Новини

З метою навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 9 травня 2024 року у ліцеї «Обдарованість» відбувся

                                                       День цивільного захисту.

Здобувачі освіти та педагогічний колектив закладу удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я і життя.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах.

Протягом дня учні мали змогу переглянути виставку плакатів і малюнків « Моя країна – Україна» , яку підготували ліцеїсти.

Завершальним етапом стала евакуація з ліцею із залученням рятувальників 22 державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Черкаській області, під час якої учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з практично-тренувального заняття з евакуації «Дії учасників навчально-виховного процесу при виникненні НС (пожежа)». За ввідним сигналом учнів та працівників ліцею було попереджено про надзвичайну ситуацію «Задимлення в роздягальні» через систему оповіщення( три дзвінки). Вчителі, які проводили уроки, негайно вивели дітей із будівлі ліцею в безпечне місце. Рятувальники продемонстрували гасіння умовної пожежі, розповіли про обладнання для гасіння, провели навчально-практичне заняття «Швидше швидкої» з надання першої медичної долікарської допомоги.

8 травня в Україні і світі відзначається День пам’яті та примирення, перемоги над нацизмом, вшанування пам'яті жертв Другої світової війни.

У  цей день українці вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни.

Учні нашого ліцею вшанували пам'ять  героїв покладанням квітів до Меморіалу Слави в рамках  флешмобу "Шаную полеглих- єднаю покоління" 

Мільйони вбитих та закатованих, тисячі вщент зруйнованих населених пунктів, загублені життя і скалічені долі...

Пам'ятаймо...

8 травня - День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, і для світу цей день став нагадуванням про страшні злочини проти людяності та жахи війни. Нагадуванням, що зло "ніколи знову" не має повторитися.В День пам’яті та примирення, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом, а також пам’ять мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, дітей війни, примусових робітників. Учні 3 та 4 класів ліцею( класні керівники Фурлет О. В., Розкидана О. В.) вшанували пам'ять загиблих героїв .  Слава захисникам України різних часів! Слава Україні! 

До Дня Пам'яті та Примирення вихованці 1-2 класів ліцею "Обдарованість" відвідали Монастирищенський краєзнавчий музей.

Ми щиро вдячні пані Віті Моргонюк, в.о. директора музею, за пізнавальну і цікаву подорож в минуле, за розповідь про героїзм воїнів та мирних жителів в роки Другої світової війни, які поклали на вівтар майбутньої свободи найцінніше – своє життя.. Ми пам'ятаємо!

Вітаємо Тенькову Анну, нашу талановиту ученицю, з І місцем у Міжнародному конкурсі мистецтв "Обдарованість року" та з І місцем у Тринадцятому обласному конкурсі вокальної та інструментальної майстерності "Струни серця". 

Дякуємо Білець Софії Андріївні, вчителю музичного мистецтва,

 за підготовку учениці до конкурсів. 

Пишаємося вами та бажаємо нових перемог!!! 

01.05.2024 року учні 9-го класу ліцею відвідали ДНЗ Монастирищенський професійний ліцей», який гостинно відкрив двері бажаючим делегаціям випускників ЗСО Монастирищенської ТГ на День відкритих дверей та свята « Моя майбутня професія – 2024». Присутні мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу, долучитися до майстер-класів за різними напрямами підготовки . Змістовно була організована зустріч з адміністрацією та викладачами ліцею, на якій вони отримали відповіді на всі запитання, які їх цікавили та запрошення в майбутньому приєднатися доїхньої дружної спільноти!

До уваги батьків майбутніх першокласників!!!

Монастирищенська філія ( ліцей "Обдарованість" ) Монастирищенського ліцею "Успіх" проводить набір учнів до першого класу на 2024- 2025 н.р.

У закладі створені належні умови для успішного та безпечного здобуття початкової та базової середньої освіти: затишні класи, спортивна зала та спортивно-ігрова кімната, спортивний та ігровий майданчики, комп'ютерний клас, бібліотека, актова зала, народознавча кімната та патріотичний куточок, облаштоване сховище. Також  надаються послуги цілодобового утримання з проживанням в комфортних кімнатах та 4-ох разовим збалансованим харчуванням.

      Перевагу в зарахуванні до закладу мають діти з пільгових категорій сімей.

