Англійська мова 5-Б
https://meet.google.com/ujc-ahxb-dwr -постійне посилання на платформу Google Meet
https://shkola.in.ua/2570-anhliiska-mova-5-klas-kosta-2022.html - посилання на електронний підручник НУШ
https://pidruchnyk.com.ua/133-anglyska-mova-karpyuk-5-klas.html - посилання на електронний підручник Карп'юк
26.05.23 Тема уроку: Повторення
Хід уроку
Текст про Київ- сторінка 210 завдання 1 - перевірити домашнє завдання
вправа- сторінка 211 завдання 2
Домашнє завдання: сторінка 212 завдання 4 - складіть речення
23.05.23 Тема уроку: Повторення
Хід уроку
Слова- сторінка 211
Текст про Київ- сторінка 210 завдання 1
Домашнє завдання: сторінка 210 завдання 1 - прочитати та перекласти текст
19.05.23 Тема уроку: Контроль аудіювання
Контроль аудіювання, 5 клас ІІ семестр
Прослухайте аудіозапис та виконайте тест по контролю аудіювання за посиланням на платформі
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=9067590
Завдання необхідно виконати до 22 травня 19:00
16.05.23 Тема уроку: Контроль письма
Match the parts of sentences: (З’єднайте частини речення та запишіть їх)
1. My favourite lesson a) hot and sunny.
2. We celebrate Christmas b) in a nice village.
3. My granny lives c) on the seventh of January.
4. The weather is d) is History.
5. Last Sunday they e) went to the circus.
Write the Past Simple of the verbs.(Запишіть слова у минулому часі - додай закінчення -ed або ІІ колонка неправильних дієслів)
1) to come —
2) to find —
3) to work —
4) to have —
5) to start —
Choose the correct word (Вибери правильне дієслово та запиши речення)
1) Ann was\were at the camp last summer.
2) The Wilsons was\were at the seaside in summer.
3) Linda wasn’t\weren’t at school last week.
Виконайте контрольну роботу. Фото роботи відправте в Нові знання до 19.05.23
12.05.23 Тема уроку: Контроль читання
Діагностична робота з читання, 5 клас ІІ семестр
Виконайте тест по контролю читання за посиланням на платформі
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=4506869
Завдання необхідно виконати до 16 травня 20:00
09.05.2023 Тема уроку: Discover the UK ( Відкриваємо Великобританію )
Тема уроку: Discover the UK
Мета уроку:
- ознайомити з новими ЛО й активізувати ЛО теми;
- удосконалювати навички читання, письма, аудіювання;
- розвивати навички монологічного й діалогічного мовлення;
- прищеплювати інтерес до країни, мову якої вивчаємо;
- поширити знання учнів про Велику Британію
Хід уроку
Перевірка домашнього завдання
Закріплення вивченого матеріалу: сторінка 196 завдання 4
Цікаві місця Лондона : сторінка 196 завдання 5 ( асинхронно )
Домашнє завдання: сторінка 197 завдання 6- доповнити речення
05.05.2023 Тема уроку: Discover the UK ( Відкриваємо Великобританію )
Тема уроку: Discover the UK
Мета уроку:
- ознайомити з новими ЛО й активізувати ЛО теми;
- удосконалювати навички читання, письма, аудіювання;
- розвивати навички монологічного й діалогічного мовлення;
- прищеплювати інтерес до країни, мову якої вивчаємо;
- поширити знання учнів про Велику Британію
Хід уроку
Познайомимося з країною Великобританією, переглянемо відео та попрацюємо над читанням та перекладом тексту
New Vocabulary ( textbook p.196)
cross/kingdom/to unite/to consist of/be situated in/on (записуємо слова у словники)
. Reading (textbook ex.2 p. 194-195) “ Ihor’s email about the UK” T: Read and match the pictures with the parts of the email
Домашнє завдання: сторінка 195 завдання 3 - повторити читання та переклад тексту про Великобританію
02.05.2023 Тема уроку: Getting about the town (Пересуваємось містом )
03.05.2023 Тема уроку: Тест (Асинхронно)
Підсумковий урок по темі
Перевірка домашнього завдання ( Діалоги )
Вдосконалення умінь орієнтуватись в населеному пункті
Домашнє завдання : Виконайте тест за посиланням на платформі
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=5148322
Завдання необхідно виконати до 5 травня 21:00
28.04.2023 Тема уроку: Getting about the town (Пересуваємось містом )
Хід уроку
Перевірка домашнього завдання сторінка 186 - 187 завдання 1+ сторінка 188 - завдання 2, 3
Перегляд навчального відео та закріплення матеріалу з теми: Як запитати дорогу? ( Визначення напрямку)
Домашнє завдання: сторінка 190-191 завдання 2- прочитати та перекласти діалог
25.04.2023 Тема уроку: Getting about the town (Пересуваємось містом )
26.04.2023 Тема уроку: Getting about the town (Пересуваємось містом ) Асинхронно
Хід уроку
Перевірка домашнього завдання
Перегляд навчального відео та словникова робота. Як запитати дорогу?
Тренувальна вправа по таблиці та завдання 3 сторінка 191 (Асинхронно) Записати речення у зошити
Домашнє завдання: сторінка 186 - 187 завдання 1 - повторити читання та переклад діалогу
21.04.2023 Тема уроку: Getting about the town (Пересуваємось містом )
19.04.2023 Тема уроку: Getting about the town (Пересуваємось містом ) Асинхронно
Хід уроку
Асинхронно
Виконайте тест до тексту In the village за посиланням
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=4634257
Завдання необхідно виконати до 25 квітня 20:00
Синхронно ( Завдання будемо у п'ятницю )
Словникова робота - сторінка 187 - запишіть слова у словники та вивчіть їх
Прочитайте та перекладіть діалог - сторінка 186-187 завдання 1
Домашнє завдання: Прочитайте та перекладіть діалог - сторінка 186-187 завдання 1,
сторінка 188 завдання 2
18.04.2023 Тема уроку: Getting about the town (Пересуваємось містом )
Хід уроку
Перегляньте навчальне відео та пригадайте назви будівель
Виконайте тренувальні вправи 1 та 3 на сторінці 184
Перегляньте презентацію, запишіть та вивчіть нові слова на сторінці 185
Домашнє завдання: сторінка 185 завдання 5 - прочитайте та перекладіть текст
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
12.04.2023 Тема уроку: Урок домашнього читання The Selfish Giant (Егоїстичний велетень ) Асинхронно
14.04.2023 Тема уроку: Урок домашнього читання The Selfish Giant (Егоїстичний велетень )
Урок домашнього читання
Прочитайте та перекладіть історію про Егоїстичного Велетня на сторінці 180 завдання 1 ( Асинхронно )
У п'ятницю 14.04.23
Перевіримо читання та переклад історії
Домашнє завдання: виконайте письмово вправу 2 на сторінці 181 - дайте відповіді на запитання письмово. Фото роботи відправте в Нові знання
11.04.2023 Тема уроку: Nature's Beauty ( Краса природи )
Пори року. Місяці.
