ВСЕСВІТНЯ ПРОДОВОЛЬЧА ПРОГРАМА ООН: ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
ВСЕСВІТНЯ ПРОДОВОЛЬЧА ПРОГРАМА ООН: ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
Повідомлення про шахрайство та фішинг
Будь ласка, довіряйте лише офіційним джерелам інформації, таким, як сайт ВПП ООН (wfp.org), гаряча лінія ВПП ООН, офіційні ресурси Уряду України. Не довіряйте масовим розсилкам і рекламі, не переходьте за посиланнями від невідомих відправників, не завантажуйте невідомі додатки чи документи, не вводьте свої дані на невідомих платформах і будьте обережні з незнайомими телефонними абонентами.
ВПП зв’язується з людьми, які мають право на отримання допомоги, виключно через SMS (Відправник “UN WFP”). Партнери ВПП можуть відповідати на запитання або звертатися до вас через Telegram чи інші канали. Перелік чинних партнерів ВПП та їх офіційних каналів зв’язку наведено в розділі "Партнери".
Щоб уникнути шахрайства, завжди перевіряйте особу відправника. Якщо ви помітили шахрайські дії або маєте сумніви щодо отриманого повідомлення, зверніться на безкоштовну гарячу лінію ВПП ООН за телефоном 0 800 600 122 (щодня, з 08:00 до 18:00).
Пам’ятайте, гуманітарна допомога є повністю безкоштовною — ВПП ніколи не проситиме у вас оплату чи надання банківських даних, таких як CVV код або PIN код картки для жодної процедури.
Всесвітня продовольча програма - це гуманітарна організація ООН, яка працює у понад 120 країнах і територіях, аби забезпечити людей, які страждають від конфліктів чи стихійних лих, життєво необхідною їжею. ВПП має мандат на підтримку населення, яке відчуває нестачу продовольства, у всьому світі. Як гуманітарна організація, ВПП ООН надає допомогу зважаючи на потреби та керуючись гуманітарними принципами гуманності, нейтралітету, неупередженості та незалежності.
ВПП діє в Україні за запрошенням Уряду. Допомога ВПП фінансується державними донорами, а також приватними донорами (приватними особами та корпораціями). Всесвітня продовольча програма надає продовольчу допомогу у вигляді продуктів або грошей для їх придбання.
Наразі продовольча та грошова допомога ВПП Україні фінансується Австрією, Бельгією, Канадою, Європейським Союзом, Фарерськими островами, Фінляндією, Францією, Німеччиною, Ісландією, Японією, Норвегією, Саудівською Аравією, Швецією, Швейцарією, Україною, США та приватними донорами (фізичними особами та корпораціями).
Для надання допомоги ВПП ООН співпрацює з Урядом, органами місцевої влади та локальними партнерами для визначення осіб, які мають право на отримання допомоги.
Якщо ви постраждали або були переміщені внаслідок війни, рекомендуємо зареєструватися в місцевих органах влади або повідомити про свою ситуацію місцевим гуманітарним партнерам і соціальним працівникам. Якщо буде встановлено, що ви маєте право на отримання будь-якого з видів допомоги, з вами зв'яжуться безпосередньо працівники ВПП ООН, місцевих органів влади або місцевих гуманітарних партнерів ВПП ООН. Немає необхідності звертатися до ВПП напряму.
Вся гуманітарна допомога надається безкоштовно. Вам не потрібно сплачувати жодних грошей, щоб отримати допомогу. Не передавайте нікому CVV код своєї банківської картки.
Ніхто не повинен просити у вас грошей, сексуальних послуг, послуг або товарів в обмін на гуманітарну допомогу. Це стосується всіх – персоналу, волонтерів, постачальників, підрядників ВПП ООН тощо.
Ви маєте право залишити відгук чи подати скаргу. Ви можете зв’язатися з ВПП ООН через безкоштовну гарячу лінію в Україні: 0 800 600 122 щодня з 08:00 до 18:00.
