ЮНІ ОХОРОНЦІ ПРИРОДИ

30.03.2022

ТВОРЧІСТЬ ГУРТКІВЦІВ

Вихованці гуртка продовжують здійснювати фотофіксацію фенологічних процесів у природі. Найбільшою екологічною бідою весни є знищення первоцвітів. Саме до їх збереження закликає усіх Шевченко Вікторія своїми фотороботами.

28.03.2022

ТВОРЧІСТЬ ГУРТКІВЦІВ

Гуртківці продовжують збирати фотоматеріали природи, що прокидається від зимового сну. Цього об'єктив юного натураліста потрапив до рук Шабанової Вероніки. Вероніка своїми фотороботами намагалася донести до інших те, що краса у дрібницях і іноді ми цього навіть не помічаємо...

26.03.2022

ТВОРЧІСТЬ ГУРТКІВЦІВ

Весна впевнено крокує рідним краєм. Вихованка гуртка Ткаченко Даша відвідала ботанічний заказник "Плетений Ташлик" та поділилася з нами своїми фото.

22.03.2022

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

Інформаційний матеріал виконаний вихованцями гуртка "Юні охоронці природи"

листівка вода.docx.pdf
вода.pdf

21.03.2022

ТВОРЧІСТЬ ГУРТКІВЦІВ

Шевченко Вікторія "Вода - це життя!"

Шабанова Вероніка "Бережи, а не знищуй!"

14.03.2022

14 БЕРЕЗНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІЧОК

05.03.2022

Щороку 5 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день енергоефективності. Мета його проведення – проінформувати населення про важливість заощадження енергії та навчити домогосподарства та комерційних споживачів раціональніше використовувати енергоносії. З кожним роком проблеми, пов’язані з використанням енергії набувають більшої актуальності.

03.03.2022

Всесвітній день дикої природи

Щороку 3 березня відзначається Всесвітній день дикої природи, встановлений у 2013 році Генеральною Асамблеєю ООН.

Ця дата пов’язана з подією 1973 року, коли у м. Вашингтон (США) була підписана одна з найбільших угод з охорони дикої природи – Конвенція про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES). Наразі до Конвенції долучилося 183 держави, в тому числі й Україна.

Відзначення згаданого міжнародного дня являє собою унікальну можливість ознайомитися з красою і розмаїттям форм дикої природи, а також підвищити свідомість та розуміння необхідності збереження видів дикої флори та фауни.

Водночас цей день покликаний нагадати нам про необхідність активізації боротьби зі злочинами проти дикої природи, привернути увагу до проблеми браконьєрства, зокрема незаконного вилову водних біоресурсів, що має далекосяжні екологічні, економічні та соціальні наслідки. На жаль, у ХХІ столітті розвитку сучасної цивілізації факти браконьєрства не є рідкісними.

Пам’ятаймо, що дика природа – це невід’ємна частина нашої планети. Закликаємо всіх громадян свідомо й дбайливо ставитись до багатств дикої природи, берегти їх і примножувати заради майбутніх поколінь.