Перелік закладів освіти, які мають ліцензії на підвищення кваліфікації

Відповідно до Постанови КМУ № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21.08.2019 р. п. 24. Результати підвищення кваліфікації у суб’єктів підвищення кваліфікації, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою, не потребують окремого визнання чи підтвердження. 

КНЗ КОР «КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ» 

Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» є структурною одиницею системи освіти області.

Мета діяльності Інституту – провадження державної освітньої політики в регіоні; професійний розвиток керівних кадрів і педагогічних працівників; теоретичні і прикладні дослідження та поширення кращих педагогічних практик, спільна з міжнародними та українськими партнерами проєктна діяльність.

Детальніше про діяльність можна дізнатися на сайті: https://kristti.com.ua

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ»

За наказом від 25 січня 2019 року № 65 було змінено назву Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» на Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти і відповідно скориговано місію: сприяння підвищенню якості освіти з метою сталого розвитку українського суспільства та добробуту населення.

Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти є суб’єктом підвищення кваліфікації  (Наказ 171-л від 15.09.2021 Про ліцензування освітньої діяльності).

На сайті Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти розміщено програми підвищення кваліфікації до пропонованих курсів. Навчання проводиться за програмою підвищення кваліфікації, зокрема участь у конференціях, семінарах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо.

Детальніше про діяльність можна дізнатися на сайті: https://nmc-vfpo.com/

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ 

ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»

Центральний інститут післядипломної освіти (надалі – ЦІПО) є структурним підрозділом ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.

ЦІПО – лідер післядипломної освіти України, активний учасник міжнародних проектів і освітніх виставок, ініціатор і провайдер інновацій в освіті.

Місія: плекаємо цінності освіти впродовж життя, забезпечуємо професійний розвиток фахівців у цифровому світі, підтримуємо стратегії успіху.

Мета – надати споживачам і замовникам високу якість освітніх послуг з післядипломної освіти відповідно до сучасних галузевих вимог та індивідуальних потреб фахівців.

Ліцензія МОН України: наказ від 15.11.2016р. № 1492-л «Про переоформлення ліцензій»

Детальніше про діяльність можна дізнатися на сайті: http://umo.edu.ua/institutes/cippo

БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ НЕПЕРЕРВНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»

Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти є структурним підрозділом ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.

Діяльність Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти спрямовано на розроблення і реалізацію дієвої інтегративної багаторівневої системи науково-методичного супроводу, яка гарантує досягнення візії Інституту, зосередженої на підготовці кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці фахівців на засадах компетентнісного підходу, здатних до вибору індивідуальної освітньої траєкторії, навчання впродовж життя, розвитку професійної кар’єри, професійної мобільності та швидкої адаптації до змін і розвитку в соціально-культурній сфері, які здобули ключові і фахові компетентності відповідно до їхніх інтересів, здібностей, можливостей, потреб національної економіки та знаннєвого суспільства.

Ліцензія МОН України: наказ від 15.11.2016р. № 1492-л «Про переоформлення ліцензій»

Детальніше про діяльність можна дізнатися на сайті: https://binpo.com.ua/

Центр інноваційних освітніх технологій навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти

Центр інноваційних освітніх технологій працює на підставі ліцензії на провадження освітньої діяльності: наказ МОН України № 1511л від 16.12.2016 та № 1л від 06.01.2017

Напрями роботи Центру:

Детальніше про діяльність можна дізнатися на сайті: https://lpnu.ua/ciot

ЦЕНТР РОЗВИТКУ КАДРОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Центр розвитку кадрового потенціалу (ЦРКП) ­– підрозділ Сумського державного університету, діяльність якого спрямована на забезпечення формування та розвиток ключових загальних та професійних компетентностей  усіх категорій працівників університету

Основними завданнями ЦРКП є:

Ліцензія: наказ МОНмолодьспорту України від 29.11.2011 № 2951л

Детальніше про діяльність можна дізнатися на сайті: https://crkp.sumdu.edu.ua/uk/

Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 

Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації, є правонаступником Донецького обласного інституту післядипломної освіти, створеного 07.02.1994 року на основі розпорядження представника Президента України в Донецькій області за № 703 від 03.12.1993 року. У свою чергу, Донецький обласний інститут післядипломної освіти був правонаступником Донецького обласного інституту удосконалення вчителів (з 1961 року), а розпочав свій історичний шлях 15 липня 1937 року рішенням Управління вищих шкіл м. Сталіна як обласний інститут народної освіти.

Інститут ліцензований у 2004 році - за ІІІ рівнем акредитації (Рішення ДАК від 22.06.2004 року, протокол № 31, наказ МОН України від 01.07.2004 р. № 558). Згідно з відповідним рішенням ДАК ліцензований обсяг прийому на рік становить 8800 (вісім тисяч вісімсот) осіб.

   Донецький облІППО виконує функції навчального, науково-методичного центру неперервної освіти педагогічних кадрів, здійснює науково-методичний супровід дошкільної та загальної середньої освіти регіону.

   Завдання інституту:

методологічне, науково-методичне, організаційне забезпечення процесу інноваційного розвитку та функціонування цілісної, мобільної динамічної системи неперервної освіти керівних, методичних і педагогічних кадрів

Детальніше про діяльність можна дізнатися на сайті: https://ippo.dn.ua/instytut

Київський університет імені Бориса Грінченка

Київський університет імені Бориса Грінченка (офіційна скорочена назва — Університет Грінченка) — заклад вищої освіти у місті Києві. Є закладом комунальної власності.

23 червня 2022 року Київський університет імені Бориса Грінченка та Київську академію мистецтв об'єднали в один виш. Назва нового вишу — Київський університет імені Бориса Грінченка.

28 вересня 1903 року прийнято вважати днем заснування Київського університету імені Бориса Грінченка. Шляхом утворення і злиття закладів підготовки педагогів, зокрема київських міських педагогічних училищ, інституту удосконалення вчителів, у 2002 році був утворений Київський міський педагогічний університет імені Бориса Грінченка, який у 2009 році отримав сучасну назву. Зі зміною назви університет трансформувався від профільного педагогічного до багатопрофільного класичного.

Ліцензія: Термін дії ліцензії продовжено на строк дії сертифікатів про акредитацію, тобто до 1 липня 2026 р., відповідно до Рішення АК від 30.06.2015, протокол No117, наказ МОН від 03.07.2015 No1683л.

Детальніше про діяльність можна дізнатися на сайті:https://kubg.edu.ua/#

https://ippo.kubg.edu.ua/