Заклад дошкільної  освіти № 767 

24 квітня 2024 року


Алгоритм дій..docx
АЛГОРИТМ ДІЙ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ.docx

21 серпня 2023р.


28 листопада 2023р.


Попередження насильства Мигрін Т.В..docx
сайт режим роботи груп.PDF

03 серпня 2023 року


КОНСУЛЬТАЦІЯ для батьків щодо профілактики травмування дітей.docx
Фото до звіту директора.docx

03 травня 2023р.

Етап звикання малюка до закладу дошкільної освіти — непростий період для всієї родини. Малюк більше не перебуває з мамою та татом 24/7, а проводить більше часу із вихователями та ровесниками.

Щоб відвідування садочку не було стресовим для малюка та батьків, потрібно заздалегідь до нього підготуватися та вивчити особливості адаптації дітей до дитячого садка.

КОЛИ ВІДДАВАТИ ДИТИНУ В ДИТЯЧИЙ САДОЧОК?

Заклади дошкільної освіти зазвичай приймають дітей із дворічного віку. В нашому закладі – з 1 року.

Немає універсального віку для початку відвідування дитячого садка. Усе залежить від конкретної дитини. Батьки, які вирішили віддати малюка до ясел, мають орієнтуватися не на вік, а на загальну готовність дитини до відвідування дошкільного закладу.

Одна дитина готова відвідувати ясла в 1,5 роки, а іншій рано ходити в садок і після 2 років. Нижче наведено основні критерії, які варто використовувати під час оцінювання готовності дитини до ЗДО

Навички самообслуговування.

Перед тим, як записати дитину в садок, батьки мають оцінити здатність своєї дитини самостійно одягатися й роздягатися, їсти без сторонньої допомоги, ходити на горщик чи проситися до туалету.

Діти у 2 роки не завжди вміють говорити про свої потреби або застібати блискавку на кофті. Батьки мають обговорити подібні моменти з вихователями та переконатися, що вони готові допомогти малюкові справлятися з усіма труднощами до моменту опановування необхідної навички.

Не варто відмовлятися від ідеї відвідування садочку тільки тому, що дитина не їсть самостійно. Малюк потрапить до дитячого колективу й поруч із ровесниками йому буде простіше звикнути до самостійності. Батькам потрібно навчати дитину самостійно знімати та одягати свій одяг. Навіть якщо в нього не буде виходити, потрібно давати малюкові можливість виявляти самостійність.

Якщо дитина не привчена до горщика, у садку можуть виникнути проблеми. Багато вихователів забороняють приводити дітей у ясла в підгузках, тому краще заздалегідь почати готувати дитину до майбутніх змін і відмовитися від памперсів за кілька місяців до початку відвідування садочку.

Мова.

Дитина не обов’язково має говорити багато слів, але їй бажано вміти повідомити дорослого, що вона зголодніла, хоче пити або потребує допомоги.

Мова важлива для дітей, які незабаром будуть відвідувати ясла. Батьки навчилися розуміти свою дитину без слів, але у вихователів можуть виникнути труднощі.

Якщо малюк ще не розмовляє або має проблеми з вимовою звуків, можна звернутися по допомогу до дефектолога чи логопеда

Режим.

У садку діти їдять, гуляють та сплять за розкладом. Відмінний розклад від режиму садочку може бути проблемою.

Якщо батьки знають, який заклад відвідуватиме дитина, варто дізнатися про його розклад і плавно зміщувати графік дитини до необхідного. Якщо дитина звикла їсти в інший час, це легко скоригувати, але з денним сном все не так просто. Зазвичай в яслах тиха година починається приблизно о 12 годині й триває 2,5–3 години.

Якщо дитина спить вдень в інший час, потрібно щодня зміщувати сон на 15 хвилин у необхідний бік.

Соціалізація.

Батькам важливо оцінити, наскільки малюк звик контактувати з іншими дітьми й дорослими, як він взаємодіє з однолітками на дитячому майданчику, як реагує на гостей. Якщо в нього бракує такого досвіду, потрібно надати дитині можливість ближче познайомитися з оточенням. Тоді під час перших відвідувань саду дитина потрапляє у вже знайому атмосферу з великою кількістю дітей, шумом та веселими іграми.

Батьки можуть підготувати дітей до знайомства за допомогою сюжетно-рольових ігор. Можна взяти будь-які іграшки дитини та розіграти сценарій, у якому машинки чи ляльки грають у пісочниці, знайомляться, діляться іграшками.

Готовність проводити частину дня без батьків.

Якщо родичі часто гуляють із дитиною й батьки вже залишали її з іншими дорослими на тривалий час, то малюк уже здобув подібний досвід і йому буде простіше адаптуватися до садочку.

Якщо дитина звикла весь час проводити з батьками та болісно реагує на їх короткострокові відлучення, то потрібно почати готувати її завчасно, щоб у неї була можливість звикнути до майбутніх змін.

Розширення кола спілкування малюка підготує його до садку та дасть змогу мамі відпочити, зайнятися своїми справами.

Готовність батьків

До дитячого садка має бути готова не лише дитина, а й батьки. Маленька людина дуже чутлива до емоцій близьких людей і, якщо вони постійно будуть переживати, вона відбиватиме їхній стан.

Це лише основні моменти, на які варто звернути увагу після прийняття рішення про відвідування ясел.

 

Директор           Тетяна МИГРІН.


Звіт.pptx

 

 Звіт про бюджет 2021

ОБСЯГ ВИДАТКІВ ДНЗ 2021.docx
МАТЕРІАЛИ, ОБЛАДНАННЯ 2021.docx
Довгострокове .docx

20 червня 2022 року.

                                                                    Добрий день, шановні батьки!

Вітаємо, Ви прийняли запрошення до нашого ЗДО № 767 комбінованого типу. Батьки після отримання запрошення, повинні протягом 10 календарних днів  прийняти або відхилити його  та додатково 14 календарних днів  для подання документів (24 календарні дні).

В зв’язку з воєнним станом в країні ,батьки мають можливість надати пакет документів для зарахування дитини в заклад на прийомі у директора або надіслати СКАНКОПІЇ документів (медичні документи  форма 086 та 063 повинні  бути з мокрою печаткою) на електронну пошту закладу dnz767@ukr.net

Оригінали медичних документів   (форма 063,086) з мокрою печаткою батьки повинні принести в заклад до 20 серпня 2022 року включно.

Прошу Вас  погодити  дату й час подання документів на зарахування Вашої дитини в заклад за тел. 515-38-86 або моб.067 590 79 44.

Для зарахування дитини в ЗДО потрібно надати наступні документи: пакет документів надається у файлі.Свідоцтво про народження дитини (оригінал та ксерокопія).

-         Паспорт одного із батьків ((оригінал та ксерокопія).

-         Довідка про стан здоров’я дитини, де зазначено  «Група здоров’я дитини», запис « Дитина може відвідувати ДНЗ».

-         Форма 063 (картка щеплень).Вразі надання ксерокопії форми 063, обов’язково завірено мокрою печаткою. 

ЯКЩО дитина МАЄ статус КИЯНИН ( дитина прописана в місті Києві),але в СЕЗ (системі електронного запису дитини/особистому кабінеті)) статус КИЯНИН не підтверджується, то при подачі документів, батьки дитини  надають ЩЕ ВИТЯГ з протоколу про місце проживання дитини (з ЦНАПу РДА) .

