Англійська мова 6 - А
https://meet.google.com/ujc-ahxb-dwr -постійне посилання на платформу Google Meet
https://shkola.in.ua/197-anhliiska-mova-6-klas-karp-iuk-2014.html - посилання на електронний підручник
29.05.23 (ІІ група) /30.05.23 ( І група) Тема уроку: Повторення
Читання
Text “Different countries, different places”
Our world has many faces. It is different in its beauty. There are lots of wonders in the world. Since ancient times men have travelled to different countries and continents and have sailed across different seas and oceans. People have always wanted to know the world better. The “English Bridge” group has received many letters from different countries. The Canadian School Magazine “The Winni Peggies” is our new friend. The Canadian friends introduce their country here.
Meet Canada! It is the second largest country in the world. It covers 9,976,185 square kilometres. This area is as big as the whole Europe. The population is 27 million people. It is less than half the population of Britain.
Most of the Canadians have their roots in families of immigrants from European countries: the United Kingdom and Ireland, France and Germany. Today a lot of immigrants come from Asia. The original population were the Eskimos and the Indians. Most of them live in the north of Canada.
In winter Canada is very cold and has a lot of snow. Winter sports are very popular here.
For many years Britain and France fought for Canada. It is an independent country now. But the British Queen is still the head of the state. Most of the population speak English, but about 6 million Canadians speak French.
This is the CN Tower in Toronto. Toronto is the largest city in Canada. Other big cities are Montreal, Vancouver and Calgary. We live in Winnipeg. The capital is Ottawa. It is not very big but comfortable
Answer the questions.
1. Is Canada a large country?
2. Are the winters cold there?
3. What is the largest city in Canada?
4. Is Ottawa a small city?
5. What languages do they speak in Canada?
6. What is the population of the country?
7. What is Canada today?
24.05.23 (ІІ група) /26.05.23 ( І група) Тема уроку: Повторення
Домашнє завдання: виконайте вправу
22.05.23 (ІІ група) /23.05.23 ( І група) Тема уроку: Повторення
Домашнє завдання; Дайте відповіді на запитання до вікторини
17.05.23 (ІІ група) /19.05.23 ( І група) Тема уроку: Контроль аудіювання
Контроль аудіювання, 6 клас ІІ семестр
Перегляньте відео та виконайте тест по контролю аудіювання за посиланням на платформі
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=9278050
Завдання необхідно виконати до 22 травня 20:00
15.05.23 (ІІ група) /16.05.23 ( І група) Тема уроку: Контроль письма
I. Choose the correct words.
1. I must hurry because I can miss/late a bus.
2. Next summer I am going to travel abroad by plane/bike.
3. Can you bring another size/sale, please?
II. Fill in the sentences.
1. I ____ a cup of coffee with milk and some cookies, please.
a) like b) would like
2. How ____ pears do you need for the cake?
a) many b) much
3. He is _____ young to travel without parents.
a) enough b) too
4. ____ British Isles are washed by ____ Atlantic Ocean.
a) -, - b) -, the c) the, - d) the, the
5. Hoverla is ____ mountain in Ukraine.
a) high b) higher c) the highest
6. Planes are ____ means of transport.
a) faster b) the fastest c) the most fastest
III. Answer the questions.
1. How do people travel?
2. What places would you like to travel?
3. What’s the name of the most famous bell?
Виконайте контрольну роботу. Фото роботи відправте в Нові знання до 19.05.23
10.05.23 (ІІ група) /12.05.23 ( І група) Тема уроку: Контроль читання
Контроль читання, 6 клас ІІ семестр
Виконайте тест по контролю читання за посиланням на платформі
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=8120681
Завдання необхідно виконати до 15 травня 20:00
08.05.23 (ІІ група) / 09.05.23 ( І група) Тема уроку: So many places
«Визначні місця України»
Мета: повторити лексико-граматичний матеріал із теми «Визначні місця України» у вигляді проектної роботи.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання T. Good morning, children! Glad to see you at our lesson!
ІІ. Основна частина уроку
Ukraine is a sovereign state. It has it’s own territory, government, national emblem, anthem and state flag. Ukraine is situated in the centre of Europe. The population is more than 39 million. It borders on Poland, Hungary, Moldavia, russia, belorussia, and others. There are 24 regions and Crimean Autonomic Republic in Ukraine. Ukraine is washed by the Black Sea and the Sea of Azov. There are the Carpathian Mountains and the Crimean Mountains in Ukraine. The main river is the Dnieper. Kyiv is the capital of Ukraine. It was founded by 3 brothers: Kyj, Shchek and Khoryv and their sister Lybid. Kyiv was called in honoured the eldest brother Kyj. The main street of the capital is Khreshchatyk.
Put the words in the logical order to make up the questions and answer them.( Є п’ять речень із розкиданих слів. Потрібно правильно побудувати питання та дати на нього відповідь. )
1. Is /main/what / the /national /holiday/Ukraine / in?
2. The / what / official / is / in / country / our / state / language?
3. What /does /border /on/Ukraine / countries?
4. Population/Ukraine /of /the/is/what?
5. Ukraine /river/ is/the/main/what/ in?
6. Situated/where/Ukraine /is?
ІІІ Домашнє завдання: Сторінка 183 завдання 5 ( заповнити )
03.05.23 (ІІ група) / 05.05.23 ( І група) Тема уроку: So many places Асинхронно
Повторіть правило на сторінці 171 , виконайте самостійну роботу. Фото роботи відправте в нові знання до 08.05.23
Test
Поставте артикль THE, якщо він необхідний
1. … Kharkivska Street is the longest in Sumy, isn’t it?
2. …Oxford Street is a paradise for shoppers.
3. Let’s go to …Trafalgar Square.
4. Tonight we are visiting …Smiths.
5. I hardly recognized …Mary I used to know in my childhood.
6. ….London Eye is one of the most popular tourist attractions.
7. Is … Pacific Ocean the largest in the world?
8. Have you ever been to ….Great Britain?
9. As far as I know, he works in …USA.
10.…Northern Ireland is a part of …UK.
11. We spent our vacation at …Black Sea.
12. …London stands on … Thames.
01.05.23 (ІІ група) / 02.05.23 ( І група) Тема уроку: So many places
Повторення граматичного матеріалу. Означений артикль THE
Мета: повторювати правила вживання означеного та неозначеного артиклів з назвами країн, міст, континентів, річок, морів, гір, островів, півостровів, пустель, визначних споруд, місць, національностей.
Хід уроку
Правило вживання означеного артикля з географічними назвами стоінка 171
Виконання вправ на закріплення. Правила вживання означеного та неозначеного артиклів з назвами країн, міст, континентів, річок, морів, гір, островів, півостровів, пустель, визначних споруд, місць, національностей: Впр. 1, с. 172, Впр. 2, с. 172.
Домашнє завдання : Сторінка 173 вправа 3
24.04.23 (ІІ група) / 25.04.23 ( І група) Тема уроку: So many places
26.04.23 (ІІ група) / 28.04.23 ( І група) Тема уроку: So many places (Асинхронно)
Визначні місця Києва
Мета: розширювати активний словниковий запас учнів; ознайомити учнів із загальною інформацією про столицю України, про визначні місця Києва; сприяти розвитку патріотичних почуттів до батьківщини; розвивати естетичний смак учнів.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання T. Good afternoon, dear children! I am glad to see you!
ІІ. Основна частина уроку
Перевірка домашнього завдання
Уведення в іншомовну атмосферу.
Перегляньте навчальні відео про Київ
Читання - прочитайте та перекладіть текст ( синхронно )
Text “What do you know about Kyiv?”
