позицій зростання, удосконалення освітніх та управлінських процесів, поліпшення якості освіти. Зорієнтуватись в цих питаннях нам допомагає посібник «Ключові показники якості дошкільної освіти», підготовлений МОН, УІРО, за підтримки UNICEF в Україні. Адже у публікації подано ключові показники, які забезпечують якість освітніх послуг і визначають місце освіти в широкому соціальному контексті. Інформація, що представлена у посібнику, співвідноситься з Міжнародними критеріями якості та Міжнародною методикою оцінювання якості дошкільної освіти (ECERS -3).

    Науково-методичне зростання педагогічної майстерності вихователів, під керівництвом вихователя-методиста Безклейної Любові Григорівни, забезпечували такі форми методичної роботи:

«Внутрішня система забезпечення якості освіти» (продовжено);

Готовність дитини до школи: складові успішного навчання»;

«Парціальна програма «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку»;

Семінар «Зміцнення здоров’я дошкільнят засобами фізичного виховання»;

Педагогічний коучинг «Згуртовуємо педагогічний колектив»;

Семінар-практикум з патріотичного виховання "Особливості виховання патріотизму у дошкільників";

Семінар – практикум для вихователів  з елементами тренінгу "СТОП - булінг";

Майстер-клас «Виготовлення ляльки-мотанки  та оберегів для дітей»;

Модуль «Правила-рекомендації при виникненні надзвичайної ситуації  та дії  педагогічних працівників»;

«Методичні рекомендації щодо підготовки та планування життєдіяльності дітей в літній період».

  Кількісний та якісний аналіз оцінювання методичних заходів, проведених упродовж навчального року, показав, що всі вони мали пізнавальний характер, були спрямовані на усунення недоліків, допущенних в питаннях організації освітнього процесу, відпрацювання дій у разі надзвичайних ситуацій.  Достатньо уваги приділялось проведенню інтерактивних форм роботи з кадрами, в ході яких кожний педагог мав можливість бути активним учасником взаємодії, самостійно визначати свої досягнення, свій творчий потенціал.

     Основною формою організації роботи освітньої діяльності дітей в нашому дошкільному закладі залишається заняття з різних видів діяльності. Педагоги проводили заняття індивідуальної та групової форми організації (тематичні, комплексні, інтегровані, комбіновані, підсумкові), організація життєдіяльності дітей включала в себе гурткову роботу. Працював гурток з хореографії, керівник гуртка Васильченко Ю.М.

       Протягом  2022-2023 навчальному році корекційно-розвиткові заняття з дітьми з синдромом Дауна в інклюзивних групах проводила асистент вихователя Андрущенко Л.М. та практичний психолог Ільницька О.В..

       Щоденна кількість і послідовність занять у групах визначалась розкладом організованої освітньої діяльності (занять) на тиждень, який складався відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог і затверджувався директором закладу.

      Результати моніторингу рівня розвитку дітей старшого віку свідчать, що у 3% дітей початковий рівень, 55,5% - достатній рівень, 41,5% - високий рівень інтелектуальної готовності до навчання у школі.

       Відповідно до річного плану керівником та вихователем-методистом проводилось комплексне вивчення організації життєдіяльності дітей молодшого дошкільного віку;

тематичне вивчення:

- стану реалізації державних вимог щодо рівня освіченості, розвиненості та вихованості дитини 6(7) років,

- формування у дошкільників рухової та здоров’язбережувальної компетентностей.

   З метою збереження, зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей педагогічний колектив протягом 2022-2023 навчального року працював над успішним розв’язанням завдань національно - патріотичного виховання, формуванням духовних цінностей особистості через залучення до джерел національної культури, здоров’язбережувальних технологій, правил безпеки та збереження життя під час НС.

   Для музичних та фізкультурних занять обладнано зал, який відповідає санітарно-гігієнічним нормативам. У закладі систематично проводились заняття з фізкультури в залі, на майданчику, загартовуючи заходи. Спостереження за проведенням ранкової гімнастики засвідчили, що педагоги розвивають у дітей рухові навички, які дозволяють виконувати вправи з найменшою затратою енергії. Під час фізкультурних занять відводиться достатньо часу для розвитку основних рухів. Чільне місце в забезпеченні достатньої рухової активності малюків посіли прогулянки. Наявність свіжого повітря, фізичних навантажень дають гарний загартовуючи ефект.