ЯКЩО дитина НЕ М АЄ   статус КИЯНИН ( дитина не  прописана в місті Києві),але тато/мати мають КАРТКУ КИЯНИНА, батьки в СЕЗ (системі електронного запису дитини /особистому кабінеті) підтверджують наявність у одного із батьків КАРТКИ КИЯНИНА. При подачі документів, батьки дитини  надають ксерокопію/орігінал  КАРТКИ КИЯНИНА одного із батьків.

Дитина,яка не має картки киянина/реєстрації про місце проживання в місті Києві:

 - відповідно Базового фінансового нормативу бюджетної забезпеченості (БФН) за надання дошкільної освіти в закладі освіти, затвердженого рішенням Київської міської ради від 26.03.2019 року за № 517, батьки сплачують 4548 грн.щомісячно.

 

Документи на пільгу (за потребою):

1.ВРАЗІ якщо перша дитина вже відвідує днз:

надається  ксерокопія свідоцтва про народження  тієї дитини, яка на час зарахування вже відвідує ЗДО.

ВРАЗІ якщо  один із батьків має посвідчення :

2.Учасника бойових дій в зоні АТО/ООС, сплата за харчування складає 1 грн. на місяць:

- надається оригінал та ксерокопія посвідчення  учасника бойових дій в зоні АТО,ООС

- витяг з протоколу про місце проживання дитини (з ЦНАПу РДА) ,яка поступає в ЗДО.

3.посвідчення ЧАЕС, надається оригінал та ксерокопія посвідчення (дитини )

4. військовослужбовець, надається довідка з місця роботи

5.Дитина з  інвалідністю (особливими освітніми потребами),  дитина звільняється від сплати за харчування:

- свідоцтво про народження дитини ,надається оригінал та ксерокопія.

- надається  оригінал та ксерокопія посвідчення

-витяг з протоколу про місце проживання дитини (з ЦНАПу РДА) ,яка поступає в ЗДО.

6.Багатодітна родина:сплата за харчування 50% від повної вартості(до кінця календарного року, пакет документів на пільгове харчування в розмірі 50% сплати за харчування поновлюється щороку з 1-15 січня): посвідчення багатодітної родини ,надається оригінал та ксерокопія.

-свідоцтва про народження всіх дітей (віком до 18 років),надаються оригінали та ксерокопії.

- витяг з протоколу про місце проживання дитини (з ЦНАПу РДА) ,яка поступає в ЗДО.

7.Малозабезпечена родина :дитина звільняється від сплати за харчування на зазначений термін

- свідоцтво про народження дитини ,надається оригінал та ксерокопія.

- довідка з Центру надання соціальної допомоги ,де зазначено, що родина на зазначений термін є малозабезпеченою.

- витяг з протоколу про місце проживання дитини (з ЦНАПу РДА) ,яка поступає в ЗДО.

8.Внутрішньо переміщені  особи:дитина  звільняється від сплати за харчування:

- свідоцтво про народження дитини ,надається оригінал та ксерокопія.

- довідка про взяття на облік ВПО (дитини)

Згідно ПОЛОЖЕННЯ про дошкільний заклад, заяву на зарахування /відрахування дитини з закладу надає одна й та ж особа (батько або мати).

        З повагою директор ЗДО № 767 комбінованого типу                                      Тетяна МИГРІН


11 травня 2022

Рекомендації для батьків вихованців

 1. Співпрацювати з педагогічними працівниками ЗДО щодо організації освітнього процесу дітей дошкільного віку в дистанційному форматі в умовах війни.

2. Підтримувати зв’язок з вихователями щодо місця перебування та стану здоров’я дитини.

3. Відстежувати негативні наслідки пережитих психотравмуючих подій. Вони можуть проявлятися не одразу, тому дорослі, вихователі та батьки, мають постійно стежити за психоемоційним станом дітей, їхнім самопочуттям, виявляти хвилювання, тривоги. Необхідно звертати увагу на збудливість, тривожність, агресивність, заглиблення в себе. Також слід уважно стежити за здоров’ям дітей, зокрема сном, апетитом, настроєм, частотністю вередування, наріканнями на головний біль тощо. Такі показники загального стану здоров’я дітей переважно є об’єктивними показниками втоми, перевантаження, хвилювання, страхів та проявами наслідків психотравми.

 4. Пам’ятати, що щоденне спілкування та спільне проведення вільного часу з дитиною є запорукою її успішного подальшого майбутнього. Для дітей надзвичайно важливо відчувати повну емоційну присутність батьків. З цією метою можна послуговуватися матеріалами, які розміщені на платформі розвитку дошкільнят НУМО, а також на сайті МОН «Сучасне дошкілля під крилами захисту». Допомагати дитині, якщо в неї щось не виходить, підтримувати її, бути терплячими. Пам’ятати, що педагоги завжди готові до співпраці з питань виховання, розвитку дитини і надання необхідної професійної допомоги, не зволікати й звертатися до них за порадами та рекомендаціями.

5. Дотримуватися режиму дня, звичних ритуалів, що допоможе дитині встановити зв’язок не лише з минулим, а взагалі з життям та безпекою. 6. Сприяти формуванню у дітей навичок безпечної поведінки, використовуючи рекомендовані онлайн матеріали та відео, підготовлені МОН, ДУ «Український інститут розвитку освіти», ЮНІСЕФ.

 

ДЯКУЄМО кожному з вас, що робите максимум задля ПЕРЕМОГИ: приймаєте внутрішньоперемішених осіб, займаєтеся волонтерством, допомагаєте тим, хто цього найбільше потребує, працюєте в тилу.

 ПЕРЕМОГА вже БЛИЗЬКО. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!


, як у неї проходити процес адаптації.

Р'язберігаючих технологій

у фізичному вихованні дітей вжкий.

Легка ступінь адаптації.

За легкої адаптації протягом місяця у дитини нормалізується поведення. Малюк починає спокійно чи радісно ставитися до дитячої групи. Настрій бадьорий, виявляє зацікавленість довколишнім, у поєднанні з незначним ранковим плачем. Апетит погіршується, проте не дуже і на кінець першої тижня стає звичайним, сон поновлюється протягом 10-15 днів.

Середній ступінь адаптації

Під час адаптації середнього ступеня порушення у поведінці та загальному стані дитини виражені виразніше і триваліше. Сон нормалізується лише через 20-40 днів, якість сну теж незадовільна. Апетит поновлюється у такі ж рядки. Настрій нестійкий протягом усього місяця, значно знижується активність: малюк стає плаксивим, малорухливим, не намагається досліджувати нове оточення, не використовує набутих раніше побутових навичок. Мова або не використовується, або знижується. У грі дитина також не застосовує набутих навичок, гра ситуативна. Усі ці зміни тримаються протягом 5-6 нед.

Важкий ступінь адаптації

Особливу тривогу викликає стан важкої адаптації. Дитина починає тривалу годину і важко хворіти, одне захворювання майже без перерви змінює інше, захисні сили організму підірвані і вже не виконують своєї ролі – не запобігають чисельним інфекційним захворюванням, з якими постійно доводиться стикатися малюкові. Це несприятливо позначається на його фізичному та психічному розвитку

18.08. 2021 року.