Kyiv is the capital of our country. It is located on the Dnipro River. It is the largest city in Ukraine. More than three million people live there. Kyiv was founded more than 1500 years ago.
It is the political, economic, industrial and cultural centre of our country. There are many factories in Kyiv. They make different products.
In Kyiv there are many museums, monuments, theatres, cinemas and palaces. Our capital is very beautiful in spring when chestnut trees are in blossom.
Khreschatyk is the main street in Kyiv. It is not very long, but it is wide and straight.
There are many historical places in Kyiv. For example, St. Sophia Cathedral, Kievo-Pechersk Lavra, Water Museum and many others.
Перевірка розуміння прочитаного
Answer the questions.
1. Is Kyiv the capital of Ukraine? Yes, it is
2. Is it located on the river Thames?No, it isn't
3. Was Kyiv founded more than 10 thousand years ago? No. it wasn't
4. Is it a cultural and economic centre of Ukraine? Yes, it is
5. Is Kyiv very beautiful in spring?
6. Is Khreschatik a wide street?
7. Is Khreschatik a long street? no, it is not
8. Is a chestnut tree a symbol of Kyiv?
Асинхронно
Уведення нової лексики С. 164 - запишіть слова у словники та вивчіть їх
Впр. 4, с. 164. Впр. 5, с. 164–166.
ІІІ. Заключна частина уроку
Домашнє завдання: Впр. 5, с. 164–166 - прочитайте та перекладіть текст про Київ
19.04.23 (ІІ група) / 21.04.23 ( І група) Тема уроку: So many places
Хід уроку
Розвиток навичок читання - сторінка 163 завдання 3, сторінка 164 завдання 4
Домашнє завдання
Аудіювання: Перегляньте навчальне відео та перекладіть інформацію в ньому, виконайте тест за посиланням
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=8260045
Завдання необхідно виконати до 24 квітня до 20:00
17.04.23 (ІІ група) / 18.04.23 ( І група) Тема уроку: So many places
Визначні пам’ятки різних країн та міст
Мета: ознайомити учнів із визначними пам’ятками різних країн та міст, зокрема Великої Британії; вчити розповідати про них англійською мово
І. Організаційний момент
Привітання T. Good morning, children! I’m glad to see you. How are you today? What colour is your mood? If you are fine let’s start our lesson.
ІІ. Основна частина уроку
Перевірка домашнього завдання
Впр. 4, с. 158–159.
Читання
Робота з текстом про Лондон - Впр. 2, с. 161–162
Домашнє завдання: Впр. 2, с. 161–162 - прочитати та перекласти текст про Лондон
12.04.23 (ІІ група) / 14.04.23 ( І група) Тема уроку: So many places
Країни та національності
Мета: ознайомити учнів із новим лексичним матеріалом; учити учнів взаємодіяти в заданій ситуації; організувати тренування учнів у застосуванні навчального матеріалу на рівні фраз, діалогів й монологів; формувати мовну та мовленнєву компетенції за темою; виховувати і підтримувати інтерес до вивчення життя інших національностей, виховувати в дітей любов до свого народу.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання T. Good morning, children! P1. Good morning, teacher! T. How are you? P2. Fine. T. What day is it today? P3. Today is …
ІІ. Основна частина уроку
Уведення в іншомовну атмосферу. Мовленнєва розминка
T. Do you know how people in different countries greet? Englishmen say “Hello” , in France people say each other “Bonjoir”, in Spain “Buenos Dias”, in Germany “Guten Tag”, in Italy “Ciao”, in Turkey “Alo”. Today we’ll imagine we are going to travel to different countries. Just imagine because in your age you can’t travel without your parents, but on the English lesson we can do it.
T. What means of transport can we choose? A plane? A ship? A car?
T. Where can we take a plane?
T. Before traveling we must learn all the countries we are going to visit. People of different nationalities speak different languages. Let’s name some languages.
Читання Впр. 1, с. 157 — назви країн та національностей.
Говоріння та письмо Впр. 2, 3, с. 158.
ІІІ. Заключна частина уроку Підбиття підсумків уроку
Домашнє завдання Впр. 4, с. 158–159 ( письмово ), повторити назви країн та національностей стор. 157 впр. 1
10.04.23 (ІІ група) / 11.04.23 ( І група) Тема уроку: On the move. Travelling
Повторення та відпрацювання вивчених часових форм дієслова
Перевірка домашнього завдання
Виконайте вправу 5 сторінка 152
Перегляньте відео та пригадайте правила про спеціальні запитання
Домашнє завдання: Перегляньте навчальне відео ще раз , Виконайте вправу 6 сторінка 152 - фотороботи відправте в Нові знання
Структура
Питальне слово
Допоміжне дієслово
Підмет
Присудок, виражений основним смисловим дієсловом
Другорядні члени речення
05.04.23 (ІІ група) / 07.04.23 ( І група) Тема уроку: On the move. Travelling
Повторення граматичного матеріалу. Видо-часові форми дієслова
Мета: повторити граматичний матеріал, правила утворення видо-часових форм дієслова у Present Simple, Past Simple, Present Perfect.
Хід уроку
Попрацюйте з правилом про Present Perfect (Відкрийте посилання нижче або відкрийте посилання в чаті у Вайбері ). Запишіть у зошит правила утворення цього часу
2. Домашнє завдання: Повторити правила. Впр. 3, с. 151 — обрати правильну форму дієслова, впр. 7, с. 153
03.04.23 (ІІ група) / 04.04.23 ( І група) Тема уроку: On the move. Travelling
Повторення граматичного матеріалу. Видо-часові форми дієслова
Мета: повторити граматичний матеріал, правила утворення видо-часових форм дієслова у Present Simple, Past Simple, Present Perfect.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання T. Good morning, pupils. How are you?
ІІ. Основна частина уроку
Уведення в іншомовну атмосферу. Бліцопитування
1. Скільки груп видо-часових форм дієслова існує в англійській мові? Назвіть їх.
2. Який час дієслова вживається, коли ми говоримо про звичайну, повторювальну дію?
3. Який час дієслова вживається, коли ми говоримо, що дія відбувається зараз, у момент мовлення?
4. Який час дієслова вживається, коли ми говоримо, що дія відбулася в минулому?
5. Який час дієслова вживається, коли ми говоримо про результат виконаної дії?
6. Яке закінчення додається до дієслова у теперішньому тривалому часі?
7. Як утворюється Present Perfect?
8. У якому часі ми використовуємо правильні та неправильні дієслова?
9. Як утворюється правильне дієслово? Наведіть приклад.
10. Наведіть приклад неправильного дієслова.
Виконання завдань
Впр. 1, с. 151 — доповнити речення. Впр. 2, с. 151 — поєднати початок речення з його закінченням. Впр. 3, с. 151 — обрати правильну форму дієслова.
ІІІ. Заключна частина уроку
Домашнє завдання Повторити правила в чаті, Впр. 2, с. 151.
Виходить, що в англійській мові насправді дванадцять основних часових форм.
Таблиця часів англійської мови виглядає наступним чином:
22.03.23 (ІІ група) / 24.03.23 ( І група) Тема уроку: On the move. Travelling
Домашнє завдання : сторінка 149 завдання 3.
Виконайте тест за посиланням https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=5209125
Завдання необхідно виконати до 3 квітня 21:00
20.03.23 (ІІ група) / 21.03.23 ( І група) Тема уроку: On the move. Travelling
Вирушаємо в подорож
Мета: продовжувати вчити учнів використовувати вивчену лексику в різних ситуаціях; виявляти переваги і недоліки подорожей різними видами транспорту; вчити висловлювати свою думку; розвивати навички читання, усного мовлення, сприяти формуванню комунікативної компетенції; виховувати культуру інтелектуальної праці.