      Крім того, вихованці закладу в позаурочний час можуть відвідувати гуртки БДЮТ, ДЮСШ та навчатися в дитячій музичній школі.

Шановні  батьки!

 

Доводимо  до Вашого  відома, що, згідно  рішення   Монастирищенської  міської ради  №18-15/VІІІ від  28  березня 2024 року,  Монастирищенський  ліцей «Обдарованість»  з 1 вересня  2024 року  реоганізовується  шляхом   приєднання  до  ліцею «Успіх» Монастирищенської міської  ради   Черкаської області.

З 1 вересня 2024 року у  закладі функціонуватимуть 1-9 класи . Учні  10-11 класів зможуть продовжити навчання   в  ліцеї «Успіх»  з  проживанням  в  гуртожитку.  Звільнення від  плати  за  утримання відбуватиметься  на  загальних підставах.



💃29 квітня - Міжнародний день танцю 🕺

От що може бути краще за веселу руханку з друзями на перерві під весняним ніжним сонечком?        Так, розваги і руханки щоперерви!

 Танцює 2клас👉🤩

3  та 4 квітня в рамках проведення Спартакіади освітян, ініційованої міською організацією Профспілки працівників освіти та науки України, відбулися змагання з волейболу та настільного тенісу. Зустрічі були запеклі та насичені позитивними емоціями, духом здорової конкуренції та азарту. Гарний настрій, позитивна енергетика і справжній командний дух панували на спортивних майданчиках. 

На змаганнях з настільного тенісу ліцей гідно представили Білець Софія Андріївна, вчитель мистецтва та Терлецький Віталій Сергійович, вчитель фізичної культури ліцею.

За результатами зіграних матчів з волейболу команда ліцею "Обдарованість" посіла третє місце. 

 Найкращим гравцем турніру з волейболу серед чоловіків  визначено вчителя фізичної культури нашого ліцею - Гука Тимофія Григоровича!

Вітаємо наших переможців та учасників!

« Кожна дитина талановита» - під таким гаслом пройшов тематичний тиждень учнів 3 та 4 класів ліцею "Обдарованість". Конкурси, ігри, вікторини, змагання розвивали творчість юних дослідників, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.

1й день- День улюбленої іграшки та піжами

2й день- Світ професії

3й день- Казковий світ

4й день- Талантів і креативу

5й день-  День здоров'я та спорту

     Професійна орієнтація – це зовнішня допомога людині свідомо обрати свою професійну траєкторію. Перший такий вибір дитина може зробити вже після закінчення дев’ятого класу школи – в 14–15 років. А це означає, що до того вона, як мінімум, має бути обізнаною із різноманіттям професійних можливостей. Також до цього моменту молодій людині варто було б розуміти рівень своїх можливостей та талантів, щоби визначитися, у якій професії вона зможе максимально ефективно їх реалізувати.

У ліцеї « Обдарованість» було проведено спільний захід соціально-психологічної служби освітнього закладу із психологом Монастирищенської філії центру зайнятості щодо профорієнтації та популяризації професійної освіти серед дітей, молоді, планування професійного розвитку та кар’єри для здобувачів освіти для 9-11 класів. Борець Олеся Анатоліївна спонукала ліцеїстів зробити правильний вибір професії, намагалась допомогти ухвалювати рішення щодо обрання закладу вищої чи передвищої освіти більш упевнено, показала можливості, які відкриються на кожному кроці після здобуття освіти і кар’єри в майбутньому.

26 лютого в ліцеї було проведено благодійний ярмарок "Добро робити просто".                    Учні 1, 2 класів, класоводи і батьки приготували смаколики. А відтак приєдналися до збору на автомобіль для випускника і вихованця ліцею "Обдарованість" Димосюка Івана. 

На благодійному ярмарку було зібрано 3610 грн. 

 І сьогодні кошти передали дружині Івана - Юлії. Також діти виготовили оберіг для Захисника

💙💛 Юлія пригостила діток солодкими гостинцями і передала вітання від чоловіка 💙

Ось саме так має виглядати робота із патріотичного виховання. Власним прикладом дітки та їх наставники доводять, що підтримка ЗСУ - справа номер один. А тим більше, коли мова йде про випускників ліцею - його гордість!!! 

