Вас вітає офіційний сайт Синьковицького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів

2022 Звіт директора.docx


52_Про зарахування учнів у 1 клас ... може бути до 1 вересня....docx
2019-20н.р. звіт директора (1).docx


Останній дзвоник 2020

https://www.facebook.com/synkovychizosh/videos/2555360171381576/

Привітання 1 класу для випускників

https://www.facebook.com/synkovychizosh/videos/260414615015613/

Львівська область приєднується до Challenge

#Діяльнісний_підхід

#Як_це_зробили_ми

Вас вітають учні 2 класу Синьковицької ЗОШ I-II ст. Жовківського району

Керівник: Чорна Н.П.

https://www.facebook.com/synkovychizosh/videos/702621093863626/

1 травня - День солідарності трудящих.

Історія цього дня започаткована в США. У 1886 році американські робітники розпочали загальний страйк, вимагаючи захисту своїх прав та скорочення робочого дня до 8- ми годин ( до цього часу був 10 - 12 год). Однак робітничу демонстрацію було розігнано; було чимало поранених і вбитих. Робітничих лідерів віддано під суд і страчено. Відтоді американські робітники, а з 1889 р. і робітники інших країн на згадку про цю трагедію стали відзначати 1 травня як День солідарності трудящих.

З метою виховувати у дітей людяність, гуманізм у стосунках, доброзичливе ставлення один до одного, великодушність та самопожертву. Вчитись оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги, пробуджувати у дітей щирий інтерес до всього корисного, морального; бажання завжди зберегти красу рідної землі у 4 класі ,вчителем Швець Галиною Михайлівною ,була проведена виховна година "Бути на землі Людиною” .

Я вірю в силу доброти,

Добро завжди сильніше злого,

Дає наснагу, щоб цвісти

І світлу обирать дорогу.

Я вірю в силу доброти,

Що має долю роботящу.

Що хоче, щоб і я, і ти,

І все було у світі кращим.

В.Крищенко

Профiлактика_поширення_коронавiрусу_2020_final_Coronavirus_A2_poster_PRINT4258515181293759432.pdf
Профiлактика_коронавiрусу_2019_nCoV_Final.pdf

Багата і барвиста мова українського народу. Мова - це краса нашого життя і наше майбутнє. Рідне слово – це невмируще джерело, з якого ми пізнаємо навколишній світ, свою родину, свій народ.

Учні початкових класів спільно з вчителями і батьками провели виховний захід ”Мова – душа народу “ . Свято розпочалося із танцювально-музичної композиції “Ми – Вкраїни діти“ . Віршами ,піснями, танцями діти звеличували рідне слово.

Цікавою і пізнавальною для всіх була мовно-інтелектуальна гра з конкурсами: “Ерудит “ ,“ Розумне перо’’,”Шифрувальник’’,’’Казкові перегони’’,’’Вгадай слово’’,’’Чарівна скринька “…

Захід завершився спільним флешмобом.

Пам’ятайте,любіть свою рідну мову, бережіть її і плекайте!

21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови.

Саме сьогодні це свято крокує по всій планеті і кожен громадянин будь-якої країни ще більше відчуває приналежність до свого народу, нації.

Учні 5-9 класів нашої школи під керівництвом вчителя української мови та літератури Дячок С.С. стали активними учасниками квесту «Мовні лабіринти».

Команди мандрували за маршрутними листами станціями «Ерудит», «Будівельник», «Знайко», «Словникар», «Шифрувальник».

«Мовний лабіринт» завершився флешмобом «Рідна мова – це…».

Плекаймо в душі любов до рідної мови.

Дякуємо усім, хто долучився до нашого свята.

Герої не вмирають...

Герої України не вмирають,

І пам'яті завжди вони живуть.

Пташками їхні душі відлітають,

І з неба дивляться на нас вони, мабуть.

Сьогодні ми в скорботі схилиємо низько голови перед пам'яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час XXI століття.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної сотні.

Юні та сивочолі. Багатодітні батьки та одинаки. Абсолютно різні і такі схожі. Кожен герой повстав проти насилля, несправедливості до своєї країни... Кожен здійснив особливий подвиг - віддав своє життя заради нової України.

У нашій пам'яті Ви назавжди лишились,

Історія одна, і Ви - її частина.

Ви тільки знайте, браття, ми за Вас молились,

І молимось: за Вами - ненька Україна!

Учні 7-8 класів, учасники Всеукраїнського пізнавального конкурсу, приуроченого до Міжнародного Дня толерантності, Дня Гідності та Свободи, та спрямованого на підтримку антибулінгової політики нашої країни «Я – Людина!» , нагороджені сертифікатами.

15 лютого 2020 р. у Синьковицьку ЗОШ І-ІІ ступенів завітали гості, знову на

традиційну зустріч з випускниками. Гостинно відчинила двері школа,

запрошуючи випускників в рідні стіни. Саме тут злилися дороги в цей день в

одну-єдину, яка повернула всіх в дитячі, юнацькі роки, привівши до храму

науки, до рідної школи.

Випускники 1970, 1975, 1980, 1985, 1990, 1995, 2000, 2005, 2010, 2015, 2019

років цього вечора ділилися своїми спогадами, щиро дякували вчителям, які їх

тут навчали.

Наша школа може гордитися своїми колишніми учнями, які знайшли своє місце

в житті, стали добрими спеціалістами і поважними людьми.

До нових зустрічей у стінах рідної школи!

А ми були в «EKOTATKO»!

Духмяний хліб… З дитинства знайомий нам смак свіжоспеченого хліба …

Нещодавно учні Синьковицької ЗОШ І-ІІ ст. та Рава-Руської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. із своїми наставниками власноруч випікали хліб із висівками у атракції «EKOTATKO». Діти зважували і додавали інгредієнти згідно рецепту, замішували тісто, пекли в печі. Чудовий та насичений цікавинками : майстер-класи, відвідання прикордонного пропуску Шегині–Медика, караоке, українська дискотека і фото на згадку!

Переповнені враженнями, з щасливими обличчями та запашним хлібом, всі повернулися додому, розглядаючи чудові світлини…

УСПІХ В ОСВІТІ

Вчитель географії нашої школи (Синьковицька ЗОШ І-ІІ ступенів) Тарас Ігорович Козак у січні місяці брав участь у гранті освітньої мобільності в рамках програми «Hоuse of Europe».

Повернувшись до школи , вчитель поділився своїми враженнями з колегами та школярами про методи навчання у фінській та естонській школах, про їхні успіхи та невдачі, культуру і традиції, про життя української громади у цих країнах.

Тарас Ігорович підготував цікаву презентацію «Успіх в освіті», під час перегляду якої усі присутні поринули у світ фінської та естонської шкіл. Тепер педагоги школи можуть впевнено прислухатись до його порад , адже корисних моментів у навчальній діяльності дуже багато: довіра, свобода вчителя та учня під час навчального процесу, практична спрямованість навчання, самоосвіта вчителя та учня, різноманітність позакласної і гурткової роботи. Учні школи та їх наставники ставили багато запитань щодо навчання дітей у Фінляндії та Естонії і, звичайно, мають велике бажання навчатися у такому ж освітньому середовищі.

То ж давайте створювати його у нашій школі!

Учні нашої школи взяли участь у конкурсі «Життя без сміття», який здійснював департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації. Роботи представили учні 6 класу Віхоть Мар’яна і Снігур Артем та учні 9 класу Задорожний Назар і Полохач Павло, керівник Гайдучок Лідія Михайлівна.

Учасники проекту у своїй роботі висвітлили проблеми забруднення населених пунктів та шляхи їх вирішення.

Залучаймо наших дітей до проблем екології!

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Цей день відзначають щороку. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися позитивними змінами, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. День безпечного Інтернету має на меті створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожен та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

Учні нашої школи також долучилися до цієї події.

Старшокласники перевірили свій рівень медіаграмотності завдяки рольовій онлайн-грі «Вижити в Інтернеті – місія (не)здійсненна» та взяли участь у квесті "Детективи".

Учні дізнались, чому блокують контент, як не порушити авторські права, хто несе відповідальність за мову ворожнечі, як захистити свої персональні дані та інше.

Молодші школярі переглянули відео-презентацію «Безпека в Інтернеті». Учні ознайомилися з правилами поводження в Інтернеті, отримали поради щодо реєстрації поштових скриньок та відповіді на питання, які їх цікавили найбільше.

#SID2020 #ДеньБезпечногоІнтернету2020

«Географія - це доля»: тиждень географії у Синьковицькій школі (9-13 грудня 2019 року)


Предметний тиждень розпочався бесідою з школярами на тему: "Як жити у світі без білих плям". Опісля усі охочі змогли оглянути виставку туристичної літератури, колекцію мінералів та гірських порід, грошових одиниць. На перервах також не нудьгували, а розгадували ребуси, кросворди й загадки.


П'ятикласники вирушили у віртуальний політ Сонячною системою. Зокрема, ознайомились із життям астронавтів на Міжнародній космічній станції. Вечорами ж юні природодослідники спостерігали за зоряним небом, шукаючи на ньому сузір'я Великої та Малої Ведмедиць, Полярну зорю. Учні шостого класу створювали навчальні моделі "Внутрішньої будови Землі" та захищали свої проекти. Семикласники на уроці-подорожі "Африканське сафарі" закріпили знання про материк, що не знає холоду. Учні восьмого класу переглянули фільм "Народження Європи. Вода", а потім подискутували про роль води у змінені земної кори України. Також дізнались багато цікавих фактів про різні держави виконуючи завдання інтелектуального змагання "Країнознавець". Дев'ятикласники виявляли кмітливість під час розгадування древньої китайської головоломки "Дошка мудрості", розвивали асоціативне мислення завдяки інтерактивному прийому "Показуха" тощо.


За підсумками проведеного геотижня визначено кращих географів школи та географічного класу. Дякую усім за проявлений інтерес до науки й високу активність. Розширюємо горизонти Разом! Козак Тарас, вчитель географії

Сьогодні , 12 грудня, У Синьковицькі ЗОШІ-ІІст. відбувалися Андрчіївські вечорниці.Їх провели учні 6-9 класів. Жартівливі пісні, дотепні жарти, цікаві діалоги звучали та веселими усю шкільну родину. Організаторами свята були:кл. кер. 9 кл. Куриляк О. Б. та педагог-організатор Максимець М. І. Дякуємо всім за прекрасний вечір.