Хід уроку
Перевірка домашнього завдання ( Розповідь вивчених текстів)
Читання, говоріння Впр. 3, с. 145.
Домашнє завдання: Попрацюйте з таблицею про переваги та недоліки подорожей різними видами транспорту та запишіть її у зошити, сторінка 146, завдання 5 - прочитати, перекласти
15.03.23 (ІІ група) / 17.03.23 ( І група) Тема уроку: On the move. Travelling
( Подорож ) - Асинхронно
Вирушаємо в подорож
Мета: продовжувати вчити учнів використовувати вивчену лексику в різних ситуаціях; виявляти переваги і недоліки подорожей різними видами транспорту; вчити висловлювати свою думку; розвивати навички читання, усного мовлення, сприяти формуванню комунікативної компетенції; виховувати культуру інтелектуальної праці.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання T. Good morning, children! I am glad to see you! Ps. We are glad to see you too!
ІІ. Основна частина уроку
Перевірка домашнього завдання Впр. 4, с. 143.
Уведення в іншомовну атмосферу.
T. Modern life is impossible without travelling. Tell me, please: Why do people travel?
Уведення нової лексики С. 145.
Читання Впр. 1, с. 144.
Домашнє завдання: Вивчіть 5 речень на платформі
People travel because they want to visit new countries.
They often travel on business.
We travel to get new impressions and meet new friends.
Some people travel to earn much money.
We can travel by train, by plain, by bus , by car or on foot.
13.03.23 (ІІ група) / 14.03.23 ( І група) Тема уроку: On the move. Travelling
( Подорож )
Транспорт для подорожей
Мета: вчити учнів використовувати вивчену лексику в різних ситуаціях; виявляти переваги і недоліки подорожей різними видами транспорту; вчити висловлювати свою думку; розвивати навички читання, усного мовлення, сприяти формуванню комунікативної компетенції; виховувати культуру інтелектуальної праці.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання T. Good morning, children! I am glad to see you! Ps. We are glad to see you too!
ІІ. Основна частина уроку
Уведення в іншомовну атмосферу T. The topic of our today’s lesson is “Travelling”. Today we’ll do different tasks. As we have already learned many words and about different ways of travelling you can show and use your knowledge.
Мовна розминка у вигляді навчальної розмови
— Do you like to travel?
— Which types of travel have you tried?
— How do you get to school?
— When do you prefer to travel?
Словникова робота Впр. 1, с. 142.
Ознайомлення з виразами С. 143. Впр. 2, с. 143. Впр. 3, с. 143.
ІІІ. Заключна частина уроку
Рефлексія T. To check your knowledge about the kinds of transport guess my riddles. Take a riddle, read it, try to guess .
This is a house on wheels is running a race, Taking people from place to place.
When it is driven it goes, When it stops, it falls down.
Through not a bird, not a butterfly, I can fly high up in the sky.
Домашнє завдання Впр. 4, с. 143 ( написати речення), повторити назви транспорту
На канікули: Домашнє завдання: Вивчіть 5 речень на платформі
People travel because they want to visit new countries.
They often travel on business.
We travel to get new impressions and meet new friends.
Some people travel to earn much money.
We can travel by train, by plain, by bus , by car or on foot.
06.03.23 (ІІ група) / 07.03.23 ( І група) Тема уроку: Going Shopping
Урок домашнього читання. Підсумковий урок по темі
Урок домашнього читання. Оповідання “Dragon Soup” (after T. McGowen) - перевірка домашнього завдання
Підсумковий урок по темі
Виконайте контрольний тест за посиланням
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=9822773
Завдання необхідно виконати до 10 березня 20:00 - Час виконання обмежений 40 хвилин
01.03.23 (ІІ група) / 03.03.23 ( І група) Тема уроку: Going Shopping
Урок домашнього читання
Урок домашнього читання. Оповідання “Dragon Soup” (after T. McGowen)
Мета: продовжувати удосконалювати навички читання; розвиток діалогічного та монологічного, усного та писемного мовлення учнів.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання T. Good morning, children! I’m glad to see you. Let’s start our lesson. Today we’re going to read a story “Dragon Soup” (after T. McGowen).
ІІ. Основна частина уроку
Перевірка домашнього завдання
Виконання вправ Впр. 1, с. 134. Пояснення значень невідомих слів С. 134–137.
Читання Впр. 2, с. 134–137 — оповідання.
ІІІ. Заключна частина уроку
Підбиття підсумків уроку T. The lesson is over. Thank you for your work and attention! Your marks are… Good-bye.
Домашнє завдання: Впр. 2, с. 134–137 — прочитати та перекласти оповідання, Впр. 3, с. 137.
27.02.23 (ІІ група) / 28.02.23 ( І група) Тема уроку: Going Shopping
( В універмазі )
Повторення вивченого матеріалу
Мета: узагальнити та систематизувати знання, уміння та навички учнів із теми «Магазини та покупки»; повторити правила вживання слів much, many та зворотів there is (are) у мовленні.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання T. Hello! Glad to see you. How are you? P. Fine (superb, not bad, so-so). Thank you. What about you? T. I’m fine too.
ІІ. Основна частина уроку
Перевірка домашнього завдання
Виконання вправ на повторення
Впр. 2, с. 130.
Впр. 3, с. 131.
Впр. 4, с. 130.
ІІІ. Заключна частина уроку
Підбиття підсумків уроку T. Great! Thank you for your work, you were very active, it was such a pleasure to work with you.
Домашнє завдання: виконайте тест за посиланням
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=8137316
Завдання необхідно виконати до 3 березня 20:00
20.02.23 (ІІ група) / 21.02.23 ( І група) Тема уроку: Going Shopping
( Покупки в Лондоні )
22.02.23 (ІІ група) / 24.02.23 ( І група) Тема уроку: Going Shopping
( Діалоги) Асинхронно
Покупки в Лондоні
Мета: продовжувати збагачувати лексико-граматичні знання учнів із теми «Магазини і покупки»; розширити кругозір учнів з теми; ознайомити з найвідомішими магазинами Лондона; розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення, читання, перекладу тексту на слух та письма; виховувати толерантне ставлення до співрозмовника. Обладнання: підручник, матеріали до завдань.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання T. Hello! Glad to see you. How are you? P. Fine (superb, not bad, so-so). Thank you. What about you? T. I’m fine too.
ІІ. Основна частина уроку
Перевірка домашнього завдання
Уведення нової лексики С. 124. ( Асинхронно )
Говоріння, читання листа про найвідоміші магазини Лондона - Вправа 1 (a, b ) с. 123 - 124
Читання діалогів про покупки - Вправа 3 сторінка 125
ІІІ Домашнє завдання Сторінка 124 завдання 1 (b) (відповіді на запитання письмово)
15.02.23 (ІІ група) / 17.02.23 ( І група) Тема уроку: Going Shopping ( Робимо покупки ) Ступені порівняння прикметників
Магазини Лондона
Мета: продовжувати збагачувати лексико-граматичні знання учнів із теми «Магазини і покупки»; розширити кругозір учнів з теми; ознайомити з найвідомішими магазинами Лондона; розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення, читання, перекладу тексту на слух та письма; виховувати толерантне ставлення до співрозмовника.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання T. Hello! Glad to see you. How are you? P. Fine (superb, not bad, so-so). Thank you. What about you? T. I’m fine too.