🌷 Вітаємо Гук Марію, ученицю 4-го класу,           з перемогою в двотуровому міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі- конкурсі мистецтв ( лауреат І премії в номінації вокальний жанр, академічний вокал).   Марійко, наша талановита дівчинко, ми всі щиро радіємо твоїм успіхам і бажаємо нових звершень та перемог. Нехай на твоєму обличчі ніколи не згасає посмішка . Щасливого тобі дитинства під мирним небом!                     Дякуємо Білець Софії Андріївні , педагогу та творчому наставнику, за професіоналізм та компетентність у розвитку талантів і творчих здібностей учнів. Бажаємо творчих успіхів і перемог! 🌷🌷🌷

🍋 Друзі, чи вмієте ви харчуватися корисно? Чи знаєте ви, на які групи можна поділити усі продукти, які щоденно використовуєте для харчування? А про "екстрапродукти" щось чули?  

    Якщо знання потрібні, тоді вам до нас - у наш непосидючий 2-ий клас!     ( вчитель Ковбасюк Тетяна Миколаївна)🫶 👫👫👐

😉 Навчаємось самі і допоможемо вам сформувати навички здорового харчування!    

  Адже це так здорово і корисно! А здорові та щасливі діти - майбутнє й сила нашої країни!

💙💛Дякуємо ЗСУ за можливість пізнавати!

  (Урок проведено за матеріалами онлайн-курсу «Основи здорового харчування для учнів 1-4 кл.", розробленого @UNICEF Ukraine та EdEra)

21 лютого–Міжнародний день рідної мови💙💛. Це свято відзначає  уся наша держава🇺🇦. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням♥️.


    У цей день в ліцеї пройшли заходи під гаслом "Відчуй смак рідної мови!",щоб ще раз доторкнутися вустами і серцем до материнської мови.

     Класні керівники провели цікаві та пізнавальні вікторини та конкурси. Учні 8 та 9 класів взяли активну участь у дуель-шоу "Мова єднає всіх"        ( вчитель Поночовна О.Г.).


     Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова . Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави🇺🇦💛💙

Про реалізацію проєкту 

для навчання вчителів «ДІЗНайся»

Міністерство освіти і науки України, Громадська спілка «Освіторія» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні реалізують проєкт для навчання педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти «ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання».
Метою проєкту є підвищення кваліфікації вчителів у створенні ефективних уроків для різних форматів навчання – дистанційного, змішаного та очного за допомогою сучасних педагогічних технологій, новітніх цифрових інструментів та сервісів. Проєкт розраховано на вчителів усіх рівнів освіти (початкова, середня, старша школа, а також усіх шкільних предметів (суспільно- гуманітарної та природничо-математичної галузей).
Навчання відбувається у змішаному форматі:

— проходження онлайн-курсу на платформі О.Університет https://osvitoria.university/courses/diznaysia/;
— участь в очних тренінгах для вчителів у регіонах.
Курс підвищення кваліфікації розроблений відповідно до вимог постанов Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», від
27 грудня 2019 р. № 1133 «Про внесення змін до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково педагогічних працівників», а також з урахуванням вимог Державного стандарту базової середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 р. № 898 «Про деякі питання державних стандартів повної загальної середньої освіти».
Тривалість програми складає 45 годин (1,5 кредити ЄКТС): 30 год (1 кредит ЄКТС) дистанційно, 15 год (0,5 кредиту ЄКТС) - очний тренінг.
Для участі в очних тренінгах вчителям необхідно зареєструватися за посиланням: https://forms.gl /oTwszUyE81AYjVA79
Реєстрація навчальних закладів, які можуть надати приміщення з укриттям для проведення тренінгів і можуть зібрати групу 25 і більше вчителів своєї громади, доступна за посиланням: https://forms.gle/eEw3KXkQtCt7TneW6

З 14 березня розпочинається реєстрація на НМТ 2024

Реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті 2024 року розпочнеться 14 березня і триватиме до 11 квітня включно.

 Такі дати передбачені календарним планом проведення НМТ в 2024 році, що затверджений наказом Міністерства освіти і науки.

Під час періоду реєстрації майбутній учасник НМТ має створити персональний електронний кабінет на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, завантажити до нього необхідні документи, внести інформацію про себе та обрати предмет за вибором, який він складатиме під час іспиту.

До 15 квітня майбутній учасник НМТ, за необхідності, зможе внести зміни до інформації в електронному кабінеті.

