Критерії оцінювання

Політика оцінювання

Політика щодо дедлайнів та перескладання: Роботи, які здаються із порушенням термінів без поважних причин знімаються бали (за кожну роботу 1 бал). Перескладання результатів навчання відбувається за наявності поважних причин (наприклад, лікарняний) а також в результаті негативних досягнень.

Політика щодо академічної доброчесності: Під час усного опитування забороняються підказки, використання конспектів та навчальної літератури. Практичні, лабораторні роботи виконуються самостійно. Списування під час контрольних заходів заборонені (в т.ч. із використанням мобільних девайсів).

Політика щодо відвідування: Відвідування занять є обов’язковим компонентом оцінювання, за яке нараховуються бали. За об’єктивних причин (наприклад, хвороба, міжнародне стажування) навчання може відбуватись в онлайн формі за погодженням із керівником курсу. Пропущені заняття обов’язково повинні бути відпрацьовані у поза аудиторний час згідно графіка консультацій та додаткових занять з дисципліни.

Присутність здобувача освіти на занятті становить ваговий коефіцієнт 1 від загальної кількості балів яку має тама курсу в загальній системі оцінювання.

Виконання та оформлення роботи оцінюється в становить ваговий коефіцієнт 2 від загальної кількості балів яку має тама курсу в загальній системі оцінювання.

Політика щодо визнання результатів навчання здобутих у неформальній та інформальній освіті: У випадку якщо окремі теми або дисципліна в цілому вивчалась здобувачем освіти у рамках неформальної (курси, програми, тренінги тощо) та інформальної (самоосвіта) освіти, то її результати можуть бути визнаними у порядку передбаченому Положенням про визнання результатів здобутих у неформальній та інформальній освіті у Коледжі.

Контроль знань та вмінь здобувача освіти здійснюється згідно з кредитно-модульною системою організації освітнього процесу. Рейтинг студента із засвоєння дисципліни визначається за 100-бальною шкалою.

Оцінювання результатів навчання (захист роботи) здобутих під час виконання лабораторних і практичних робіт становить ваговий коефіцієнт 2 від загальної кількості балів яку має тема курсу в загальній системі оцінювання.

Захист лабораторних робіт проходить у вигляді заповнення гугл-форм які містять різнорівневі завдання. Мінімальним позитивним результатом вважається 60% набраних від загальної кількості балів наданого завдання. 75% - 90% - середній результат отриманих досягнень, 90% - 100% - високий результат отриманих досягнень.

Лабораторна робота №1, №2, №3 та практична робота № 1 максимально мають 10 балів. Відповідно за присутність на цих роботах студент має 1 бал, за виконання та оформлення роботи 4, за захист робіт – 5 балів максимально.

Лабораторна робота №4, №5, №6 та практична робота № 2 максимально оціню.ться в 26 балів кожна. Відповідно за присутність на цих роботах студент має 2 бали, за виконання та оформлення роботи 10, за захист робіт – 14 балів максимально.