ІІ. Основна частина уроку
Перевірка домашнього завдання
Уведення в іншомовну атмосферу T. Listen and agree or disagree with me (+ / - )
1. Department stores are large stores which are popular both with the local residents and tourists.
2. The fishmonger’s is the place where you can buy fish and seafood.
3. The newsagent’s is the place where you can buy milk, cottage cheese and butter.
4. The hairdresser’s is the place where we buy vegetables and fruit.
5. I can buy a loaf of bread and rolls at the bakery.
6. We can buy medicine at the chemist’s.
7. In Great Britain people use dollars and cents doing shopping.
8. In Ukraine people use pounds and pence doing shopping.
9. That person who buys things is a customer.
10. Those people who sell things are shop-assistants.
Повторення граматичного матеріалу. Перегляд відео про ступені порівняння прикметників
Тренувальна вправа - сторінка 122 завдання 7 (а)
Підбиття підсумків уроку T. Thank you for your preparations for the lesson!
Домашнє завдання : Перегляньте відео на платформі, виконайте письмово завдання 7 (a, b) сторінка 122
13.02.23 (ІІ група) / 14.02.23 ( І група) Тема уроку: Going Shopping
( Робимо покупки )
Найвідоміші магазини Великої Британії
Мета: продовжувати збагачувати лексико-граматичні знання учнів із теми «Магазини і покупки»; розширити кругозір учнів з теми; ознайомити з найвідомішими магазинами Великої Британії; розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення, читання, перекладу тексту на слух та письма; виховувати толерантне ставлення до співрозмовника.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання T. Good morning, dear children! I am very glad to see you. I see that all of you are present and I’d like to start our lesson.
ІІ. Основна частина уроку
Перевірка домашнього завдання Впр. 2, с. 114.
Перегляньте відео про британські гроші; виконайте усно вправу сторінка 117 завдання 2 (a, b, c )
Читання - Текст про найбільш відомі магазини Великої Британії: Впр. 1 ( b ), с. 116.
III. Підбиття підсумків уроку
T. The lesson is over. Thank you for your work and attention! Your marks are… Good-bye.
Домашнє завдання Впр. 1(c), с. 117 - дайте відповіді на запитання до тексту на сторінці 116, фото роботи відправте в Нові знання до 17 лютого
08.02.23 (ІІ група) / 10.02.23 ( І група) Тема уроку: Going Shopping
( Робимо покупки ) Асинхронно
Шопінг у Великій Британії
Мета: збагачувати лексико-граматичні знання учнів з теми «Магазини і покупки»; розширити кругозір учнів з наведеної теми; розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення, читання, перекладу тексту на слух та письма; виховувати толерантне ставлення до співрозмовника.
Хід уроку
Вивчення нової лексики- сторінка 113 запишіть слова у словники
Прочитайте та перекладіть текст - сторінка 112 -113 завдання 1
Домашнє завдання: Сторінка 114 завдання 2( А, В ) ( письмово доповніть речення ) - всі завдання перевіримо на синхронному уроці
06.02.23 (ІІ група) / 07.02.23 ( І група) Тема уроку: Going Shopping
( Робимо покупки )
Робимо покупки
Мета: збагачувати лексико-граматичні знання учнів з теми «Магазини і покупки»; розширити кругозір учнів з цієї теми; розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення, читання, перекладу тексту на слух та письма; виховувати толерантне ставлення до співрозмовника.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання T. Good morning, boys and girls. How are you today? Our topic is “Shops and shopping”. I think it’s very important because we need many things for our life. We cannot imagine our life without shops. Moreover, shopping is very pleasant activity.
ІІ. Основна частина уроку
Для початку запам’ятайте, що англійське слово magazine – це «журнал» українською. Це типова помилка україномовних студентів. У Великобританії магазин – це shop, а в США – store.
Уведення в іншомовну атмосферу. Мовленнєва зарядка
T Answer the questions. ( Дайте відповіді на запитання )
1. Do you often go shopping? - Yes, I do./ No,I do not ( don't)
2. What do you like to buy? - I like to buy.....
3. What shops do you know?
4. Who works at a shop?
5. Do you like to buy presents?
6. What kind of shops are there near your house?
Уведення нової лексики С. 110 — назви видів магазинів.
Аудіювання, читання Впр. 1, с. 110.
Письмо Впр. 3, с. 111.
ІІІ. Заключна частина уроку
Підбиття підсумків уроку T. The lesson is over. Thank you for your work and attention! Your marks are… Good-bye.
Домашнє завдання: Запишіть назви магазинів з таблиць у словники, вивчіть назви магазинів
Назви більшості магазинів англійською мовою утворюються шляхом додавання слова shop до назви основного продукту, який там продається.
Є ряд магазинів, назви яких утворюються за допомогою додавання ‘s до назв професій людей, які там працюють: butcher – м’ясник, butcher’s – м’ясна лавка.
Shopping in Great Britain and the USA.
01.02.23 (ІІ група) / 03.02.23 ( І група) Тема уроку: Види їжі ( Yummy ! ) Контрольна робота
“YUMMY” (TEST)
1. Match ( Склади і запиши словосполучення )
to skip out
to do weight
healthy shopping
to eat meals
to put on food
2. Complete with like/ would like (Напиши речення і доповни )
1) I …………………apple juice. But now I…………………...some lemonade.
2) We……………………….to eat out. Usually we ……………….to have dinner at home.
3) They …………………..bananas .They ………………………..to buy a bunch of bananas.
3. Write down the answers (Дай відповіді на запитання )
1) Are you a vegetarian?
2) What’s your favourite drink?
3) Do you often skip meals?
4) Do you like fast food?
5) What’s your favourite food?
6) Do you eat many snacks?
Домашнє завдання: Виконайте контрольну роботу на платформі. Фото роботи відправте в НЗ до 6 лютого
30.01.23 (ІІ група) / 31.01.23 ( І група) Тема уроку: Види їжі ( Yummy ! )
Улюблена їжа та напої
Мета: актуалізувати лексику за темою, практикувати учнів у вживанні тематичної лексики, формувати навички діалогічного мовлення; розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу, творчість; вміння самостійно працювати; сприяти загальнокультурному розвитку учнів, умінню спілкуватися; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань.
"Yummy! Food for Health"
1.Виконайте тест на перевірку вивченого матеріалу за посиланням (правила вживання much/many, like/ would like )
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=7824188
Завдання необхідно виконати до 3 лютого 21:00
2.Домашнє завдання: Прочитайте та перекладіть діалог " Food and drink" завдання 2 на сторінці 105-106; виконайте тест за посиланням
25.01.23 (ІІ група) / 27.01.23 ( І група) Тема уроку: Види їжі ( Yummy ! )
Асинхронно
Харчові уподобання
Мета: актуалізувати лексику за темою, практикувати учнів у вживанні лексики з теми, формувати навички діалогічного мовлення; розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу, творчість; вміння самостійно працювати; сприяти загальнокультурному розвитку учнів, умінню спілкуватися; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання T. Good afternoon, children! I’m glad to see you at our lesson. Today’s topic is “Food and Drinks”. You will practice using the words on topic and improve your speaking skills. Now let’s start our lesson.
ІІ. Основна частина уроку
Перевірка домашнього завдання Впр. 2, с. 99.