Наприклад, у разі зміни місця проходження або предмета за вибором вступник зможе змінити інформацію, яку він подав раніше. Після 15 квітня змінити інформацію буде неможливо.

Окрім основного періоду реєстрації, передбачено також додатковий період – з 10 травня до 15 травня.

У додатковий період зможуть зареєструватися ті учасники, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвався в основний період реєстрації, але їм було відмовлено в реєстрації. Ці учасники візьмуть участь у додатковій сесії НМТ. Зміни до реєстраційних даних у цьому випадку можна буде внести до 19 травня.

З 08 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

Учасники ж додаткових сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування з 8 липня.

Як відомо, цьогоріч основна сесія НМТ відбудеться з 14 травня до 25 червня. Додаткова сесія триватиме з 11 липня до 19 липня.

МОН презентувало навчально-методичний посібник “Як говорити про російсько-українську війну в школі”

Про сучасну російсько-українську війну слід говорити на історичних прикладах, адже це дасть можливість дітям і підліткам простежити чіткий зв’язок між минулим і сьогоденням. Про це йдеться в посібнику “Як говорити про російсько-українську війну в школі. Уроки стійкості, боротьби та перемог”, який Міністерство освіти і науки України презентувало сьогодні, 5 лютого 2024 року.

У МОН також поділилися основними тезами, які містить видання для освітян і батьків школярів.

Ознайомитися з повним текстом порадника та завантажити його всі охочі можуть за посиланням.

Війна має неабиякий вплив на українських громадян. Однак, на відміну від дорослих, які сформували навички стресостійкості та свободи самовизначення, у дітей цих навичок немає. Саме тому, як зазначають у МОН, важливо допомогти їм сформувати цілісну картину подій, які відбуваються навколо.

“Уроки, подані в цьому посібнику, покликані допомогти учнівству формувати активну громадянську позицію, навчати розрізняти факти й фейки та не піддаватися маніпуляціям і ворожій пропаганді”, – зазначили в МОН.

Педагоги можуть використовувати посібник під час підготовки до виховної чи класної години, уроків із громадянської освіти, історії, української мови та літератури тощо. Однак, у МОН наголошують, що порадник не є нормативно-регуляторним документом і не передбачає обов’язкового виконання.

Загалом, видання містить 3 розділи:

Також у посібнику є лінки на додаткові матеріали, серед яких статті, книги, навчальні відео тощо.

У розділі “Навіщо” експерти наголошують, що протягом останніх дев’яти років росія веде війну проти України, зокрема, й інформаційну, поширюючи свої фейки та пропаганду в усьому світі. Саме тому, щоб запобігти дезінформації, дорослим і дітям необхідно дбати про безпеку в інфопросторі й опанувати навички медіаграмотності.

Розділ “Що” містить докладний аналіз того, які теми варто першочергово обговорити з дітьми та підлітками, а також роз’яснення, чому український наратив має будуватися як на особистих історіях учасників війни, так і на історії держави загалом. Тут чителі знайдуть:

У цій частині автори також наголошують, що дорослим необхідно вживати коректні терміни під час обговорення війни, та пояснили, як гібридна війна трансформувалася в повномасштабне вторгнення.

Розділ “ЯК” містить конкретні вправи й техніки, які допоможуть освітянам розповісти школярам про російсько-українську війну та не травмувати їх. Зокрема, педагоги зможуть поговорити з учнями про сучасні події, зосередившись на тому, як діти їх переживають.

У МОН зазначили, що посібник створили з урахуванням матеріалів і фактів, які визнані міжнародною спільнотою, а також із урахуванням особливостей дитячої психіки та світосприйняття.

Щиро радіємо успіхам та приєднуємось до вітань талановитим вихованцям ліцею та їх  творчим наставникам! 

Ви - наша гордість! 💐

   ✨Районний конкурс української народної пісні 

"Чисте джерело" - 2024 

На підпис, накази

     Сьогодні в Україні вшановують 106-ту річницю пам’яті Героїв Крут 29 січня 2024 р. (відповідно до Указу Президента України від 15.01.2007 р. №15/07 «Про вшанування пам’яті Героїв Крут»).

