Факультативи


У педагогічному коледжі факультативні заняття підвищують ефективність навчальної діяльності студентів шляхом індивідуалізації, сприяють розвитку творчості, здібностей, талантів, оскільки вони обирають факультативи відповідно до своїх бажань, схильностей, інтересів. Організація факультативного заняття відзначається широкою варіативністю залежно від конкретних педагогічних умов, змісту курсу, складу групи, особистості керівника. Склад факультативу формується зі студентів як із однієї групи, так і з паралельних навчальних груп. У коледжі найпоширеніші наступні типи факультативних курсів: курси, які поглиблюють програмовий матеріал, який вивчають на аудиторних заняттях; позапрограмові факультативні курси; факультативи, зорієнтовані на практичне застосування знань; факультативи, що мають мистецтвознавчий та міжпредметний характер.

В умовах дистанційного навчання для підвищення самостійності студентів використовуємо специфічні форми організації роботи факультативів, які містять вступний інструктаж викладача: як належно засвоїти матеріал і користуватися посібниками; передбачає цілком самостійне оволодіння студентами знаннями, визначеними факультативом; виконання усіх програмових робіт з наступним підсумковим контролем з боку викладача. Самостійно вивчаючи матеріал, студент за потреби онлайн консультується з викладачем, а завершується підсумковим контролем, який здійснює викладач за допомогою тестів. Вибір варіантів проведення факультативу залежить від рівня самостійності, творчості, здібностей студентів. Охарактеризовані форми навчання у коледжі за умови дистанційного навчання сприятимуть формуванню у студентів самостійності, розвиватимуть мислення і творчі здібності, а їх ефективність залежатиме від рівня компетентності викладачів, рівня розвитку студентів, їх інтересів, потреб і мотивів навчання.


Старовойт З.П. - "Музична ритміка"

Зворотний зв'язок: starovojtzoa@gmail.com


дист. навч. факультатив.docx
Бляхарський - Факультатив з хорового співу.docx

"Хоровий спів" - Бляхарський О.В.

Зворотний зв'язок: 098-792-45-59
Гра на духових інструментах.doc

Гра на духових інструментах -

Тихоліз Б.М.

Завдання ІІ.doc
для духового 24.05.2020 р..docx
Вокальний гурт Надія.doc

Білявська Л.П. - вокальний гурт "Надія"

Зворотний зв'язок: 096-663-75-98
Гайдученко.docx

Гайдученко В.І. - гурт "Веселі музики"

Зворотний зв'язок: 098-968-11-45

До уваги учасників вокально-хорових колективів коледжу!

Викладачі музичних дисциплін:

Білявська Л.П., Бляхарський О.В., Гайдученко В.І., Урчик О.Ю. пропонують уважно переглянути й опрацювати цикл відеолекцій-консультацій (майстер-клас) за темою: „Рекомендації щодо підвищення майстерності оволодіння мистецтвом співу” та керуватися поданими порадами в своїй навчальній і творчій діяльності на факультативних заняттях.

1. Вступ

2. Дихання

3. Гнучкість голосу

4. Головний резонатор

5. Мовна позиція

6. Регістри

7. Динаміка

8. Артикуляція

9. Зміцнення голосу

10. Фразування



1.mp4
2.mp4
3.mp4
4.mp4
5.mp4
6.mp4
7.mp4
8.mp4
9.mp4
10.mp4