ШАНОВНІ БАТЬКИ, якщо ваша дитина пішла до закладу дошкільної освіти, то ви можете самостійно простежити як у неї проходить процес адаптації.

Розрізняють три ступені адаптації: легкий, середній і важкий.

Легкий ступінь адаптації.

За легкої адаптації впродовж місяця у дитини нормалізується поведінка. Малюк починає спокійно чи радісно ставитися до дитячої групи. Настрій бадьорий, проявляє зацікавленість довколишнім, у поєднанні з незначним ранковим плачем. Апетит погіршується, проте не дуже і на кінець першого тижня стає звичайним, сон поновлюється протягом 10-15 днів.

Середній ступінь адаптації

Під час адаптації середнього ступеня порушення в поведінці і загальному стані дитини виражені виразніше і триваліше. Сон нормалізується лише через 20-40 днів, якість сну теж незадовільна. Апетит поновлюється в такі самі строки. Настрій нестійкий впродовж всього місяця, значно знижується активність: малюк стає плаксивим, малорухливим, не намагається досліджувати нове оточення, не використовує набутих раніше побутових навичок. Мова або не використовується, або знижується. У грі дитина також не застосовує набутих навичок, гра ситуативна. Всі ці зміни тримаються протягом 5-6 тижнів.

Важкий ступінь адаптації

Особливу тривогу викликає стан важкої адаптації. Дитина починає тривалий час і важко хворіти, одне захворювання майже без перерви змінює інше, захисні сили організму підірвані і вже не виконують своєї ролі – не запобігають численним інфекційним захворюванням, з якими постійно доводиться стикатися малюку. Це несприятливо позначається на його фізичному і психічному розвиткові.




02 жовтня 2020 року

 Використання

здоров’язберігаючих технологій

у фізичному вихованні дітей  в  умовах дошкільного закладу

Дошкільний вік є одним із найбільш відповідальних періодів життя людини щодо формування фізичного здоров’я й культурних навичок, які забезпечують його вдосконалення, зміцнення і збереження в майбутньому. Сьогодні відомо, що 40% захворювань у дорослих були «закладені» в 5–7 років. Саме тому дошкільне фізичне виховання повинно формувати  здоров’я дитини і фундамент фізичної культури майбутньої дорослої людини. А це можливо завдяки  використанню здоров’язберігаючих технологій у фізичному вихованні дошкільників.

Запровадження здоров’язберігаючих технологій у фізичну культуру дошкільників – вимога сьогодення.

Саме це і обумовило вибір теми дослідження – «Використання здоров’язберігаючих технологій в фізичному вихованні  в умовах дитячого закладу».

Актуальність цієї роботи полягає в тому, що питання фізичного розвитку, збереження і укріплення здоров’я дітей старшого дошкільного віку засобами здоров’язберігаючих технологій недостатньо систематизована та висвітлена у  науковій літературі та методичних посібниках з  фізичного виховання старших дошкільників.

Об’єкт дослідження   здоров’язберігаючі технології дітей старшого дошкільного віку.

Предмет дослідження   вплив фізкультурно-оздоровчих заходів на розвиток рухових умінь і навичок дітей 6 року життя.

Інноваційні оздоровчі технології

Серед інноваційних оздоровчих технологій для дітей дошкільного віку  слід відокремити: фітболгімнастику, художню гімнастику, гідроаеробіку, пальчикову (вправи, ігри, картинки), дихальну та звукову гімнастику, психогімнастику (вправи, ігри, етюди, пантоміми), дитячий фітнес.

За останні роки великої популярності набуло застосування в практиці роботи  оздоровчих технологій, які використовуються з профілактично-лікувальною метою насамперед: фітотерапія (чаї, коктейлі, фіто мішечки), ароматерапія (ароматизація приміщення), вітамінотерапія (вітамінізація страв).

Має неабияку ефективність впровадження у процеси життєдіяльності дитини оздоровчих технологій терапевтичного спрямування, до яких відносяться: піскова терапія, кольоротерапія, арттерапія, сміхотерапія, казкотерапія, музична терапія.

Існуючі оздоровчі технології приваблюють різноманітністю своїх засобів та новизною. Проте, кожен вихователь чи педагогічний колектив в цілому, використовуючи у власній діяльності інноваційні технології, має обов’язково радитися з медичними працівниками, психологами, достеменно знати особливості впровадження тих чи інших технологій у практику оздоровчої роботи з дітьми.

Арт-терапія — малювання, ліплення, декоративно-прикладне мистецтво. Особливо показана арт-терапія гіперактивним, розгальмованим, агресивним дітям. Ігри та вправи з пальчиками під музику, як один із прийомів арт-терапії, широко застосовувалася в гімнастиці.

Кінезотерапія — оздоровлення за допомогою різних рухів під музичний супровід: ритмічна гімнастика. У результаті виконання вправ комплексу підвищується стійкість до стресів, стабілізується психіка, розвивається інтуїція, активізуються творчі здібності.

Ігрова терапія. Шлях до душі дитини лежить через гру.

Казкотерапія.З казки до дитини на підсвідомості входить алґоритм здорових відносин між людьми у всіх життєвих ситуаціях.

Природотерапія. Охоплює використання природних чинників: сонце, повітря, вода, земля.

Сміхотерапія. Вона допомагає успішно лікувати хронічні захворювання. У роботі з дітьми використовуються жарти-хвилинки, гумористичні розповіді, театральні постановки, міні-сміхопанорами.

Рефлексотерапія — масаж активних точок, розташованих на пальцях рук, вушних раковинах, на стопах ніг, на обличчі.

Пластичний масаж зі спілкуванням мають дуже важливе значення: дає можливість співвіднести слово з тактильним відчуттям.

Звукова гімнастика — це своєрідний звуковий вібромасаж.

Рефлексотерапія — пальцевий точковий масаж і самомасаж.

Пальчикова гімнастика.Виконуючи ті або інші композиції пальців, (мудру) замикаються енергетичні канали, викликаючи потрібний лікувальний ефект.

Гімнастика розуму — виконання простих рухів і вправ допомагає дітям будь-якого віку розкрити ті можливості, які закладено в нашому тілі.

Фітотерапія – оздоровчі напої та чаї з шипшини; вітаміні коктейлі з ромашки, календули, деревію, спориша; фітомішечки.

Електроаерозольна терапія – розбризкування ефірної олії шипшини, обліпихи, м’яти, меліси, лаванди.

Вітамінотерапія  – полівітаміни, аскорбінова кислота, вітамінізація страв.

Ароматерапія – це метод терапії з застосуванням натуральних ефірних олій, які захищають від бактерій і грибків, впливають на обмін речовин і керують біохімічними процесами.

Одним із засобів підвищення ефективності фізкультурно-оздоровчої роботи є використання інноваційних технологій та нетрадиційних засобів фізичного виховання.

 Нетрадиційна методика казкотерапії

Ефективність виконання дошкільниками фізичних вправ значно поліпшується, якщо їх виконання відбувається на позитивному емоційному тлі, яке, зокрема, може забезпечити використання фольклорних творів .