Допомога може надаватися у вигляді їжі або коштів, в залежності від місцевості. Розподіл їжі від ВПП сфокусований у прифронтових регіонах, де не працюють ринки і їжу важко знайти, або вона дуже дорога. Грошова допомога надається трохи далі від лінії фронту, де ринки працюють і є можливість придбати їжу.
Наразі ВПП ООН надає допомогу лише на територіях, які контролюються Урядом України. ВПП працює над тим, щоб доставити допомогу на території, які знаходяться під військовим контролем Російської Федерації, але, на жаль, доступу до цих територій наразі немає.
ВПП ООН і партнери збирають лише мінімальну кількість необхідної інформації з метою надання допомоги - ця інформація необхідна для підтвердження вашої особи, права на отримання допомоги та для надання вам цієї допомоги. Партнери ВПП ООН мають завжди запитувати вашої згоди перед збором вашої персональної інформації.
ВПП та інші гуманітарні організації координують свою допомогу, щоб забезпечити ефективне використання обмежених ресурсів для підтримки якомога більшої кількості людей, які потребують допомоги.
За один період ви можете отримувати один вид продовольчої допомоги від ВПП або іншої гуманітарної організації.
Якщо ви вже отримуєте продовольчу допомогу від ВПП або грошову допомогу від інших організацій, ви можете бути тимчасово позбавлені права на отримання секторальної грошової допомоги від ВПП.
Як тільки допомога від іншої організації завершиться, ваша допомога від ВПП буде відновлена, якщо Ви відповідатимете критеріям.
Якщо ви вважаєте, що ваше домогосподарство було неправомірно виключено з числа отримувачів допомоги, зателефонуйте на номер гарячої лінії організації, до якої ви звернулися за допомогою, щоб дізнатися більше.
ВПП ООН не надає жодної особистої інформації про зареєстрованих осіб або отримувачів допомоги ні Уряду України, ні Уряду Російської Федерації. ВПП ООН не має жодної угоди з жодним з урядів, яка б вимагала або змушувала її робити це, і захищена привілеями та імунітетами організацій системи Організації Об'єднаних Націй.
Захист інформації про отримувачів допомоги є основоположною складовою обов'язку ВПП ООН. ВПП працює з окремими гуманітарними партнерами та урядом з метою координації допомоги. Будь-яка інформація, якою обмінюються партнери та ВПП ООН, передається за допомогою захищених протоколів передачі файлів, розроблених фахівцями з ІТ-безпеки для забезпечення надійності та безпеки.
Надані вами дані надійно зберігатимуться ВПП ООН і можуть зберігатися протягом періоду до 5-7 років, лише якщо це все ще буде потрібно, насамперед для цілей внутрішнього аудиту та підзвітності.
ВПП ООН працює в Україні за запрошенням Уряду та продовжуватиме надавати допомогу до тих пір, поки Уряд цього потребуватиме, а ВПП ООН матиме для цього ресурси. Область покриття, умови та тривалість залежатимуть від масштабу кризи та фінансування ВПП ООН.
Щодня з 08:00 до 18:00 ви можете зв’язатися з ВПП ООН за допомогою безкоштовної гарячої лінії 0 800 600 122, щоб поставити запитання, поділитися своїми пропозиціями чи подати скаргу.
Гаряча лінія ВПП працює щодня з 08:00 до 18:00. Через велику кількість дзвінків, гаряча лінія іноді може бути недоступна. Якщо це так, будь ласка, повторіть спробу пізніше. Ви також можете зв’язатися з гуманітарними партнерами ВПП, які працюють у вашому регіоні.
ВПП надає спеціально розроблений набір, розрахований на 30 днів, який покриває 60% від місячної норми споживання калорій. Набір складається з борошна, гречаної крупи, пшоняної крупи, соняшникової олії, макаронних виробів, м’ясних консерв, бобових консерв, вівсяних пластівців, цукру і солі.