Тренувальна вправа T. You have cards on your desks. Here are some common ideas about food. Your next task is to match words with the correct definitions, read them and discuss. ( у формі тесту)
1. Eating carrots is a) getting colds
2. Fish is good for b) live long
3. Eating cheese at night makes you c) good for eyes
4. Garlic keeps you from d) sleeping
5. Drinking coffee keeps you from e) your stomach
6. Yogurt makes you f) dream
7. An apple a day keeps g) the brain
8. Warm milk helps you h) the doctor away
9. A cup of tea settles i) go to sleep
Пояснення правил 102, перегляд навчального відео
Виконання вправи 3 на сторінці 102-103
ІІІ. Заключна частина уроку
Підбиття підсумків уроку T. The lesson is over. Thank you for your work and attention! Your marks are… Good-bye.
Домашнє завдання: Вправа 4, сторінка 103 ( письмово у зошит ), перегляньте навчальне відео
Вираз Would like. Стверджувальна форма
Would like. Заперечна форма
Вираз Would like. Питальна форма
23.01.23 (ІІ група) / 24.01.23 ( І група) Тема уроку: Види їжі ( Yummy ! )
Харчові звички. Здорова та шкідлива їжа
Мета: формувати навички діалогічного та монологічного мовлення на рівні мікровисловлювання; розвивати мовну інтуїцію, розвивати фонематичний та інтонаційний слух, розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу, творчість; розширювати світогляд учнів на основі ознайомлення із культурою харчування, дисциплінованість, виховувати культуру спілкування, слухання, заохочувати до вивчення нового.
Хід уроку
І. Організаційний момент Привітання T. Good morning, children! I’m glad to see you. Let’s start our lesson. Today we continue to work at the topic “Food and Drinks”. You’ll learn new words and continue to speak about the right food, our habits of eating.
ІІ. Основна частина уроку. Перевірка домашнього завдання
Уведення в іншомовну атмосферу T. Now answer my questions:
1. How many meals a day have you got?
2. What is breakfast time in Ukraine?
3. What is lunch time in Ukraine?
. 4. What is dinner time in Ukraine?
5. What is supper time in Ukraine?
6. What do you usually have for breakfast?
7. What do you usually have for dinner?
8. What do you usually have for supper?
9. What are your favourite dishes?
10. What are your favourite drinks?
11. What are Ukrainian popular dishes?
12. What do you like to drink after breakfast and after dinner?
13. Are you a good or a poor eater?
Пояснення нового матеріалу : правила вживання much/many, перегляд навчального відео
ІІІ. Заключна частина уроку Підбиття підсумків уроку
T. Our lesson is almost over. Did you enjoy it? What new things have you learned today?
Домашнє завдання: перегляньте навчальне відео, Вправа 2, с. 99 (письмово)
How much? How many? Countable/Uncountable Nouns/ Questions and Answers
18.01.23 (ІІ група) / 20.01.23 ( І група) Тема уроку: Види їжі ( Yummy ! ) Тест
Домашнє завдання ( Асинхронно )
"Yummy! Food for Health" (Карп'юк стор.92-95)
Виконайте тест на перевірку вивченого матеріалу за посиланням
https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=3333797
Завдання необхідно виконати до 23 січня 21:00
16.01.23 (ІІ група) / 17.01.23 ( І група) Тема уроку: Види їжі ( Yummy ! )
Види їжі
Мета: ознайомити учнів із новими ЛО; тренувати учнів у вживанні ЛО; навчити учнів уживати ЛО, засвоєні на попередньому уроці; формувати навички монологічного мовлення на рівні мікровисловлювання, навички читання; розвивати мовну інтуїцію, розвивати фонематичний та інтонаційний слух, уміння передавати зміст почутого, розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу; розширювати світогляд учнів на основі ознайомлення із культурою харчування, дисциплінованість, виховувати культуру спілкування, слухання, заохочувати до вивчення нового.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання T. Good morning, children! I’m glad to see you. Let’s start our lesson. Today we continue to work at the topic “Food and Drinks”. Also today you’re going to learn new words and speak about meals you usually have during the day.
ІІ. Основна частина уроку
Перевірка домашнього - аналіз виконаного тесту
T. Now your task is to finish sentences. ( усно )
Діти повторюють початок речення і закінчують його.
1. People have got four meals a day: …
2. Breakfast time is between …
3. Lunch time is between …
4. Dinner time is between …
5. Supper time is between …
T. You can see words there. Your task is to make up the sentences with these words. ( письмово складіть речення зі слів )
1. breakfast /like/people/light/ some.
2. people/ the/to eat /other/breakfast /big/prefer.
3. with/tea/drink/people/milk/English.
4. tea/lemon/is/ tea/with/English/it /in.
5. the/meal /of/day/is/ the/dinner/biggest.
Читання - Вправа 4, сторінка 96 - прочитайте та перекладіть текст
ІІІ. Заключна частина уроку Підбиття підсумків уроку
T. Today you’ve worked very hard, many of you have been very active. Also you have learnt new words and have spoken about meals you usually have during the day.
Домашнє завдання Вправа 6, сторінка 97 ( доповніть речення, користуючись текстом сторінка 94-95) - виконайте письмово, фото роботи відправте в Нові знання.
12.01.23 (ІІ група) / 13.01.23 ( І група) Тема уроку: Види їжі ( Yummy ! )
Види їжі
Мета: ознайомити учнів із новими ЛО; тренувати учнів в аудіюванні та вживанні ЛО; удосконалювати навички читання та перекладу, усного мовлення; розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу; виховувати інтерес до вивчення англійської мови, повагу до вчителя, розширювати світогляд учнів на основі ознайомлення із культурою харчування, дисциплінованість, виховувати культуру спілкування, слухання.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання T. Good morning, children! I’m glad to see you. Let’s start lesson. Today we continue to work at the topic “Food and Drinks”. You’ll learn new words and continue to speak about the right food, our habits of eating.
ІІ. Основна частина уроку
Перевірка домашнього завдання Впр. 4, с. 94.
Уведення в іншомовну атмосферу
T Answer the questions.
1. What food do you like to eat?
2. What food is very useful for us?
3. What food isn’t useful for our health?
Введення нової лексики С. 96. - запишіть слова у словники та вивчити їх
Читання Вправа 2, сторінка 94–95. - прочитайте та перекладіть текст, підберіть заголовки до кожної частини
ІІІ. Домашнє завдання : сторінка 96- запишіть та вивчіть слова, прочитайте та перекладіть текст завдання 2 сторінка 94-95
09.01.23 (ІІ група) / 10.01.23 ( І група) Тема уроку: Їжа ( Yummy ! )
Їжа
Мета: ознайомити учнів із новими ЛО; тренувати учнів в аудіюванні та вживанні ЛО; удосконалювати навички читання та перекладу, усного мовлення; розвивати комунікативні навички, мовну здогадку, уяву, пам’ять, увагу; виховувати інтерес до вивчення англійської мови, повагу до вчителя, розширювати світогляд учнів на основі ознайомлення із культурою харчування, дисциплінованість, виховувати культуру спілкування, слухання. Обладнання: підручник, матеріали до завдань.
Хід уроку
І. Організаційний момент Привітання
T. Good morning, children! I’m glad to see you. I think you’re well. I hope we’ll have a wonderful time together. Let’s begin our lesson. Today we are going to work at the topic “Food and Drinks”. You’ll learn new words and find out what food we must eat to be healthy, how to make your healthy diet and speak about the right food, our habits of eating.
ІІ. Основна частина уроку Уведення в іншомовну атмосферу. Фонетична зарядка
1. It is very good and sweet and it is so good to eat.
2. A cup of coffee hot in a proper coffee pot.
3. I scream you scream, we all scream for ice-cream.
4. Give me an orange, orange, orange. I don’t like to eat porridge, porridge, porridge.
5. A big fresh-frozen fried fish is on a dish.
T..Now answer my questions:
1. How many meals a day do you have?.
2. What is your typical breakfast?
3. What is your favourite food?
Говоріння, робота з лексичним матеріалом: Впр. 1, с. 92. Впр. 3, с. 93.