Проте включення фольклору до процесу фізичного виховання дітей дошкільного віку вимагає виконання таких вимог:

– дітям мають бути добре знайомі запропоновані для виконання фізичні вправи, а фольклорний матеріал (потішки, примовки, загадки, казки, лічилки, скоромовки тощо) – відповідати віковим особливостям;

– для раціональної організації рухової активності дітей необхідна часта зміна вправ при багаторазовій повторюваності рухів;

– неабиякого значення набуває яскраве й образне виконання дітьми рухів;

– педагог має враховувати, з одному боку, розвивальний характер навчального матеріалу, а, з іншого, – його національний колорит;

– моторна щільність занять із фізичної культури, а також ранкових гімнастик, побудованих на фольклорному матеріалі, може досягати 80% .

Розглянемо більш докладно види фольклорних занять із фізичної культури:

– творчо-рухові заняття, засновані на одному з видів усної народної творчості – потішках, загадках, казках. При проведенні фізичних вправ доцільно використати 4 – 5 потішок, загадок рухового характеру, а також сюжет однієї або двох казок, доповнюючи їх потішками і загадками;

– сюжетні фізкультурні заняття з додаванням елементів фольклору. Ці заняття проводяться у формі «рухової» розповіді або казки;

– театралізовані фізкультурні заняття з використанням імітаційних, мімічних і пантомімічних вправ, інсценівок та ігор – драматизацій. Діти виконують різні ролі, наслідуючи або копіюючи дії людини, зображуючи тварин, птахів тощо;

– музично – ритмічні заняття, засновані на українських народних піснях і танцях, іграх і хороводах;

– ігрові фізкультурні заняття, побудовані на українських народних рухливих іграх;

– традиційні заняття з використанням елементів фольклору, які пожвавлюють процес навчання, урізноманітнюють його;

– інтегровані фізкультурні заняття з елементами фольклору .

Крім зазначених форм роботи, фольклорні твори доцільно включати як до фізкультурно-оздоровчої роботи, так і до активного відпочинку дітей. Безперечно, кожний із зазначених видів занять містить у собі елементи казкотерапія. Сьогодні під терміном “казкотерапія“ розуміється спосіб передачі знань про духовне виховання і соціальну реалізацію людини. Саме тому казкотерапію називають системою виховання, співзвучною духовній природі людини .

Ці програми в першу чергу сприяють корекції не тільки психомоторного, але і мовного, емоційного, а також загального психічного розвитку дітей дошкільного віку.

 Профілактика плоскостопості

При проведенні гімнастики на профілактику плоскостопості спеціальні вправи поєднують з загальнозміцнюючими у співвідношенні 3:1, 4:1. Гімнастику обов’язково поєднують з самомассажем. При заняттях з дітьми дошкільного віку доцільно використовувати різноманітні яскраві предмети, проводити заняття у формі гри.

Для самомасажу зручно використовувати масажний килимок або массажний ролік. Його можна проводити як окрему процедуру, або включати в заняття  психогімнастикою в якості вступної або завершальної частини.

Сидячи на стільці.

1.   Поздовжнє розтирання стоп, просуваючи їх вперед і назад вздовж килимка одночасно і по черзі.

2.   Круговий розтирання стоп, просуваючи їх по колу, переміщаючи навантаження від п’яти до пальців уздовж зовнішнього склепіння одночасно і по черзі.

3.   Поперечний розтирання стоп, просуваючи їх в сторони і до центру. Виконується одночасно двома ногами.

4.   Захоплення ворсин килимка пальцями ніг з утриманням протягом декількох секунд.

5.   Захоплення ворсин килимка пальцями ніг і спроба супінації стоп, не випускаючи ворсин.

6.   Захоплення ворсин килимка пальцями ніг і спроба розсунути стопи (розірвати килимок), не випускаючи ворсин.

Стоячи.

1.   Поздовжнє розтирання стоп, по черзі просуваючи їх вперед і назад вздовж килимка.

2.   Поздовжнє розтирання стоп з акцентом на зовнішні краї.

3.   Перекати з п’яти на носок і назад, стоячи на килимку.

4.   Розведення і зведення п’ят, стоячи на килимку.

5.   Розведення і зведення передніх відділів стоп, стоячи на килимку.

6.   Почерговий підйом ніг з захопленням ворсин килимка пальцями жене стопи. .

Ефективність профілактичних процедур буде ще вище, якщо в комплекс включити загартовування. Загартовування стоп дозволяє не тільки поліпшити регіональне кровопостачання, але й оздоровити організм у цілому.

Найбільш поширене обливання ніг, оскільки воно надає виражений вплив на профілактику простудних захворювань. Ще корисніше контрастне обливання стоп. Ця процедура тренує реакцію судин на зміну температур. Варіанти поєднань теплої і холодної води різноманітні.

Іноді для загартовування стоп використовують ходьбу босоніж по водяній доріжці, траві, землі.

Кінезіологія для всієї родини

 

Ранок знову наступає,

На зарядку всіх скликає.

Деннісон говорить нам,

Є чудовий комплекс вправ.Для розминки зробим всі,

Гарну вправу «ножиці».

Щоб зв’язок півкульок мати,

Треба ручками махати.«Ножиці» – перехресні рухи руками перед собою, міняючи праву і ліву руки.


 

Тато наш завжди поважний,

Вправу робить він уважно.

Вправа ця «Наполеон»,

Задає йому цей тон.«Поза Наполеона» – обхватити себе руками, міняючи то праву, то ліву руки у верхньому і нижньому положенні.


 

Щоб емоції владнати,

Маму будемо навчати.

Треба взяти вушко й ніс,

Плесніть всі в долоні – please!«Ніс – вухо – плеснути в долоні» – права рука торкається носа, ліва – правого вуха, плеснути в долоні, потім поміняти руки.


 

Якщо будем йти рухливо,

Піднімаючи коліна,

І руками їх торкатись,

Мозок буде наповнятись.

Енергетика це зветься,

Гарно з нею нам живеться.Правий лікоть торкається лівого коліна і навпаки; правий лікоть торкається правого коліна і навпаки;

Права долоня торкається лівого коліна і навпаки, права долоня торкається правого коліна і навпаки;


 

На відмінно щоб навчатись,

Будем «кнопок мозоку» торкатись.

Ліва ручка поміж ребер,

Ну а права на пупочку,

Потім руки помінялись,

Натискаєм на тіж точки.Уявити в правій руці м’ячик, поставити руку навколо пупка (великий палець над пупком), лівою рукою масажувати ямки під ключицями, кінчик язика притиснути до піднебіння. Знаходитися в такому положенні 2 хв.


 

Дуже важно у навчанні,

Мати нам увагу й пам’ять.

Треба вушка потягнути

Покрутити і загнутиРостягування вушних раковин.


 

Зір хороший треба мати,

Щоби правильно писати.

Крутим «вісімку» руками,

Спробуй це ти разом з нами.Ліниві 8 для очей – витягнути великий палець правої руки і описувати в повітрі лежачу 8. Потом витягнути великий палець лівої руки і описувати лежачу 8.

Далі витягнути обидва великі пальці і описувати лежачу 8. Під час цих вправ очима стежити за пальцями, не повертаючи голови.


 

Подолати стрес в житті,

Допоможуть вправи ці.

Трем долоньки, потепліли,

Потім лоба ми закрили.