ВПП надає продуктові набори в Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій та Харківській областях. Залежно від ситуації з продовольчою безпекою, функціональності місцевого ринку та міркувань безпеки, ВПП може надавати допомогу всім людям у громаді або підтримувати продуктовими наборами лише тих, хто відповідає певним критеріям вразливості, узгодженими з партнерами чи місцевими органами влади.
ВПП ООН в Україні надає допомогу особам на визначених територіях через локальні благодійні організації. Якщо у вас є запитання з приводу роздачі продуктових коробок, просимо звертатися за номером телефону гарячої лінії партнера, який працює у вашому регіоні.
ВПП ООН надає набори для харчування на декілька днів для людей, які нещодавно евакуювалися. Також набори надаються у ситуаціях, коли люди не мають змоги приготувати їжу. Набір швидкого приготування включає в себе м’ясні консерви, каші та хліб. Раціон розрахований на одну людину на 5 днів. Такі раціони роздають співпрацюючі партнери у транзитних центрах та за необхідністю в конкретних населених пунктах.
ВПП закуповує хліб у місцевих пекарнях і доставляє його до прифронтових громад у Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій та Харківській областях. Хліб роздається в тих самих локаціях, де надаються продуктові набори, тож отримувачі допомоги можуть отримати обидва види підтримки одночасно. Додаткова реєстрація для отримання хліба не потрібна.
Харчування для закладів
ВПП ООН надає допомогу колективним центрам, спеціалізованим закладам догляду, лікарням і центрам довіри, в яких проживають або лікуються вразливі групи населення, та в яких є кухня для приготування їжі.
Як закладу долучитися до програми?
ВПП тісно співпрацює з місцевою владою та спеціалізованими організаціями, щоб визначити конкретні заклади та забезпечити їх необхідними продуктами для приготування їжі. Якщо ви вважаєте, що ваша організація має бути долучена до програми харчування для закладів, будь ласка, сконтактуйте з відповідальним партнером у вашій області.
ВПП розробляє свою продовольчу допомогу на основі консультацій з національними, місцевими та міжнародними партнерами, а також відгуків людей, які отримують допомогу. Склад продуктового набору може змінитися в майбутньому на основі таких консультацій та наявності продуктів.
Приблизно 80% продовольства, яке ВПП розповсюджує в Україні, закуповується всередині країни. Усі продукти харчування закуповуються у перевірених постачальників і регулярно перевіряються на якість і безпеку.
ВПП ООН має надійні системи та механізми контролю якості, які гарантують дотримання стандартів безпеки та якості харчових продуктів, а також те, що продукти харчування, які ви отримуєте, завжди безпечні для споживання.
На жаль, ми не можемо адаптувати продукти до індивідуальних потреб та вподобань кожної людини. Ви можете пожертвувати іншим людям продукти харчування, на які у вас алергія/непереносимість.
Якщо ви помітили проблему з отриманою вами їжею, якщо вона прострочена або якщо вас турбує її зовнішній вигляд чи запах, не вживайте її та негайно повідомте про це ВПП ООН (безкоштовна гаряча лінія ВПП ООН 0 800 600 122 - щодня з 08:00 до 18:00) та партнерам ВПП ООН, які організували роздачу.
Продуктові набори ВПП розраховані або на 5 днів, або на 30 днів. Після отримання допомоги, якщо ви маєте право на отримання допомоги повторно або в іншій формі, з вами зв'яжуться партнери ВПП ООН.
ВПП в Україні надає грошову допомогу різним групам населення, враховуючи їхні потреби. Наразі, ВПП надає:
багатоцільову грошову допомогу для домогосподарств, що раптово перемістилися, або постраждали від обстрілів;
грошові перекази для придбання їжі (секторальна грошова допомога) для осіб, що раніше отримували 30-денний продуктовий набір в районах, де працюють магазини;
додаткову грошову допомогу, як доплату до пенсії або соціальної допомоги до рівня 3,250 грн без врахування надбавок та інших допомог, в громадах, та областях де активні або можливі бойові дії, окрім окупованих територій.