Хід уроку
Перегляньте презентацію та повторіть слова
Розвиток навичок читання та говоріння
Прочитайте та доповніть тексти про пори року : завдання 2 сторінка 172-173
Домашнє завдання: вправа 3 сторінка 173
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
05.04.2023 Тема уроку: Nature's Beauty ( Краса природи ) ( Асинхронно )
07.04.2023 Тема уроку: Nature's Beauty ( Краса природи )
Пори року. Місяці.
Асинхронно- перегляньте навчальні відео та пригадайте назви місяців та пори року. Всі інші завдання будемо виконувати у п'ятницю 07.04.23 !!!
Хід уроку
The theme of our lesson is “Nature’s beauty”. We’ll speak about the weather and nature in different seasons. And now we must repeat all seasons and months of the year. ( Перегляд відео про пори року та місяці )
Словникова робота по темі - перегляд презентації + записати слова у словники
Розвиток навичок говоріння: Сторінка 172 завдання 1 - дайте відповіді на запитання
Доповніть речення
1. It’s sunny in … .
2. It’s cold in … .
3. It’ rainy in … .
4. It’s snowy in … .
5. It’s hot in … .
5. Домашнє завдання: Вивчити всі нові слова, прописати по рядочку місяці та пори року.
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
04.04.2023 Тема уроку: Outdoor Activities ( На свіжому повітрі ) Урок домашнього читання
Хід уроку
Прочитайте та перекладіть текст сторінка 164- 165 завдання 2
Перевірка розуміння прочитаного сторінка 165 завдання 3 ( усно )
Перевірка розуміння прочитаного сторінка 166 завдання 4 ( усно )
Домашнє завдання: Сторінка 167 завдання 2 - письмово в зошити , Пригадайте правила вживання дієслова to be (was\were) у Past Simple ( Минулому неозначеному часі)
22.03.2023 Тема уроку: Outdoor Activities ( На свіжому повітрі )
24.03.2023 Тема уроку: Outdoor Activities ( На свіжому повітрі ) Урок домашнього читання
Урок домашнього читання
Сторінка 165 - попрацюйте з новими словами, запишіть їх у словники
Прочитайте та перекладіть текст сторінка 164- 165 завдання 2
Домашнє завдання: Після того, як прочитаєте і перекладете текст на сторінці 164- 165 завдання 2, виконайте тест за посиланням
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=5465256
Завдання необхідно виконати до 4 квітня 21:00
21.03.2023 Тема уроку: Outdoor Activities ( На свіжому повітрі )
Хід уроку
Словникова робота по темі - пригадайте, що ми можемо робити на свіжому повітрі
Сторінка 162-163 завдання 2- запишіть словосполучення у словники та перекладіть
Складіть 5 речень по малюнку у Present Continuous , користуйтесь словником біля малюнку ( Це завдання будемо робити у п'ятницю!!!)
at the seaside — на узбережжі
on the beach — на пляжі
under the umbrella — під парасолькою
in the distance — далеко
a ship — корабель
a boat — човен
sail — іти під вітрилами
swim — плавати
bathe — купатися
play about in the sand — грати в піску
play ball — грати в м'яч
watch — сторожувати
Домашнє завдання : сторінка 162-163 завдання 2 - допишіть та вивчіть фрази
15.03.2023 Тема уроку: The Present Continuous Tense(Теперішній тривалий час )
17.03.2023 Тема уроку: The Present Continuous Tense(Теперішній тривалий час )
Асинхронно 15.03.2023
переглянути навчальне відео та повторити правило, сторінка 96 завдання 1 - повторити та знайти всі речення у The Present Continuous Tense ( усно )
Над цими завданнями будемо працювати у п'ятницю 17 березня!!!
Попрацюйте з таблицею на сторінці 95 у підручниках
Виконайте тренувальні вправи
Task 1.
Виберіть правильну форму дієслова
My friend (am, is, are) playing in the yard now.
I (am, is, are) writing an exercise at the moment.
They (am, is, are) doing homework at present.
Look!He (am, is, are) smiling at us.
Listen! The birds (am, is, are) singing in the garden.
We (am, is, are) going for a walk.
She (am, is, are) making a pie.
Listen! The dog (am, is, are) barking at the door.
Task 2.
Розкрийте дужки і напишіть заперечну форму у Present Continuous. Використайте скорочені форми
am not \ isn’t \ aren’t.
1. Bess isn’t helping about the house now.
2. My friend isn’t playing the piano now.
3. We aren’t listening to music.
4. The father isn’t working in the garden.
5. The boy … (not ride) a bike.
6. He … (not look) at the pictures in the book.
7. Richard and Henry … (not swim) in the river in summer.
Task 3
Напишіть запитання та дайте короткі відповіді
We are gathering apples in the garden.
Mary is listening to music now.
I’m sweeping the floor in the kitchen.
The cat is running after the mouse.
The boys are making a plane.