І ЗАЛУНАЛА ГУЧНО МУЗИКА У ШКОЛІ

Цьогоріч у Синьковицькій ЗОШ І-ІІ ступенів побували гості з Франції. Після спілкування з школярами п. Ален та п. Марі-Оділь залишили 5 тис. грн. для придбання активної акустичної колонки MAXIMUM ACOUSTICS Mobi.10. Тепер наші діти мають можливість використовувати мікрофон на уроках музичного мистецтва та під час проведення позакласних заходів.

Щиро дякуємо гостям, адже п. Ален є мером комунії П’єр-Шатель і як ніхто розуміє потреби школи, а також директору школи Левоновій С. Р. за сприяння у співпраці з носіями мови, яка вивчається у школі.

"Я відповідальний за свою безпеку"

В рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху у нашій школі відбулася особлива зустріч із представниками поліції. Старшим інспектором з ювенальної превенції патрульної поліції Жовківського відділення поліції Кам’янка –Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області п.Уляною Лукащук було проведено цікаву бесіду з школярами. Пані Уляна нагадала про основні правила дорожнього руху, а також про заходи безпеки для дітей у школі та поза її межами.

Згодом для всіх учнів школи було проведено майстер-клас «Я – поліцейський!» інспекторами сектору реагування патрульної поліції Жовківського відділення поліції, де діти проявили свою активність та креативність.

Дуже дякуємо п. Уляні, капітану поліції Дацику О.М., Круку Р.В. та іншим інспекторам за таку важливу для нас зустріч!

Подальших успіхів у праці!

Як надати першу допомогу

Чи вміємо ми надавати першу допомогу? Бесіди, виховні уроки, вікторини було проведено педагогами школи з метою забезпечення здоров’я та безпеки дітей. Та, напевно, найбільш результативною була зустріч та проведення майстер-класу з сімейним лікарем лікарської амбулаторії сімейної медицини села Забір’я п. І. Тереля. Іванна Іванівна розказала дітям про різні нещасні випадки, які можуть статися з ними чи з оточуючими їх людьми, і як реагувати та надавати першу допомогу: головне - зосередитись та не панікувати. Діти задавали багато запитань, брали активну участь у майстер-класі.

Дякуємо п. Іванні за цікаве та корисне спілкування.

Чекаємо наступних зустрічей!

15 листопада 2019 року проведено підсумковий урок з літературного читання у 3 класі на тему: «Від слова до книги», за участі сільського бібліотекаря Гнідець М.П., спільно з вчителем початкових класів Клим М.І.

Учні 2 класу Синьковицької ЗОШ І-ІІ ст. взяли участь ІV всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок».

Вітаємо переможців. Ви це зробили! Молодці!!! Плідної вам праці, високих результатів надалі, любі діточки!

У рамках «Тижня безпеки дорожнього руху» 12 листопада 2019 року у школі вчителями початкових класів була проведена відеомандрівка «Вивчаємо правила дорожнього руху».

Діти відвідали такі станції: «Історія виникнення правил дорожнього руху», «Види транспорту», «Правила у дворі», «Дорожні знаки».

Кульмінацією заходу була гра «Кращий знавець правил дорожнього руху», де брали участь команди «Куля», «Літак», «Поїзд», «Яхта». Переможцями стала команда «Куля».

Вже впродовж року діти Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів харчуються в новій їдальні. Капітальний ремонт було проведено за кошти Забірської сільської ради (118 тис.). А вчора, 07.11.19р., працівники ПП «Либідь» встановили кухонну витяжку. Кошти для цього виділили: відділ освіти Жовківської РДА (10 000 тис.), а ще 10 000 тис. – спонсорської допомоги Романа Демчини було перенаправлено з мікропроекту для встановлення витяжки у шкільній їдальні.

Дякуємо всім за виконану роботу задля блага дітей.

8 листопада 2019 року учні нашої школи приєдналися до Всеукраїнської акції – радіодиктанту національної єдності.

Учасниками акції стало 23 учні 4-9 класів.

Андрей Шептицький – це Україна: «Будівничий, князь, лідер»

7 листопада у школі був проведений єдиний урок Пам’яті Андрея Шептицького, під керівництвом учителя історії Сохань Р.М.

Митрополит Андрей для українського народу – пастир, вихователь, проповідник, будівничий, меценат, святий учитель віри. Андрей Шептицький був не тільки керівником Церкви, він розбудовував такі суспільні сфери як освіта, наука, мистецтво, законодавство тощо.

Учні пройшли життєвими стежинами Митрополита, були учасниками вікторини.

Такі «Світочі» українського народу потрібні і в сучасній державі.

6 листопада 2019 р. у нашій школі було проведено свято осені на тему: «Чарівниця осінь», під керівництвом педагога-організатора Максимець М.І., спільно з вчителем музичного мистецтва Дорош Г.С. та вчителями початкових класів.

Метою заходу було привернути увагу дітей до краси осені у рідному краї, ознайомити з українськими народними традиціями та побутом. Виховувати гостинність, щедрість та щирість.

Усі присутні в залі отримали справжню насолоду від осіннього свята.

Натхнення до навчання шукаємо в мандрівках

Час осінніх канікул учні Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів вирішили провести цікаво. Тому вирушили спільно зі своїми класними керівниками: Дячок С.С., Гайдучок Л.М., Сохань Р.М., Куриляком О.Б., педагогом-організатором Максимець М.І., на екскурсію у м.Рава-Руська, щоб дізнатися про те, чим цікава Равщина.

Розпочалася наша мандрівка з відвідин дендропарку та музею лісу, що знаходяться у Державному підприємстві «Рава-Руське лісове господарство».

Прес-секретар ДП Ковальчук С.П. ознайомила школярів з історією створення музею та представила цікаві експонати. Згодом вона запропонувала взяти участь у фотосесії, на яку наші вихованці погодилися залюбки.

Не менш цікаво було слухати її розповідь про історію зелених насаджень.

Директор ЛГ Косовський Антон Петрович у спілкуванні з дітьми та їхніми наставниками розповів про нові можливості та проблеми підприємства.

Наступним пунктом нашої екскурсії стала пекарня, де радо нас зустріла технолог Кричок Леся Ярославівна та ознайомила з процесом випікання хліба, продемонструвала усі види хлібо-булочних видів, які випікають на цьому підприємстві.

Учні мали змогу брати участь у майстер-класах від працівників пекарні.

Не можна залишати поза увагою питання охорони життя та діяльності школярів. З цією метою всі учасники екскурсії побували на 48 державному пожежно-рятувальному посту, що знаходиться у Раві-Руській. Заступник начальника частини Жигайло Роман Єгорович люб‘язно погодився розповісти про основне призначення ДСНС.

Водій Сало Юрій Васильович продемонстрував пожежно-технічне обладнання (ПТО), яким облаштовано пожежну машину, а також ми мали змогу побачити аварійно-рятувальні інструменти, засоби захисту органів дихання та зору (ЗІЗОТ), захисний одяг та спорядження. Працівники пожежно-рятувального посту провели практичне заняття для учнів з використання засобів ЗІЗОТ.

Додому всі повернулися втомлені, але щасливі.

Пізнавальні мандрівки стимулюють сучасного школяра до знань, креативності у прийнятті рішень, до прагнення розуміти потреби та проблеми свого краю.

З нетерпінням очікуємо нових екскурсій та неймовірних вражень!

Заступник директора школи Б.В. Гнідець

23 жовтня 2019 року у нашій школі вчителем української мови та літератури Кіщак Михайлиною Миколаївною проведено літературну композицію на тему: « Вітчизна у серці» з учнями 5-6 класів. У дитячих монологах звучали слова палкої любові до рідного краю, який для них починається від батьківського порогу, стежини, з барвінку, який ніжно стелиться по садочку. Найсвятішим для кожного з них є слова: «Україна, Батьківщина».

Ми хочемо, щоб кожен громадянин України згадав, за що він любить свою країну, свою рідну землю.

Сьогодні 21.10. 2019 р. відділ освіти Жовківської РДА надав нашій школі, як і іншим школам району, новий проектор Epson EB-530 (V11H673040). Дуже швидко, впродовж 30 хвилин, проектор був встановлений спеціалістами. Тепер вчителі та учні мають більше можливості для якісного навчання.

Реформи в освіті є! Ми вже це відчуваємо!

У нашій школі нові комп’ютери!

Напередодні нового 2019-2020 н. р. відділ освіти Жовківської РДА надав Синьковицькій ЗОШ І-ІІ ступенів 5 нових комп’ютерів ASUS, які вже підключені до мережі. Тепер на уроках інформатики кожен учень має змогу працювати з персональним комп’ютером.

З січня 2020 року очікуємо підключення швидкісного інтернету (100 мегабіт), як і інші школи району.

Йдемо в ногу з часом!

У рамках проведення місячника правових знань у школі вчитель історії та правознавства Сохань Руслана Миколаївна провела правовий квест « Я знаю свої права» з учнями 6 та 8 класів.

Виконуючи квестові завдання школярі змогли застосувати свої знання про права та обов’язки дітей, про захист прав дитини в Україні.

Така форма роботи є цікавою, розвиває навички роботи в групах та логічне мислення учнів.

Цінності, які потрібно берегти

Чудового осіннього вересневого дня учні 8 класу Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів, їхній класний керівник Сохань Р.М. та вчитель української мови та літератури Гнідець Б.В. вирушили у Львів для екскурсійної мандрівки та перегляду вистави у театрі ім. М. Заньковецької.

Свою подорож вулицями прекрасного старовинного міста розпочали з Високого Замку. Історію подій XVІІ ст., які відбулися саме на цьому місці, нагадала для всіх Руслана Миколаївна.

На найвищій горі Львова кожен зміг побачити надзвичайний краєвид. Далекі і близькі будівлі нагадували про сучасність, і водночас спогади про події далекого минулого на цьому місці не залишали нас.

Екскурсія вулицями Львова продовжувалась… Учні відвідали Меморіал Небесної Сотні, що на вулиці Кривоноса.