ВПП визначає відповідних одержувачів грошової допомоги у партнерстві зі своїми місцевими гуманітарними партнерами, місцевою владою та урядом.
Додаткова грошова допомога надається у співпраці з урядом і автоматично виплачується отримувачам, які мають на це право, на основі даних про соціальну допомогу (зауважте, що дані використовуються лише з метою надання додаткової підтримки). Немає можливості подати заявку на цю допомогу заздалегідь.
Щодо багатоцільової грошової допомоги, ВПП проводить реєстрацію на місці за допомогою партнерів (інших благодійних організацій) або через онлайн-форми лише тоді, коли ВПП визначає потребу в цій допомозі в певному місці. У цих випадках ВПП або її партнери будуть присутні на місці (місце обстрілу, місце евакуації) або зв’яжуться з відповідними особами безпосередньо за допомогою SMS-повідомлення.
Реєстрація для секторальної грошової допомоги також проводиться партнерами ВПП у місцях, де ВПП раніше роздавала продуктові пакунки, і визначає, що місцеві економічні умови дозволяють людям купувати їжу в супермаркетах.
Усі отримувачі були включені до програм ВПП на основі критеріїв відповідності. Повернути або скасувати виплату неможливо. Однак, якщо ви бажаєте підтримати інших людей, ви можете зробити благодійний внесок на користь ВПП за посиланням donate.wfp.org або через додаток ShareTheMeal. Ваш внесок допоможе людям в Україні або в інших надзвичайних ситуаціях по всьому світу. Також ви можете пожертвувати кошти будь-якій гуманітарній організації на ваш вибір.
Що таке дедуплікація гуманітарної допомоги?
WFP та інші гуманітарні організації координують свою допомогу, щоб забезпечити ефективне використання обмежених ресурсів для підтримки якомога більшої кількості людей, які потребують допомоги.
За один період ви можете отримувати один вид продовольчої допомоги від ВПП або іншої гуманітарної організації.
Якщо ви вже отримуєте продовольчу допомогу від ВПП або грошову допомогу від інших організацій, ви можете бути тимчасово позбавлені права на отримання секторальної грошової допомоги від ВПП.
Як тільки допомога від іншої організації завершиться, ваша допомога від ВПП буде відновлена, якщо Ви відповідатимете критеріям.
Якщо ви вважаєте, що ваше домогосподарство було неправомірно виключено з числа отримувачів допомоги, зателефонуйте на номер гарячої лінії організації, до якої ви звернулися за допомогою, щоб дізнатися більше.
Більше інформації про кожен вид допомоги нижче.
Додаткова грошова допомога
Хто має право на отримання допомоги?
ВПП співпрацює з Пенсійним фондом України та Міністерством соціальної політики України, щоб допомогти окремим незахищеним верствам населення України, що знаходяться під програмою соціального захисту населення та отримують пенсію або державну соціальну допомогу в розмірі до 3250 грн на місяць, не отримують інших надбавок чи допомоги і проживають на територіях активних або можливих бойових дій (згідно з постановою Уряду).
Будь ласка, зауважте, що Ви маєте право на отримання додаткової грошової допомоги лише у випадку відповідності всіх умов програми. Якщо ви припините відповідати умовам проєкту, ви можете не отримати виплату в наступному місяці, навіть якщо отримували переказ до того.
Який розмір допомоги?
ВПП нараховує різницю між 3250 грн і тією соціальною допомогою чи пенсією, яку вже отримує людина. Приміром, якщо ваша пенсія 2600 грн, і ви відповідаєте умовам програми, ви отримаєте від ВПП виплату у 650 грн.
