Календарики

Календарики кишенькові -- ненав’язлива реклама та промоція Вашого бізнесу

Календарики лише на перший погляд здаються чимось вінтажним та застарілим. Завдяки своїм компактним розмірам (найпопулярніший формат 70/100 мм), вони є дуже практичним та довготривалим засобом реклами та просування Вашого підприємства чи організації. На відміну від інших паперових носіїв їх точно не викинуть одразу після отримання у смітник, а покладуть на видному місці у помешканні чи офісі.

Що варто розмістити на календарику

Головне при цьому -- вчасний випуск та розповсюдження. Найкраще це зробити протягом четвертого кварталу попереднього -- січня нового року. Також продумайте інформацію, яку ви розмістите на ньому. Це може бути інформація про основну продукцію чи послуги, які Ви надаєте, адреса, телефони, інші контактні дані, схема дохзду чи розташування підприємства чи організації.

На календарику можна розмістити Qr-код. Повинна бути та інформація, яку ви точно не плануєте міняти протягом наступного року.

Прослідкуйте за календарною сіткою, яку розміщають на зворотньому боці календарика. Адже в Україні суттєво змінився перелік святкових днів, тому переконайтесь, що їх вказано за новим стилем.

Календарики можна використовувати в якості розьаткового матеріалу під час рекламних кампаній. Так само вони можуть бути і в комплекті з іншою рекламно-поліграфічною продукцією, наприклад під час підготовки до конференцій чи симпозіумів.

Який папір найкраще використовувати для друку календариків

Для друку календариків використовуються лише щільні сорти паперу: крейдянка матова і глянцева щільністю 250-350 г/м2. Також можна використовувати крафтовий та жизайнерський папір. І це помітно виділить Ваш календарик та підкреслить статус Вашої організації.

Кути календарика можуть бути прямими чи заокругленими. Оскільки календарики розраховані на довготривале використання, то найкраще його заламінувати.


Дизайн календарика

Хоча календарик виглядає простим поліграфічним виробом, однак підготовка його дизайну потребує належної кваліфікації. Найпоширеніша помилка нефахівців -- вони не можуть забезпечити належний розмір макету та забувають про вильоти -- 2-мм поля з кожного боку під обріз. Якщо Ви маєте дизайнерський досвід або штатного дизайнера, то можете це зробити це самостійно.

Але якщо такої можливості немає, то буде значно простіше та швидше, а головне з гарантованою якістю, якщо довірите цю роботу нам.