Тягнем шкіру догори,

Всі зробили, молодці!Потерти руки, приставити їх до лоба над бровами і злегка піднімати шкіру вгору. В цей час думати про хороше. Позитивні образи поступають відразу в підсвідомість. Цю вправу рекомендовано виконувати, якщо захочете запам’ятати правила.


                 18.08.2021 року

                 Добрий день шановні батьки!


Ваша дитина зарахована  в дошкільний заклад.

    В зв’язку з умовами адаптивного карантину та забороною проведення масових заходів (батьківських зустрічей ) просимо ознайомитися з наступною інформацією щодо роботи дошкільного закладу з 1 вересня 2021 року.

Для виходу дитини в дошкільний заклад батькам потрібно заповнити анкету- опитувальник за наступним посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeeEtbLdQJqyU56iLUu8DKwhmKdLgWDYPnV010mcln6j4zozw/viewform.

Заповнений опитувальник проходить перевірку в Моніторинговому центрі і тільки після перевірки дитина має можливість відвідувати ДНЗ.

В групу діти будуть прийматися відповідно складеного графіку, потому прошу заздалегідь  записатися на день виходу дитини у заклад за

 тел.515-38-86.

Прийом дітей буде проводитися  з обов’язковим температурним скринінгом, як дітей, так і дорослих, які привели дітей. Члени родини ставлять підпис в Журналі, чим засвідчують, що в родині хворих та контактних з хворими на COVID – 19 не має.   Перебування батьків на території закладу тільки в масках.

ВХІД  батькам та іншим особам до будівлі закладу ЗАБОРОНЕНО.

Групи “Курчатко”,  “Кульбабка”,  “Бджілка”, “Віночок”, “Ромашка” працюють за режимом 7.00-19.00,  група “Метелики” санаторна з 7.30 до 18.00.

Приводити дитину потрібно не пізніше 8.15. З 8.15 до 8.25 відповідно віку дитини та згідно графіку проводиться ранкова гімнастика.

Для відвідування групи дитині потрібно: капці (тільки не крокси), з закритою п’яткою, чешки (для музичних занять) - білі (дівчаткам), сірі/коричневі/чорні (хлопчикам), щоденний змінний одяг (для відвідування групи - колготки, шкарпетки, шорти, футболки, плаття) та  щоденний змінний одяг (2-3 комплекти нижньої білизни- труси, майка).

Перший день вступу дитини в дошкільний заклад, обов’язково вдома  нагодуйте дитину сніданком.

Харчування: в закладі 3- разове харчування, в санаторних групах 5-ти разове харчування. Вартість харчування дітей груп раннього віку складає 43.55 грн за один день, дошкільного – 64,58; в санаторних групах: ранній вік – 57,70 грн, дошкільні санаторні – 80,32.   Батьки сплачують за харчування в поточному місяці за минулий місяць (по факту днів відвідування). Сплату за харчування проводити тільки в ДЕСНЯНСЬКОМУ районі, окрім ОЩАДБАНКУ, УКРПОШТИ.

 Батьки, які оформили дитину в групу повного дня та на час адаптації дитини (привикання до режиму групи) мають бажання відвідувати групу без харчування, подають заяву на ім’я директора на переведення дитини на короткотривале перебування дитини (АЛЕ не на декілька днів, а до кінця поточного місяця або більше). В цей період дитина відвідує групу з 8.30 до 12.00. Відповідно заяви по закладу видається наказ. На відвідування  дитиною  групи з  харчуванням, батьки знову надають заяву на ім’я директора (на переведення  в групу з харчуванням, але тільки з 1- го числа наступного місяця). По закладу видається наказ.

Батьки дітей, які мають непереносимість лактози або не вживання деяких продуктів мають право на короткотривале перебування дитини без харчування, безкоштовно.

Вразі відсутності дитини в днз  від одного та більше днів батьки на передодні виходу дитини в днз, повинні (сьогодні до 12.00) зателефонувати медичній сестрі за тел. 515-93-08 й замовити сніданок на наступний день (день виходу дитини в заклад),  зазначаючи прізвище дитини та назву групи.  Ця процедура є постійною, вразі відсутності дитини в закладі.

Навчально- виховний процес в групі проводиться за освітньою програмою для дітей від 2 до 6 (7) років «Дитина». В навчальному процесі використовуються заняття  «Пісочна анімація».

В дошкільному закладі є інклюзивні групи для дітей з ООП.

В закладі працює практичний психолог- Ільницька Ольга Вікторівна.

 У разі потреби консультації або роботи психолога з дитиною (щодо полегшення адаптаційного періоду в закладі), ви маєте можливість звернутися до спеціаліста.

Медичне обслуговування: сестра  медична старша Семенчук Ольга Василівна  контролює календарний графік щеплень кожної дитини,  попереджає батьків  щодо вакцинації дитини згідно графіка. Щеплення проводяться в медичній установі, до закладу надається медична картка дитини з записом проведеної вакцинації, яка вноситься до медичної картки дитини для відвідування закладу.

У разі відсутності дитини в закладі по хворобі, травмування, оперативного втручання, лікування в стаціонарі, довідка від сімейного лікаря/педіатра надається ОБОВ’ЯЗКОВО!!!

В інших випадках відсутності дитини в ДНЗ,  довідка непотрібна.

 Організаційні питання будуть вирішуватися в  режимі роботи закладу у вересні місяці.

На електронну пошту dnz767@ukr.net ви можете надсилати ваші запитання.

У разі змін умов карантину, ми будемо вас інформувати щодо роботи дошкільного закладу в змінених умовах.

 

З повагою директор ДНЗ (ясла-садок) №767 комбінованого типу  

 Тетяна Володимирівна Мигрін.

 


Адаптивний період.mp4

Шановні батьки! 

У зв'язку з ситуацією, пов’язаною з коронавірусною інфекцією нам надіслано регламент, за яким після зняття обмежень ми будемо повертати дітей до садочку. Регламент з серйозними карантинними заходами, який повинні витримувати, як і батьки, так і працівники. А саме: масковий режим, скринінг на вході, дистанціювання, дезінфекція, розмежування вхід/вихід, вилучення іграшок, килимів, тканинних рушників та зміна графіку прийому дітей та інше! 

Просимо вас інформувати нас до 22.05., хто почне відвідувати заклад з умовами карантинних заходів з 01.06., щоб ми мали можливість організувати освітній процес з дотриманням усіх санітарних  норм і регламенту! 

Більш детальну інформацію, щодо прийому і перебування дітей у садочку після зняття карантинних обмежень, надамо додатково. 

Дякуємо за розуміння і співпрацю! Інформуємо вихователів своєї групи.

               З повагою, директор ДНЗ  Т. Мигрін

Все, що носимо у своїй душі красиве,

дітям знову й знову віддамо.

ми дитинство хочем бачити щасливим,

бо для цього в світі живемо.

вчити жити, вірити й любити,

дарувати світу сотні тисяч мрій,

у дитині сонечко відкрити -

в цьому наш обов`язок святий. 


 

У всіх батьків рано чи пізно настає період, коли їхня дитинка підросла і має йти до дитячого садочка. Це хвилюючий момент як для батьків, так і для дітей. Початок відвідин дитиною дошкільного навчального закладу є новим етапом у її житті та періодом адаптації, тому краще підготуватися заздалегідь, бо часом адаптація до умов садочка минає дуже болісно.

