Новини

День миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.

З нагоди Дня миру у закладі освіти пройшли тематичні заходи. Зокрема вихованці разом із вчителем образотворчого мистецтва та трудового навчання Ребенок Оленою Андріївною створили плакат "Україна - мирна країна" та взяли участь у конкурсі малюнків "Голуб миру".


Відвідини ветерана

Напередодні Дня партизанської слави ліцеїсти завітали до ветерана Другої світової війни – Янченка Анатолія Порфировича.

Метою візиту була допомога по господарству. Слухаючи цікаві розповіді ветерана, учні прибрали подвір’я і прилеглу до нього територію, навели лад на присадибній ділянці.


Конкурс "Колосок"

Не один рік поспіль учні нашого ліцею беруть участь в Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі “Колосок″. Цього разу учасниками конкурсу «Колосок весняний - 2021» стали 40 учнів закладу освіти. За результатами участі 22 учні отримали сертифікати “Золотий Колосок”, 18 – сертифікати “Срібний колосок”. Усі учасники конкурсу відзначені заохочувальними подарунками.

Визволення села

У День вшанування пам'яті воїнів, які визволяли село Володимирівку у роки Другої світової війни від нацистсько-німецьких військ, джури куреня імені Олега Кулиненка поклали квіти до Братської могили і вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Зустріч з поліцією

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Відтак 09 вересня здобувачі освіти зустрілися з поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами відділення превенції Синельниківського РУП капітаном поліції Дубом Миколою Юрійовичем.

Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві. Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформації та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.


змагання з футболу

08 вересня у Володимирівському ліцеї відбулися традиційні змагання з футболу. Вихованці змагалися з батьками.

барви осінніх квітів

Барвами осінніх квітів, усмішками вчителів, святковою атмосферою та свіжістю оновлених класів зустріли учасники освітнього процесу, батьки та гості свято Першого дзвоника.

Урочистий вихід учнів першого та одинадцятого класів додали емоційності та вразили зворушливою атмосферою.

Після виконання Державного Гімну прозвучали привітальні слова від ведучих та директора ліцею Валентини Іванівни Сидоренко, яка привітала усіх з початком нового навчального року та подякувала батькам і меценатам за підтримку освітнього закладу та турботу про дітей. Також Валентина Іванівна вручила грамоти та подяки вчителям закладу за високий професіоналізм та плідну працю.

На завершення пролунав символічний «перший дзвоник». Під щедрі оплески присутніх першокласники, головні герої свята, та одинадцятикласники урочисто пройшли «коридором» з вишитих рушників, який створили мами. За ними всі учні поспішили на свій перший урок.


вони обрали професію вчителя

Молодий учитель… Молодий спеціаліст… Романтика… Мрії… Найкращі задуми. Ідучи працювати у школу, молоді спеціалісти ще глибоко не осмислюють ті великі і відповідальні завдання, які покладені на вчителя, ту всю складність професії педагога. Адже батьки, держава довіряють їм найцінніший скарб світу – дитину, свою надію, своє майбутнє.

Сьогоднішній вчитель-початківець навчатиме і виховуватиме кілька поколінь учнів. А це вимагатиме постійної творчості, думки, величезної душевної щедрості і, найголовніше – любові до дітей. Успішна професійна діяльність молодих вчителів значною мірою залежить від того, в який колектив вони потрапили, як їх зустріли, які умови праці їм створили, якою турботою їх оточили, яку надають їм методичну допомогу, як стимулюватимуть до вияву ініціативи, творчості.

У нашій освітянській сім’ї працюють вчителі-початківці Чаус Т.В., Пупченко К.О., Щобак А.Ю. та вчитель математики Черевань Є.О., які не побоялись у цей нелегкий час обрати професію вчителя.

Наші молоді спеціалісти легко могли б загубитися у цьому бурхливому шкільному морі, якби їх не зустріли і не підтримали турботливі руки їх старших колег.

Наставником молодих учителів початкових класів стала Філіпова Валентина Іванівна, учитель вищої категорії, з 40-річним стажем, керівник ШПЦК початкових класів, вчитель зі 100-відсотковою виконавською дисципліною.

Молоді спеціалісти прислухаються до порад старших колег, відвідують їхні уроки і вже сьогодні намагаються працювати краще за них.

Любі колеги ! Ви - наша надійна зміна. Майбутнє людства сидить сьогодні за партою і з надією заглядає у Ваші очі… Воно таке боязке , вразливе і щире. Воно переконане, що школа – це рідний дім, де всі навчаються, поважають одне одного, бережуть і шанують.

Як ми навчимо і виховаємо наших дітей сьогодні – таким і буде наше суспільство завтра. Саме ми визначаємо, що любитимуть, чим будуть захоплюватися, чим пишатися, чому радітимуть і що буде турбувати їх у майбутньому.

Школа - це заклад, до якого пам’ять дитини повертається протягом усього життя. Ці роки просто так не забуваються, бо майбутнє у руках учителя, у Ваших руках, шановні колеги! Тож бажаю Вам, щоб діти, яких Ви навчаєте, йшли до школи за знаннями, за наукою, за щастям, за добром. Творчих Вам здобутків на обраній Вами педагогічній ниві!