У Національному музеї ім. Андрея Шептицького восьмикласники та їхні наставники оглянули найдавніші ікони, мистецькі шедеври XIV-XVІІ ст., живописні картини, іконостаси, церковну атрибутику. Все це було зібрано завдяки старанням митрополита Андрея.

Прогулюючись вуличками Львова, ми спостерігали за архітектурними спорудами та знайомилися ближче з історією міста.

Найцікавішими моментами нашої подорожі стали відвідини театру ім. М. Заньковецької та перегляд вистави Григорія Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці». І хоча п’єса була написана ще у 1835 році, але проблеми, які вона порушує, залишаються актуальними і в наші дні.

Чудова гра акторів, приємна атмосфера вечора заполонила наші думки і почуття.

Цікаво проведений час з однолітками та вчителями залишив хороші спогади про екскурсію до Львова. Такі події – добра нагода долучитись до історичної пам’яті рідного народу та розуміти цінності, які потрібно берегти у сучасному світі.

Гнідець Б.В. –

учитель української мови та літератури

Перебування французів у Синьковицькій ЗОШ І-ІІ ст. вже стало традицією. Цього разу діти нашої школи мали можливість спілкуватись із мером комунії П'єр-Шатель (регіон Рон-Альп) Аленом Вільяр та його дружиною Марі-Оділь. Особливо цікаво було проведено урок французької мови у 8 класі на тему "La géographie de la France". Діти мали можливість спілкуватись з носіями мови, продемонструвати свої знання, почути від гостей різноманітні цікавинки до теми, а головне - було повне порозуміння між гостями з Франції та восьмикласниками.

Після проведеного уроку вчитель французької мови С. Левонова організувала зустріч усіх дітей школи та вчителів з французами. Багато запитань лунало від дітей та педагогів до запрошених і навпаки - п.Aлен та п.Марі-Оділь цікавились життям українських школярів та педагогів. Звичайно, рівень життя України та Франції відрізняється. Та діти, де б вони не проживали, залишаються дітьми! – вони дуже схожі.

Ален Вільяр був дуже вражений тим, як наші діти співали гімн України (з патріотичним піднесенням і, головне- від душі!), на що він сказав:"Як би я хотів, щоб французькі школярі виконували гімн Франції так, як ви - щиро, з високим патріотизмом, від усього серця!"

Були й запитання від гостей, на які ми не знали відповіді:"Чому вчителі ходять до школи під час канікул? Вони ж мають відпочивати, як і школярі!?"

Спілкування було цікавим та щирим. Є чого повчитись в інших, але і маємо велику честь розказати їм про Україну, її традиції та звичаї. Звичайно, ми розповідали і про війну на сході України (бо ЗМІ Франції не так часто про це говорять). Вчитель С.Левонова організувала гостям поїздку до Києва, провела їх на центральну площу столиці - Майдан Незалежності, де оглядали фото- та текстові стенди, що нагадують про події Революції Гідності, вулицею Грушевського, Алеєю Небесної Сотні. Піднялись вулицею М.Булгакова до Михайлівської церкви (де також оглядали фото загиблих солдат впродовж війни та фото військових, що захищають кордони на сході країни), і, звичайно, відвідали Софійський Собор. Поплавали на кораблику по могутньому Дніпру, оглянувши чудові пагорби із золотими куполами Києво-Печерської лаври та прекрасним краєвидом столиці.

Дуже вразив гостей фестиваль української пісні "Забір'я скликає друзів", який організував сільський голова Зеновій Сенько у с. Забір'ї. "Стільки людей виступає на сцені! Так багато українських пісень виконують! Стільки українських народних танців! І це виконують діти! Гордіться, що маєте такі свята і традиції, зберігайте їх та передавайте з покоління в покоління! Бо у нас вже такого немає." - сказав Ален Вільяр із сумом в очах.

Дуже швидко проходить час. І зустріч з іноземними гостями залишається у наших спогадах. Хороших спогадах!

Педагог-організатор Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів М.І. Максимець

IІІ- пісенний фестиваль українскої пісні і танцю «Забір’я скликає друзів».

04 вересня 2019 року у с. Синьковичі було проведено бібліотечний урок - пам`яті 32-ої річниці від дня смерті українського поета, перекладача, літературознавця, правозахисника Василя Стуса.

Учні 8-9 класів, педагог-організатор Максимець М.І., вчитель зарубіжної літератури Гнідець Б.В. у своїх виступах згадували про нелегкий життєвий шлях поета - дисидента.

освітня програма 2019.docx

Свято Знань зібрало шкільну дітвору, педагогів, батьків, гостей на подвір'ї школи сьогодні. Щасливі першокласники стали повноправними учнями нашої школи.

Вітаємо усіх і бажаємочудових ідей, захоплюючих занять, високих оцінок і гідних перемог!

ОЗОН польоту душі сприяє

Крилатих завжди єднає.

Л.Войтюк(уривок з буріме).

Переддень 20.06.2019 року до КЗ ЛОР «Львівський інститут післядипломної педагогічної освіти» почали з’їжджатися «озонівці» - учасники Фестивалю педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок – 2019».

Насамперед ,у мережі Фейсбук було створено сторінку «Школа філолога-озонівця», на якій постили свої зауваження, оголошення ті, хто поспішав на зустріч «Літню школу філолога».

Під гаслом : «Виклики освітні сміливо приймаймо, з учнями разом в майбутнє вступаймо…( О.Криворотенко), творчі вчителі, філологи, заступники директорів впевнено розпочали роботу 21.06.2019 року.

Оптимізм, заряд позитиву, теплоту та дружелюбність проявляли один до одного активні озонівці. Надзвичайно теплою, дружелюбною була атмосфера роботи у «Літній школі».

Гнідець Богдана Володимирівна – заступник директора Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів,

Дячок Світлана Степанівна – вчитель української мови та літератури цієї ж школи

стали цьогоріч вперше учасниками школи філолога – озонівця. Ідеї А.М.Фасолі щодо особистісно зорієнтованого навчання були представлені викладачами:А-М.Богосвятською- доцентом кафедри гуманітарної освіти КЗ ЛОР «Львівський інститут післядипломної педагогічної освіти, О.Криворотенко

-Заслуженим вчителем України (Дніпропетровська область) , Л.Чеховською – учителем методистом(Запорізька область), С.Стасюк – учителем –методистом( Рівненська область).

Психолого – педагогічні технології, новітні методи та прийоми роботи на уроках літератури усі бажаючі могли не лише обговорювати, але й брати активну участь у виконанні різноманітних творчих завдань.

Ми мали змогу насолоджуватися живим спілкуванням з представницями та представниками дванадцятьох областей України, а що й казати про надзвичайно цікаві лекції…. Скільки в них досвіду, філософії життя, мудрих порад для кожного вчителя.

Щире спасибі І.Кондратець -співорганізатору Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок – 2019», усім лекторам, усім новим друзям. Чекаємо з нетерпінням наступної зустрічі озонівців у м.Червонограді.

Звіт про роботу мовного табору Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів

З 3 червня по 14 червня 2018 року в Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів працював літній мовний табір з денним перебуванням для учнів 5-8 класів.

Відповідальними за організацію роботи мовного табору було призначено вчителя англійської Зіньків Х.І., вчителя географії Козака Т.І. та педагога-організатора Максимець М.І. Для учнів було проведено урочисте відкриття та закриття табору, забезпечено належну організацію змістовного дозвілля дітей. Учні перебували в мовному таборі з 10.00 до 13.00 години.

Основною метою літнього мовного табору було зацікавити учнів іноземною мовою та формувати комунікативні компетенції, розвивати творчий потенціал кожної дитини, виховувати комунікативні потреби у пізнанні інших країн і народів. Заняття проводилися у формі ігор, круглих столів, інсценування поставлених завдань та ситуацій, підготовки та захисту проектів.

Головні завдання, які поставили вчителі перед початком роботи табору: покращити мовний рівень учнів, знайомити з культурою та традиціями англомовних країн, поєднати відпочинок, пізнавальну, естетичну, оздоровчу діяльність, активізувати вивчений лексико-граматичний матеріал, наблизити дітей до буденних умов спілкування, удосконалити розмовну мову, допомогти дітям отримати мотивацію для подальшого вивчення англійської мови, розвивати та розкривати творчі здібності школярів, спонукати до саморозвитку та самовдосконалення. Вчителі обирали різні форми занять для забезпечення учнів знаннями з теми, які надалі будуть для них корисними в школі та у випадку спілкування поза межами у англомовному середовищі. Протягом 10 робочих днів мовного табору була проведена наступна робота:

03.06 День дружби.

  1. Урочиста лінійка з приводу відкриття табору.

  2. Знайомство дітей.

  3. Складання розповіді про друга.

  4. Виготовлення листівок з розповіддю про друга.

  5. Рухливі ігри.

04.06

Пісенний день.

  1. Вивчення пісні англійською мовою.

  2. “Tea Party”

  3. Рухливі ігри.

05.06

День довкілля.

  1. Складання розповіді’’I Love Nature’’.

  2. Прогулянка по шкільній території.

  3. Конкурс малюнків’’Nature аround us’’.

  4. Опис малюнків.

07.06

День розваг

  1. Фестиваль барв.

  2. Квест-гра «У пошуках скарбів».

  3. Конкурсно-розважальна програма «Привіт, літо!»

08.06

День гри.

1. Складання розповіді’’My Favourite Games’’.

2. Вивчення і проведення гри.

3. Гра-секрет’’Treasure Hunt’’.

4. Дидактичні ігри.

10.06

День змагань.

  1. Гра-вікторина’’English is fun»

  2. Перегляд мультфільмів англійською мовою.

  3. Рухливі ігри.

11.06

День казки.

  1. Інсценування казки’’Cindarella’’

  2. Слухання англійських казок.

12.06

Пісенний день.

  1. Вивчення пісень англійською мовою «Karaoke»

  2. Рухливі ігри.

  3. Дидактичні ігри.


13.06

День захисту тварин.

  1. Складання міні-розповідей про тварин.

  2. Виготовлення постерів.

  3. Виставка робіт’’I Like Animals’’

14.06

День прощання з табором.

  1. Підведення підсумків роботи.

  2. Нагородження учасників табору.