14.03.2023 Тема уроку: The Present Continuous Tense(Теперішній тривалий час )
Хід уроку
Перегляньте навчальне відео та запишіть правило у зошити ( коментує вчитель)
Домашнє завдання : переглянути навчальне відео та вивчити правило, сторінка 96 ( прочитати та перекласти діалог)
08.03.2023 Тема уроку: Weather and clothes (Погода та одяг) 10.03.2023 Діагностична контрольна робота по темі
Повторення вивченого матеріалу
Перевірка домашнього завдання
Сторінка 159 завдання 1 - доповніть речення
Домашнє завдання : сторінка 160 завдання 2
Діагностична контрольна робота по темі ( виконайте до 14 березня )Фото роботи відправте в Нові знання
Test
Task 1. Read and guess what the weather is like. ( Вгадайте погоду )
1. It’s so cold and I can’t see anything – It’s…
2. Look! Everything is white! – It’s ….
3. We can go swimming in the sea. – It’s …
4. Look! The sky is grey. There is no sun. – It’s …
5. Oh, I haven’t got my umbrella. I will get wet. – It’s …
Task 2 Choose the correct variant (оберіть правильний варіант )
1. You put it around your neck.
a) a belt b) socks c) a scarf d) tights
2. You wear them on your feet at home.
a) sneakers b) boots c) slippers d) sandals
3. Boys wear it on the beach.
a) a swimming trunks b) a swimsuit c) a raincoat d) a swimsuit
4. You wear it when it`s cold.
a) a T-shirt b) mittens c) a blouse d) a panama
Task 3 Сhoose the right word to do a correct sentence (Оберть правильне слово та напишіть речення )
1 Over a dress you can put on slippers / gloves / a coat.
2 With jeans you can wear a skirt / а shirt / trousers.
3 When it's cold you wear a jacket / a swimsuit / sandals.
4 Only girls wear trainers / skirts / jeans.
07.03.2023 Тема уроку: Weather and clothes (Погода та одяг)
Повторення та відпрацювання вивченого матеріалу
Перевірка домашнього завдання
Складання речень по схемі завдання 4 сторінка 156
Розвиток мовлення : опис одягу людей сторінка 157 завдання 3
Домашнє завдання: сторінка 158 завдання 5 ( прочитайте та перекладіть діалог), сторінка 152 завдання 1
( написати)
03.03.2023 Тема уроку: Weather and clothes (Погода та одяг) 01.03.2023 Тема уроку: Тест ( асинхронно )
Асинхронний урок
Виконайте тест за посиланням
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=1232964
Завдання необхідно виконати до 6 березня 20:00
Матеріал та вправи про опис одягу будемо розглядати і виконувати у п'ятницю !
Хід уроку
1. Перевірка домашнього завдання
2. Опис одягу ( Відео )
What are you wearing today? - I am wearing.........
3. тренувальна вправа сторінка 152 завдання 1 ( описати одяг дітей )
4. Домашнє завдання: сторінка 152 завдання 1 ( дописати)
28.02.2023 Тема уроку: Weather and clothes (Погода та одяг)
The Present Simple Tense ( Теперішній неозначений час )
Розвиток навичок читання
Хід уроку
Перевірка домашнього завдання
Вправа 1 сторінка 154 + повторення структури to be going to - збиратися щось робити
Читання та переклад діалогу завдання 2 сторінка 154-155
Домашнє завдання : Прочитайте та перекладіть діалог завдання 2 сторінка 154-155
сторінка 155 завдання 3 (письмово)
22.02.2023 Тема уроку: Weather and clothes (Погода та одяг) Асинхронно
24.02.2023 The Present Simple Tense ( Теперішній неозначений час )
Хід уроку
Асинхронний урок
Домашнє завдання: повторити назви одягу, сторінка 153, завдання 3 ( письмово )
Матеріал та вправи про Present Simple будемо розглядати і виконувати у п'ятницю !
- Перегляньте навчальне відео та розберіть правило про Present Simple
- Виконайте вправи для закріплення
Відкрий дужки, використовуючи дієслово в Present Simple
I (to work) in a bank
They (to go) at work by bus
Tom (to play) the piano
Cats (to drink) milk
She (to get up) early
Вставте do, does, don’t або doesn’t
___ he work in a shop?
She ___ watch TV
___ you like bananas?
___ he eat meat?
She ___ wear skirts
21.02.2023 Тема уроку: Weather and clothes ( Погода та одяг )
Словник по темі (Запишіть слова у словники) та перегляньте навчальне відео
blouse - блузка
boots - чоботи
cap - кепка
dress - сукня
fur coat - шуба
gloves - перчатки
hat - капелюх
jacket - куртка, жакет
jeans - джинси
jumper - джемпер
overcoat - пальто
pullover -светр, пуловер
pyjamas - піжама
raincoat - дощовик, плащ
sandals -сандалі
scarf -шарф
shirt - сорочка
shoes -туфлі
shorts - шорти
skirt - спідниця
slippers - тапки
socks - носки
stocking - панчохи
suit - костюм
sweater - светр
tie - краватка
trainers - кросівки
trousers - штани, брюки
T-shirt - футболка
Домашнє завдання: Вивчіть слова по темі Погода та одяг
15.02.2023/ 17.02 2023 Тема уроку: Weather mix ( Погода ) Прогноз погоди. Погода в Англії
Тема: Weather mix ( Прогноз погоди )
Мета: удосконалювати навички слухання, удосконалювати навички усного мовлення, удосконалювати навички праці в команді; розвивати слух, увагу, пам’ять, мовну здогадку, культуру спілкування; познайомитися ширше з описами сезонних явищ; виховувати ціннісне ставлення до себе, оточуючих та природи; продовжити виховання інтересу школярів до іноземної мови та культури.
Хід уроку
Перевірка домашнього завдання
Вивчення нового матеріалу
Виконайте вправу 3 на сторінці 146 - прочитайте, перекладіть та дайте відповіді на запитання
Виконайте вправу на закріплення вивченого - сторінка 146 завдання 4 ( а )
Домашнє завдання : сторінка 146, завдання 3 ( вивчити напам'ять текст про погоду в Англії )
Асинхронна частина
Виконайте тест за посиланням ( На виконання тесту у вас є 30 хвилин )
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=6203206
Завдання необхідно виконати до 19 лютого 21:00
14.02.2023/15.02 2023 Тема уроку: Weather mix ( Погода ) Прогноз погоди
Тема: Weather mix ( Прогноз погоди )
Мета: удосконалювати навички слухання, удосконалювати навички усного мовлення, удосконалювати навички праці в команді; розвивати слух, увагу, пам’ять, мовну здогадку, культуру спілкування; познайомитися ширше з описами сезонних явищ; виховувати ціннісне ставлення до себе, оточуючих та природи; продовжити виховання інтересу школярів до іноземної мови та культури.