природознавство у 4 класі

26.02.2021 рік. Урок природознавство у 4 класі. «Корисні копалини , їх види».

Учитель Пупченко Каріна Олександрівна ознайомила учнів із властивостями корисних копалин, професіями людей, які їх добувають, пояснила значення корисних копалин для господарської діяльності людини, звернула увагу на дбайливе ставлення до природи та економне використання багатств нашої планети.


Відкритий урок у 1 класі

01 березня 2021 року на відкритий урок математики у 1 клас запросила Щобак Анна Юріївна.

Учителька ознайомила учнів з одиницею вимірювання маси-1кілограм; показала практичне використання цієї одиниці, навчила порівнювати предмети по довжині та масі за допомогою приладів. Першокласники познайомилися із терезами та їх видами і , виконавши усі завдання із чарівного мішечка, отримали

подяку від фей-чарівниць .


Герої не вмирають!

З метою вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні та учасників АТО, формування в учнів активної життєвої позиції, поваги та любові до Батьківщини; розвитку бажання стати гідними громадянами України; виховання почуття патріотизму, людяності, справедливості та толерантності джури середньої вікової групи рою «Шалені Мураші» на виховному заході «Герої не вмирають» згадали про основні події Єврореволюції, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Жодний з присутніх не лишився байдужим. Кожен розумів, що загинули молоді, енергійні, не байдужі до власної держави люди. Ті, які прагнули змін на краще, щоб кожний громадянин мав можливість пишатися тим, що він українець.

День державного герба

19 лютого – День Державного герба України.

Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада затвердила тризуб як Малий герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного герба України.

Тризуб є стародавнім символом, який зустрічався на нашій території з найдавніших часів і шанувався як магічний знак свого роду, оберіг.

Сьогодні новаків рою "Козачата" проведена виховна година на тему:"Національні символи України"


ангели пам'яті

19 лютого рій "Козачата" (молодша вікова група) та рій "Шалені Мураші" (середня вікова група) долучилися до Всесвітньої "тихої" акції вшанування Героїв Небесної Сотні "Ангели пам'яті" на спомин про загиблих під час Революції Гідності.

Роївці виготовили паперових Ангелів білого кольору, які символізують загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам'ять та віру в перемогу світла над темрявою.


"Небесна сотне, ви тепер святі!"

20 лютого вся країна вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні - наших мужніх співвітчизників, які віддали життя за свободу й незалежність України, за прово свого народу стати рівноправним членом Європейської спільноти.

З цієї нагоди у читальному залі шкільної бібліотеки була представлена виставка пам'яті під назвою "Небесна Сотне, Ви тепер святі! "


Фестиваль відкритих уроків

19.02.2021 рік. Молода вчителька Чаус Т.В.

Відкритий урок у 2 класі. Я досліджую світ. Тема: «Рослини навесні».

Учні ознайомилися зі змінами у природі навесні, із ранньоквітучими трав’янистими рослинами, що занесені до Червоної книги України, навчилися розпізнавати їх. Закріпили знання про взаємозв’язок між живою і неживою природою, демонстрували вміння спостерігати, порівнювати природні явища, робити висновки про дбайливе ставлення до природи.


Мовознавчий турнір

Наша мова – це криниця духовності і моралі, дзеркало українського менталітету, доброти, душевності, щирості. Вона пройшла нелегкий шлях.

Однак, попри всі перешкоди, для багатьох мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася і наша шкільна родина.

Учнів 5-9 класів стали активними учасниками мовознавчого турніру під девізом «Хто мову шанує свою, хай переможе в бою!».


ярмарок педагогічних ідей

Згідно плану навчально-виховної роботи КЗО «Володимирівська ЗШ І-ІІІ ступенів» МСР» у лютому 2021 року в освітньому закладі проходить «Ярмарок педагогічних ідей» для учителів, які викладають у початкових класах. У ході ярмарку учителі беруть участь у методичних діалогах, круглих столах, проводять відкриті уроки, обмінюються досвідом.

17 лютого на урок читання у 3 клас запросила Філіпова В.І., під час якого учні і гості познайомилися із творчістю поета-байкаря Л.Глібова. Третьокласники працювали в парах, розгадували загадки, розповідали квест-цікавинки, читали байки Глібова в особах і навіть спробували інсценізувати казку «Коник-стрибунець».


акція "годівничка"

Зима для птахів - це велике випробовування. Коли надворі холоди, пташкам доводиться нелегко. Тому птахи потребують нашої допомоги. Доброю традицією у нашій школі стало щорічне проведення взимку акції "Годівничка". Не став винятком і цей навчальний рік. Учні 5 класу разом із своїми батьками виготовили годівнички та розвішали на деревах пришкільної території. Кожна годівничка зроблена з любов'ю. Дякую родинам учнів Калетніка Андрія, Ребенка Дмитра, Джафарова Аміна, Баші Альбіни, Кувшинової Ріти. Давайте разом турбуватися про братів наших менших. Не будьте байдужі й оберігаймо природу!

