Рідна Школа ~ Ridna Shkola

УКРАЇНСЬКА ШКОЛА Г'ЮСТОНА ~ Ukrainian School of Houston

Ласкаво просимо!

В нашій школі розроблена спеціальна програма, яка допомагає зануритись у вивчення української мови за підтримкою англійської мови. Кожен клас містить не більш ніж п’ятнадцять учнів та викладається двома вчителями українського походження з поглибленим знанням англійської мови. Малий показник співвідношення кількості учнів на одного вчителя допомагає отримати індивідуальну підтримку на постійній основі.

Учні навчаються не тільки вільно спілкуватися українською мовою, але й впевнено читати та писати нею. Наші уроки є предмтно-орієнтованими. Це означає, що учні зосереджуються на виконанні завдань пов’язаних із українською культурою з використанням української мови, як засобу для передання набутих знань.

Учні навчаються у веселому та безпечному середовище, в якому вони можуть вільно висловити свої думки, проявити власні здібності та особливості, де вони відчуватимуть себе успішними.

Учні також мають можливість дізнатися більше про різні регіони України за допомогою вивчення народних танців, ремесел та традиційних страв цих регіонів.

Наша школа з гордістю підтримує нових іммігрантів, всиновлених дітей та українських учнів, що перебувають у США за програмою обміну.

Welcome!

Our school is a Ukrainian immersion program with support in English. Each class has 2 teachers and less than 15 students who are native Ukrainian speakers as well as English speakers. The student to teacher ratio helps provide individualized assistance on a regular basis.

Students will not only learn conversational skills, but also how to read and write academically in Ukrainian. Our lessons are project based, which means that students are focused on completing culturally relevant assignments using Ukrainian as a means to convey learned knowledge.

Students learn in a fun and safe environment in which they are able to express themselves and flourish as individuals.

Students also enjoy learning about the different regions of Ukraine through traditional dance, crafts, and foods.

Our school is proud to support recent immigrants, adopted children, and exchange students from Ukraine.

Рідна школa є школою з вивчення української мови та культури, яка існує в Г'юстоні вже понад 30 років. Ми є неконфесійна, некомерційна школа, відкрита для студентів будь-якого віку та етнічної приналежності.

Ridna Shkola is a Ukrainian language and cultural school that has been in Houston for more than 30 years. We are a non-denominational, non-profit school that is open to students of any age or ethnicity.

Find us on social media