Методична робота

Методична робота нашого закладу, спрямована на вивчення і впровадження в практику роботи педагогів теорії та методики розвитку, навчання і виховання дошкільників, а також оволодіння сучасною методологією, збагаченні досвіду педагогів новими прогресивними методами, впровадження новітніх розробок, позитивного досвіду, сучасних педагогічних технологій. 

Центром методичної роботи є методичний кабінет. Його діяльність регламентована Типовим положенням про методичний кабінет дошкільного навчального закладу.  В наявності дитяча та методична література, законодавчі та нормативні документи, матеріали семінарів, семінарів-практикумів, свят та розваг, передового досвіду вихователів.

Враховуючи, що ключовим моментом в модернізації дошкільної освіти на сучасному етапі, є рівень професійної компетентності педагога, то методична робота в дошкільному закладі спрямована на саморозвиток, самоосвіту, професійне вдосконалення педагогів, які творчо організовуючи роботу з дітьми за усіма освітніми лініями Базового компоненту дошкільної освіти обрали для себе пріоритетні напрямки:

-   Освітня лінія «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» вихователі Писаренко Л.А., Ільчишина А.М. (сенсорно-пізнавальна компетенція),  Самофал Л.О., Джигора О.М. (математична компетенція); 

-         Освітня лінія «Мовлення дитини» вихователь Кульбаєва Н.Л., Балацюк В.М., Мостовенко Т.Л., Лемчик І.О.;

-       Освітня лінія «Дитина у світі культури» музичний керівник Осельська О.О., вихователь Чала Г.Ю., Мостовенко Т.Л., Джигора О.М. (художньо-продуктивна діяльність (образотворча, театральна);

-   Освітня лінія «Дитина у природному довкіллі» вихователі Балацюк В.М., Джигора О.М., Самофал Л.О. (природничо-екологічна компетенція)

Освітньо-виховний процес з дітьми організовується в ігровій формі шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання. Педагоги реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини протягом дня, враховуючи вікові особливості та рівень розвитку кожної дитини.