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2021 року з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ої річниці виведення військ з Афганістану у закладі проведено ряд заходів. У бібліотеці, де оформлена тематична виставка, учасники літературного гуртка взяли участь в героїко-патріотичних читаннях «Ті спогади - то вічний серця біль». Для учнів 5 класу був проведений урок – реквієм «Біль Афгану – назавжди!». Під час заходу, діти переглянули документальний фільм про Афганську війну, дізналися про сумну статистику, що має Межівщина на своєму рахунку. Серед чотирьох загиблих – наш односелець, випускник нашої школи – Михайло Яровий. Учні читали листи Михайла, які він надсилав батькам та переглядали військові любительські фото, запалили свічку пам’яті про мужніх синів України, яким судилося увійти в безсмертя.

Молодші школярі відвідали куточок імені М.Ярового у шкільному музеї. Класні керівники розповіли дітям про історію радянсько-афганського протистояння 1979-1989 років, про участь у цьому військовому конфлікті уроженців Межівщини: звичайних сільських юнаків та дівчат. Учні дізналися і про долю Михайла, починаючи із шкільних років і до років служби у лавах Радянської Армії.

Старшокласники, приєдналися до делегації Межівської селищної ради, учасників автопробігу до пам’ятників загиблим воїнам-афганцям: відвідали могилу Михайла Анатолійовича Ярового і могилу померлого воїна-афганця Шевченка Григорія Миколайовича та у глибокій скорботі вшанували пам'ять хвилиною мовчання, поклали квіти.

У цей сонячний день хочеться побажати ветеранам, воїнам-інтернаціоналістам невичерпного здоров’я, безмежного щастя, душевного спокою, злагоди, добробуту у родинах та миру в Україні.


булінг у дитячому середовищі

У рамках оперативно-профілактичних заходів до закладу освіти з метою роз’яснювальної бесіди «Булінг у дитячому середовищі» та «Відповідальність за порушення закону» завітав поліцейський офіцер Межівської територіальної громади старший лейтенант Дуб Микола Юрійович. Він пояснив, які є види та наслідки дитячого булінгу і яка відповідальність передбачена за скоєні правопорушення. Наголосив, що у разі виникнення випадків не приховувати їх і звертатися до відповідних органів.

книжкова виставка

До міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту у шкільній бібліотеці закладу було організовано тематичну виставку - "Пам' яті жертв Голокосту".

голокост...пам'ятаємо заради життя

Голокост – жахлива трагедія людства.

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Джури рою "Золотй Лев"(старша вікова група) спільно з виховниками провели для роїв "Чономорець" і "Козачата"(молодша вікова група) годину – реквієм «Голокост…Пам’ятаємо заради життя», після якої діти виконали тестування з метою виховання толерантності, людяності і поваги до людського життя.


козачата колядують

Добрий вечір тобі, пане господарю, радуйся!

Ой, радуйся, земле, Син Божий народився!

Ці слова знайомі кожному українцеві завдяки національному кінематографу та українським співакам. Пісня звучала у фільмі

Сергія Параджанова «Тіні забутих предків», її виконували популярні співаки й гурти, зокрема Руслана, гурт «Плач Єремії» тощо.

Новорічно-різдвяні свята в Україні багаті на традиції та обряди. Це і пісні, і певні страви на столі, й ігри, й атрибутика. Українська пісенна традиція дуже давня й сягає дохристиянських часів.

Разом із різдвяними піснями з’явилася традиція ходити по домівках. Колядники ходили з зорею, що символізує зірку, яка вказувала шлях до печери, де народився Ісус. До різдвяного вертепу долучилися і маленькі джури рою «Козачата».


коляде весела щастя в дім несе

Велика увага у виховному процесі школи приділяється формуванню народознавчого виховання. Учителі закладу проводять заходи, які допомагають спрямувати роботу на глибоке вивчення рідної мови, історії рідного краю, коріння свого роду та ознайомлення учнів із давніми і сучасними обрядами, традиціями і звичаями нашого народу. Одним із таких звичаїв є різдвяні колядки. Учні нашої школи долучилися до конкурсу фольк-мозаїки «Коляда весела щастя в дім несе» та привітали своїх односельців веселими колядками у ці святкові дні.


Зустріч Різдвяного вогню

Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

Осторонь не залишився і наш курінь імені Олега Кулиненка. Напередодні Різдва Христового і ми запалили «Віфлеємський Вогонь Миру» у нашому закладі. Це вогонь, який символізує мир, любов і добро. Дякуємо Дніпропетровський обласний центр ВПВВТ ДОР, Єлизавета Кутурга, які долучили нас до акції «Передай Світло Миру з Віфлієму».

В свою чергу ми передаємо «Віфлеємський Вогонь Миру» далі на схід нашої країни, зокрема у місто Попасна Анатолій Береславський Луганської області (СЗОШ №1).