Підводячи підсумки, можна сказати, що мета , заради якої було відкрито мовний табір, досягнуто. Школярі проводили дозвілля весело, розширювали світогляд, практикувалися у спілкуванні англійською мовою. Учні змогли реалізувати себе також в творчих завданнях. Учні мали змогу проявили свої творчі здібності, навчалися коректно поводитися в різних ситуаціях та використовувати для цього граматичний та лексичний матеріал англійської мови, отримали достатню практику усного мовлення.

Участь наших учнів у літньому мовному таборі має позитивні результати вже третій рік. Такий висновок можна зробити на підставі проведеного опитування учасників мовного табору. Діти висловили бажання продовжувати практику мовних таборів щороку.

З метою екологічного ставлення до природи та збереження навколишнього середовища 30.05.2019р. учні початкових класів Синьковицької ЗОШ відвідали ДП «Рава- Руське ЛГ» .

Лісівники з гостинністю нас зустріли і провели захоплюючу екскурсію в музеї лісу та дендропарку.

Головний мисливствознавець – Давидюк О.П. розповів про цікавий світ життя звірів і птахів, закликав до їх захисту і збереження.

Начальник відділу лісового господарства Волиняк А.В. познайомив школярів з минулим і сучасним веденням лісового господарства, знаряддями праці лісівників. Діти дізнались про цінність дерев , їх насіння, хвороби, на які може хворіти ліс.

Ми щиро вдячні за цікаві відповіді на всі наші запитання,за ваш щоденний вклад в майбутнє лісу.

Наша мандрівка продовжилась в пожежну рятувальну частину міста,де учні мали змогу розширити свої уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Начальник відділення Жигайло Р.Є. розповів ,як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від швидкості і злагодженості дій залежить життя людей, познайомив з технікою та устаткуванням.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше зрозуміє важливість професії пожежників,лісівників. Також екскурсія дала можливість ознайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити безпеці життєдіяльності.

Дякуємо працівникам ДП «Рава- Руське ЛГ» та співробітникам пожежної частини за захоплюючу та пізнавальну екскурсію.


2019 витяг з протоколу Звіт д - ра.docx

СИНЬКОВИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

Жовківської районної ради

НАКАЗ

29. 05. 2019 р. с. Синьковичі № 73

Про допуск учнів 9-го класу до ДПА,

перевід учнів в наступні класи та нагородження

Похвальними листами за успіхи у навчанні

Відповідно до рішення педагогічної ради школи від 29.05. 2019 року «Про закінчення навчального року та підсумки роботи за минулий навчальний рік» ( Протокол № 6 від 29.05. 2019 р. ),

НАКАЗУЮ:

1. Допустити до складання державної підсумкової атестації

таких учнів 9-го класу:

1. Гайдучок Олену Іванівну

2. Гнідець Мар’яну Мирославівну

3. Дячок Вікторію Миколаївну

4. Клима Данила Сергійовича

5. Підлипну Ольгу Андріївну

6. Попович Мар’яна Ігоровича

7. Яцків Вікторію Ігорівну

2. За відмінні успіхи у навчанні та зразкову поведінку нагородити По-

хвальними листами таких учнів:

· Цікала Ярослава Васильовича – учня 4-го класу

· Яцкова Василя Ігоровича – учня 4-го класу

· Лящук Анну Володимирівну – ученицю 3-го класу

3. Перевести у наступні класи учнів школи (список додається):

З 1-го у 2-й клас – 7 учнів З 5-го у 6-й клас – 10 учнів

З 2-го у 3-й клас – 8 учнів З 6-го у 7-й клас – 3 учні

З 3-го у 4-й клас – 5 учнів З 7-го у 8-й клас – 7 учнів

З 4-го у 5-ий клас – 7 учнів З 8-го у 9-й клас – 8 учнів

Директор школи: С.Р. Левонова

1 клас – найцікавіша і найхвилююча сторінка шкільного життя. Пройдуть роки, але спогади про перший клас залишаться у пам’яті. Ось і минув рік навчальний. Рік напруженої праці, рік перших невдач і перших успіхів.

У Синьковицькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося свято «Прощавай, 1-й клас», де діти дебютували свої перші плоди клопітливої праці. Під час виступу діти розгадували математичні задачі, вікторини, брали участь у різних конкурсах «Збери портфель», «Одягни колобка», «Збери літери» також грали ігри, співали пісні та танцювали англійською мовою.

17-19 травня у Львівському Палаці Мистецтв проходив Дитячий форум-Фестиваль дитячого читання "Книгоманія". Учні Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів мали змогу відвідати 18 травня заходи, які відбувалися згідно програми фестивалю. Згодом мандрувати вулицями Львова повів учнів 5-9-х класів вчитель географії Козак Тарас Ігорович і вони побували на Староєврейській вулиці, де побачили залишок середньовічних мурів східної околиці міста, де проживала русинська громада. Згідно історичних джерел за міським арсеналом знаходився еврейський квартал і синагога «Золота Роза», яка була збудована в ренесансному стилі. Багато цікавого дізналися оглянувши «Дім Легенд», про історію річки Полтви, стандарти львівської бруківки, про професію сажотрусів. Кульмінацією поїздки було відвідання розважального центру «Булька», в якому учні змогли зіграти у боулінг. Дякуємо відділу освіти за можливість безкоштовної поїздки, дирекції школи за організацію, а всім учасникам екскурсії за чудову атмосферу спілкування.


День Вишиванки!

Традиційно у другу неділю травня в українських родинах відзначають найбільш зворушливе для кожного серця свято – День Матері.

Щирі привітання до матерів пролунали від учасників свята, яке відбулося 15 травня у Синьковицькій ЗОШ І-ІІ ст.

Діти 1-7 класів висловили свою вдячність за все, що роблять для них їхні матері, за їхню любов і розуміння. Пісенні вітання звучали від дзвінко-голосих Гнідець Євгенії, Задорожної Каміли, Мазуркевич Злати і Цікала Ярослава. Вразив усіх танець учнів 1-2 кл. «Ха-фа-на-на», і дівчат 7-8 кл. «Калина» Шевчук Марії, Попович Ірини, Свелеби Аліни, Гнідець Христини.

На закінчення свята діти вручили подарунки матерям, виготовлені власноруч.

Команда Синьковицької ЗОШ – учасники футбольного турніру

Проведення дитячого футбольного турніру у с.Забір’я, що присвячений Дню перемоги над фашизмом, є вже хорошою традицією. Щорічно запрошуються шкільні футбольні команди 5-9 класів із навколишніх сіл.

9 травня потішив усіх хорошою погодою, весняне сонечко надавало учасникам змагань веселого настрою. Упродовж дня тривали футбольні баталії під бурхливі овації уболівальників.

Тішимося, що футбольна команда нашої школи зайняла 3 місце.

Кращий бомбардир турніру – Івануса Роман – отримав грамоту і кубок!

Дякуємо усім організаторам заходу!


7 травня 2019р. у Синьковицькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся День Цивільного захисту, який розпочався сигналом "Увага всім" і зібрав школярів та працівників школи на лінійку. Заступник директора школи нагадала учням про виконання нормативів ЦЗ. Вчитель основ здоров'я Гайдучок Лідія Михайлівна організувала конкурс теоретичо-практичного заняття "Допоможи собі сам", вікторину "Багато знати-вміло діяти". Учні навчилися надавати першу долікарську допомогу при кровотечах, зупинці дихання та серцебиття, виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання, вміння діяти за сигналом оповіщення. Такі заходи сприяють формуванню в учнів навичок грамотно і чітко діяти в різних НС для захисту свого життя та здоров'я.

Гори кличуть у мандри

30 квітня – 2 травня 2019 року учні та вчителі Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів активно й змістовно проводили своє дозвілля в місці, де смереки торкають верхівками зір (селище Славське Сколівського району Львівської області).

Першого дня ми здійснили оглядовий підйом найдовшою (довжиною майже в три кілометри) в Україні канатно-крісельною дорогою на гору Високий Верх (1242 м). Під час підйому перехоплювало подих від п’янкого гірського повітря, дзюркотання струмків, співу пташок. На вершині відвідали кафе-колибу, де були зігріті після весняного дощику.

Зранку наступного дня здійснили прогулянку селищем. Побували в художній галереї і познайомились із полотнами майстрів, які змальовують багатобарвну красу Карпатських гір й побут етнографічних груп українського народу; на головній площі оглянули металеву-писанку ручної роботи, пам’ятник славним воїнам князя Святослава, церкву Успіння Пресвятої Богородиці (1901 р.), стару дерев’яну дзвіницю, меморіальний-пантеон героїв національно-визвольних змагань, а також придбали сувенірну продукцію на місцевому ринку. Після обіду розпочали пішохідне сходження на гору Тростян (1232 м). На гірській вершині виконали Державний Гімн, який розігнав усі дощові хмари. Перед нами відкрилась захоплююча панорама Сколівських Бескидів. А вечорами мешканці котеджу «Осокори» поринули в атмосферу веселих ігор та розваг.

Отож, «топтання стежок» гірськими хребтами супроводжувалось не лише естетичним задоволенням, а й перевіркою свого організму на витривалість, гартування національно-патріотичного духу. В романтичних умовах похідного життя проявлялась самоорганізованість, взаємодопомога, формувався екологічно-патріотичний тип мислення. До нових вершин!

Козак Тарас, вчитель географії

P.S. Вчителі та учні щиро вдячні вчителю географії Козаку Т.І. за цікаву мандрівку і незабутні враження.

Учні нашої школи Дропа В. (3 кл.) і Віхоть М. (5 кл.) 23.04.2019 р. були учасниками конкурсу «Людина та ліс».

Гарна та милозвучна французька мова! Впродовж багатьох років маємо честь вивчати її у нашій школі. Діти набувають навиків володіння французькою мовою на уроках, позакласних заходах. Цього року – у рік французької мови, а також, беручи участь у Французькій Весні, яка проходить з 20.03.2019р. по 30.04.2019 р. по всій Україні, школярі активно вливаються у календар цих подій.

Тож 23 квітня 2019 року учні Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів разом із вчителем французької мови Левоновою С.Р. відвідали Французький Альянс та переглянули виставу «Шкільне життя». Постановка спектаклю відбулася за участі шестикласників ліцею № 37 міста Львова (керівник Лема Ірина Володимирівна). Безмежно вдячні організаторам та учасникам дійства за можливість почути прекрасний французький прононс, побачити високі акторські здібності учнів та й, зрештою, за теплий прийом наших дітей.

