Вимоги до макетів

Вимоги до макетів

Якість поліграфічної та сувенірної продукції найперше залежить від якості наданого макету. Помилки у макеті та недотримання вимог до їх підготовки призводить до несподіваних та зазвичай неприємних результатів.

У роботу беруться лише макети, які відповідають наведеним нижче вимогам.  Макети надані замовником, або виготовнення Майстернею в інтересах замовника мають бути ним підтверджені за наступною формою: Назва підприємства, ПІБ відповідальної особи та посада, дата. Без даного затвердження макети в роботу не передаються. Відповідальність за якість продукції виготовленої на основі затвердженого макету несе клієнт.

Недотримання вимог може призвести до несподіваних та, здебільшого, неприємних для клієнта результатів…

 

 

Вимоги до розмірів макета

Розмір оригінал-макету. По 2 мм з усіх боків - вильоти під обріз


Важливо знати та не забувати:

У роботу приймаються файли трьох типів: растрові (TIFF, JPEG) і векторні (PDF). Якщо продукт з Гібридним вибірковим лаком - в роботу приймається тільки PDF.

А також:

1.   Колір на екрані може відрізнятися від кольору на готовому виробі. Якщо потрібна точна передача кольору - робиться кольоропроба;

2.   Розмір файлу - не більше 50 Мб;

3.   Колірна модель CMYK;

4.   Для JPEG-файлів не використовувати стиснення;

5.   Для TIFF-файлів - злити всі шари в один і при збереженні вибирати ZIP або LZW стиснення;

6.   Для PDF-файлів - все шрифти повинні бути впроваджені в PDF;

7.   Дозвіл файлу повинна бути 300 точок на дюйм для звичайних замовлень і 200 точок на дюйм для широкоформатних;

8.   Макет не повинен містити міток обрізу, штампів, біговок та будь-яких інших об’єктів, що не друкуються.;

9.   Не рекомендується використовувати рамки по краю макету.

Контур для плотерного різання у макеті малюється поверх друкуваного зображення, лише векторними лініями (Stroke), кольором Spot color, із зазначенням імені «shtamp» та атрибутом overprint.

Тиснення в макеті малюється поверх друкуваного зображення, тільки вектором, кольором Spot color, із зазначенням імені «Tisn» (з великої літери) та атрибутом overprint.

Гібридний лак у макеті малюється поверх друкованого зображення, кольором Spot color, із зазначенням імені «Gibrid» (з великої літери) та атрибутом overprint.

ЛАК у макеті малюється поверх друкованого зображення, кольором Spot color, із зазначенням імені «Lak» (з великої літери) та атрибутом overprint. Додає блиск CMYK-зображень. При використанні поверх срібла робить його матовим.

Білий у макеті малюється поверх друкованого зображення, кольором Spot color, із зазначенням імені кольору «White» (з великої літери). Рекомендується використовувати підкладку білого кольору під зображенням CMYK для кольорових і темних дизайнерських паперів, оскільки під час друку фарба поглинатиметься кольором картону. Для світлих паперів білила під CMYK не накладаються.

Білий + Білий у макеті малюється поверх друкованого зображення, кольором Spot color, із зазначенням імені кольору «White» та «White2» (з великої літери) за формулою друку White+CMYK+White (за умови, що два шари білих не однакові, інакше одного шару White достатньо).

Срібло малюється в макеті кольором Spot color із зазначенням імені Silver (з великої літери). Срібло можна використовувати як окремий колір, а також для створення металевих плашкових кольорів та градієнта. 

Контакти:

+38097-110-83-66

syrcov@ukr.net