Munganga Keskkool

TARKUSEFONDI STIPENDIAADID 2017/2018

Munganga keskkoolis õppivad kolm tüdrukut, kes Mondo Tarkusefondi vahendusel Tamsalu Gümnaasiumi toel koolis käivad.

Eelmisel õppeaastal Tamsalu Gümnaasiumi toel õpinguid jätkanud Farida Auma Ali on kooli lõpetanud.

http://www.mondo.org.ee/motteid-uue-kooliaasta-alguses-laane-keeniast/

Lilian Lutomia Mbaye

Lilian Lutomia Mbaye on nüüd keskkooli eelviimases klassis (F3), sai Tarkusefondist toetust ka eelmisel aastal. Tal on kuus nooremat õde ja viis venda, kes kõik püüavad koolis käia. Lapsed saadetakse pidevalt koju, sest nende põllupidajatest vanavanemad ei suuda koolitasusid maksta. Lilianil on hea õppeedukus. Talle meeldivad üle kõige keemia ja inglise keel ning tema sooviks on saada tulevikus arstiks.

Faith Nechesa Sakwa

Faith Nechesa Sakwa on Munganga keskkooli teise klassi õpilane. Ta on juba 22aastane, kuid põhikooli järgselt pidanud mitu aastat kodus olema. Faith Nechesal on kaks venda ja hinnete järgi on ta keskmine koolilaps.

Absack Nyarotso Mwaro

Absack Nyarotso Mwaro on Mondo toetusprogrammis lõpetanud Khabakaya põhikooli. Tüdruku vanemad on teadmata, elab vanaema ja vanaisa, nelja venna ja ühe õega. Poisid on veel põhikoolis ja õde keskkoolis. Absacki põhikooli lõpuhinne olid 303/500 (lävendiks toetust saada 300/500). Tema lemmikaine on suahiili keel.

TARKUSEFONDI STIPENDIAADID 2016/2017

Lilian Lutomia Mbaye

Lilian Lutomia Mbaye Keeniast õpib Munganga Keskkooli esimeses klassis. Lilianil on kuus nooremat õde ja viis venda, kes kõik püüavad koolis käia. Lapsed saadetakse pidevalt koju, sest nende põllupidajatest vanavanemad ei suuda koolitasusid maksta. Lilianil on hea õpiedukus.Talle meeldib üle kõige keemia ja inglise keel ning tema sooviks on saada tulevikus arstiks.


Liliani jaoks oli eelmise aasta kõige parem päev see, kui eksamid olid tehtud ja ta sai teada, et ta oli oma eksamitulemustega oma klassi 41 õpilase seas paremuselt teisel kohal!

Farida Auma Ali

Farida Auma Ali Keeniast on Munganga Keskkooli kolmanda klassi õpilane. Farida on üheksa-lapselisest perest vanim.

Farida lõpetas Lureko põhikooli juba 2009. aastal. Seejärel õppis ta Munganga keskkoolis kaks aastat, kuid suurte raskustega, sest pidevalt nappis koolitasudeks raha.

2013-2014 oligi kodus, sest polnud võimalust koolitasusid maksta.

2015. aastal suutis jälle osaliselt kooli minna.

Õppeedukuselt väga hea: neljandal kohal 32 õpilase seas.

Talle meeldib väga keemia ja tema unistuseks on saada arstiks.

Munganga kirju avamas (29.09.2015)

Tamsalu Gümnaasiumile kirju kirjutamas

Munganga kirju avamas (25.03.2014)Välikäimlad tüdrukutele