Для авторів

У збірнику «Праці Інституту прикладної математики і механіки НАН України» містяться раніше не опубліковані оригінальні статті, що містять наукові результати в галузі теорії функцій, теорії ймовірностей і математичної статистики, алгебри, диференціальних рівнянь, динаміки твердого тіла та теорії пружності, теорії автоматів, а також їх застосувань. Роботи публікуються тільки після рецензування.

Статті мають бути підготовлені українською або англійською мовами відповідно до наведених нижче вимог.

В одному номері журналу публікується не більше двох статей автора.

Статті слід подавати до редакційної колегії журналу через електрону пошту: proceedings_iamm@ukr.net

Текст статті має бути підготовлений за допомогою видавничої системи LaTeX. Стильовий файл та зразок статті можна завантажити за наступним посиланням: Інструкції для авторів

Подання має містити:

  • вихідний текст статті в LaTeX;
  • всі додаткові файли (графіки. малюнки тощо);
  • текст статті в форматі PDF.

Стаття має включати:

  1. Шифр УДК.
  2. Шифр AMS Mathematical Subject Classification 2010.
  3. Назва статті.
  4. Список авторів.
  5. Місце роботи авторів.
  6. Анотації та ключові слова англійською та українською мовами, причому текст резюме повинен мати не менше 1800 знаків. Кожна публікація не англійською мовою супроводжується анотацією англійською мовою обсягом не менш як 1800 знаків, включаючи ключові слова. Кожна публікація не українською мовою супроводжується анотацією українською мовою обсягом не менш як 1800 знаків, включаючи ключові слова.
  7. Основний текст статті.
  8. Бібліографічний список (мовою оригіналу та в англійській транслітерації). При оформленні блоку «References» назви публікацій періодичного видання чи назва книги надаються у перекладі англійською. Назви україно- та російськомовних періодичних видань (журналів, збірників тощо) наводяться транслітеровані. Після наведення бібліографічного опису джерела обов’язково потрібно в дужках зазначити мову видання оригіналу, наприклад, in Ukrainian.

Основний текст статті повинен відповідати вимогам постанови Президії ВАК України "Про підвищення вимог до фахових видань, внесених до переліків ВАК України" від 15.01.2003 р. № 7-05/1, тобто необхідно виділити вступ, основну частину і висновки. Структура пропонованого шаблону відповідає чинним вимогам, а стильовий файл містить необхідні команди для оформлення тексту та бібліографічного списку. Об’єм статті повинен складати не більше 15 сторінок у форматі збірника.

Основна частина повинна містити:

  • постановку проблеми у загальному вигляді та її зв'язок із важливими науковими чи практичними завданнями
  • аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв'язання даної проблеми і на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття
  • формулювання цілей статті (постановка завдання)
  • виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів
  • висновки з цього дослідження і перспективи подальших розвідок у даному напрямі.

Посилання на літературу в тексті нумеруються порядковим номером. Список літературних джерел укладається в порядку посилань або в алфавітному порядку та оформляється відповідно до державного стандарту України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання» (pdf).

При підготовці файлу слід уникати використання таких нових командних послідовностей як \newcommand, \def, \newtheorem і т. і. Також вкрай небажано використовувати знаки пробілу і відступу (\vskip, \medskip і т. і.).

Положення про конфіденційність

Поштові адреси та телефони, які вказуються користувачами цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.