T. Today you’ve worked very hard; many of you have been very active. Also you have learnt what food we must eat to be healthy and how to make your healthy diet. The lesson is over. Your marks are… Good-bye.
Домашнє завдання: Вправа 4, с. 94 (письмово). Перегляньте відео та повторіть назву їжі англійською
19.12.22 (ІІ група) / 20.12.22 ( І група) Тема уроку: Контроль письма
- Прослухайте текс для аудіювання на платформі
Завдання необхідно виконати до 20 грудня 22:00
Текст для аудіювання
15.12.22 (ІІ група) / 16.12.22 ( І група) Тема уроку: Контроль письма
Writing. 6th form. I term.
Task 1. Choose the correct item. (Оберіть правильний варіант)
1) Ted is a … pupil.
a) good b) well
2) This car is moving very…
a) slow. b) slowly.
3) My mother gets up … than my father.
a) earlier b) the earliest
4) Sam can swim … of all.
a) better b) best
5) Molly always writes…
a) careful. b) carefully.
Task 2. Choose the correct variant. (Оберіть правильний варіант)
1) My friend … swimming in a local swimming pool.
a) does b) plays c) goes
2) I like watching golf … I can’t play it.
a) but b) so c) and
3) Dolly can play the piano … the guitar.
a) but b) so c) and
4) Sally … gymnastics and she is good at it.
a) goes b) does c) plays
Task 3. Complete the sentences with the correct word. ( Доповніть речення )
1) This sweater is very _______ and nice. (soft, softly).
2) Nick can play baseball__________. (good, well)
3) The day is ___________ and sunny. (bright, brightly)
4) Jack always gets __________ marks in History and Geography. (good, well)
Task 4. Write answers to the questions. ( Дайте відповіді на запитання )
1) What is your favourite subject at school?
2) How many lessons do you have on Mondays?
3) What subjects are you bad at?
4) What school subject is the easiest for you?
Фото роботи відправте в Нові знання. Роботи здати до 19 грудня
12.12.22 (ІІ група) / 13.12.22 ( І група) Тема уроку: Контроль читання
Відпрацювання та повторення вивченого матеріалу
Виконайте тест по контролю читання за посиланням
Завдання необхідно виконати до 15 грудня 22:00
08.12.22 (ІІ група) / 09.12.22 ( І група) Тема уроку: Урок домашнього читання
Хід уроку
- Перевірка домашнього завдання ( сторінка 85 завдання 10 (А)
- Робота з текстом сторінка 86 завдання 1 ( прослуховування аудіозапису. читання, переклад
- Перевірка розуміння прочитаного: сторінка 87 завдання 2
- Домашнє завдання: сторінка 87 завдання 3 ( доповнити речення )
05.12.22 (ІІ група) / 06.12.22 ( І група) Тема уроку: My Sports ( Спорт в Україні)
And now match the following words to their translations. ( Запишіть відповідний переклад видів спорту)
1) wrestling a) шахи
2) gymnastics b) атлетика
3) boxing c) хокей
4) figure skating d) шашки
5) chess e) боротьба
6) draughts f) важка атлетика
7) weightlifting g) гімнастика
8) fencing h) бокс
9) hockey i) фігурне катання
10)athletics j)фехтування
Прочитайте та перекладіть текст про спорт в Україні
SPORTS IN UKRAINE
Different kinds of sport are popular in Ukraine nowadays. There are more sport clubs, swimming pools, running tracks and skating rinks. That’s why there are many talented sportsmen in our country. The Ukrainian school of gymnastics is famous all over the world. Irina Deriuhina, Oksana Skaldina, Oleksandra Tymoshenko have won World and European Championship. Serhii Bubka is known as the best world’s athlete. He was eight times world champion and Olympic champion in high jumping. Oksana Baiul, a figure skater, won the gold medal for our country in 1992 Olympic Games. World’s champions in boxing, brothers Klychko, are famous all over the world. Among the best swimmers at the Olympic Games was Yana Klochkova. She won two gold medals.
Домашнє завдання: прочитайте правило про сполучники на сторінці 206 ,
сторінка 85 завдання 10 (А) - письмово
Домашнє завдання : на понеділок наступного тижня вивчіть 5 речень з тексту.
Different kinds of sport are popular in Ukraine nowadays.
There are many sport clubs, swimming pools, running tracks and skating rinks.
That’s why there are many talented sportsmen in our country.
The Ukrainian school of gymnastics is famous all over the world.
World’s champions in boxing, brothers Klychko, are famous all over the world.
01.12.22 (ІІ група) / 02.12.22 ( І група) Тема уроку: My Sports ( Спорт. Види спорту) Питальні слова
Мої спортивні уподобання
Мета: повторити й узагальнити лексичний матеріал теми; розвивати вміння монологічного мовлення; продовжувати формувати в учнів комунікативні навички; учити висловлювати свою думку; удосконалити техніку читання; проконтролювати розуміння змісту самостійно прочитаного тексту за темою уроку; виховувати інтерес до спорту.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Привітання
T. Hi, my dear friends. I’m glad to see you. How are you? What day is it today?
ІІ. Основна частина уроку
Перевірка домашнього завдання
Впр. 3, с. 74.
2. Виконайте тест для перевірки вживання питальних слів https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=2666754
Завдання необхідно виконати до 5 грудня 22:00
28.11.22 (ІІ група) / 29.11.22 ( І група) Тема уроку: My Sports ( Спорт. Види спорту) Питальні слова
Хід уроку
- Перегляньте навчальне відео та повторіть про питальні слова
- Виконайте вправи на закріплення : сторінка 74 завдання 1, 2
- Домашнє завдання: сторінка 74 завдання 3- написати в зошити
Питальні слова в англійській мові
24.11.22 (ІІ група) / 25.11.22 ( І група) Тема уроку: My Sports ( Спорт)
Спорт. Види спорту
Мета: продовжувати розвивати усне й писемне мовлення учнів за темою “Sport in our life” шляхом мотивації через різноманітні види діяльності; виховувати позитивне ставлення до занять спортом для зміцнення власного здоров’я.
Хід уроку
- Словникова робота: запишіть у словники та вивчіть слова на сторінці 68
- Прочитайте та перекладіть текст- сторінка 67 завдання 1
- Домашнє завдання: Вивчіть нові слова, напишіть вправу 2 сторінка 68
21.11.22 (ІІ група) / 22.11.22 ( І група) Тема уроку: My Sports ( Спорт)
Хід уроку
- Дайте відповіді на запитання:
1. Do you like sport?
2. Do you do sport?
3. What is your favorite sport?
- Перегляньте навчальне відео про різні вили спорту та зробіть словникову роботу( Запишіть у словники слова, які незнайомі та вивчіть їх)
- Домашнє завдання: Виконайте вправу 1 на сторінці 66- накресліть табличку та розподіліть слова для справок за класифікаціями та вивчіть записані слова у словники, для закріплення правила у зошитах виконайте вправу сторінка 67 завдання 3
Names of Sports for Kids in English
17.11.22 (ІІ група) / 18.11.22 ( І група) Тема уроку: My school days ( Моє шкільне життя) Підсумковий урок. Самостійна робота
SCHOOL IS COOL ( самостійна робота)
1. Match the words with their definitions.
1) Creature a) Глобус
2) Globe b) Створення
3) Subtract c) З’єднувати
4) Connect d) Віднімати
5) Prefer e) Твір
6) Composition f) Віддавати перевагу
14.11.22 (ІІ група) / 15.11.22 ( І група) Тема уроку: My school days ( Моє шкільне життя) Підсумковий урок
Читання
Етап читання
І. The words you need. Find these words in the text while you are reading. ( Запишіть слова у словники)
to feel ashamed — соромитись
to waste — витрачати даремно
to be able to — бути в змозі щось робити
during the holidays — протягом канікул
hero — герой
to make use of — використовувати
even — навіть
hopefully — з надією
so far — досі
Домашнє завдання:
ІІ. Write this story. Put one of these words in each gap. (Доповніть текст пропущеними словами)
he, holiday (2), was, new, make, parents, summer, ashamed, word, French
Paul came back from his… He was very glad because … could speak French. A student spent … with him and taught him a … language. Dennis’s parents said it … good news so Dennis felt … because he had wasted his … playing the ball. Dennis’s mother proposed to … use of Paul’s French then and there. But Paul couldn’t say a … . Everything he knew was the name “Jack” in … And he couldn’t understand why Dennis’s … started laughing.