Хід уроку
Перевірка домашнього завдання
Вивчення нової лексики
1. The North - |nɔːθ| - Північ
2. The West - |west| - Захід
3. The East - |iːst| - Схід
4. The South - |saʊθ| - Південь
5. Centigrade - |ˈsentɪɡreɪd| – за Цельсієм
6. Forecast - |ˈfɔːkɑːst| – прогноз погоди
7. Degree - |dɪˈɡriː| - градус
8. To expect - |ɪkˈspekt| - очікувати
9. To report - |rɪˈpɔːt| - повідомляти
Читання та переклад - сторінка 142 текст
Відповіді на запитання
T: Did you ever watch the weather report? Do you like it? Why (not)?
Do you know the difference between weather report and weather forecast?
Forecast is predicted weather. Weather report is what's happening now.
Домашнє завдання: вивчити нові слова, повторити читання та переклад тексту на сторінці 142
08.02.2023 / 10.02.2023 Тема уроку: Weather mix ( Погода )
Тема: Weather mix ( погода )
Мета: удосконалювати навички слухання, удосконалювати навички усного мовлення, удосконалювати навички праці в команді; розвивати слух, увагу, пам’ять, мовну здогадку, культуру спілкування; познайомитися ширше з описами сезонних явищ; виховувати ціннісне ставлення до себе, оточуючих та природи; продовжити виховання інтересу школярів до іноземної мови та культури.
Хід уроку
Словникова робота. Словотворення. Сторінка 140 завдання 1
Деякі з «погодних» слів мають форму іменника, дієслова і прикметника:
Rain: (іменник – noun ) The game was cancelled because of the rain.
Rain: (дієслово – verb) I think it is going to rain later.
Rainy: (прикметник – adjective) It's a rainy day.
Часто можна приєднати літеру Y до іменника, щоб зробити його прикметником.
дощ – rain (noun) - rainy (adjective);
сонце – sun (noun) - sunny (adjective);
вітер – wind (noun) - windy (adjective);
хмара – cloud (noun) - cloudy (adjective);
туман – fog (noun) - foggy (adjective);
прохолода – chill (noun) - chilly (adjective).
Попрацюйте з презентацією
Домашнє завдання: вивчіть слова про погоду, сторінка 141,завдання 3 (складіть та запишіть 5 речень по табличці)
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
07.02.2023 Тема уроку: Урок домашнього читання “Sleeping Beauty ” ( частина 2 ) Підсумковий урок по темі. Тест
Домашнє читання. “Sleeping Beauty ”.
МЕТА: Активізувати вживання лексичного матеріалу теми.
Повторити вживання теперішнього та минулого часів дієслова.
Знайомити учнів із творами англійських письменників.
Удосконалювати техніку читання.
Навчати учнів розуміти загальний та детальний зміст тексту.
Продовжувати формувати навички мовлення.
Виховувати любов до художньої літератури.
ХІД УРОКУ
Сторінка 136- 137 завдання 1 - прочитайте та перекладіть текст
Перевірка розуміння прочитаного - сторінка 137 завдання 2 -дайте відповіді на запитання усно
Домашнє завдання : Виконайте тест за посиланням Контроль навичок читання "Sleeping Beauty"
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=4816780
Завдання необхідно виконати до 10 лютого 21:00
03.02.2023 Тема уроку: Урок домашнього читання “Sleeping Beauty ” (частина 1 )
01.02.2023 Тема уроку: Урок домашнього читання “Sleeping Beauty ” (асинхронно - частина 2 )
Асинхронний урок. Урок домашнього читання
Домашнє завдання
Прочитайте та перекладіть другу частину казки "Sleeping Beauty" на сторінці 136-137 завдання 1
Домашнє читання. “Sleeping Beauty ”.
МЕТА: Активізувати вживання лексичного матеріалу теми.
Повторити вживання теперішнього та минулого часів дієслова.
Знайомити учнів із творами англійських письменників.
Удосконалювати техніку читання.
Навчати учнів розуміти загальний та детальний зміст тексту.
Продовжувати формувати навички мовлення.
Виховувати любов до художньої літератури.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Aim
Today we have a reading lesson. We’re going to read the tale “Sleeping Beauty”. You’ll also practice your speech and grammar.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКА.
1.Reading
Подання тексту для читання. Вправа 1, ст.134-135
2). Vocabulary ( Словникова робота )
T: Listen and repeat the new words.
Narrator - оповідач
wise woman – мудра жінка
Gift - подарунок
suddenly- раптом
fall asleep - заснути
at the top – нагорі
inside – всередині
deep sleep – глибокий сон
3). Listening and reading.
a) T: Listen to a CD and follow the story in your books silently. ( Прослухайте аудіозапис )
b) Прочитайте та перекладіть частину 1
с)Перевірка розуміння прочитаного - Read the sentences and write T (true) or F (false) in your notebooks.
1.The King and the Queen were very happy.
2. They invited a lot of people for the party.
3. They invited twenty wise women.
4. The Thirteenth wise woman forgot to come to the party.
5. She had a special gift for the princess.
6. One day princess Rosamond found a big room downstairs.
7. She saw the King and the Queen in this room.
8. Every person in the palace fell into a deep sleep.
31.01.2023 Тема уроку: Granny's stories (Минулий неозначений час/ The Past simple Tense ) Самостійна робота
Past Simple. 5 th form ( Самостійна робота )
Choose the correct variant . ( Оберіть правильний варіант та запишіть речення. )
1.They ...... in the History museum yesterday .
a) was
b) were
c) go
2. I..... to my friends yesterday .
a) phoned
b) phones
c) phone
3. Mark .... with his younger sister two days ago .
a) plays
b) play
c) played
4. Sam and his sister .... TV last Friday .
a) watch
b) watched
c) watches
5. She ... go to school last Monday .
a) didn`t
b) wasn`t
c) do not
6. .....she have a happy childhood ?