    АДАПТАЦІЯ – це пристосування організму до нової обстановки (а для дитини дитячий садочок, безсумнівно, є новим, ще невідомим простором, з новим оточенням і новими стосунками).

    Початок відвідування дошкільного закладу – це не тільки нові умови життя і діяльності, режиму і харчування, а й нові контакти, оточення, нові взаємини, вимоги і обов'язки. Всі ці зміни відбуваються для дитини одночасно, створюючи тим самим стресову ситуацію, яка без спеціальної організації може призвести до невротичних реакцій: порушення емоційного стану, погіршення сну, апетиту, частих захворювань, страхів тощо.

     Проте соціально-психологічна адаптація у різних дітей відбувається по-різному – в залежності від віку, типу вищої нервової діяльності, стану здоров'я, стилю виховання в сім'ї, родинних взаємин, рівня розвитку у дитини ігрових навичок, її контактності, доброзичливості, емоційної залежності від матері тощо. А ще багато в чому процес адаптації дитини до дитячого садочка залежить від того, наскільки батьки підготували її – як морально, так і фізично.

Як батькам визначити готовність дитини до дитячого садку?

1. Останнім часом вдома дитина стала нудьгувати, не може знайти собі заняття. Цілком можливо, що дитині пора відкривати щось нове, вийти зі звичного "сімейного кола".

2. На прогулянці малюк сам підходить до дітей на майданчику, намагається вступити в контакт.

3. Маля здатне кілька годин на день проводити без мами.

4. Дитина розбірливо може виразити свої потреби словами.

5. Малюк уже досить спритний, вміє самостійно їсти (і пережовувати!), миє руки й умивається, вдягає і знімає із себе основні предмети одягу. До кінця раннього віку в дитини з'являється прагнення до самостійності, її інтереси переміщаються від світу предметів до світу спілкування з дорослими.

      Прихід до дитячого садка – перший серйозний етап соціального життя дитини. До цього вона спілкувалася тільки з членами родини, сусідами або з тими, кого дорослі запрошували додому.

Практика свідчить, що цілеспрямована підготовка дітей до дошкільного закладу допомагає попередити виникнення труднощів адаптації.

Корисні посилання з сайту закладу

Загальні правила для батьків  http://dyvograi.at.ua/index/0-17

Перші дні в дитячому садочку http://dyvograi.at.ua/publ/7-1-0-51

Прощаємось правильно http://dyvograi.at.ua/publ/7-1-0-50

Допомога родини під час адаптації http://dyvograi.at.ua/publ/7-1-0-49

Фактори, що полегшують звикання   http://dyvograi.at.ua/publ/7-1-0-48

Алгоритм дій в підготовці дитини до ДНЗ http://dyvograi.at.ua/publ/7-1-0-129

Ігри по дорозі в дитячий садочок http://dyvograi.at.ua/publ/7-1-0-52


Презентація роботи  інклюзивних груп.



Шановні батьки! Пропонуємо Вашій увазі

 

Правила роботи

ЗДО (ясла-садок) № 767 комбінованого типу

та встановлених обмежень в період адаптивного карантину

 

1.     Режим роботи закладу під час послаблення карантину з 7.00 до 19.00  год.

2.     Заборонити батькам та стороннім особам заходити в приміщення закладу та  обмежується  перебування на території закладу інших осіб.

3.     На вході до закладу  організовано місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для

ізопропілових спиртів та понад 70% для  етилових спиртів та розміщена пам’ятка з їх використанням.   Самостійний доступ дітей до спиртових

антисептиків обмежений. Дітям оброблятимуть руки  вихователі.

4.     Всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (термометрія, навчання обробці рук антисептиком, миття рук, навчання правилам етикету кашлю тощо) проводяться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.

5.     На період карантину в закладі:

o    розроблено адаптивний графік;

o    обмежено кількість дітей в групах до 10 осіб, виходячи з можливості забезпечення належних протиепідемічних умов та контролю над їх дотриманням;

o    проводяться додаткові ігри та вправи, які б доносили дітям важливість індивідуальних заходів профілактики та фізичного дистанціювання;

o    надається пріоритет активній руховій діяльності на відкритому повітрі;

o    переформатовано розміщення в групових кімнатах таким чином, щоб забезпечити максимально можливе фізичне дистанціювання;

o    обмежується заняття та ігри, що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом;

o    обмежується заняття та ігри, що потребують використання значної кількості додаткового інвентарю;

o    забезпечено процес організації харчування, що дозволяє мінімізувати кількість дітей, які харчуються одночасно, або одночасно перебувають за одним столом.

6.     Працівники закладу забезпечені п’ятиденним запасом засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів та організувано контроль за їх використанням;

o    проведено навчання працівників правилам використання засобів індивідуального захисту, їх утилізації та контроль над дотриманням цих правил;

o    санвузли забезпечені рідким милом та паперовими рушниками;

o    здійснюється централізований збір використаних засобів індивідуального захисту (З1З), паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами в кожній групі з подальшою утилізацією, забезпечується недоступність контейнерів (урн) для використаних З1З для дітей, запасів дезінфікуючих засобів та засобів для прибирання для дітей;

o    працівники закладу здійснюють вологе прибирання з використанням миючих та  дезінфекційних  засобів за графіком вологого прибирання та дезінфекції поверхонь, але не рідше, ніж кожні 2 години та відразу після закінчення занять; Обробляють  іграшки в обід та ввечері 2-х% мильно-содовим розчином;

o    провітрювання (наскрізне, кутове) приміщень здійснюється за графіком не менше 15 хвилин кожні 1,5-2 години за відсутності дітей у приміщенні. Тривалість провітрювання залежить від температури зовнішнього повітря, напрямку вітру;

o    в закладі проведено тимчасове відсторонення від роботи осіб з групи ризику, визначених відповідно до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (СОVID-19)», затверджених наказом МОЗ України від 28.03.2020 № 722;

o    працівник закладу, у якого с симптоми ГРЗ не допускається до роботи, про їх наявність повинен терміново повідомити керівника, залишити територію закладу, самоізолюватися, звернутися до сімейного лікаря. У разі захворювання працівника на COVID-19, заклад проходить повну дезінфекцію.

7.   На період карантину працівникам закладу  забороняється:

·         використовувати багаторазові (тканинні) рушники;

·         використовувати м’які (м’яконабивні) іграшки;

·         використовувати килими з високим ворсом;

·         перебувати у вуличному взутті (без змінного) всередині приміщень;

·         проводити масові заходи (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш, ніж однієї групи та за присутності глядачів (відвідувачів);

·         проведити батьківські збори (окрім тих, що проводяться дистанційно).

8. Перед початком роботи проводиться температурний скринінг  всім  працівникам закладу дошкільної освіти з занесенням показників у  відповідний журнал температурного скринінгу працівників.

·         працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань не

допускаються до виконання обов’язків;

·         при вимірюванні температури тіла контактним методом, необхідно забезпечити обов'язкову дезінфекцію виробу, яким здійснюється термометрія

після кожного його використання, згідно з інструкцією виробника дезінфекційного засобу.