ІІІ. Which of these sentences are true? ( Правда чи ні)
1. Paul came back from school.
2. Paul came back from his holiday.
3. Dennis studied French during his holiday.
4. Dennis played ball during his holiday.
5. A teacher taught Paul French.
6. Paul learnt French twice a week.
7. Paul worked hard at his French.
8. Paul can make use of his new language.
9. Now Paul is able to write and read French.
10. Now Paul isn’t able to write and read French.
10.11.22 (ІІ група) / 11.11.22 ( І група) Тема уроку: My school days ( Моє шкільне життя ) Модальні дієслова
Відпрацювання та повторення вивченого матеріалу
Завдання необхідно виконати до 15 листопада 20:00
07.11.22 (ІІ група) / 08.11.22 ( І група) Тема уроку: My school days ( Моє шкільне життя ) Модальні дієслова
Перевірка та відпрацювання вивченого матеріалу з попередніх уроків. Виконання тренувальних вправ
Вправа 1. Вставте відповідне модальне дієслово (can / may)
______ anything you see in this dark room?
______ I borrow your rubber, please? Yes, of course you ______.
Kate______ speak English.
Mike has got many books so he______ read them.
______ I borrow your pen?
Only a person who knows the language very well ______ answer such a question.
Most children______ slide on the ice very well.
You ______find any kind of information on the Internet.
Домашнє завдання - Виберіть правильне модальне дієслово і запишіть речення
1) _________ you speak French? - Only a few words, but my Russian is pretty good.
( ) Can
( ) Must
( ) Could
( ) May
2) You __________ eat so much chocolate. It’s not good for you.
( ) shouldn't
( ) mustn't
( ) don't have to
( ) needn't
3) I __________ talk already before I was two years old.
( ) could
( ) should
( ) would
( ) can
4) I __________ move the table. It was too heavy.
( ) couldn't
( ) mustn't
( ) shouldn't
( ) wouldn't
5) You __________ put your feet on the cafeteria tables.
( ) don't have to
( ) mustn't
( ) shouldn't
( ) wouldn't
6) If you don’t start working harder, you ________ repeat the course next year.
( ) will have to
( ) must
( ) have to
( ) should
7) You ____ take a mobile phone into the exam.
( ) mustn't
( ) can't
( ) shouldn't
( ) don't have to
8) I know that he intended to go but he _________ have stayed.
( ) may
( ) can
( ) should
( ) must
9) Bob's car has broken down: he _______ go to work.
( ) can't
( ) may not
( ) must not
( ) should not
10) They ______ be very rich. Look at the house!
( ) must
( ) can
( ) might
( ) should
03.11.22 (ІІ група) / 04.11.22 ( І група) Тема уроку: My school days ( Моє шкільне життя ) Модальні дієслова
Хід уроку
- Дайте відповіді на запитання
Answer the questions.
1. Do you like your school?
2. Can you tell five things you like about your school?
3. Have you got any problems with any school subjects?
4. Do you feel nervous when you have tests?
5. Do you like doing homework?
6. Which extraschool activities do you take part in?
- Повторіть вивчений матеріал про модальні дієслова: сторінка 51 правило
- Запишіть у словники та вивчіть слова на сторінці 55
- Прочитайте та перекладіть цікаву інформацію на сторінці 56 та дайте відповіді на запитання
- Виконайте вправу 2 на сторінці 56-57 ( попрацюйте з розкладом та дайте відповіді на запитання)
- Домашнє задання: напишіть розклад своїх уроків на тиждень. Фото роботи відправте на сайт Нові знання
31.10.22 (ІІ група) / 01.11.22 ( І група) Тема уроку: My school days ( Моє шкільне життя ) Модальні дієслова
Хід уроку
- Перегляньте начальне відео про модальні дієслова.
- Розгляньте правило на сторінці 51 про модальні дієслова та запишіть це правило в зошити.
- Домашнє завдання : Виконайте вправу на закріплення : сторінка 53 завдання 5 ( письмово з перекладом речень)
Модальні дієслова в англійській мові. Властивості модальних дієслів.
20.10.22 (ІІ група) / 21.10.22 ( І група) Тема уроку: My school days ( Моє шкільне життя )
Хід уроку
- Вправа1 сторінка 48 - пригадайте назви уроків, розгадайте кросворд
- Виконайте словникову роботу - сторінка 49, запишіть слова у словники та вивчіть їх
- Попрацюйте з текстом сторінка 48 завдання 2 та доповніть словами з вправи 1. ( Прослухайте цей текст)
- Домашнє завдання : Сторінка 49 завдання 3( письмово- виправте помилки в реченнях) та вивчіть нові слова у словнику
17.10.22 (ІІ група) / 18.10.22 ( І група) Тема уроку: An odinary family
( Урок домашнього читання. Тест)
Виконати контрольний тест за посиланням по казці Cinderella (Home Reading за підручником Карп'юк 6 клас, ст. 41-42)
Завдання необхідно виконати до 21 жовтня 20:00
13.10.22 (ІІ група) / 14.10.22 ( І група) Тема уроку: An odinary family
( Урок домашнього читання )
Урок домашнього читання.
Казка Ш. Перро «Попелюшка»
Мета: поглибити знання творчості письменника-казкаря Ш. Перро, зокрема казки «Попелюшка»; навчати учнів працювати в команді; розвивати увагу; виявляти міжпредметний і міжлітературний зв’язки.
T. Now it’s time to do some exercises.
І. Answer the questions ( дайте відповіді на запитання)
1. Do you like to read tales?
2. Did you read “Cinderella”?
3. Do you like Cinderella? Why?
4. What’s the title of the tale in Ukrainian?
2. Введення нової лексики
С. 41–42.
3. Домашнє завдання: Читання та перелад казки Впр. 1, с. 41–42.
10.10.22 (ІІ група) / 11.10.22 ( І група) Тема уроку: An odinary family
( Як виглядають члени твоєї родини)
Мета: узагальнити та систематизувати знання учнів за темою «Про мене та мою родину» у вигляді проектної роботи.
Хід уроку
- Перевіримо домашнє завдання про ступені порівняння прислівників.