a) Was
b) Does
c) Did
7. I...." Snow White and the Seven Dwarfs " yesterday .
a) read
b) readed
c) reads
8. Paul ... in the park yesterday .
a) walk
b) walked
c) does
9 . ...your father work last Saturday ?
a) Does
b) Do
c) Did
10 . Steve and Bob ......their English on Wednesday evening .
a) studied
b) study
c) work
11 . Children ..... last winter .
a) skate
b) skated
c) ski
12 . I ..... want to be a doctor .
a) didn`t
b) don`t
c) wasn`t
Домашнє завдання: Виконайте самостійну роботу письмово в зошити, фото роботи відправте у Нові знання до 3 лютого
25.01.2023 Тема уроку: Granny's stories (Минулий неозначений час/ The Past simple Tense ) тренувальні вправи ( Асинхронно )
27.01.2023 Урок домашнього читання
Хід уроку
Виконайте тренувальну вправу
Вправа . Використовуйте слова в дужках для утворення речень в Past Simple. Зверніть увагу, в якій формі має стояти речення (стверджувальне, питальне або заперечне).
1) They _____ football at the institute. (To play)
2) She _____ emails. (Not / to write)
3) ____ you____ English? (To speak)
4) My mother ____ fish. (Not / to like)
5) ____ Ann ____ any friends? (To have)
6) His brother _____ in an office. (To work)
7) She ___ very fast. (Can not / to read)
8) ____ they ____ the flowers every 3 days? (To water)
9) His wife _____ a motorbike. (Not / to ride)
10) ____ Elizabeth_____ coffee? (To drink)
Асинхронний урок. Урок домашнього читання
Домашнє завдання
Прочитайте та перекладіть першу частину казки "Sleeping Beauty" на сторінці 134-135 завдання 1
24.01.23 Тема уроку: Granny's stories (Минулий неозначений час/ The Past simple Tense ) Тренувальні вправи
![](https://www.google.com/images/icons/product/drive-32.png)
Перегляньте презентацію та пригадайте правила утворення Минулого неозначеного часу
Домашня робота: Виконайте тренувальні вправи
Вправа 1. Поставте дієслова в наступних реченнях в стверджувальну, питальну і заперечну форми Past Simple.
1. I (to do) morning exercises.
2. He (to work) at a factory.
3. She (to sleep) after dinner.
4. We (to work) part-time.
5. They (to drink) tea every day.
6. Mike (to be) a student.
7. Helen (to have) a car.
8. You (to be) good friends.
9. It (to be) difficult to remember everything.
18.01.23\20.01.23 Тема уроку: Granny's stories (Минулий неозначений час/ The Past simple Tense ) Тренувальні вправи
Хід уроку
Пригадайте, що таке правильні і неправильні дієслова у минулому неозначеному часі
Перегляньте навчальне відео на платформі та розберіть, як утворюється заперечна та питальна форми
Виконайте тренувальні вправи у підручнику: сторінка 126, завдання 4 та сторінка 127 завдання 5
Домашнє завдання: Сторінка 127 завдання 6 - прочитайте та перекладіть вірш, випишіть дієслова у минулому часі
Заперечні та питальні речення в минулому простому часі в англійській мові
17.01.2023 Тема уроку: Granny's stories (Минулий неозначений час/ The Past simple Tense )
Хід уроку
Перегляньте навчальне відео на платформі
Розберіть правило
Past Simple (Past Indefinite) – простий неозначений час в англійській мові, що найчастіше використовується для позначення дії котра відбувалася в минулому і вже є завершеною
Попрацюйте з правильними дієсловами та навчіться вимовляти закінчення -ed - сторінка 126 завдання 3 у підручниках
Попрацюйте з неправильними дієсловами та виконайте вправи на платформі
Вправа 1 Напишіть минулу форму дієслова:
take - ....
drive - ...
say - ...
put - ...
write - ...
sing - ...
be - ...
sit - ...
stand - ...
speak - ...
Домашнє завдання ( письмово ) Вправа 1 - дописати, сторінка 126, завдання 3 - повторити правила читання, перегляньте відео на платформі
Минулий простий час. Past Simple.
13.01.2023 Тема уроку: Granny's stories (Минулий неозначений час/ The Past simple Tense )
Домашнє завданні
Виконайте тест на перевірку вивченого матеріалу за посиланням
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=3689468
Завдання необхідно виконати до 16 січня 21:00
11.01.2023 Тема уроку: Granny's stories (Минулий неозначений час/ The Past simple Tense )
Асинхронний урок
Домашнє завдання : Виконайте тренувальні вправи
Вправа 1 . Оберіть правильний варіант was чи were
My English (was/were) very well ten years ago
He (was/were) very sad yesterday
I (was/were) in the park two hours ago
They (was/were) best friends two years ago
It (was/were) very hot yesterday afternoon
My parents (was/were) in the garden last week
Вправа 2. Утворіть заперечні речення з wasn't / weren't
I was at school ten minutes ago
It was very hot last week
They were happy yesterday
She was hungry two hours ago
We were in Paris last year
My favorite color was blue many years ago
10.01.2023 Тема уроку: Granny's stories (Минулий неозначений час/ The Past simple Tense )
Хід уроку
- Перегляньте навчальне відео та познайомтесь з минулим неозначеним часом
- Розгляньте таблицю на сторінці 125
- Виконайте вправу 1 на сторінці 125 на закріплення правила ( вживання was/were у минулому неозначеному часі
- Домашнє завдання: напишіть вправу 1 на сторінці 125 , перегляньте навчальне відео ще раз та вивчіть правило вживання дієслів was/were
21.12.2022 Тема уроку: Різдво в Україні
Асинхронно: Домашнє завдання- Доповніть речення ( письмово )
20.12.2022 Тема уроку: Особливі дати
Домашнє завдання : дайте відповіді на запитання сторінка 117
14.12.2022 Тема уроку: Christmas in Britain ( Різдво в Великобританії)
Хід уроку
- Повторити слова
- Попрацювати з навчальним відео ( прочитати та перекласти текст у відео )
- Дайте відповіді на запитання
When is Christmas in Britain?
How are traditional Christmas songs called in Britain?
Where do the children get their presents?
Who brings children presents at Christmas in Britain?
What are the traditional Christmas dishes in Britain?
Tell a Christmas rhyme or sing a Christmas song.
