Тренер : Корицька Галина Романівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін КЗ "ЗОІППО" ЗОР

«

Навчаємо української: простір цифрових можливостей

Група 2

28.08.-30.08. 2019

Список учасників

Розклад

Дерево ідей (зразок) Ідеї

Вихідне анкетування

Гриньова В.М., Резван О.О., Романовський О.Г. Ментальні карти як інноваційний спосіб організації інформації в навчальному процесі вищої школи [Електронний ресурс] / Валентина Гриньова, Оксана Резван, Олександр Романовський / Інформаційні технології і засоби навчання. – 2018. – № 2. – ТОМ 64. – С. 185-196. – Режим доступу до журналу : https://journal.iitta.gov.ua/index.php/itlt/article/view/2187/1334.

Виконання умов створення проекту.

Умова 1.

  1. Продумайте тему проекту.
  2. Створіть на своєму Google-диску папку під назвою “Прізвище. Проект”, надайте доступ тренеру, ввівши покликання в “Таблиці досягнення”.
  3. У папці створіть Google-документ, дайте документу назву “Прізвище. Проект”, відкривши доступ для коментування, напишіть своє педагогічне кредо та вставте гіперпокликання на ресурс (блог, сайт), який Ви створили.

Умова 2.

  1. У створеному Google-документі запишіть тему проекту.
  2. У Google-документі зробіть покликання на ресурси, де вони знаходяться (наприклад: завдання “Знайди пари карток, за якими скриваються антонімічні зображення”).

Умова 3.

  1. Вбудуйте документ на сторінці сайту "Контент".
  2. Використовуючи jamboard, створіть плакат асоціацій, настроєвості.

Примітка.

1. Зайдіть за покликанням та наповніть валізу інструментами, які найбільше сподобалися, плануєите використовувати в майбутньому.

2. Зайдіть за покликанням і залишіть слід...