- Пригадаємо слова та вирази. які допоможуть нам описати членів родини, виконаємо вправи 1 сторінка 36 та 6 сторінка 37
- Потренуємося описувати членів родини за планом - сторінка 34, завдання 1
- Домашнє завдання
Написати розповідь про свою родину. ( користуйтесь вправою 1 на сторінці 34)
06.10.22 (ІІ група) / 07.10.22 ( І група) Тема уроку: An odinary family
( Про мене, мою сім'ю та друзів)
Прислівники - ступені порівняння
Хід уроку
- Прочитайте правило про утворення ступенів порівняння прислівників у підручнику - параграф 2 сторінка 201
- Розгляньте таблицю з прикладами ступенів порівняння прислівників
- Домашнє завдання - сторінка 33 завдання 4 - напишіть вищий та найвищий ступінь порівняння для кожного прислівника ( роботу перевіримо на наступному уроці )
Виконайте вправу на повторення вживання прислівників
1. Виберіть у дужках відповідне слово слово.
The bus moved very … (slow/slowly) and I arrived home late. (Автобус рухався дуже повільно, і я прибув додому пізно.)
Miss Jones ran … (quick/quickly) to the chemist’s. (Міс Джонс швидко побігла в аптеку.)
I’m afraid I wrote the test very … (bad/badly). (Боюся, я написав тест дуже погано.)
She drives the car quite … (good/well). (Вона водить машину досить добре.)
Dad looked at me … (angry/angrily). (Тато подивився на мене сердито.)
Mr. Potter was … (deep/deeply) touched by our greetings. (Містер Поттер був глибоко зворушений нашими привітаннями.)
We … (hard/hardly) know each other. (Ми майже не знаємо один одного.)
The Internet is … (wide/widely) used all over the world. (Інтернет широко використовується по всьому світу.)
Hurry up kids! It’s … (near/nearly) midnight. (Покваптеся, діти! Вже майже опівночі.)
The police officer examined the car … (close/closely). (Поліцейський ретельно оглянув машину.
03.10.22 (ІІ група) / 04.10.22 ( І група) Тема уроку: An odinary family
( Про мене, мою сім'ю та друзів)
Прислівники
Хід уроку
- Прочитайте параграф 1 на сторінці 200 про прислівники
- Запишіть табличку в зошити про прислівники на сторінці 31
- Домашнє завдання : Виконайте вправу 1 та 2 на сторінці 32 на закріплення вивченого матеріалу про прислівники ( доповніть речення, утворюючи з прикметників прислівники )
29.09.22 (ІІ група) / 30.09.22 ( І група) Тема уроку: An odinary family
Присвійний відмінок іменників
Хід уроку
1. Пригадайте текст на сторінці 24-25
2. Перегляньте навчальне відео про присвійний відмінок іменників
3. Домашнє завдання : Виконайте вправу 4 на сторінці 26 - доповніть речення та перекладіть їх на українську мову. Відправте роботу на сайт Нові знання (користуйтесь електронними щоденниками)
Присвійний відмінок у англійській мові
26.09.22 (ІІ група) / 27.09.22 ( І група) Тема уроку: An odinary family
( Про мене, мою сім'ю та друзів)
- Пригадайте вивчені слова по темі "Сім'я"
- Запишіть нові слова у словники - сторінка 25 та вивчіть їх
- Прочитайте та перекладіть текст на сторінці 24 завдання 3
- Домашнє завдання: виконайте письмово завдання 5 на сторінці 26 ( виправте помилки в реченнях)
22.09.22 (ІІ група) / 203.09.22 ( І група) Тема уроку: An odinary family
( Про мене, мою сім'ю та друзів)
- Перегляньте відео та , за допомогою відео, запишіть словник по темі
- Виконайте вправу 1 на сторінці 24 усно
- Виконайте вправу 2 на сторінці 24 письмово ( заповніть таблицю)
- Домашнє завдання : Вивчіть слова по темі( Користуйтесь словником)
Family Vocabulary with Royals|Англійська мова: слова на тему "Сім'я"
19.09.22 (ІІ група) / 20.09.22 ( І група) Тема уроку: Характер мого друга. (Present Simple/Present Continuous повторення)
Хід уроку
- Перегляньте відео 1 та повторіть правила вживання ТЕПЕРІШНЬОГО НЕОЗНАЧЕНОГО ЧАСУ ( THE PRESENT SIMPLE TENSE )
- Перегляньте відео 2 та повторіть правила вживання ТЕПЕРІШНЬОГО ТРИВАЛОГО ЧАСУ ( THE PRESENT CONTINUOUS TENSE )
- Виконайте вправу 6 на сторінці 20 на закріплення повтореного матеріалу
- Домашнє завдання : виконайте тест за посиланням https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=2182696 Завдання необхідно виконати до 23 вересня 22:00
15.09.22 (ІІ група) / 16.09.22 ( І група) Тема уроку: Питальні слова в англійській мові
Перегляньте навчальне відео про питальні слова
Виконайте вправи на закріплення
1. Вставnt питальні слова: what, where or when.
_____ does Molly get up? – At 10 o'clock.
_____ does Molly have lunch? – At school.
_____ does Molly read in the morning? – A book.
_____ does Molly’s parents get home? – At 6 o'clock.
_____ does Molly’s family have dinner? – At home.
_____ does Molly do after dinner? – She brushes her teeth.
2. Підберіть до кожного питального слова відповідну відповідь .
1.What? a. Last summer
2.Why? b. George
3. When? c.He is 18.
4.Where? d. $ 16.99
5.Which? e. Because I don’t have a car.
6.How? f. Once a month.
7. How much? g. In Kyiv.
8.How old? h. The green one.
9.How often? i. A cup of coffee.
10.Who? j. By train.
Домашнє завдання: Сторінка 19 завдання 4 письмово ( завдання відправляти не потрібно - перевіримо на уроці ). Вивчіть питальні слова
Питальні слова в англійській мові
12.09.22 (ІI група) / 13.09.22 ( І група) Тема уроку: They are friends
(Наші друзі)
Попрацюємо над вдосконаленням навичок читання, перекладу та повторимо правила вживання дієслів to be/to have та продовжимо вдосконалювати навички письма
- Повторіть правила вживання дієслів to be/to have у теперішньому неозначеному часі (The Present simple Tense)
- Виконайте вправу 2 на сторінках 14-15 (виберіть правильні дієслова) усно
- Домашнє завдання: виконайте вправу 3 на сторінці 16 письмово та відправте роботу на сайт Нові знання (користуйтесь електронними щоденниками)
08.09.22 (І група) / 09.09.22 ( ІІ група) Тема уроку: They are friends
(Наші друзі)
Попрацюємо над вдосконаленням навичок читання, перекладу та вивчимо нові слова по темі
Хід уроку
- Попрацюйте зі словником - сторінка 13 запишіть слова у словники
- Прослухайте текст на сторінці 12 завдання 1 (a);, прочитайте та перекладіть
- Виконайте завдання 1 (b ) для перевірки прочитаного
- Домашнє завдання : сторінка 13 завдання 2 А, В - напишіть відповіді на запитання письмово в зошиті ( завдання перевіримо на наступному тижні на уроці )
05.09.22 (І група) 06.09.22 ( ІІ група) Тема уроку: Introduction (Повторення) Summer holidays
Хід уроку
- Перегляньте відео та дайте відповідь на запитання What do you like doing during your summer holidays?
- Попрацюйте з підручником: прочитайте та перекладіть текст на сторінках 7-8 завдання 2, підберіть заголовки до кожної частини тексту
- Домашнє завдання:
Дайте письмові відповіді на запитання про ваші літні канікули.
Where do you usually go on holidays?
What time do you usually get up on holidays?
Do you go fishing in summer?
What’s your favorite summer food?
How many ice-creams do you eat every day?
Do you help your mom at home?
Do you swim in the sea?
Do you send emails to your classmates?
Does your mom prepare special dishes?
Do you feel happy on holidays?