Як отримати допомогу?
Допомога зараховується автоматично на банківські рахунки, або доставляється УкрПоштою, без звернення або реєстрації, на основі інформації, яка є в реєстрах отримувачів пенсії або соціальної допомоги. Тобто, якщо ви отримуєте пенсію чи соціальну допомогу через Укрпошту - додаткову грошову допомогу доставлять у відділення. Якщо ж через банк - вона нарахується на ваш банківський акаунт.
Якщо ви вважаєте, ви відповідаєте умовам для отримання додаткової допомоги, але ви не отримали платіж/ваш платіж затримується - будь ласка, зачекайте кілька днів. Іноді платежі можуть надходити із невеликими затримками.
Для отримання цієї допомоги не потрібно реєструватися – вона перераховується автоматично. Ви не можете подати заявку на цю допомогу, звернувшись до WFP, оскільки ваша відповідність ґрунтується на інформації, наявній у державних реєстрах соціальної допомоги. ВПП інформує громадськість про додаткову грошову допомогу через ЗМІ або канали соціальних мереж. Якщо ваш номер телефону доступний для ВПП, ви також можете отримати SMS-повідомлення від ВПП ООН із підтвердженням вашого включення до програми.
Хто має право на отримання допомоги?
ВПП надає багатоцільову грошову допомогу лише тим, хто постраждав від обстрілів, тим, хто раптово переміщений, або сім’ям, які зазнали втрат серед цивільного населення, для задоволення раптових неочікуваних потреб. ВПП надає цю допомогу протягом трьох місяців поспіль (нерегулярно протягом року), у певних місцях і в певний час, коли ВПП виявляє потребу та має доступне фінансування.
Який розмір допомоги?
Ця допомога надається на домогосподарство (до п’яти осіб, включаючи голову сім’ї), у розмірі 3600 грн на одну особу на місяць протягом трьох місяців (разом 10800 грн, і допомагає людям задовольнити свої основні потреби (харчування, засоби гігієни, предмети побуту та першої необхідності).
Чи потрібно реєструватися?
Оголошення про реєстрацію здійснюють партнери Всесвітньої продовольчої програми на місцях, де трапились надзвичайні ситуації. Переглянути список партнерів можна тут:
Іноді ВПП може надсилати посилання для самостійної реєстрації через SMS-повідомлення (відправник: «UN WFP»). Ця допомога зараховується на банківський рахунок (IBAN) або переказом Western Union.
Як я можу отримати допомогу?
В деяких прифронтових районах, де працює бізнес і їжу можна купити, ВПП переходить від надання 30-денного продуктового набору до грошової допомоги на продовольство вразливим групам населення, які продовжують покладатися на гуманітарну допомогу.
Ця програма реалізується ВПП та її партнерами на місцях разом з місцевою владою, де партнер ВПП у співпраці з місцевою громадою інформуватиме громади про терміни та процедури переходу від натуральної допомоги до грошової допомоги.
Конкретні громади для переходу від продуктових наборів до грошової допомоги визначаються ВПП спільно з місцевою владою. Будь ласка, слідкуйте за інформацією та оновленнями від гуманітарних партнерів ВПП у вашому регіоні.
Який розмір секторальної грошової допомоги?
Розмір допомоги 1 200 грн на особу/на місяць.
Чи потрібно реєструватися?
Реєстрацію на місцях здійснюють партнери ВПП згідно критеріїв вразливості визначених ВПП. Після реєстрації, за наявності мобільного номеру телефону, ВПП інформує через СМС від UN WFP про включення до програми та спосіб доставки допомоги. Зарахування грошової допомоги відбувається на банківський рахунок (IBAN), Western Union переказ, або доставка АТ “УкрПоштою”. Тривалість продовольчої допомоги залежить від наявних потреба та доступності фінансування.
