Korduma kippuvad küsimused

Juubelipidu on alles detsembris 2018. Miks peavad lapsed juba praegu selleks valmistuma?

Tegu on pikaajalise projektiga. Projektipäevad toimuvad kevadel vaid kolm korda ning sügisel samuti 3-4 korda. Sel viisil jõuame peoks piisavalt valmistuda.


Minu laps lõpetab sel õppeaastal kooli. Kas ta ei saagi juubelipeol osaleda?

Kõik selle õppeaasta üheksanda klassi õpilased, kes panustasid peo korraldamisesse, on kutsutud juubelipeost (detsembris 2018) ka osa saama.


Kas töögrupi töös osalemine on kohustuslik?

Jah. Töö toimub õppetöö ajal projektipäevade raames. Pidu valmistatakse ette kogu kooliperele ja ka ettevalmistamisel osaleb kogu koolipere.


Kuidas jagatakse õpilased rühmadesse?

Õpilased märgivad kolm rühma, milles nad eelistavad osaleda. Nende eelistuste põhjal jagab projekti meeskond õpilased rühmadesse. Tuleb aga meeles pidada, et valituks osutub üks nendest rühmadest (ei pruugi olla esimene eelistus).


Kas laps on kogu aeg samas grupis?

Oleneb teemast. Osad grupid töötavad ainult kevadel ja sel juhul tuleb sügisel valida uus rühm (sügisel lisandub uusi rühmi). Kaks kevadist rühma jätkavad aga sügisel samas koosseisus: tants/kostüümid ning pillimäng.


Kes juhendavad töögruppe?

Töögruppide juhendajateks on meie kooli õpetajad. Sarnaselt õpilastele said ka õpetajad valida töögrupi vastavalt isiklikule huvile. Töögruppide juhendajaid tutvustatakse õpilastele II poolaastal.


Kus töögrupi töö toimub?

Töö toimub koolimajas, kuid välistatud ei ole ka väljasõidud ning ettevõtete külastused lähiümbruses.


Minu laps puudus töötoast. Mis nüüd saab?

Töötubadest puudumisel tuleb teha iseseisvalt ülesandeid, mis on seotud töötoa teemaga. Iseseisva töö saamiseks küsige nõu oma töötoa juhendajatelt.