Tartu petangiuudised

Tartu sisemeistrivõistluste paremad mehed üksikmängus

16. detsembri õhtul selgus põnevates ja tasavägistes mängudes Tartu meeste esikolmik: Valmar, Aimar ja Kuno. Kokku osales 9 meest.

Sel aastal rohkem võistlusi ei toimu. 6. jaanuaril jätkame sarjaga Ole aktiivne.

Selgusid Tartu naiste sisemeistrivõistluste paremad

9. detsembril toimusid läbi ajaloo esimesed Tartu sisemeistrivõistlused üksikmängus. Kõige filigraansemat mängu näitas Marta. Teiseks tuli Kertu ning kolmandaks Elle.

Kertu maailmameistrivõistlustel Kambodžas

Novembris toimusid Kambodžas naiste maailmameistrivõistlused, kus osales Eesti koondise liikmena tartlane Kertu. Koos Varje, Maive ja Triin Greteliga tuli 26. koht.

Petangihooaja lõpetamine

Tartu petangihooaja lõpetamine toimus 1. novembril 2019 Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis. Tegime edukast hooajast kokkuvõtte. Valisime uue juhatuse järgmiseks aastaks klubi asju otsustama. Uued juhatuse liikmed on Kertu Palm, Elle Aili Tamm, Valmar Pantšenko, Aimar Poom ja Anti Alasi.

Loomulikult mängisime ka petanki naabermajas asuvas sisehallis.

Tartlased Euroopa meistrivõistlustel

Tartlased Aimar, Marek, Valmar ja Igor koos treener Alariga osalesid septembris petangi Euroopa meistrivõistlustel Bulgaarias. Saavutati 33. koht. Suurvõistluste kogemus on nüüd ka olemas.

Petank Alatsikivil

Tartu GP etapp augusti alguses Alatskivil on saanud iga-aastaseks traditiooniks. Ilmselt on see üks Eesti ägedamaid mängukohti.

Ülikõva tulemus Eestimaa suvemängudelt

Tartu petangimängijad võitsid Tartu valla I ja II võistkonnana Eestimaa suvemängudelt 39 võistkonna seas 1. ja 2. koha. Toila vald tuli kolmandaks.

Sari Ole aktiivne on täies hoos

Sarja Ole aktiive jaanipäeva eriturniiril 24.06.2019 osalejad

Võru jaaniturniir

Võru jaaniturniiri võitsid Igor ja Valmar.

Veiko Proosi petangikoolitus

22. mail 2019 toimus ERM-i viinaköögis läbi aegade Eesti parima petangimängija Veiko Proosi koolitus.