Після перегляду вистави учні відвідали історичний музей, де екскурсовод надзвичайно цікаво розказувала про історію розвитку міста Львова, визначні історичні події України та життя людей у різний період часу.

Цього сонячного дня діти піднялись на Високий Замок, ознайомились із визначними місцями Львова (Площа Ринок, Ратуша, пам’ятник Володимиру Івасюку, пам’ятник Адаму Міцькевичу, пам’ятник Івану Підкові та ін.).

Втомлені, проте дуже щасливі, повернулись всі додому. І залишаться спогади у пам’яті дітей про поїздку до Львова…

інформація тижня духовності.docx

Увага! Увага!

Радіємо і повідомляємо, що проект «Капітальний ремонт фасаду з впровадженням енергозберігаючих технологій Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів по вулиці Клубна, 17 села Синьковичі Жовківського району Львівської області”», поданий для участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2019 рік, за результатами проведеної оцінки ( пріоритет «ШКОЛИ») у списку потенційних переможців!

Дякуємо, у першу чергу, громаді села, ініціативній групі громадян та спонсорам, які долучилися до співфінансування даного проекту.

Надаємо інформацію щодо джерел фінансування та віримо у його успішну реалізацію!


10 квітня 2019 року вчитель зарубіжної літератури Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів Гнідець Богдана Володимирівна була учасником науково-практичної конференції "Класики літератури в сучасному прочитанні. Письменники-ювіляри 2019 року", яка відбулася у м. Львові, ЛОІППО.

Метою конференції було відзначення і вшанування пам'ятних дат, ювілеїв видатних українських і зарубіжних письменників, які зробили важливий внесок у розвиток мови, літературного багатства та становлення національного духу.

Такі заходи є надзвичайно цікавими та ефективними, адже сприяють пошуку інноваційних прийомів і видів аналізу для сучасного прочитання творів класиків літератури.

Дирекція школи дякує Богдані Володимирівні за активність та креатив!

9 квітня 2019 року учні нашої школи брали участь у районному етапі Всеукраїнського фестивалю "Таланти твої, Україно" у номінації вокальні колективи малих форм, керівником якого була вчитель музичного мистецтва Дорош Галина Степанівна.

14 листопада 2018 року учні Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів брали участь у конкурсі «Форум ідей» з проектом на тему: «Запобігання деградації молоді».

Відповідно, 4 квітня 2019 року учнівським самоврядуванням нашої школи під керівництвом педагога-організатора Максимець М.І., завдяки провідному спеціалісту відділу освіти Жовківської РДА М.Б. Деревінській, було проведено «Форум відповідального лідерства» у м. Рава-Руська. Захід розпочався із вітального слова директора школи С.Р. Левонової для всіх учасників форуму. Цікавими та змістовними були виступи спікерів:

· Курій Т.М. - лікаря-гінеколога КНП Рава-Руської районної лікарні на тему: «Ми відповідаємо за своє здоров’я»

· Наталії Ніколайчук, випускниці Української Академії лідерства (І сесія) «Відповідальність, як основа людських цінностей»

· Олени Борщ, Голови ГО « Студентське Братство» ЛНУ імені Івана Франка «Самопрезентація»

Чудова атмосфера панувала у конференцзалі «ФОПу Лозинський Т.В.». Представники учнівського самоврядування шкіл району активно працювали, спілкувалися, дискутували, брали участь у тренінгах.

Щасливими поверталися усі школярі додому з надією втілювати в життя нові ідеї для блага рідної України.

Дякуємо організаторам, надзвичайно цікавим спікерам та нашому креативному підростаючому поколінню за велике бажання будувати нашу країну!

Учні, вчителі та обслуговуючий персонал організовано вийшли на толоку, щоб прибрати подвір'я школи та пришкільні території. Всі працювали завзято: громадили, замітали, білили дерева, очищали рів від сміття.

8-9 класи впорядкували Братську могилу, що знаходиться в центрі села.

Дирекція школи дякує педагогічному колективу, працівникам школи, учням та їх батькам, за таких працьовитих дітей!

Духовний батько України

Під такою назвою 19.03.2019 року у Синьковицькій ЗОШ І-ІІ ст. пройшло свято, присвячене 205 річниці з дня народження Тараса Шевченка.

І цьогоріч традиційно учні і вчителі зібрались у святково прикрашеному залі, щоб вшанувати пам'ять великого сина українського народу, нашого Кобзаря.

Учасниками дійства були учні 1-9 класів, які декламували поезії, співали пісні ,переглядали відеоматеріали про життєвий і творчий шлях поета.

Такі заходи виховують патріотичні почуття, любов до рідної країни, людей, природи, прагнення більше дізнатися про своїх видатних співвітчизників. Дві весняні дати: 9 та 10 березня, а між ними 47 років життя… У нас, нащадків, попереду ще достатньо часу, щоб по-новому пізнавати і розкривати сторінки життя славетного Кобзаря.

14 березня 2019 року у школі відбулося методичне об’єднання класних керівників. Сохань Руслана Миколаївна, класний керівник 7 класу, провела годину спілкування на тему: «Не роби іншому того, чого не бажаєш для себе». На занятті йшлося про культуру поведінки людини, права та обов’язки дітей, види насильства, риси характеру вихованої людини.

Отримані знання учні змогли узагальнити своїми «постановами» до «Кодексу хорошої поведінки».

Весна - найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, зодягаючись у зелень, квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасної пори, все пробуджується, оживає, набирає сил.

Це маленьке свято учні нашої школи приурочили весні, надії, любові і нашим дорогим мамам, бабусям, сестричкам, дівчатам, усім, усім жінкам.

5 березня у школі вчителем музики Г.С. Дорош був проведений виховний захід "Пісня буде поміж нас", присвячений 70-річчю з Дня народження українського композитора Володимира Івасюка. У формі тексту та відео фрагментів були висвітлені короткі факти з життя та творчості композитора. Учні школи та вчитель виконували пісні В. Івасюка.


Він ясним променем зійшов

В твоєму небі, Україно,

Синівську ласку, і любов,

І свою душу солов’їну

Вкладав у пісню голосну.

І линула вона над світом

В його окрилену весну

І повне мрій звабливе літо.

У пісні тій квітує сад

І розцвітає рута-м’ята,

Дзвінкий струмує водоспад,

Відлуння шириться в Карпатах.

Квітують мальви, як колись,

І кришталевим водограєм

Стрімкі потоки розлились

Й червона рута розцвітає.

Л.Тернівська

З 25.02.2018 – 01.03.2019 р. в Синьковицькый загальноосвітній школі I-II ступенів проходив тиждень англійської мови. Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою, на якій учнів ознайомили з завданнями та планом проведення основних заходів, та наголосили на важливості вивчення англійської мови.

Впродовж тижня було проведено ряд різноманітних та цікавих заходів: квест-гра «Весела англійська», Брейн-ринг «Цікава англійська», виставка стіннівок: «Journey to London»; «Customs and traditions of GreatBritain», відкритий виховний захід: «Tea Party», урок – віртуальна подорож «Welcome toLondon!», відкритий бінарний урок англійська мова та музика у 1-2 класі на тему: «Частини тіла», інсценізація казки «Cinderella».

Після проведення тижня були підведені підсумки. Найактивніші учасники тижня англійської мови були нагороджені наклейками з британською символікою. Всім учасникам була оголошена подяка, виставлені відповідні оцінки з англійської мови. Вчитель висловив своє задоволення результатом проведення тижня англійської мови, успіхами учнів.

Квест-гра «Весела англійська»

Урок – віртуальна подорож «Welcome to London!»

Брейн-ринг «Цікава англійська»

Відкритий виховний захід: «Tea Party»

Відкритий бінарний урок англійська мова та музика у 2 класі на тему: «Частини тіла»

Інсценізація казки «Cinderella»

14 лютого відбувся захід Розважально-конкурсна програма "На крилах кохання".

"100 крилатих героїв у небо полетіло..." Під такою назвою проходив захід, присвячений Дню пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Вшануй хвилиною мовчання,

Вкраїнцю, тих, що полягли.

Вони за тим злетіли в небо,

Щоб в мирі й щасті ми жили...

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, яке відзначають 21 лютого, у Синьковицькій ЗОШ відбулося свято «Моя солов’їна українська мова», учасниками якого були учні 1-4 кл.

Оскільки з 6000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, то міжнародна організація ЮНЕСКО прагне підтримувати мову, як ознаку культурної приналежності особи і вважає, що вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.

Мова – найбільший скарб, одне з багатьох див, створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію.

Кожна людина має завжди пам’ятати хто вона, звідки родом, де її коріння. Кожна людина повинна знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти.


2019 рік на Львівщині оголошено роком Степана Бандери ( видатного політичного діяча ) та роком ОУН ( 90- річчя з дня створення ).

У школі було проведено тематичний захід: " Діяльність ОУН. Степан Бандера– Герой України." Вчитель історії Сохань Руслана Миколаївна та учні 7 класу презентували матеріал про створення та діяльність ОУН. Цікавим був відеокоментар про Степана Бандеру.

Флешмоб "Слова незламних". Виконання учнями Синьковицької ЗОШ І-ІІ ст. гімну Організації Українських Націоналістів "Зродились ми великої години" . Слава Україні!



Уага! Кір!.pdf

25.01.2019 р. до Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів завітав ляльковий театр «Долина казок». Учні 1-5 класів із задоволенням відвідали виставу. Свято доповнилось шоу-мильних бульбашок.

"Соборна країна! Ви чуєте?!

Одна Україна! Єдиная мати!

І краще країни нам не знайти!"

Відзначення 100-ї річниці Соборності України.

16 січня - День пам'яті Кіборгів. Вшановуючи цей день учні школи переглянули фільм "Кіборги Луганського аеропорту."

Animotica_12_1_20_52_1.mp4

У прикрашеному святковою новорічною атрибутикою залі, де також була і ялинка, відбувся виступ з нагоди Нового року та Різдвяних свят, де учні, батьки та вчителі колядували, вітали один одного з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.

Хай Різдво з тим завітає,

Чого серце забажає.

Хай несе у кожну хату

Щастя, радості багато,

Хай смачна кутя Вам вдасться,

Хай в сім’ї панує щастя.