Асинхронно
Домашнє завдання - сторінка 112- 113 завдання 2 ( прочитати та перекласти текст ); сторінка 113 завдання 3 ( правда чи неправда )
13.12.2022 Тема уроку: Christmas in Britain ( Різдво в Великобританії)
Хід уроку
- Перевірка домашнього завдання сторінка 112 завдання 1
- Перегляд навчального відео, складання словника та читання та переклад речень у відео
- Домашнє завдання Вивчити слова у словнику ( Різдвяний словничок )
07.12.2022 Тема уроку: Свята та традиції
07.12.2022 Тема уроку: Весела граматика. Тест ( Асиинхронно)
Хід уроку
- Повторення домашнього завдання с.107 з. 5
- Перегляд відео про свята та вивчення назв свят.
-What is your favourite holiday?
- Вдосконалення навичок читання: сторінка 112 завдання 1, розглянути таблицю
- Домашнє завдання: сторінка 112 завдання 1- прочитайте привітання та знайдіть відповідні листівки усно)
Асинхронний урок- виконати тест за посиланням ( перевірка вживання some/ any )
Завдання необхідно виконати до 13 грудня 22:00
06.12.2022 Тема уроку: Весела граматика
Хід уроку
- Перевірка домашнього завдання: сторінка 102 завдання 1 ( відповіді на запитання )
- Повторення вивчених правил по граматиці сторінка 104- 105 у підручниках та перегляд навчального відео
- Вправи на закріплення
- Домашнє завдання : сторінка 107 завдання 5 письмово
30.11.2022 Тема уроку: Англійська та українська їжа
30.11.2022 Тема уроку: Відпрацювання вивченого матеріалу (асинхронно)
Хід уроку
- Перевірка домашнього завдання: прочитайте та перекладіть текст на сторінці 101 завдання 4
- Перевірка розуміння прочитаного: сторінка 102 завдання 5
- Попрацюємо з навчальним відео, пригадаємо вивчені слова та фрази і продовжимо вдосконалювати навички аудіювання та говоріння
Асинхронна частина
- Домашнє завдання: сторінка 102 завдання 1 - дайте письмові відповіді на запитання
- Виконання тесту по казці Eeyore's Birthday на сторінках 84-85 ( повторно, кому потрібно)
Завдання необхідно виконати до 4 грудня 22:00
29.11.2022 Тема уроку: Англійська їжа
Хід уроку
- Перевірка домашнього завдання сторінка 101 завдання 2
- Перегляньте відео та повторіть назву їжі англійською мовою
- Домашнє завдання : Прочитайте та перекладіть текст про англійську їжу на сторінці 101 завдання 4
Вивчаємо назву їжі англійською мовою.
23.11.2022 Тема уроку: Здоровий спосіб життя
23.11.2022 Тема уроку: Здорове харчування
Хід уроку
- Вивчення нової лексики - сторінка 98 завдання 1 ( овочі та фрукти)
- Закріплення лексики - сторінка 99 завдання 3 ( усно)
- Do you eat healthy food? - розмова про здорове харчування
- Читання та переклад тексту про здорове харчування - сторінка 100 завдання 1
Асинхронний урок: сторінка 101 завдання 2 ( доповнити речення, користуючись текстом) Фото роботи відправити на сайт Нові знання
Посилання для повторного проходження тесту про вечірки https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=1741008 Завдання необхідно виконати до 25 листопада 22:00
22.11.2022 Тема уроку: Здоровий спосіб життя
Хід уроку
- Перевірка домашнього завдання . Виконання тесту по казці Eeyore's Birthday на сторінках 84-85
Завдання необхідно виконати до 23 листопада 23:00
16.11.2022 Тема уроку: Урок домашнього читання
16.11.2022 Тема уроку: Урок домашнього читання (асинхронно)
Хід уроку
Дайте відповіді на запитання:
Do you like reading fairy tales?
What is your favorite fairy tale?
Працюємо над читанням казки Eeyore's Birthday на сторінках 84-85
Прослухайте запис казки, потім прочитайте та перекладіть її на українську мову
Перевірка розуміння прочитаного - вправа 2 сторінка 85 ( Правда чи брехня)
Асинхронна частина: прочитайте та перекладіть казку, виконайте завдання
The Lion and the Rabbit
A Folk Tale from India
Retold by Deborah Lazarus
King Lion catches Rabbit for his dinner. Rabbit tells him, “The other lion wants me, too.”
“Other lion?” roars King Lion. “In my forest? Let me see this other lion.”
Rabbit takes King Lion to a deep well. “Look! Can you see him?” King Lion looks into the well. “Yes, I can”. (He doesn’t know it’s his reflection.) King Lion roars, “I am king of this forest.” The reflection roars back, “I am king of this forest.” The lion is so angry he jumps into the deep well. He doesn’t come back. Rabbit very happy and goes home to rest.
Tick yes or no
1. King Lion catches Rabbit for his dinner. yes no
2. King Lion takes Rabbit to a deep well. yes no
3. King Lion looks at his reflection in the well. yes no
4. King Lion says, “I am king of this well.” yes no
5. Rabbit jumps into the well because he is happy. yes no
15.11.2022 Тема уроку: Організація вечірки (Parties) Підсумковий урок. Виконання тесту
Повторення та відпрацювання вивченого матеріалу; перевірка читання та перекладу тексту про вечірки на сторінках 68-69 та вправи 2 на сторінці 69
Завдання необхідно виконати до 16 листопада 22:00
09.11.2022 Тема уроку: Організація вечірки (Parties)
09.11.2022 Тема уроку: Запрошення на вечірку. Святкові листівки
( Асинхронно)
Хід уроку
- Повторити читання та переклад текстів про листівки на сторінках 68-69
- Виконати письмову вправу : сторінка 69 завдання 2 - письмово доповнити речення, користуючись вправою 1
- (Асинхронний урок) Спробуйте виготовити листівку- запрошення на день народження, користуючись вправою 1 на сторінці 75. За основу можна взяти листівку з вправи і вписати лише свою інформацію. Фото листівки відправте на сайт Нові знання
Повторіть фрази і слова по темі День народження
08.11.2022 Тема уроку: Організація вечірки (Parties)
Хід уроку
- Перегляньте відео та дайте відповіді на запитання
- Виконайте словникову роботу - сторінка 69 ( запишіть та вивчіть слова у словники)
- Домашнє завдання: Сторінка 68- 69 завдання 1 - прочитати та перекласти тексти про вечірки
- Домашнє завдання: вивчити слова
What do you do at Sleepover Party?