Всесвітня продовольча програма (ВПП) у партнерстві з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) реалізує проєкт, спрямований на підтримку малих фермерів і домогосподарств, що постраждали внаслідок війни.
ВПП, разом із ФАО, урядом України та іншими партнерами, працює над очищенням сільськогосподарських земель від мін і вибухонебезпечних залишків війни у Харківській та Миколаївській областях. Після усунення загрози та безпечного використання їхньої землі проект ВПП/ФАО надає допомогу, щоб допомогти малим фермерам та родинам підтримувати або відновлювати свою сільськогосподарську діяльність.
Чи можна фермеру зареєструватися на розмінування полів?
В рамках підтримки фермерських господарств, фермери (до 300га), що зареєстровані у Державному аграрному реєстрі України і мешкають у Харківській та Миколаївській областях, мають можливість подати заявку на участь у спільному проєкті ВПП та ФАО та пройти відбір на розмінування земельної ділянки та отримання допомоги від ФАО у веденні сільського господарства.
Подання заявки відбувається через ДАР. Сповіщення для подання заявки надходить, коли відкривається можливість подачі, безпосередньо в особистий кабінет фермера в Державному аграрному реєстрі.
Всесвітня продовольча програма (ВПП) разом з місцевими партнерами надає підтримку домогосподарства та бізнесу у вибраних громадах Харківської, Миколаївської, Дніпропетровської та Херсонської областей для розвитку сільського господарства, місцевої економіки та ринків.
Домогосподарства можуть отримати:
Обладнання: теплиця; мотоблок або система поливу у комплексі з навчанням користування обладнанням.
Грошова допомога на розвиток ведення присадибного господарства у комплексі з навчанням певного виду сільського господарства.
Послугу з опанування нової професії з подальшим працевлаштуванням.
Наразі прийом заявок від домогосподарств для участі у програмі завершено, проводиться перевірка отриманих даних.
Бізнес може отримати:
Навчання основних бізнес навичок(бізнес-модель, фінанси, планування, тощо). Після навчання є можливість отримання мікрогранту (до 5,000 USD) або гранту (до 20,000 USD). Також надається менторська підтримка після отримання фінансування та консультації стосовно отримання фінансування з інших джерел.
Прийом заявок від представників бізнесу розпочнеться невдовзі, про це ВПП та партнери повідомлять у соцмережах. Також питання щодо реєстрації можна адресувати партнерам ВПП, перелік відповідальних партнерів на конкретних територіях - нижче.
Як подати заявку на участь у проекті?
Імплементація програми здійснюється через місцевих партнерів Всесвітньої продовольчої програми. Для детальнішої інформації та подачі заявки на участь у проекті, будь ласка, сконтактуйте відповідного вашій громаді партнера ВПП.
Програма шкільного харчування ВПП ООН працює із школами у понад 70 країнах світу, де навчання ускладнене військовими конфліктами та бідністю. В Україні ВПП ООН підтримує школи, які через війну страждають від зростання вартості продуктів та дефіциту місцевих бюджетів. ВПП допомагає школам забезпечувати необхідну поживну цінність страв, що подаються в школах, згідно норм законодавства, або ж зменшити батьківську плату за шкільне харчування, щоб вивільнити кошти родин на інші життєво необхідні потреби.
До програми входять школи у Черкаській, Чернігівській, Чернівецькій, Дніпропетровській, Хмельницькій, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Вінницькій, Закарпатській, Запорізькій та Харківській областях. Ці регіони обирали за наявністю очного навчання, загальним показником ВПО, оцінкою показника продовольчої безпеки, кількістю дітей із статусом «Дитина війни», а також розміщення вздовж лінії зіткнення, або попереднє перебування під окупацією, або зазнавання регулярних атак.
Відбір шкіл у вищезазначених областях здійснили на основі відомостей про частку кількості ВПО до загальної кількості учнів, відстань від районного центру, частку бюджету, надану громадою для фінансування харчування, частку кількості дітей початкової школи, які не харчуються в школі, загальну кількість учнів початкової школи та вартість порції гарячого харчування.