Щоб весела коляда

В хату радість принесла.

Христос рождається!

Хай буде Новий Рік

Схожий на диво,

Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!

Щоб здійснилися задуми і мрії,

І щастям повнились надії!

Перегляд фільму "Кіборги": 13.12 - І частина, 27.12 - ІІ частина.

19 грудня особливий день, якого чекають діти та дорослі. Цього року також завітав Миколай в храм Успіння Пресвятої Богородиці у Синьковичах разом зі своїми помічниками ангеликами. Він щедро обдарував усіх парафіян солодкими подарунками. Ми дякуємо за всі дарунки і віримо, що за нашими спільними молитвами Святий Миколай випросить у Бога здоров'я та щастя, єдності й миру для нас і нашої країни.

У рамках Всеукраїнського тижня права у школі було проведено виховний захід "Я проти насильства!", мета якого - попередження насильства серед підлітків.

Вчитель правознавства Сохань Руслана Миколаївна представила презентацію про види та причини насильства серед дітей. Особливу увагу звернула на форму підліткового насильства - булінг. Цікавим для учнів був перегляд відеоролика "Безпечна школа".

«У ніч на Андрія все чаром повито…»

Одним з-поміж найвеселіших і найочікуваніших зимових свят є День Андрія, коли за українськими звичаями молодь збирається на вечір відпочинку.

За традицією учні Синьковицької ЗОШ І-ІІ ст. 12 грудня 2018 року були учасниками незабутнього дійства – Андріївських вечорниць.

Серед головних персонажів свята були господиня (Гайдучок Олена) та господар (Попович Мар’ян). До них у гості завітали дівчата та хлопці 9 і 8 класів.

Усі присутні змогли поринути в атмосферу українського гуляння, посмакувати солодких пиріжків, запашних вареників, послухати мелодійних українських пісень.

Веселі конкурси, чарівне ворожіння, запальний український танець (дівчата 7 і 8 кл.) смачна калита від пана Калитинського (Клима Данила) – все дарувало радість.

Тож спільно бережімо і плекаймо прекрасну, невичерпну скарбницю української культури – народні обряди та звичаї!

Учні та вчителі Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів з метою гідного відзначення Дня Збройних Сил України були учасниками акції «Свічка Захисника».

6 Грудня — це День пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.


Форум 2018

22 листопада 2018 року в рамках проведення планових семінарів районного відділу освіти Жовківської РДА у Синьковицькій ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено форум директорів загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів на тему: «Сучасні освітні практики на шляху до євроінтеграції ».

Холодного осіннього ранку вихованці школи зустріли делегацію директорів району «мовною зарядкою», складеною з цитат видатного українського педагога В. Сухомлинського, що надало заходові вдалого старту.

Форум розпочався презентацією школи її директором, Левоновою Світланою Романівною, котра розповіла про історію школи, її досягнення, поділилася планами на майбутнє.

Лейтмотивом заходу було впровадження в життя нових освітніх практик країн ЄС та світу. Своєю розвідкою з даної тематики поділилася заступник директора школи Гнідець Богдана Володимирівна, бурхливе обговорення охопило як учасників, так і гостей, серед яких директор ТЗОВ «Єврабетон» громадянин Франції – Таню Юг, сільський голова Зеновій Сенько. З цікавістю слухали учасники форуму Таню Юг, який високо оцінив (як батько двох дітей) рівень освіти в українській школі, теплими словами відгукнувся про роботу українських педагогів.

Про підтримку сільської школи говорив Зеновій Сенько, якому щиро дякуємо за всебічну підтримку та допомогу. Подарунком від нього був сертифікат на суму 50 тис. грн. для участі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку з утеплення фасаду.

Цікавою та змістовною була доповідь представника львівського відділення Campus France Ukraine, викладача французької мови у Альянс франсез м. Львова та ЛНУ імені І. Франка О. Кагало на тему: «Вища освіта у Франції. Стипендії французького Уряду, також можливості вивчення французької мови в онлайн-бібліотеці».

Робота форуму координувалася Богданою Богданівною Кочут – директором ІМЦО відділу освіти.

Усіх присутніх благословив о. Михайло Шевчук – настоятель місцевого храму «Успіння Пресвятої Богородиці».

Учасники форуму відвідали меморіал французьким військовополоненим концентраційного табору «Шталаг-325» , що у Раві-Руській, та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні. Прозвучали гімни України та Франції.

На думку організаторів та учасників форуму, завдання, винесені на порядок денний, їх впровадження в життя – наша щоденна праця.

Українській освіті європейського зразка бути!

Директор школи Левонова С.Р.

23 листопада у Синьковицькій ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено Урок пам’яті жертв Голодомору.

Учасники заходу нагадали всім присутнім про жахливу сторінку нашої історії, презентували відеоматеріали про ці події.

Учні та вчителі хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв Голодомору.

МИ ПАМ’ЯТАЄМО!

15 листопада 2018 р. у м. Жовква відбувся "Форум ідей".

Учасниками цього заходу були учні нашої школи - Клим Данило, Яцків Вікторія та педагог-організатор Максимець М.І.

Учнівське самоврядування підготували свій проект на тему: "Запобігання деградації молоді" і презентували його на форумі.


У рамках місячника правових знань у школі 25 жовтня було проведено інтегроване заняття «Суд над ворогами здоров’я». Цікавою була рольова гра судового процесу за участі учнів 7-9 класів.

Вчитель історії та правознавства Сохань Руслана Миколаївна акцентувала увагу на тому, що шкідливі звички є причиною вчинення злочинів. Зацікавила учнів презентація про вплив шкідливих звичок на організм людини, яку підготувала вчитель хімії та біології Гайдучок Лідія Михайлівна.

"Суд над ворогами здоров'я"

24 жовтня 2018 року у Синьковицькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання класних керівників.

Учні 4 класу під керівництвом Куриляк М.І. провели виховний захід на тему: «Рідну землю, де живем Україною зовем». Учні продемонстрували свої знання про Україну, вміння і кмітливість у вікторині, розгадували ребуси. Линули пісні присвячені рідній Україні.

Виховна година

23 жовтня 2018 року проведено урок літературного читання у 2 класі, класний керівник Клим М.І.

Інсценізація до казки «Рукавичка».


Добрі справи завжди варті подяки

Саме такі слова хочеться сказати про людей, які прийшли на допомогу Синьковицькій ЗОШ І-ІІ ступенів і своїми стараннями, доброчинністю, наполегливістю допомогли зробити приміщення закладу затишним, привітним, гостинним.

Значний вклад внесли небайдужі жителі села – Гнідець Віктор Олександрович, Гнідець Іван Миколайович , Клим Іван Романович, Танчин Іван Ярославович , Мазуркевич Іван Михайлович, батьки – Гнідець Мирослав Іванович, Долінська Надія Ярославівна, Лящук Володимир Павлович . Синьківчанин Дячок Микола Миколайович провів заміну електропроводки для встановлення електроплити. Дуже приємно, що допомогу надавали колишні учні школи: Гнідець Дмитро, Кудрик Руслан, Сохань Павло.Але усі ці зусилля були б марними без фінансової допомоги органів державної влади та спонсорів: рішенням XIX сесії V скликання Забірської сільської ради кошти, які були надані із сільського бюджету в районний бюджет Жовківського району у вигляді субвенції для співфінансування мікропроекту «Капітальний ремонт фасаду приміщення з утепленням Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів…» в сумі 100 000 грн., було спрямовано на «Поточний ремонт приміщення шкільної їдальні Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів…» в сумі 99 000,00 гривень. Під час ремонтних робіт виникла потреба в коштах (18 400 грн.), які знову ж надав сільський голова Зеновій Сенько додатково. За сприянням голови Жовківської районної ради Горбаня Р.В. було придбано нову електроплиту. На даний час вирішується питання обладнання їдальні витяжною системою, кошти на яку в сумі 10 000 грн. надало ПП «Рома» (керівник Роман Демчина).

Діти, їх батьки та педколектив висловлюють щиру подяку керівництву органів державної влади (п.Роману Горбаню та п. Зеновію Сеньку), відділу освіти Жовківської РДА (п. Михайлу Ковалю), ПП «Рома» (п.Роману Демчині) та громаді села за можливість кожного дня отримувати гарячі сніданки у сучасній комфортній шкільній їдальні. Особлива подяка працівникам ПП «Рава ТВ», які якісно та у короткий термін виконали всі будівельно-монтажні роботи. Робімо добрі справи та не забуваймо дякувати тим, хто готовий прийти на допомогу іншим.

Світлана Левонова

Любимо українську пісню!

У неділю 7 жовтня вчителі, учні та батьки Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів стали учасниками грандіозного дійства, що відбувалося на території Забірської сільської ради – Другого пісенного фестивалю української пісні «Забір’я скликає друзів». Позивні свята пролунали над селом та скликали гостей не тільки із Забір’я та Синьковичів, а й з інших населених пунктів району та області. Посильну участь в організації та проведенні свята взяли вихованці нашої школи під керівництвом їхніх батьків. Біля локації «Синьковицькі смаколики» юрмилися і дорослі і малі, які частувалися вишуканою випічкою, десертами, українськими стравами. Над співочим полем ширився духмяний аромат кави та чаю. Заключним акордом нашої участі був виступ учнівського вокального ансамблю «Калинонька», чий спів зачарував присутніх. З веселим святковим настроєм та значною матеріальною винагородою (адже виручили 1415 грн.) всі повернулися до домівок.

IMG-8675 (2).MOV


День вчителя у нашій школі

У прекрасну пору року, коли золотим листям шелестить осінь і приносить усім щедрі дари, до нас приходить свято Вчителя.

Цьогоріч у Синьковицьку ЗОШ І-ІІст. воно завітало через своєрідний «освітянський телеканал» «Педагог-ТВ». Учні 9 класу були ведучими різних програм: «Вітання наймолодших школярів», «Новини у світі моди», «Від щирого серця», «Гороскоп», «Прогноз погоди»…

Цікавою була сценка - зйомки фільму «Журнал украли» у виконанні учнів 9 класу, а також танець, подарований дівчатами 7-8 класів.

Величаві слова подяки були складені на честь найпочеснішої, найсвятішої на Землі професії о. Михайлом Шевчуком.