9. Працівники  закладу зобов’язані :

·         чітко дотримуватися санітарних та протиепідеміологічних заходів (постійно використовувати маски та рукавички, за потребою змінювати їх. провадити дезінфекцію рук);

·         регулярно мити руки з рідким милом або обробляти їх спиртовмісними антисептиками не рідше ніж раз на 2 години, та після відвідування громадських місць, використання туалету, прибирання, обслуговування тощо;        

·         постійно змінювати спецодяг (халати для прогулянок на вулиці, для перебування в групі, для отримання їжі, для миття приміщень, одяг для медичних працівників під час прийому та огляду дітей і внутрішнього переміщення в закладі);

·         утримуватись від контактів з особами, які мають симптоми респіраторних захворювань - кашель, лихоманка, ломота в тілі тощо;

·         самоізолюватись у разі виникнення симптомів респіраторних захворювань.

10.   Батьки дають письмову( електронну) згоду  щодо дотримання вимог під час послаблення карантину та заповнюють анкету-опитувальник. Про прихід дитини до дитячого садка, вперше після карантину,  повідомити вихователя (в телефонному режимі або через соціальні мережі)  до 17.00 години дня напередодні, тобто за 1 день до приходу.

o    батьки мають приводити дитину тільки з комплектом необхідного одягу на 1 день (в рюкзаку у дитини одяг). Батьки слідкують, щоб діти не приносили з дому самокати, велосипеди, м'які та пластикові іграшки;

o     увечері усі речі дитини батькам необхідно забрати додому, оскільки шафки і роздягальня піддаються   додатковій дезінфекції. При необхідності забрати дитячі речі, повідомляйте про це вихователя, працівник закладу дошкільної освіти видасть їх;

o    батькам уникати близького контакту з працівниками дитячого садка, іншими батьками і дітьми;

o       всі питання щодо організації освітнього процесу з’ясовувати в онлайн режимі.

11.    Ранкове приймання дитини до закладу буде здійснювати вихователь  з 7.00 до 8.30 години на прогулянковому майданчику за межами його будівлі

 (за несприятливих погодних умов - на вході до приміщення), передачу дитини батькам після закінчення дня проводить вихователь групи на прогулянковому майданчику за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов - на вході до приміщення). Батьки або особи, які їх  замінюють, повинні одягати респіратор або захисну маску, так, щоб були покриті ніс та рот.

·         температурний скринінг дітей проводять при вході (початковий) у заклад та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал температурного скринінгу вихованців.  При найменших ознаках захворювання, дитина в дитячий садок не допускається;

·         діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків. При ізоляції важливо не допустити тривожних відчуттів у дитини та враховувати її психологічний стан.

12.  Інформування щодо встановлених обмежень та умов роботи  закладу в період адаптивного карантину розміщені  на входах до закладу та на сайті закладу.

Засоби та форми роботи з батьками ЗДО (ясла-садок) № 767 комбінованого типу

в період адаптивного карантину в 2020-2021 навчальному році 

Веб-сайт закладу, скайп-дзвінки,  зустрічі у ZOOM, Viber групи, мобільні  додатки, WhatsApp, електронна пошта, інші соціальні мережі (Facebook, Messenger, Instagram).

Необхідну інформацію для батьків про тимчасовий графік роботи закладу в період карантину та іншу необхідну інформацію, контактні телефони, електронні пошти, посилання на сайт закладу та інші його онлайн-ресурси в  оголошеннях при вході в приміщення закладу освіти. 

Рекомендовано для батьків інтернет-ресурси для дітей дошкільного віку.

Українські пізнавальні сайти -  hvchy.com.ua/, http://abetka.ukrlife.org/ , http://maluk.in.ua/http://derevo-kazok.com.ua/, http://www.nosiki.cv.ua/.

Директор                                                                                                   Т. МИГРІН

 

Інтернет-ресурси для дітей дошкільного віку, 

їх батьків та вихователів

Українські пізнавальні сайти


ЗВІТ 

ЩОДО ПРИДБАННЯ МАТЕРІАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ ЗА БЮДЖЕТНІ КОШТИ ПРОТЯГОМ 2019р. – 2020р.  по  ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ

(ЯСЛА-САДОК) № 767 КОМБІНОВАНОГО ТИПУ


№ з/п назва               Кількість(шт.)           сума

2019 рік

1. Вогнегасники 4 1656.00

2. Матрац без пружинний «Смайлик» 27 18 103,50

3. Посуд : Тарілка глибока        Тарілка для ІІ страви       Чашка

                              231                                   232                               230              36 904,56

4. Ганчірки для підлоги 12 232,80

5. Серветки для прибирання 12 211.00

6. Губки кухонні 12 134.40

7. Мішки для сміття 10 187.80

8. Постільна білизна – (комплект) 154 41195.00

9. Подушки 32 2212.80

10 Комплект  спеціальних засобів для корекції психофізичного розвитку дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних групах 4 42400.00

11 Шафи для роздягання (5-ти місні) 5 29 900

12 Вішалки для рушників 14 14 742

13 Ваги електронні 1 5 976

14 Лави 5 835,25

15 Папір туалетний 1068 770,56

16 Навчальний набір «Логічні Блоки», великі 7 13 314,00

17 Конструктор для вивчення різних конструкцій та механізмів, об'ємний тактильний 8 4 704,00

18 Набір кубиків для вивчення лічби, дробів тощо

7 6 468,00

19 Поєднувальні кубики 2 см разних кольорів 1000 шт ш 7 28 728,00

20 Модель: Набір дитячих музичних інструментів середній Артикул: 2D3D- ІМР-1056, Виробник: ТОВ «2ДЗД» 7 19 152,00