З огляду на багаторівневий процес відбору шкіл для участі в програмі, прийом індивідуальних заявок від шкіл не проводиться. Найкращий спосіб потрапити у програму (у випадку прийняття рішення про подальше її розширення) є комунікація через орган управління освітою в територіальній громаді з обласним відділом освіти, які перебувають в постійній комунікації з ВПП ООН щодо здійснення програми. Департамент освіти ОДА може надсилати свої рекомендації щодо корегування списків шкіл в програмі і такі звернення від ОДА вважаються пріоритетними до розгляду ВПП ООН.
Всесвітня продовольча програма співпрацює з низкою гуманітарних партнерів для реалізації своїх програм.
Наразі, ВПП ООН співпрацює на повну потужність із наявними гуманітарними партнерами та комерційними постачальниками. Однак у майбутньому ВПП може оголошувати тендери та конкурси для нових партнерств. Усі зацікавлені організації, які відповідають необхідним критеріям, зможуть подати заявки через UN Partner Portal. Оголошення про відбір також публікуються на сайті prostir.ua.
Рекомендуємо зареєструватися на UN Partner Portal — це полегшить співпрацю як з ВПП, так і з іншими організаціями ООН.
ВПП ООН не надає грошових пожертв жодним організаціям.
ВПП надає продукти харчування лише організаціям, які підписали з ВПП угоду про партнерство (локальну угоду) для розподілу допомоги, а також установам, включеним до програми інституційного харчування. Щодо можливого включення до програми харчування в закладах, будь ласка, зверніться до партнерів ВПП (перелічених у розділі «Харчування в закладах») вище.
Мандат ВПП полягає в наданні продуктових наборів та грошової допомоги людям, які перебувають у продовольчій небезпеці. ВПП не може доставляти або передавати непродовольчі товари, такі як гігієнічні засоби, медикаменти, одяг тощо. З такими запитами, будь ласка, звертайтесь до організацій, які спеціалізуються на відповідній допомозі.
Рекомендуємо зареєструватися на UN Partner Portal — це полегшить подальшу співпрацю як з ВПП, так і з іншими установами ООН.
На жаль, ВПП не має змоги приймати або обробляти пожертви продуктів харчування від громадських чи благодійних організацій.
ВПП ООН регулярно публікує вакансії на сайті wfp.org/careers, у своїх соціальних мережах, а також на сайтах з працевлаштування: Robota.UA, Work.UA, Prostir, HappyMonday тощо.
Щоб вашу кандидатуру розглянули, необхідно подати заявку через сайт wfp.org/careers. Обов’язково завантажте своє професійне резюме та мотиваційний лист англійською мовою.
ВПП ООН розглядає лише ті заявки, що подані через сайт wfp.org/careers. Заявки, надіслані електронною поштою, листами чи іншими каналами, не розглядаються.
Зверніть увагу: Організація Об’єднаних Націй не стягує жодної плати за подання заявки, обробку, навчання, співбесіду, тестування чи будь-який інший етап процесу працевлаштування. Якщо вам надходять запити на сплату будь-яких коштів, будь ласка, ігноруйте їх.
ВПП ООН в Україні використовує англійську мову як основну для офіційного внутрішнього спілкування. Мінімальні мовні вимоги для національних кандидатів в Україні — рівень володіння не нижче С з англійської та української мов. Співбесіди та письмові тести завжди проводяться англійською мовою.
Іноді ВПП публікує можливості для волонтерства, зокрема в межах програми ООН з питань волонтерства (UN Volunteers). Стежте за оновленнями на сайті wfp.org/careers, щоб не пропустити такі можливості. Заявки на волонтерство, надіслані електронною поштою чи іншими каналами, ВПП не розглядає.