Учні сердечно вітали своїх наставників. Святковий концерт, щирі слова школярів зігріли кожне учительське серце, стривожили душу та залишили добрий приємний спогад.


освітня програма Синьков. ЗОШ І-ІІ ст..docx
МОН про виклад навч. предм (1).doc

Звіт

директора Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів

Левонової Світлани Романівни

за 2017 – 2018 н. р.

І. Загальні відомості про навчальний заклад.

Повна назва навчального закладу – Синьковицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Форма власності – Жовківська районна рада Львівської області

Юридична адреса навчального закладу – 80 314 Львівська область Жовківський район село Синьковичі вулиця Клубна 17

Мова навчання та виховання – українська

Кількість класів – 8

Кількість місць за проектом – 120

Кількість учнів у навчальному закладі – 63

Рух учнів протягом навчального року – 2 учні перейшли у школу м.Львова (у зв’зку із зміною місця проживання)

Режим роботи навчального закладу – 5-тиденна форма навчання

ІІ. Матеріально-технічна база навчального закладу.

Приміщень та території навчального закладу не облаштовували. Примі-щення школи складається з корпусу, який відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Матеріально-технічна база школи – задовільна. У кабінеті математики є два комп’ютери, саме там і проводяться заняття з інформатики. Вчителі-предметники також використовують цей кабінет для проведення уроків з використанням ІКТ. База цього кабінету потребує ще хоча б 2 комп’ютери. У школі функціонує 5 навчальних кабінетів:

1 - Української мови та літератури

2 - Історії та географії

3 - Фізики

4 - Математики

5 - Хімії та біології

Проте ці кабінети мають застаріле обладнання. Стенди купують за спонсорські кошти. Всі організаційні та виховні заходи проводяться у спортивному залі.

Працює у школі бібліотека. Станом на 01.06. 2018 року бібліотечний фонд становить 2 213 екземплярів, у тому числі підручників усього – 966, художньої літератури – 1 247 примірників.

Щодо покращення матеріально-технічної бази ¾ у школі проведено заміну шатрового даху після участі у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку, де ми, завдяки підтримки батьків та громади села, отримали перемогу. Хочу додати, що дахові покриття біля входів до школи зробив Клим І.Р. самотужки. Цього року ми знову брали участь у конкурсі мікропроектів “Заміна фасаду школи з утепленням”, проте успіху не отримали. Разом з громадою села вирішили брати участь у конкурсі наступного року. Відділ освіти надав кошти для закупівлі дощок на підлогу (для фізичного кабінету), власне, після здачі дев’ятикласниками ДПА, ми почнемо ремонтні роботи у фізичному кабінеті. Дуже підтримав нас благодійний внесок гостей нашої школи – громадян Франції Марі-Оділь та Ален Вільяр, які надали 1200 грн. для того, щоб оплатити за шліфування дощок. І, знову ж, ставити підлогу береться Клим І.Р., напевно, із Танчином Іваном ( вони ж ставили підлогу в біологічному кабінеті у 2015 році безоплатно!). Оскільки фарби відділом освіти було надано мало, то батьки за власний кошт закупили її для фарбування підлог у класах. Було побілено 3 класи, коридори та спортзал, пофарбовано підлогу у їдальні та спортзалі. Сезонний працівник школи Мазуркевич І.М. змайстрував дерев’яні рами , щоб прикрасити спортивну залу в час проведення шкільних свят. Учителі закупили занавіси для рам – і наш спортзал перетворився у актовий зал! Посильну допомогу та велику підтримку маємо від сільського голови: 130 тис. грн. було надано для перекриття даху - внесок місцевої селищної ради для мікропроекту. Цього року Зеновій Михайлович виділив 100 000 грн. для участі у мікропроекті, та в результаті програшу у конкурсі він перенаправляє ці кошти та робить подарунок школі - вручення сертифікату на суму 100 000 грн. для потреб школи (за ці кошти ми вирішили зробити поточний ремонт шкільної їдальні). Також сільський голова подарував школі сертифікат на суму 15 000 грн. для закупівлі ноутбука.

ІІІ. Кадрове забезпечення навчального закладу.

У 2017-18 н.р. в школі працювало 19 вчителів, з них 15 – це кількість педпрацівників за посадами, 3 - сумісники: Пістун М.С. – вчитель інформатики, стаж – 1 рік; Дорош Г.С. – вчитель музичного мистецтва, стаж – 7 років ; Яцків М.І. – вчитель-логопед. Директор школи – Левонова С.Р. – освіта вища, стаж педагогічної роботи – 29 років, стаж роботи на посаді – 3 роки. Заступник директора школи Гнідець Б.В. працює на даній посаді 1 рік, стаж - 25 років. Майже всі педагоги мають вищу освіту. З них: 2 спеціалісти - Максимець М.І. – педагог-організатор; Пістун М.С. – вчитель інформатики; Козак І.Т. – вчитель географії, стаж – 2 роки, “Спеціаліст ІІ категорії”; 2 вчителів мають кваліфікаційну категорію “Спеціаліст І категорії”: Швець Г.М., стаж – 15 років; Сохань Р.М., педагогічний стаж – 16 років. 5 учителів мають кваліфікаційну категорію – “Вища категорія”: Чорна Н.П., стаж – 30 років; Кіщак М.М., стаж – 48 років; Гайдучок Л.М., стаж – 28 років; Дячок С.С. - 25 років стажу; 3 педпрацівники - “Вищу категорію” та звання “Старший вчитель”: Левонова С.Р., Рибак Н.Ф., Гнідець Б.В.); 1 вчитель має кваліфікаційну категорію “Вища категорія” та звання “Вчитель-методист” - Куриляк О.Б. Усі члени педагогічного колективу включені в кредитно-модульну систему і проходять курсову перепідготовку відповідно до графіку проведення атестації.

У школі є 6 ставок обслуговуючого персоналу: 2 прибиральниці - Кушта Н.Я., Коростіль О.С.; 1 кочегар (постійно ) - Кудрик Я.В.; 1 кухар - Гнідець М.Я. – 0,5 ставки кухаря та 0,5 ставки працівника по обслуговуванню на кухні на час декретної відпустки Долінської Н.Я., сторож - Сохань М.І. -1 ставка; працівник по обслуговуванню - Кіщак М.Й. - 0,5 ставки. На час опалювального сезону працюють ще 3 кочегари - сезонні працівники. – Мазуркевич П.М., Мазуркевич І.М., Мазуркевич М.М.

ІV. Медичне обслуговування учнів.

Пріоритетні напрямки роботи школи – це збереження життя та здоров’я дітей. Тому дирекція школи часто залучає фахівців та спільно з ними проводить роз’яснювальну, просвітницьку роботу з дітьми, класні заходи з профілактики захворювань та дитячого травматизму в навчально-виховному процесі та в побуті, бесіди про дотримання правил безпеки при поводженні неповнолітніх із підозрілими їм предметами, тематичні заняття з питань профілактики отруєнь грибами, деякими рослинами тощо. Посилювалась робота щодо попередження дитячого травматизму. Школа постійно співпрацює із медичним працівником сільської амбулаторії Іванюрою Г.І., яка завжди відгукується на наші потреби. Дирекція школи, класні керівники із підтримкою Г.І. Іванюри проводять роботу щодо проведення медичного огляду школярів. Медогляд діти проходять у медичному центрі села Забір’я, частково у м. Рава-Руська. Всі учні школи у 2017-18 навчальному році медогляд пройшли, спеціальної групи немає – на заняттях фізкультури всі навчаються в основній групі. Цього навчального року ми є свідками вступу в дію медичної реформи. Тому нам, активним громадянам, потрібно активно підтримати її перші кроки. Відмінена медична картка 026, а медична довідка 086 – не відмінена.

На запрошення сільського голови п.З.Сенька, діти взяли участь у футбольному турнірі у селі Забір’я, приуроченому Дню пам’яті загиблих у Другій Світовій війні. Вчитель фізичного виховання Грицак М.Б. та педагог-організатор Максимець М.І. організовують у школі спортивні змагання та заходи, що сприяє зміцненню здоров’я дітей. Залишилось зробити ремонт у спортзалі, бо він у дуже поганому стані. Щоб уникнути травматизму у школярів на уроках фізкультури, вкрай необхідно замінити підлогу, бо дошки прогнили, провалюються. Такою ж є проблема і у інших класах, та виконуємо роботи у міру своїх можливостей.

Вчителі у школі постійно дотримуються правил щодо охорони праці та безпеки дітей. Проводяться з учнями інструктажі з правил поведінки під час уроків фізики, хімії, трудового навчання та фізичної культури. В час організації екскурсій вчителі проводять із дітьми бесіди та відповідні інструктажі, що записуються у журнали. Кожного дня на перервах є чергові вчителі.

Кожного року учні оздоровлюються у таборі “Росинка”, а також відвідують пришкільний англомовний табір відпочинку.

V. Організація харчування учнів у школі.

Всі школярі отримують гаряче харчування. Діти із соціально незахищених сімей харчувалися безоплатно, решту – за батьківську плату. У їдальні дотримуються відповідних санітарних вимог та норм. Технологічне та холодильне обладнання у робочому стані. Кухар Гнідець М.Я. має відповідну освіту та справляється із своїми обов’язками. Постійно ведуться бракеражні та контрольні журнали, амбарна книга. Систематично затверджується щоденне меню. Продукти впродовж року доставлялися вчасно. Організація, що постачає продукти ¾ ТзОВ фірма “Альтар” надалі іменується “Постачальник” в особі Перетятка Віталія Михайловича. Витрати на харчування цього року становлять 36 550 грн. (кошти батьків), (6 690 грн. 09 коп. за рахунок державних коштів малозабезпеченим сім’ям).

VІ. Навчально-виховна робота.