21 Набір ігрових небитких дзеркал 6 шт 8 12 240,00

22 "Десять. Склад числа” математична настільно-друкована гра 8 2 400,00

23 «Математичне лото» - математична настільно-друкована гра 7 2 310,00

24 Медичний матеріал

25 Медичні препарати

26 Рушники

2020 рік     шт.   вартість

1 Вогнегасники 5 1 974.000

2 Тарілки мілка 90

глибока 90

каструлі 30

чашки 90 12 054.00

3 Електрична овочерізка 1 26 514.00

4 Бактерицидна лампа 12 17 892.00

5 Фарба 180 23 544.00

6 Ліжка дитячі 20 20 586.00

7 Рушники махрові 440

                вафельні 9 16 567.00

8 Комплект постільної білизни 60 17 208.00

9 Рушники паперові 8 уп.-160шт. 2 861.00

10 Порошок пральний 29 4 408.00

11 Засіб для миття посуду 288 2.736.00

12 Засіб для чищення посуду 144 1 771.20

13 Засіб миючий універсальний 44 807.40

14 Засіб для миття скла 50 712.50

15 Засіб для видалення жиру 40 900.00

16 Дозатор для рідкого мила 26 3 136.00

17 Комплект мультимедійний інтерактивний 1 51 896.60

18 Набір дидактичного та ігрового обладнання 10 009.00

19 М’який підлоговий конструктор  1 6 925.00

20 Канцтовари 927.12

21 Термометр безконтактний 7

22 Антисептик (дезінфектор) 23

23 Бланідаз – 300 (дезінфікуючий засіб) 35

24 Медичний матеріал

25 Медичні препарати

26 Рушники

2020 рік шт. вартість

1 Вогнегасники 5 1 974.000

2 Тарілки мілка 90

глибока 90

каструлі 30

чашки 90 12 054.00

3 Електрична овочерізка 1 26 514.00

4 Бактерицидна лампа 12 17 892.00

5 Фарба 180 23 544.00

6 Ліжка дитячі 20 20 586.00

7 Рушники махрові 440

                вафельні 9 16 567.00

8 Комплект постільної білизни 60 17 208.00

9 Рушники паперові 8 уп.-160шт. 2 861.00

10 Порошок пральний 29 4 408.00

11 Засіб для миття посуду 288 2.736.00

12 Засіб для чищення посуду 144 1 771.20

13 Засіб миючий універсальний 44 807.40

14 Засіб для миття скла 50 712.50

15 Засіб для видалення жиру 40 900.00

16 Дозатор для рідкого мила 26 3 136.00

17 Комплект мультимедійний інтерактивний 1 51 896.60

18 Набір дидактичного та ігрового обладнання 16 629.87

19 М’який підлоговий конструктор  1 6 925.00

20 Канцтовари 10 571.22

21 Термометр безконтактний 7

22 Антисептик (дезінфектор) 23

23 Бланідаз – 300 (дезінфікуючий засіб) 35

24 Спортивний інвентар та обладнання

25 Картон та кольоровий папір 165/165           3 653.10

26 Дошка-балансир

27 Комплекти спеціальних засобів для корекції психофізичного розвитку дітей з особливими потребами 3 42 630.00

28 Набір кухонних меблів для мийних 3 комплекти 42 732.00

29 Кухонне начиння (ложки , сито, сковорода, друшляк,  магнітна планка, тертка…) 14 292

30 Стелажі виробничі 11 15 640

31 Стіл виробничий з н/с 4 10 082

32 М’ясорубка електрична 1 12 645

33 Вішалки для рушників 12 10 800

34 Шафа для дитячого одягу 14 78 610

35 Шафи пожежні 9

36 Щиток захисний 27 675

37 Засіб миючий (5л) 20 1 543,20

38 Овочерізка електрична 1 22 096

39 Килимки дезінфікуючі 5 1 033

40 Обладнання для прибирання (відра, швабри, совки, граблі, розноси, губки , мітли, рукавиці робочі…) 41 207

41 Комплект швабра з насадкою для миття 8 283


Зазначений товар поставлений на баланс Управління освіти (матеріальний відділ).

   

 Директор            Тетяна МИГРІН




15.11.2021р.

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ!!!

 

З 15 листопада по 03 грудня  2021 року в Деснянському районі збирають посилки для дітей із зони ООС.

Упродовж цього періоду  триває акція «З надією в серці»,

у рамках якої збиратимуть посилки для дітей, що перебувають у зоні ООС та в «сірій» зоні. Долучитися до ініціативи може кожен, хто принесе до садочка  теплий одяг, взуття, іграшки, книжки та інше.

Ми не можемо покинути дітей, які залишилися в складних життєвих обставинах на сході України.

Це насамперед діти з дитячих будинків, притулків та соціально незахищених сімей.

Тому вже вкотре Управління освіти Деснянського району м. Києва

передасть на передову через представників Національної гвардії України речі найпершої потреби, сувеніри та власноруч виготовлені поробки.

Ми підтримуємо таку ініціативу та запрошуємо долучитися всіх охочих .



Освітня карта Києва

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 767 комбінованого типу Деснянського району міста Києва

тис.грн

Деснянський район


Освітня карта Києва 

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 767 комбінованого типу Деснянського району міста Києва 

тис.грн.

Деснянський район

План на 2019рік

Уточнений план на 2019 рік

Освоєння коштів на 01.01.2020 рік

Відсоток освоєння коштів (%)

Інформація на придбання матеріальних цінностей для ДНЗ №767 Деснянського району за 2019 рік

Назва закладу КЕКВ Найменування товару од.виміру Кількість сума, грн.коп.

4211010 767 2210 вогнегасники водопінні закачні ВВП-4(3) шт. 4 1656,00

4211010 767 2210 пакети для сміття   уп 10 187,80

4211010 767 2210 туалетний папір           рул. 271 1577,22

4211010 767 2210 ганчірка для підлоги уп 12 243,36

4211010 767 2210 серветкидля прибирання віскозні уп 12 226,80

4211010 767 2210 губка кухонна уп 12 125,28

4211010 767 2210 ганчірка для підлоги уп 35 325,50

4211010 767 2210 серветкидля прибирання віскозні уп 34 444,72

4211010 767 2210 губка кухонна уп 33 243,54

4211010 767 2210 ганчірка для підлоги уп 100 672,00

4211010 767 2210 серветкидля прибирання віскозні уп 110 1042,80

4211010 767 2210 губка кухонна уп 110 580,80

4211010 767 2210 Матраци безпружимнний"Смайлик" шт. 27 18103,50

4211010 767 2210 тарілка глибока    шт. 231 12196,80

4211010 767 2210 тарілка  десертна  шт. 232 11247,36

4211010 767 2210 чашка дитяча           шт. 230 13496,40

4211010 767 2210 комплект постільної білизни(дитячий) наволочка(40*60) простирадло(110*145),півковдра(110*145) шт. 154 49434,00

4211010 767 2210 подушки 40*60 шт. 32 2655,36

4211010 767 2210 періодичне видання на 6 місяців шт. 36 2963,00

4211010 767 2210 канцтовари шт. 28 640,00

4211010 767 2210 ваги товарні електронні ВТНЕ -300Н-5 шт. 1 5976,00

4211010 767 2210 шафа дитяча 5-місна шт. 5 35608,20

4211010 767 2210 лава без спинки шт. 5 1002,30

4211010 767 2210 вішалка для рушників шт. 14 17690,40

4211010 767 2210 туалетний папір шт. 224 770,56

4211010 767 2210 навчальні  та ігрові набори шт. 59 89316,00

4211010 767 2210 пакети для сміття рул. 310 2697,00

4211010 767 2210 пакети поліетиленові ( для сміття) уп 96 875,52

4211010 767 2210 набори для творчості уп 165 2445,41

4211010 767 2210 котушки зі шлангом для поливу шт 1 2660,40

4211010 767 2210 клей для шпалер шт 25 1708,50

4211010 767 2210 подрібнювач садовий шт 1 7140,00

4211010 767 2210 садовий пилесос шт 1 3415,20

4211010 767 2210 шарнірна драбина-стрем"янка шт 1 4583,10

4211010 767 2210 шпалери під покраску шт 40 12712,80

4211010 767 2210 шафа для дитячого одягу шт 32 164864,00

4211010 767 2210 калькулятори шт 2 493,16

4211010 767 2210 новорічні подарунки шт 242 30492,00

4211010 767 2210 дошки  обробна шт 5 3000,00

4211010 767 2210 мило дитяче рідке  та господарське шт 216 7422,84

4211010 767 2210 комплект для прасування шт 1 5758,80

4211010 767 2210 туалетний папір шт 850 2652,00


Інформація на придбання матеріальних цінностей для ДНЗ №767 Деснянського району за 2019 рік

КПКВК Назва закладу КЕКВ Найменування товару од.виміру Кількість сума, грн.коп.

4211010/01 767 3110 комплект спеціальних засобів для корекції психофізичного розвитку дітей з  особливими потребами,які навчаються в інклюзивних групах комплект 4 42400,00