02.11.2022 Тема уроку: Ступені порівняння прикметників
02.11.2022 Тема уроку: Моя сім'я. Розвиток монологічного мовлення ( Асинхронно )
Хід уроку
- Перегляньте відео з попереднього уроку та продовжіть вивчення правил про утворення ступенів порівняння прикметників
- Запишіть прикметники, які утворюють ступені порівняння не за правилами
- Виконайте вправу на закріплення - заповніть таблицю
Асинхронний урок. ( Домашнє завдання)
Повторення матеріалу про сім'ю
- Сторінка 89 завдання 2 - розгляньте малюнок на сторінці 88 та виконайте вправу усно. ( доповніть речення)
- Уважно перегляньте навчальне відео та повторіть вивчену лексику
Англійська мова. Сім'я
01.11.2022 Тема уроку: Ступені порівняння прикметників
Хід уроку
Перегляньте навчальне відео про ступені порівняння прикметників ( простий, вищий та найвищий) та запишіть правила у зошити
Попрацюйте над утворення ступенів для простих прикметників - заповніть таблицю та перекладіть прикметники
Домашнє завдання: заповніть табличку за зразком (використай ступені порівняння прикметників)
Ступені порівняння прикметників в англійській мові
19.10.2022 Тема уроку: Кількісні та порядкові числівники тренувальні вправи
19.10.2022 Тема уроку: Урок домашнього читання ( асинхронно)
Хід уроку
- Виконайте тренувальні вправи на вживання кількісних та порядкових числівників:
Напишіть словами кількісні числівники: 22, 81, 435, 262, 850
- Запишіть речення, виберіть правильний кількісний чи порядковий числівник
Асинхронний урок ( Домашнє завдання)
- Запишіть слова у словники на сторінці 29 та вивчіть їх
- Прочитайте та перекладіть текст - завдання 2 сторінка 28-29
18.10.2022 Тема уроку: Кількісні та порядкові числівники
підручник Карп'юк сторінки 27-28
Числівники. Кількісні числівники в англійській мові
Числівники. Порядкові числівники в англійській мові
Сьогодні на уроці ми вивчимо нові слова, поговоримо про кількісні та порядкові числівники
Хід уроку
- Перегляньте навчальні відео про кількісні та порядкові числівники
- Розгляньте таблиці у підручниках про числівники - сторінки 27-28
- Виконайте вправи на закріплення письмово
12.10.2022 Тема уроку: My things ( Особисті речі )
сторінка 27 НУШ ( Асинхронно)
- Перегляньте начальне відео. Зверніть увагу на утворення заперечень та запитань.
- Виконайте вправу 3. Доповніть речення структурами Have got/Has got або haven'got / hasn't got письмово. Роботи відправте в Нові знання.
- 3акінчіть читати та перекладати текст про речі у портфелях дітей
Переглядаючи відео, зверніть увагу на утворення заперечних та питальних речень
11.10.2022 - 12.10.2022 Тема уроку: My things ( Особисті речі )
сторінка 26 НУШ
- Прослухайте та пригадайте слова з вправи 1.
- Розкажіть про речі у своїй кімнаті
- Прослухайте, прочитайте та перекладіть текст із завдання 2
- Виконайте вправу на аудіювання
Вправа на аудіювання
Домашнє завдання : Доповніть речення структурами have got та has got
05.10.2022 Тема уроку: Моя улюблена кімната (My Home)
Підручник НУШ сторінка 25 (Асинхронно)
- Перегляньте навчальне відео про вживання структур have got / has got
- Вивчіть табличку вживання структур have got / has got
Дієслова have got та has got в англійській мові
05.10.2022 Тема уроку: Речі у кімнаті (My Home)
Підручник НУШ сторінка 24
- Завдання 1 - прочитайте та перекладіть слова, з'єднайте їх з малюнками
- Прослухайте та запам'ятайте вимову цих слів
- Домашнє завдання: Прочитайте та перекладіть текст про кімнати дітей та скажіть , кому з дітей належать кімнати на малюнках - вправа 2. Виконайте вправу 3 ( правда чи неправда)
04.10.2022 Тема уроку: Мій дім. Кімнати. (My Home)
Підручник НУШ сторінка 22-23
Пригадайте назви кімнат у будинку. Прослухайте назви кімнат та розставте їх у правильному порядку
2. Пригадайте правила вживання даних структур
Домашнє завдання : Виконайте вправу 4 письмово - Доповніть речення структурами There is / There are. Вправу перевіримо на наступному уроці.
28.09.2022 Тема уроку: Сім'я ( Family) Почуття та емоції. Повторення вживання дієслова to be (асинхронно)
Домашнє завдання: Пригадайте правила вживання дієслова to be ( ще раз перегляньте відео) Доповніть діалог потрібною формою( в запитання чи відповідь). Фото роботи відправте на сайт Нові знання, користуючись електронним щоденником
27.09.2022 Тема уроку: Урок читання Ukraine
- Перегляньте відео про Україну, послухайте вірш та навчіться його гарно читати
- Прочитайте та перекладіть текст про Україну
3. Прочитайте текст про міста України та заповніть таблицю (усно)
27.09.2022 Тема уроку: Сім'я ( Family) Почуття та емоції
- Познайомтесь з словами, які описують почуття та емоції людей і запишіть їх у словники
bored - [bɔːrd] набридлий
clever - [ˈklevə(r)] розумний
funny - [ˈfʌni] забавний
happy - [ˈhæpi] щасливий
hot - [hɒt] жаркий
hungry - [ˈhʌŋɡri] голодний
nice - [naɪs] приємий
sad - [sæd] сумний
tired - [ˈtaɪəd] втомлений
2. Домашнє завдання : Виконайте завдання 1 - доповніть речення про почуття людей, користуючись малюнками (письмово) Вивчіть слова у словнику!!!