   Діти мають знати не лише свої обов’язки, а й права. Вони повинні знати, що захищені від усіх видів дискримінації. Завдання закладу дошкільної освіти озброїти дітей необхідними знаннями та виростити гармонійно розвинену, компетентну в усіх сферах діяльності особистість. Саме на це спрямовані заходи, які проходили у нашому закладі протягом тижня правових знань.

Про вжиті заходи щодо забезпечення навчального закладу кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільність їх розстановки

     В закладі дошкільної освіти проводиться відповідна робота, направлена на забезпечення закладу кадрами. Трудовий колектив налічує 58 співробітників. Із них: 28 – педагогічні працівники, 30 осіб – обслуговуючий та технічний персонал.

Педагогічний процес у ЗДО забезпечують 28 кваліфікованих спеціалістів: директор, вихователь-методист, керівник музичний та 14 вихователі, 1- асистент вихователя, 1- практичний психолог, 2- вихователів за кордоном,  інші педагоги знаходяться на простої,  77 % мають вищу педагогічну освіту, 23% - середню спеціальну освіту.

  Фаховий рівень педагогічних працівників:

«спеціаліст вищої категорії» – 4,

«спеціаліст першої категорії» –7,

«спеціаліст другої категорії» – 5,

«спеціаліст» - 3,

«тарифний розряд - 11» - 9.

Вакансій немає.

   Слід відмітити, що адміністрація створює оптимальні умови для постійного професійного зростання педагогів: 1 раз на 5 років педагогічні працівники  проходять онлайн курси підвищення кваліфікації при Університеті ім. Грінченка, атестацію на відповідність займаній посаді.

      Щовівторка у ЗДО проходить методична година, на якій педагоги мають можливість підвищувати свій фаховий рівень у ході проведення консультацій, семінарів, практикумів. До кожної педагогічної ради вихователі готують відкриті покази занять та режимних моментів, які переглядаємо колективно, проводимо роботу над помилками. Протягом року вихователям надавалися консультації згідно річного плану. Індивідуальні форми методичної роботи з педагогічними кадрами включали наставництво, консультування, взаємовідвідування занять, самоосвіту педагогів.   В закладі постійно ведеться робота щодо підвищення освітнього рівня педагогічних працівників.

      У 2022 – 2023 н. р. проведено атестацію педагогічних працівників.

     Одним із стимулів щодо покращення якості роботи колективу закладу є заохочення працівників грамотами, подяками адміністрації закладу, Управління освіти, Подякою голови Деснянської районної в місті Києві Деснянської адміністрації. Працівники ЗДО отримують матеріальні заохочення (премії) при наявності економії фонду заробітної плати. Адміністрація закладу створює працівникам всі умови для плідної роботи.

Про залучення педагогічної та батьківської громадськості

навчального закладу до управління його діяльністю,

співпрацю з громадськими організаціями

     Взаємодія з сім’ями вихованців є одним з пріоритетних напрямків діяльності закладу. Вона орієнтована на пошук таких форм і методів роботи, які дозволяють урахувати актуальні потреби батьків, сприяють формуванню активної батьківської позиції, участі батьків в організації освітньо – виховної роботи з дітьми. Заклад дошкільної освіти підтримує бажання батьків поповнювати знання, необхідні для виховання та навчання дітей. Педагогічний колектив використовував для цього різні активні форми співпраці.

       Онлайн – спілкування, спілкування за допомогою вайбер, фейсбук, спілкування у групах під час карантинних обмежень.

     Педагогічний колектив та батьки вихованців – це єдиний живий організм, об’єднаний спільною метою та високою відповідальністю. Хочу подякувати родинам наших дітей за допомогу в організації освітньо – виховного процесу, за створення затишку на території та у приміщенні ЗДО. Ми вдячні всім батькам, які допомагають нам у проведенні ремонтних робіт, благоустрою   території ЗДО, придбанні іграшок, дидактичних матеріалів, створюють затишок та комфорт для дітей, все те, без чого неможливо надати якісну дошкільну освіту дітям.

Про соціальний захист, збереження та зміцнення

здоров’я дітей та педагогічних працівників

   Одним з пріоритетних напрямків керівника є забезпечення соціального захисту, збереження та зміцнення здоров’я дітей і працівників закладу.       

   Харчування дітей   100% оплачується  батьками.

   Відповідно до ст.20, 21 Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів", наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.10.2012 №590 "Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)" із змінами, з метою забезпечення безпеки харчової продукції, продуктів харчування та ефективного функціонування системи НАССР у ЗДО почали впроваджувати систему ХАССП (НАСССР) на харчоблоці. Головним завданням системи ХАССП (НАССР) в ЗДО є аналіз небезпек і проведення поетапного контролю за етапами приготування став і продуктів харчування, починаючи від прийому продуктів завідувачем господарства і до моменту видачі готової страви.

