ЗОШ І-ІІ-ІІІ ст. с. Павлів

Найскладніше почати діяти, все інше залежить тільки від наполегливості




 Відкриті  уроки  математики,, хімії,,  історії  України....


 Квести, цікаві  ігри, відкриті виховні заходи...

ЦІкаві події в житті  школи,  "класне " житття  щкільниих колективів...

 Рекомендації    для учнів і батьків щодо листанційного  навчання 


 

               

Правила поведінки на залізничних об’єктах та поблизу них


1. При русі вздовж залізничної колії не підходьте ближче 5м до рейки. 

2. На електрифікованих ділянках не піднімайтеся на опори, а також не торкайтеся до спусків, які йдуть від опори до рейок, і лежачих на землі електродротів.

3. Переходьте залізничні колії тільки у встановлених місцях, користуйтеся при цьому пішохідними мостами, тунелями, переходами, а там, де їх немає – по настилах і в місцях, де встановлені покажчики «перехід через колії».

4. Перед переходом колії по пішохідному настилу необхідно переконатися у відсутності рухомого складу. При наближенні поїзда, локомотива або вагонів зупиніться, пропустіть їх і, впевнившись у відсутності рухомого складу по сусідніх коліях, продовжуйте перехід.

5. При переході через колії не підлазити під вагони і не перелазити через автозчіпки.

6. Підходячи до залізничного переїзду, уважно стежте за світловою і звуковою сигналізацією, а також положенням шлагбаума. Переходьте через шляхи при відкритому шлагбаумі, а при його відсутності, коли немає близько рухомого складу.

7. При очікуванні поїзда не влаштовуйте на платформі рухливі ігри. Не біжіть по платформі поруч з вагоном поїзда, який перебуває на зупинці або рухається, і не стійте ближче двох метрів від краю платформи під час проходження поїзда без зупинки.

8. Підходьте безпосередньо до вагону після повної зупинки поїзда. Посадку в вагон і вихід з нього робіть тільки з боку перону або посадкової платформи, будьте уважні – не оступіться і не потрапте в зазор між посадковим майданчиком вагона і платформою.

9. На ходу потяга не відкривайте зовнішні двері тамбурів, не стійте на підніжках, перехідних площадках, а також не висовуйтеся з вікон вагонів. При зупинці поїзда на перегоні не виходьте з вагона.

10. У разі екстреної евакуації з вагона намагайтеся зберігати спокій, беріть з собою тільки найнеобхідніше. При виході через бічні двері і аварійні виходи будьте уважні, щоб не потрапити під зустрічний поїзд.

   Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України

Залізниця створена, щоб приносити користь людині. Це зручний і затребуваний вид транспорту, яким користуються мільйони людей щодня. Однак важливо пам’ятати, що залізничний транспорт – це зона підвищеного ризику, тому запорукою збереження життя і здоров’я є сумлінне дотримання правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Дорогі діти і підлітки! Дотримуйтесь правил безпеки на залізничному транспорті! Не піддавайте своє життя небезпеці, оберігайте себе і своїх друзів від нещасних випадків.

                              Запам’ятайте наступні елементарні Правила:


Дотримуючись цих простих правил, ви збережете своє життя і життя своїх друзів!



Пам’ятка  безпеки для учнів

Перебуваючи на вулиці й ставши учасником дорожньо-транспортного руху, слід чітко виконувати правиладорожнього руху:

1.  Рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, притримуючись правого боку;

2.  Переходити проїжджу частину тільки по пішохідних переходах, а у разі їх відсутності – на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч;

3.  У місцях із регулюваними рухами, слід керуватися тільки сигналами регулювальника чи світлофора;

4.  Переходити дорогу, упевнившись, що не наближаються  транспортні засоби;

5.  У разі наближення транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком червоного або синього кольору, чи спеціальним звуковим сигналом, треба утриматися від переходу проїжджої частини або негайно залишити її;

6.  Категорично заборонено вибігати на проїжджу частину, влаштовувати на ній, або поблизу неї, ігри, переходити проїжджу частину поза пішохідним переходом;

7.  По проїжджій дорозі на велосипеді рухатися можна тільки дітям, які досягли 16-ти років; мопеди й велосипеди мають бути обладнанні звуковим сигналом та світлоповертачами: попереду – білого кольору, по боках – оранжевого, позаду – червоного; на голові у водія має бути захисний шолом; слід чітко дотримуватися правил дорожнього руху;

8.  Заборонено виїжджати на проїжджу частину на інших засобах для катання (скейтборд, самокат, ролики тощо), обирати місце для катання слід на дитячих майданчиках;

9.  Учні повинні виконувати зазначені правила, а також інші Правила дорожнього руху України;

10.            Учні, користуючись транспортним засобом, повинні сидіти або стояти тільки в призначених для цього місцях, тримаючись за поручні або інші пристосування.

Тож будьте уважні та обережні!

Дотримуйтесь правил дорожнього руху –

це запорука збереження вашого життя і здоров’я!