21.09.2022 Тема уроку: Сім'я ( Family) асинхронно
Перегляньте навчальне відео та вивчіть слова по темі " Family "
мама – mother
тато – father
брат – brother
сестра – sister
дочка – daughter
син – son
немовля – baby
чоловік – husband
дружина – wife
діти – children
батьки – parents
My Family Members
21.09.2022 Тема уроку: Сім'я ( Family)
Сьогодні ми повторимо лексику по темі " Family " та виконаємо вправи на закріплення вивченого матеріалу, вдосконалимо навички читання та перекладу.
Хід уроку
Працюємо за підручником НУШ сторінка 14
- Перегляньте навчальне відео та пригадайте лексику по темі " Family ".
- Прочитайте та перекладіть інформацію про сім'ю на картинці.
- Виконайте завдання 1 - прочитайте запитання та дайте на них відповіді
Домашнє завдання: Виконайте завдання 2 письмово ( Заповніть таблицю та відправте фото роботи на сайт Нові знання, користуючись електронним щоденником
20.09.2022 Тема уроку: Національності. Дієслово "to be" у Present Simple
Сьогодні ми повторимо дієслово to be та виконаємо вправи на закріплення вивченого матеріалу, попрацюємо над складанням діалогів
Хід уроку
Працюємо за підручником О. Карп'юк.
- Виконайте вправу 2 на сторінці 14 усно ( Подивіться, запитайте та дайте відповідь)
- Перегляньте навчальне відео та пригадайте , що ви знаєте про дієслово "To be" в теперішньому часі
- Виконайте вправу на закріплення вивченого
Вправа № 1. Завдання: Вставити необхідну форму дієслова to be у пропуск.
1. I ____ a teacher.
2. He ____ a tourist.
3. We ___ friends.
4. Kate ___ a doctor.
5. They ____ actors.
- Домашнє завдання: допишіть завдання 1, яке почали писати в класі
Дієслово "To be" в теперішньому часі
16.09.2022 Тема уроку: Countries and nationalities (Країни та національності)
Підручник НУШ сторінка 12
Хід уроку
- Перегляньте навчальне відео та пригадайте назви країн та національностей
- Прочитайте та перекладіть інформацію про дітей
( Скільки їм років, про їх імена та звідки вони)
- Виконайте вправу 1- дайте відповіді на запитання усно
- Домашнє завдання: Виконайте завдання 2 письмово ( Заповніть таблицю та відправте фото роботи на сайт Нові знання, користуючись електронним щоденником )
14.09.2022 Тема уроку: All about me ( Займенники - закріплення вивченого)
Сьогодні ми повторимо займенники англійської мови та виконаємо вправи на закріплення вивченого матеріалу
Exercise 1: Замініть слова в дужках англійськими відповідниками:
1. (Я) am ready.
2. (Ти) should do it today.
3. (Він) lives there.
4. (Вона) is tired.
5. (Вона, чашка) is on the dinner table.
6. (Ми) are not friends.
7. (Ви) know the truth.
8. (Вони) can help you.
Exercise 2: Допишіть відповідні присвійні займенники
This is my mum. _________ name’s Jess.
These are my sisters. ________ names are Mary and Dina.
These are my parents. _________ names are Tanya and Bob
This is my cousin. _________ name’s Helen.
This is my cousin. ______ name’s Fred
These are my sisters. _______ names are Tina and Nina.
This is my aunt. _______ name’s Pam.
Домашнє завдання: Виконайте тест за посиланням https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=8171156
Завдання необхідно виконати до 15 вересня 22:00
При виконанні тесту користуйтеся таблицею з попереднього уроку
13.09.2022 Тема уроку: All about me ( Займенники)
Сьогодні ми повторимо займенники англійської мови та виконаємо вправи на закріплення вивченого матеріалу
Хід уроку
Працюємо за підручником О. Карп'юк.
За допомогою відео та таблиці повторіть особові та присвійні займенники англійської мови
Виконайте вправу 1 на сторінці 12 ( письмово)
Виконайте вправу 3 на сторінці 13 ( в тестовій формі)
Домашнє завдання: Перегляньте навчальне відео ще раз та вивчіть табличку з особовими та присвійними займенниками
09.09.2022 Тема уроку: In the classroom.
Сьогодні ми з вами повторимо кольори
пригадаємо що таке артиклі a/an
продовжимо вдосконалювати навички читати та перекладати
виконаємо тест на перевірку повтореного матеріалу
Хід уроку
Повторіть кольори за допомогою відео. Назвіть кожну картину правильним кольором
2. Перегляньте навчальне відео про неозначені артиклі
3. Добавте усно артиклі до слів з картинки
4. Домашнє завдання : Виконайте тест за посиланням https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=1141545
Завдання необхідно виконати до 11 вересня 22:00
Результати тесту відправляти мені не потрібно- я їх бачу в себе на сторінці
07.09.2022 Тема уроку: In the classroom.
Сьогодні ми повторимо, як можна розповісти про себе
Вдосконалимо уміння читати та перекладати текст
Повторимо дні тижня
Хід уроку
Працюємо по підручнику О. Карп'юк.
Прочитайте та перекладіть текст на сторінці 8 завдання 1
Виконайте завдання 2 на сторінці 9 ( для перевірки прочитаного)
За допомогою навчального відео повторіть дні тижня
Домашнє завдання: напишіть дні тижня в зошити у правильному порядку
Домашнє завдання : напишіть дні тижня у правильному порядку
Дні тижня англійською
06.09.2022 Тема уроку: In the classroom.
Сьогодні ми пригадаємо, як можна розповісти про себе
Ще раз повторимо алфавіт
Повторимо числівники від 1 до 20
Хід нашого уроку
Перегляньте навчальне відео 1 та спробуйте привітатися англійською
Складіть невелику розповідь про себе користуючись планом:
My name is..... - Мене звуть......
I am........ - Мені... років
I live in..... - Я живу в........
I am from....... - Я з .....
I've got a..... - В мене є.......
Перегляньте навчальне відео 2 та повторіть числівники від 1 до 20
Попрацюємо на сторінці 6 підручника (НУШ) та виконаємо вправи 1 та 4
Як вітатися англійською)
відео 1
numbers 1-20
відео 2