Новини

 11 серпня 2022 року  відбувся звіт директора Завальської гімназії за 2021-2022 навчальний рік. Беца В.В. проаналізував роботу педагогічного колективу впродовж року, підвів підсумки навчальної та виховної роботи у закладі освіти. Директор озвучив основні цілі та завдання на наступний навчальний рік. Повний зміст звіту поданий на сторінці "Прозорість та інформаційна відкритість" у підзаголовку "Річний звіт про діяльність закладу"

Виставка новорічно-різдвяних композицій

 09 листопада 2021 року  в День української писемності та мови Українським радіо з 10-ї до 11-ї години проводився ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Здобувачі освіти Завальської гімназії  взяли активну участь у написанні радіодиктанту. 

изображение_viber_2021-11-09_17-58-01-859 радіодиктант.jpg
Місячник шкільних бібіліотек.docx

У Завальській гімназії Снятинської міської ради 01 квітня 2021 року розпочалася весняна толока. Працівниками закладу освіти  проводяться заходи  із благоустрою території. 

Новый проект.mp4
Челендж Шевченко 2021.mp4

        Подяка всім учням 1-9 класів за гарні новорічні привітання. Особлива подяка батькам - за придбанння новорічних костюмів і сприяння у даних заходах, класним керівникам учнів 1-9 класів(Лукавецькій Юлії Миколаївні, Вакарук Марії Іллівні, Кобилюк Марії Дмитрівні, Лакусті Людмилі Орестівні, Фодчук Ользі Степанівні, Мизюк Христині Євгеніївні, Ігнатюк Наталії Дмитрівні, Федірчик Любов Іванівні, Романюку Левкові Михайловичу), які чудово підготували новорічні виступи-привітання та провели їх в умовах нових карантинних обмежень, що почали діяти з 19 грудня 2020 року по всій території України відповідно до рішення Кабінету Міністрів України з подальшим відеомонтажем, за музичний супровід- музичному керівнику Болотинюку Григорію Петровичу, педагогу-організатору Майданській Мирославі Ярославівні за організацію даних заходів, естетичне оформлення залу, якісну відеозйомку та відеомонтаж . Міцного здоровя Вам всім, любові, щастя, миру, злагоди , Божого благословення у прийдешньому Новому 2021 році! Веселих Різдвяних свят! Зберігайте дистанцію, але не віддаляйтеся один від одного, носіть маски, але не забувайте завжди бути усміхненими!!! 

                                                                                  Адміністрація закладу освіти

голодомор.mp4
Создать Microsoft PowerPoint Presentation.pptx

5 травня 2020 року - 120 річниця Завальської Січі

 Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив  25 березня 2020 року. 

З 12 березня по 03 квітня 2020 року для учнів гімназії запроваджується карантин. 

Завдання для учнів розроблені за допомогою дистанційних технологій  ( електронний журнал, графа "домашнє завдання")

Коронавірус- профілактика інфікування і поширення.pdf

Проведення заходів із запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19

У Завальській гімназії медичною сестрою Марчук А.Я. проведено ряд заходів з метою запобігання занесенню і поширенню   гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID-19. Здобувачів освіти та працівників закладу проінформовано, що робити у разі прояву хвороби та дій у випадку захворювання.  

7 порад захисту від нової коронавірусної інфекції.pdf
Коронавірус- памятка 2020.pdf

Дистанційна робота для вчителів

Любомира Мандзій 

Заступниця Міністра освіти і науки України


Один день із Всеукраїнського тижня права у 2019 році

           Відповідно до плану заходів з проведення Всеукраїнського тижня права у 2019 році, затвердженого наказом по закладу освіти від 20 вересня 2019 року № 79 «Про проведення в закладі освіти Всеукраїнського тижня права» учні Завальської гімназії разом з директором – вчителем правознавства Бецою Віталієм Васильовичем  11 грудня 2019 року провели зустріч з керівником органу виконавчої влади – сільським головою Гуньком Василем Володимировичем. Учні з захопленням слухали  цікаві розповіді : Беци В.В.  про принципи роботи органу місцевого самоврядування, його повноважень, методи та можливості об’єднання громад для покращення якості життя, Гунька В.В. про  можливості та права громадян щодо вирішення питань місцевого значення. Також сільським головою було показано перспективну план-схему розміщення  населеного пункту с.Завалля, складену ще у 1987 році, проведено цікавий екскурс у минуле, пов'язаний із спорудженням у центрі села Пам’ятника загиблим воїнам та вшанування їх пам’яті.  Під час зустрічі учасники мали змогу задати актуальні для них питання та отримати кваліфіковані і обґрунтовані відповіді на них.  Адміністрація закладу освіти та учні подякували сільському голові за цікаву і змістовну розповідь.  