Навчально-виховна робота школи проводилась згідно плану роботи школи. Педагогічний колектив школи працював над проблемою “Розвиток професійної комперенції педагогів з метою формування особистості учня як конкурентноздатного активного громадянина України”. Проводились різні форми роботи з педагогічними працівниками школи: круглі столи, обговорення проведених відкритих уроків та позакласних заходів, ознайомлення та обговорення концепції нової української школи і ін. Педагогічні працівники підвищували свій фаховий педагогічний рівень на курсах ЛОІППО, впроваджували інноваційні технології в навчально-виховний процес, відвідували уроки пілотної школи №66 у м. Львові з метою підвищення професійного рівня щодо НУШ. Також педагоги працювали над вивченням теоретико-методологічних основ для реалізації завдань нових державних стандартів. Члени педагогічного колективу підвищували рівень навчальних досягнень учнів, формували вміння вирішення тих чи інших проблем, покладаючись на свою самостійність, надавали учням можливість самостійно навчатися, розвиватися, самовдосконалюватися. Результатом роботи є хороші результати участі в предметних олімпіадах:

· Фізика – І місце у районній олімпіаді, ІІІ – в обласній – Клим Данило – учень 8 класу;

· французька мова – І місце у районній олімпіаді, учасник обласної олімпіади - Задорожна Андріана – 9 клас,; І місце у районній олімпіаді – Яцків Вікторія – 8 клас; ІІ місце – Попович Мар’ян – 8 клас;

· українська мова – І місце у районній олімпіаді – Яцків Вікторія – 8 клас;

· англійська мова – І місце у районній олімпіаді – Яцків Вікторія – 8 клас; ІІ місце у районній олімпіаді – Гнідець Олег – 9 клас.

Діти брали активну участь у конкурсах, де займали призові місця.

Методична робота велась на відповідному рівні, працювали методоб’єднання класних керівників, вчителі брали активну участь у роботі методоб’єднань освітнього округу

Виховна робота класних керівників, педагога-організатора спрямована на націонольно-патріотичне виховання дітей. Відповідно проведено такі заходи: козацькі забави, вечір пам’яті подій на Майдані, день Соборності, битва під Крутами, Шевченківські дні, вечір пам’яті жертв голодомору і ін. Проводились і традиційні свята школи – День знань, День вчителя, Андріївські вечорниці, свято Миколая, вечір-зустріч із випускниками, свято Матері. Упродовж року проведено екскурсії до м.Жовква (екскурсія історичним містом, плавання в аквапарку “Акварель”), Львів (відвідання картинної галереї, перегляд вистави у театрі ім. Марії Заньковецької),

Учні школи брали участь у вокальних конкурсах, хореографічних, конкурсі авторської поезії, весняному фольклорі

VІІ. Управлінська діяльність.

Впродовж навчального року дирекцією школи вивчено і узагальнено досвід роботи вчителя української мови та літератури Гнідець Б.В., вчителя початкових класів Чорної Н.П., відвідано уроки вчителя географії Козака Т.І. Із відповідних уроків можна сказати, що вчителі у підготовці до уроку використовують додаткову інформацію, методичну літературу, активно впроваджують новітні технології, разом з учнями використовують комп’ютери у підготовці до уроків. Професійна компетентність педагогічних працівників підвищується. Проте потрібно більш активно включатись у бурхливий потік змін в освіті, вивчати Концепцію реформи освіти та брати участь в обговоренні важливих для сучасної школи питань.

VІІІ. Робота з громадськістю.

Дирекція школи, педагогічний колектив активно працюють з батьками учнів школи. Проводяться батьківські збори школи, класу чи індивідуальні бесіди з окремими батьками. Робота батьківського комітету, яку очолює Домашовець Я.П., є достатньо дієвою. Батьки – активні учасники шкільних позакласних заходів школи. Посилилась співпраця школи з громадськістю села, сільським головою Сеньком З.М., продовжуємо підтримувати контакти із священослужителем отцем Михайлом. У цьому році школа взяла участь у мікропроекті “Капітальний ремонт фасаду із застосуванням енергозберігаючої технології Синьковицької ЗОШ І-ІІ ступенів села Синьковичі по вулиці Клубна, 17 Жовківського району Львівської області” та , на жаль, перемоги не отримала. Та хочу відзначити потужну підтримку громади села, батьків, Забірської сільської ради та її голови – Сенька З.М., районної ради. В умовах децентралізації – це надзвичайно хороші кроки, адже люди розуміють, що вони – громада, і їхня громадянська активність може вплинути на місцеву політику і, навіть , економіку. І цей досвід об’єднання громади навколо суспільно важливих проблем буде нам корисним у всіх наступних починаннях і стане відправною точкою для вирішення всіх інших перешкод на шляху до розбудови села. А щодо участі в конкурсі мікропроектів – ми обов’язково братимемо участь у наступному році!



СИНЬКОВИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

Жовківської районної ради

НАКАЗ

23. 05. 2018 р. с. Синьковичі № 87

Про допуск учнів 9-го класу до ДПА,

перевід учнів в наступні класи та нагородження

Похвальними листами за успіхи у навчанні

Відповідно до рішення педагогічної ради школи від 23.05. 2018 року «Про закінчення навчального року та підсумки роботи за минулий навчальний рік» ( Протокол № 9 від 23.05. 2018 р. ),

НАКАЗУЮ:

1. Допустити до складання державної підсумкової атестації

таких учнів 9-го класу:

1. Гнідця Назара Ігоровича

2. Гнідця Олега Вікторовича

3. Дорош Ірину Олексіївну

4. Задорожну Андріану Андріївну

5. Шевчук Наталію Михайлівну

2. За відмінні успіхи у навчанні та зразкову поведінку нагородити По-

хвальними листами таких учнів:

· Цікала Ярослава Васильовича – учня 3-го класу

· Яцкова Василя Ігоровича – учня 3-го класу

· Віхоть Мар'яну Романівну – ученицю 4 класу

· Домашовця Юрія Михайловича – учня 4-го класу

· Яцків Вікторію Ігорівну – ученицю 8-го клас

3. Перевести у наступні класи учнів школи (список додається):

З 1-го у 2-й клас – 8 учнів З 5-го у 6-й клас – 4 учні

З 2-го у 3-й клас – 5 учнів З 6-го у 7-й клас – 8 учнів

З 3-го у 4-й клас – 8 учнів З 7-го у 8-й клас – 8 учнів

З 4-го у 5-ий клас – 10 учнів З 8-го у 9-й клас – 7 учнів

Директор школи: С.Р. Левонова

Список учнів, переведених у наступні класи

З 1-го у 2-й клас

1. Мазуркевич Богдан Андрійович

2. Панас Марія Володимирівна

3. Періг Христина Михайліна

4. Гнідець Дарія Миколаївна

5. Дропа Анна Ігорівна

6. Штендюх Анастасія Миколаївна

7. ДацківМикола Іванович

8. Кушта Вікторія Василівна

З 2-го у 3-й клас

1. Семочко Михайло Володимирович

2. Дропа Володимир Ігорович

3. Огородник Анастасія Михайлівна

4. Рогальський Максим Михайлович

5. Лящук Анна Володимирівна

З 3-го у 4-й клас

1. Гнідець Євгенія Миколаївна

2. Задорожна Каміла Андріївна

3. Періг Соломія Михайлівна

4. Пістун Павлина Павлівна

5. Рогальський Ростислав Михайлович

6. Свелеба Мар’яна Сергіївна

7. Цікало Ярослав Васильович

8. Яцків Василь Ігорович

З 4-го у 5-й клас

1. Віхоть Мар’яна Романівна

2. Гнідець Олег Васильович

3. Горяча Каріна Василівна

4. Долінський Іван Андрійович

5. Домашовець Олег Григорович

6. Домашовець Юрій Михайлович

7. Задолинний Віталій Вікторович

8. Мазуркевич Злата Павлівна

9. Снігур Артем Миколайович

10. Клим Борислав Сергійович

З 5-го у 6-й клас

1. Гайдучок Соломія Віталіївна

2. Івануса Роман Ігорович

3. Панас Наталія Володимирівна

4. Пістун Юрій Павлович

З 6-го у 7-й клас

1. Гнідець Христина Миколаївна

2. Мазуркевич Назар Андрійович

3. Періг Олег Михайлович

4. Підлипний Мар’ян Андрійович

5. Свелеба Аліна Сергіївна

6. Сохань Дем’ян Михайлович

7. Чорний Максим Ярославович

З 7-го у 8-й клас

1. Задорожний Назар Андрійович

2. Кушта Назар Васильович

3. Пістун Іван Володимирович

4. Полохач Павло Васильович

5. Попович Ірина Ігорівна

6. Свелеба Назарій Сергійович

7. Семочко Тарас Володимирович

8. Шевчук Марія Михайлівана

З 8-го у 9-й клас

1. Гайдучок Олена Іванівна

2. Гнідець Мар’яна Мирославівна

3. Дячок Вікторія Миколаївна

4. Клим Данило Сергійович

5. Підлипна Ольга Андріївна

6. Попович Мар’ян Ігорович

7. Яцків Вікторія Ігорівна

Список дітей, які навчатимуться у 1 класі 2018-19 н. р., згідно поданих заяв

1. Горячий Роман Васильович

2. Гайдучок Тарас Віталійович

3. Годинчук Христина Андріївна

4. Кушта Божена Василівна

5. Мороз Тетяна Степанівна

6. Сударик Володимир Іванович

7. Яцків Іван Олегович

Вчимося працювати у НУШ!

У вівторок, 15 травня 2018 року, вчителі Синьковицької ЗОШ І-ІІ ст. переймали досвід роботи у 1 класі за програмою НУШ у школі №66 м. Львова. До нас долучилися Добуш Л.М. - вчитель початкових класів НВК « Рава-Руська школа гімназія» та Домашовець Н.І. – вчитель початкових класів Забірської ЗОШ І-ІІ ст.

Дуже теплою була зустріч із директором школи п. Лілією Фещук, яка ознайомила нас із планом роботи. Надзвичайно цікаво та з великим захопленням ми провели час, відвідавши по три уроки у трьох перших класах. Після цього було проведено обговорення. Наші враження такі: позитив, хороший настрій, багато цікавих моментів, доступність та щирість як директора школи п. Лілії, так і вчителів, уроки яких ми відвідали, а особливо - учнів!Цей візит додав нам упевненості, завзяття до роботи у НУШ.

Щиро дякуємо п.Лілії та її педколективу за можливість відвідати уроки, важливі методичні поради та гостинну зустріч за горнятком кави.

Бажаємо усім і надалі творчих успіхів та якнайкращого відпочинку влітку!












video-ab5b57c5bc41a4a627af6ca6b026fe82-V.mp4
20201109_134451.mp4