    Відповідно до наказу по ЗДО від 03.12.2019 № 124 «Про впровадження системи аналізу ХАССП(НАССР) у ЗДО № 767 комбінованого типу та відповідальність за організацію харчування дітей в ЗДО покладено на сестру медичну старшу Семенчук Ольгу Василівну.

     Медичною сестрою старшою здійснюється контроль за організацією повноцінного, безпечного та якісного харчування дітей (технології приготування страв, відбір та зберігання добових проб раціону, своєчасність ведення необхідної документації). Проводяться заходи щодо запобігання спалахів гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь.

      Прийняття до закладу безпечних і якісних продуктів харчування і продовольчої сировини у необхідній кількості з усіма супроводжуючими документами від постачальників, дотримання умов і термінів зберігання та реалізації продуктів харчування, за цим слідкує комірник Степура О.В..

       Організація раціонального харчування дітей (відповідно до перспективного меню та з урахуванням наявності продуктів харчування та продовольчої сировини складається щоденне меню; меню складається згідно картотеки страв). Діти забезпечені питною водою гарантованої якості.

      Усі працівники дотримуються графіку видачі їжі та режиму харчування дітей (відповідно віковій групі). Також дотримуються вимог санітарного регламенту щодо харчування дітей у кожній віковій групі та на харчоблоці (стан технологічного, холодильного обладнання, його кількість; забезпечення необхідною кількістю посуду, його маркування та використання за призначенням). Готуючи страви,  кухар Дробна Г.М., Хомова О.А., Антощук А.М. дотримуються технології приготування їжі, нормативного об’єму страв.

      Сестра медична старша Семенчук О.В. здійснює профілактичні заходи в тому числі проведення обов’язкових оглядів, контроль за станом здоров’я, фізичним розвитком дітей, організацією фізичного виховання, загартування, дотриманням санітарно-гігієнічних норм та правил.

      Кожен працівник закладу 2 рази на рік проходить обов’язковий безкоштовний медичний огляд, який фіксується в індивідуальних медичних книжках. Згідно трудового стажу робітників надаються виплати по листам непрацездатності.

      Усім працівникам закладу надається щорічна відпустка з наданням матеріальної допомоги на оздоровлення - згідно діючого законодавства (ст.57) Закону України «Про освіту». Для виявлення дітей пільгового контингенту у вересні 2022 року було проведено соціальне опитування сімей. Складений соціальний паспорт ЗДО. Розроблені відповідні напрямки роботи з дітьми із багатодітних сімей, сімей, діти яких потребують соціальної опіки. З батьками та членами родин проведена роз’яснювальна робота щодо права користування пільгами. В закладі перебувають:

3 дітей із малозабезпечених родин;

12 дітей із багатодітних сімей;

1 дитина з особливими потребами (Синдром Дауна);

 1 дитина з інвалідністю;

11 дітей, батьки, яких є учасниками АТО/ООС;

 3 дітей, батьки, яких стали на захист України;

9 дітей, які є ВПО.

     Згідно ст.23 Закону України «Про освіту» заклад дошкільної освіти забезпечує право дитини на охорону здоров’я, здоровий спосіб життя через створення умов для безпечного нешкідливого утримання дітей.

  В закладі створені всі умови для безпечного перебування вихованців та працівників, повністю обмежено перебування сторонніх осіб в приміщеннях закладу.

    У зв’язку з воєнним станом освітній процес залежить від безпекової ситуації,  яка відбувається в закладі освіти. Ми  й надалі гідно тримаємо свій фронт, за що я надзвичайно вдячна колективу закладу. Попереду кропітка робота з відновлення емоційного стану педагогів, вихованців. Але найголовніше, щоб перебування дітей в закладі освіти  було безпечним, щоб кожна дитина мала доступ до якісної освіти, а кожен  педагог відчував турботу та увагу.

Ми маємо можливість  забезпечити комфортне перебування вихованців в укритті закладу освіти. 

     Протягом лютого-березня 2023 року проведено капітальний ремонт підвального приміщення, яке використовується, як найпростіше укриття.

     В укритті облаштовані різні мобільні ігрові осередки, є місця для відпочинку, весь набір засобів особистої гігієни, миючі та дезінфікуючі засоби, біотуалет, туалет-стілець та горщики для найменших. Зона санітарна відокремлена . Проведено заміну труб водопостачання та каналізаційних.