Діти.pdf
09 грудня.docx

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» – писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Вчителі української мови та літератури, вихованці Завальської гімназії також долучилися до його святкування.

У школі стартував І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, а також було проведено Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який написали учні 6-9 класів. 

Завершенням святкового дня став інтелектуально-розважальний брейн-ринг «Наша мова барвінкова», у якому взяли кращі знавці мови нашої гімназії. Команди «Мовознавці» та «Ерудити» проявили кмітливість, ерудицію та жагу до перемоги.

Екскурсії  на осінніх канікулах  2019/2020 н.р.

Екскурсії для школярів.docx
 Під час  осінніх канікул учні 5-го класу здійснили неймовірно цікаву подорож. Ми завітали в красиве місто Чернівці, яке зустріло нас туманним ранком та сонячним днем. Тільки-но приїхавши сюди, всі одразу зрозуміли, за що його називають «маленьким Парижем» і «українським Віднем». Тут кожен куточок просочений чимось особливим, унікальним і таким затишним.Початок нашої подорожі розпочався із зустрічі з екскурсоводом у Чернівецькому національному університеті, колишній резиденції буковинських митрополитів. Сьогодні в цій будівлі знаходиться головний корпус Чернівецького національного університету, який належить до світової спадщини ЮНЕСКО. Ця велична споруда вражає своєю вишуканістю, розкішшю та загадковістю.Відвідавши Чернівецький університет, намилувавшись красою осіннього парку, який знаходиться на території цього ж навчального закладу, учні попрямували у кінопалац «Чернівці» на перегляд мультфільму «Сімейка Адамсів».Побували також у зоологічному музеї, побачили багато цікавих тварин, які живуть на різних материках. Особливо сподобався скелет величезного синього кита. Школярі із захопленням розглядали тварин, птахів, метеликів, павуків.На завершення екскурсії школярі прогулялися славетною вулицею Ольги Кобилянської. Там вони змогли полюбуватися красою старовинної архітектури. На цій вулиці знаходиться також «Майстерня карамелі», і діти не тільки мали змогу поспостерігати над тим,як виготовлюють карамель, але і поласувати цими смаколиками.Діти з гарними враженнями та чудовим настроєм повернулися додому.

 

козаки.docx
24.09 змагання.docx
Ярмарок 2019.docx
інформ.docx

День вишиванки -2018

День 17.05.mp4

Відзначення 118 річниці Завальської Січі 

6 травня 2018 року, на свято Юрія Переможця у с. Завалля відбулися патріотичні урочистості, на які завітало багато людей з різних куточків Покуття, а також сусідньої Буковини. У мальовничому селі, яке відоме в Україні і світі як колиска січового стрілецтва, відзначили ювілей села, а також започаткували і провели І відкритий фестиваль стрілецької пісні «Завальська Січ». Розпочалися заходи із молитовної панахиди за упокій січових стрільців біля пам’ятного знаку «Завальська Січ» у центрі села. Панахиду провели духовні настоятелі сільських церковних громад – священики Михайло Мизюк (УПЦ КП) та  Василь Бобер (УГКЦ). Після повчальних суспільно актуальних промов духівників, які возвеличували роль Завальської «Січі» у національно-патріотичному піднесенні українців, слово взяв сільський голова с. Завалля Василь Гунько, який запросив усіх на урочистості.

Спочатку із привітанням до завальчан  та гостей виступили голова районної ради Іван Угрин, заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, а також голова РО ВУТ «Просвіта» Мирослав Попадюк, науковець, історик ЧНУ ім. Ю. Федьковича Микола Гуйванюк, які відзначили феномен «Завальської Січі», яка у 1900 р. народилася у маленькому селі, яке омивається річками Черемош і Прут.  І. Угрин побажав, щоб славні січові традиції примножувалися і згадав славного краєзнавця Емануїла Храпка, автора історії с. Завалля, який був організатором великого січового свята 1990 року, на зорі Незалежності України.

Далі на сцені стартував патріотичний січовий фестиваль, який розпочали господарі свята – завальські аматори, бандуристки Марія Храпко та Любов Опарук, а також учасники народного аматорського драмгуртка «Левада», які виконали колоритну сценку із життя січовиків с. Завалля, а також презентували родзинку «Січі» – енергійну руханку, вправи із топірцями.