Tartu petangiuudised

Eesti 102 turniir Vokas 22.02.2020

Rahvusvahelisel turniiril Vokas tulid kaks Tartu võistkonda kolme parema hulka:

1. Sankt Peterburg II

2. Tartu II (Igor, Aimar, Kertu)

3. Tartu I (Marek, Alari, Valmar)

Eesti sisemeister tulistamises on Kertu

Veebruari esimesel nädalavahetusel toimusid Tallinnas Algi petangihallis Eesti sisemeistrivõistlused üksikmängus ja tulistamises.

Üksikmängus sai parima tartlasena Aimar 5. koha, Alari oli 7. Tulistamises võitis esimese individuaalse kuldmedali Kertu. Palju õnne! Meestest sai Alari 6. ning Aimar 7. koha. Lisaks osalesid võistlustel Marek ja Valmar.


Selgusid Tartu sisemeistrid paarismängus

27. jaanuaril toimusid Tartu sisemeistivõistlused paarismängus. Mängiti Šveitsi süsteemis neli vooru. Seekord läks esikoht Ennule ja Annelile, kes otsustavas mängus alistasid Valmari ja Kertu. Kolmandaks tulid Rein ja Enn K. Täpsemad tulemused: http://turna.ee/swiss.php?tid=262

Tartu sisemeistrivõistluste paremad mehed üksikmängus

16. detsembri õhtul selgus põnevates ja tasavägistes mängudes Tartu meeste esikolmik: Valmar, Aimar ja Kuno. Kokku osales 9 meest.

Sel aastal rohkem võistlusi ei toimu. 6. jaanuaril jätkame sarjaga Ole aktiivne.

Selgusid Tartu naiste sisemeistrivõistluste paremad

9. detsembril toimusid läbi ajaloo esimesed Tartu sisemeistrivõistlused üksikmängus. Kõige filigraansemat mängu näitas Marta. Teiseks tuli Kertu ning kolmandaks Elle.

Kertu maailmameistrivõistlustel Kambodžas

Novembris toimusid Kambodžas naiste maailmameistrivõistlused, kus osales Eesti koondise liikmena tartlane Kertu. Koos Varje, Maive ja Triin Greteliga tuli 26. koht.

Petangihooaja lõpetamine

Tartu petangihooaja lõpetamine toimus 1. novembril 2019 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis. Tegime edukast hooajast kokkuvõtte. Valisime uue juhatuse järgmiseks aastaks klubi asju otsustama. Uued juhatuse liikmed on Kertu Palm, Elle Aili Tamm, Valmar Pantšenko, Aimar Poom ja Anti Alasi.

Loomulikult mängisime ka petanki naabermajas asuvas sisehallis.

Tartlased Euroopa meistrivõistlustel

Tartlased Aimar, Marek, Valmar ja Igor koos treener Alariga osalesid septembris petangi Euroopa meistrivõistlustel Bulgaarias. Saavutati 33. koht. Suurvõistluste kogemus on nüüd ka olemas.

Petank Alatsikivil

Tartu GP etapp augusti alguses Alatskivil on saanud iga-aastaseks traditiooniks. Ilmselt on see üks Eesti ägedamaid mängukohti.

Ülikõva tulemus Eestimaa suvemängudelt

Tartu petangimängijad võitsid Tartu valla I ja II võistkonnana Eestimaa suvemängudelt 39 võistkonna seas 1. ja 2. koha. Toila vald tuli kolmandaks.

Sari Ole aktiivne on täies hoos

Sarja Ole aktiive jaanipäeva eriturniiril 24.06.2019 osalejad

Võru jaaniturniir

Võru jaaniturniiri võitsid Igor ja Valmar.

Veiko Proosi petangikoolitus

22. mail 2019 toimus ERM-i viinaköögis läbi aegade Eesti parima petangimängija Veiko Proosi koolitus.