    В закладі працює 30 технічних працівників: завідувач господарством, сестра медична старша, 3 кухари, 2 підсобних робітника, 2 машиніста із прання та ремонту білизни, спецодягу, 11 помічників вихователя, двірники та прибиральники службових приміщень, робітник з комплексного обслуговуванню будівель та прилеглої території, сторожі.

  Ця робота ведеться в таких напрямках: створення безпечних умов для перебування дітей в закладі дошкільної освіти, організація догляду за дітьми, робота з колективом з охорони праці, пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності дитини (видаються відповідні накази, проводяться інструктажі з персоналом), освітня робота з дітьми з питань основи безпеки життєдіяльності дітей, робота з батьками.

   Вихователями проводяться бесіди з батьками з попередження дитячого травматизму. Проводиться постійна робота з дітьми за такими темами: «Пожежна безпека», «Один вдома», «Ростемо кмітливими», «ОБЖД», «Тижні безпеки дитини», «Дні цивільного захисту», заняття з надзвичайних ситуацій, консультації з помічниками вихователів «Безпека життєдіяльності: дотримання посадових обов’язків як гарантія безпеки життєдіяльності», «Інфекційні хвороби: профілактика та запобігання» та інші. В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності провели тренування у штабі роботів-рятувальників», розвагу «Будеш уважним, будеш у безпеці».

   Педагоги закладу працюють за програмою з основ безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку, кожен працівник ЗДО проявляє турботу по створенню безпечних умов для перебування дітей як у приміщенні, так і на прогулянкових майданчиках. Про що свідчить відсутність випадків травмування дошкільників під час перебування в закладі освіти.

80% працівників закладу пройшли онлайн-навчання з мінної безпеки та отримали сертифікати.

Про дисциплінарну практику та аналіз звернень громадян

з питань діяльності навчального закладу

     На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України № 700/2002 «Про додаткові заходи забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення», Інструкції з діловодства зі зверненнями громадян, в закладі дошкільної освіти проведено ряд заходів, а саме: заведені журнали обліку особистого прийому громадян, реєстрації пропозицій, заяв і скарг громадян.

      Протягом 2022-2023 навчального року на особистому прийомі директора закладу було зафіксовано 20 звернень. За характером основних питань, що порушували громадяни на особистих прийомах були такі питання:

- про видачу довідок – 2 звернення;

- про розміри батьківської плати за харчування дітей в ЗДО – 4 звернення;

- про збереження місця в закладі дошкільної освіти за дитиною – 10 звернень;

- про переведення з іншого закладу – 4 звернення.

      Тематика усних звернень громадян - оформлення дітей до закладу освіти, уточнення режиму роботи закладу дошкільної освіти, переліку документів, які необхідно надавати під час оформлення дитини, про збереження місця дитини під час дії воєнного стану в країні.

     Порушені питання розглянуті, надані відповіді.

Про вжиті керівником заходи щодо зміцнення та

модернізації матеріально-технічної бази закладу.

      Важливим аспектом функціонування дошкільного закладу є стан приміщення, території, групових кімнат. Територія закладу має огорожу. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, тіньовий навіс. На території розміщено фізкультурний майданчик, функціонують земельні ділянки, квітники. Озеленення постійно оновлюється на протязі всього року – проводиться підчистка кущів, старих дерев і висадження нових. Для групових майданчиків завезено пісок, а для посипання пішохідних доріжок завезено суміш піску та солі. Передбачені в Стратегії розвитку закладу на 2018-20223рр. виконані багато пунктів щодо забезпечення матеріально-технічної бази, організації освітнього процесу з дітьми, вдосконалення форм та методів роботи, використання найсучасніших технологій.

    Хочу висловити подяку колективу ЗДО за сумлінну добросовісну працю, за підтримку та розуміння. Колектив працює та хоче працювати і надалі згідно свого кредо «Роби велике, поки воно ще мале, тому що, все велике починається з малого» ( Сенека).

В планах на майбутнє:

- продовжувати надавати якісну дошкільну освіту дітям, використовуючи новітні технології;

- ремонт підлоги на майданчиках двох груп;

- проведення робіт по заміні асфальтного покриття;

- ремонту фасаду будівлі;

- проведення робіт по реконструкції павільйонів;

- створення позитивного іміджу закладу дошкільної освіти.

 

Директор закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 767 комбінованого типу Тетяна МИГРІН.


Звіт керівника.docx