Puurmani Mõisakool

95. sünnipäev

KOOLISISENE ÜRITUS ÕPILASTELE

Pöördumine


Lugupeetud lapsevanemad ja kooli sõbrad!


2018. aasta jaanuarist osalevad meie kooli õpilased projektis „Puurmani Mõisakooli juubelipidu“. Täna, 2. mail on kolmas projektõppepäev.

Meie eesmärk on valmistuda kooli juubelipeoks, mis on mõeldud õpilastele, mitte vilistlastele, ja mis saab teoks 2018. aasta detsembris. Projektõppepäevadel me kirjutame laule ja üldse omaloomingut, valmistame meeneid, õpime lauakombeid ja toiduvalmistamist, mängime pilli, õpime uusi tantse, korraldame väljasõite ning kohtumisi ja teeme muudki põnevat. Sügisel jätkame.

Kõik see, eriti aga tantsijate kostüümide valmistamine/laenutamine, peolaua katmine ja väljasõidud ning külaliste vastuvõtt, nõuab raha.

Head lapsevanemad ja kooli toetajad! Kui teil tekkis soov meie õpilaste projekti rahaliselt (kasvõi väikse summaga) toetada, siis oleksime väga tänulikud. Iga euro on meile abiks.

Saaja: Puurmani Mõisa Sihtasutus

Konto: Swedbank EE282200221053824944

Selgitus: Puurmani Mõisakooli õpilaste juubelipidu

Ette tänades

projektõppe eelarve rühma õpilased


Puurmani Mõisakooli blogi toimetus peale pikka tööpäeva 2. veebruaril.

Vasakult: õpetaja Merilin, Geterly, Anita, Maarja, Anti, Jaanis. Pildilt puuduvad õpetaja Anu ning fotograaf Grete.

Projektigrupid alustavad kevadel tegevust järgmistes koosseisudes:

Rühmade jaotuvus

Meie kool on saamas 2018. aasta 21. detsembril 95 aastaseks ning sellega seoses on suur soov korraldada ise üks tore sünnipäevapidu iseendile, kus igal lapsel on oma osa täita.

Juubeliaasta tähistamiseks on õpetajate meeskond välja mõelnud erinevad tegevused. Need tegevused toimuvad projektõppepäevadel kogu koolile korraga. Töö toimub kahes etapis: kevadel ja sügisel.

Oleme moodustamas töögruppe, kus kõik koos tegelevad ühe valdkonnaga. Väljundiks on 2018. aasta lõpus toimuv sünnipäevapidu kogu kooliperele.

Kevadiste töögruppide teemad on:

  • toitlustus;
  • tants/kostüümid;
  • laulude loomine;
  • omalooming;
  • eelarve;
  • pillimängu loomine/esitamine;
  • blogi;
  • kooli meened.

Info on saadetud voldikuna koju.