Події 29 січня 1918 року є нагадуванням того, що невпинна боротьба України проти агресора, яку ми, сучасники, називаємо російсько-українською війною, триває не одне десятиліття, а більше сотні років. Самовіддана, яскрава сторінка протистояння більшовицькому загарбнику в ході Української революції 1917-1921 рр., є одним з перших символів беззаперечного героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність України.

Саме в цей день 1918 року кілька сотень молодих студентів, гімназистів та військових, в нерівних умовах бою, показали справжню відданість своєму народу. Незалежно від різного походження – чи то діти селян, робітників, чи то священиків; військові, студенти, гімназисти – всі вони об'єдналися з єдиною метою – захищати Україну.

Завдяки сміливості та мужності їм вдалося завдати більшовикам втрат та затримати їхній наступ. Ця битва стала легендарною та символізує патріотизм і самопожертву молоді в боротьбі за Українську Незалежність. Подвиг під Крутами – приклад для багатьох наступних поколінь.

У 2022 році, під час повномасштабного вторгнення російських окупантів, молодь стала відомою як одні з перших, хто взяв до рук зброю, бажаючи захистити майбутнє своєї країни. Вони вступали до лав Збройних Сил України, часто не маючи бойового досвіду.

На початку березня 2022 року, неподалік від місця подвигу Героїв Крут, знову розгорілися бої захисників України з російськими окупантами. Напружені битви тривали в Мощуні, Ірпені, Макарові, де відважні українці, так само, як і 105 років тому, протистояли ворогу і продовжують ставити опір підступному вторгненню.

Молодь залишається однією з ключових сил, що призводять до перемоги України – на фронті та в тилу. 

Ми цінуємо подвиг кожного і вшановуємо пам'ять героїв, які полягли під Крутами. Пам'ятаємо тих, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежну Україну. Шануємо наших захисників, що сьогодні відстоюють національну державу.

Слава Героям! Слава Україні!


В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога.В зв'язку з цим ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання.

Давайте об єднаймося! Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.   Запрошуємо студентів та абітурієнтів Уманського району взяти участь у соціальній програмі Scholarship. 

Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших! 

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Наразі відкрито 8 номінацій:

9 500 грн. - https://rental-power.com.ua/ua/sotsialnyj-proekt-scholarship-dlja-studentov-razdaem-granty-na-obuchenie/ (запитання та роботи надсилати на пошту: powerrental3@gmail.com )

17 500 грн. - https://www.lumident.kiev.ua/ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@lumident.kiev.ua 

25 000 грн. - https://art-trade.com.ua/ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@art-trade.com.ua )

25 000 грн. - https://art-trade.com.ua/ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@art-trade.com.ua )

30 000 грн. - https://autoclav.com.ua/ua/scholarship/ ( для того, щоб отримати відповідь на запитання або надіслати роботу потрібно заповнити анкету на сайті програми )

30 000 грн. - https://kes.com.ua/ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: kesklinika@ukr.net)

30 000 грн. - https://belsta.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship.belsta@gmail.com )

100 000 грн. - https://seoquick.com.ua/ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@seoquick.com.ua )

100 000 грн. - https://trading.biz/ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@trading.biz)

Участь повністю безкоштовна. Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних. 

Розбудуймо Україну разом! Слава Україні!

З повагою 

Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектів

https://scholarship.events/

Черкаський вимір. З метою підтримки ветеранів, учасників бойових дій, захисників України та членів їх сімей  розміщуємо   посилання на Платформу ветерана „Черкаський вимір“ https://t.me/ukrveteran_ck, https://ukrveteran.ck.gov.ua/.

Додаток_1

Оголошено конкурс на кращий електронний освітній ресурс

Згідно наказу КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» від 27.12.2023 № 116 «Про проведення обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс» та наказу КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенської міської ради" №1 від 02.01. 2024 р. "Про проведення міського конкурсу на кращий електронний освітній ресурс" 3 01 лютого по 16 лютого 2024 року  у форматі онлай буде прорведено міський етап кокнурсу. З Положенням про  конкурс, вимогами до оформлення матеріалів та формою заявки можна ознайомитися у вкладенні.

Заявки від закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної  освіти та закладів позашкільної освіти для участі в міському  етапі конкурсу подаються  до 01 лютого 2024 року  за електронною адресою: monmetod@ukr.net.

Конкурсні роботи, посилання на які подаються в заявці, мають бути збережені на Google Диску.

Підручники 1 клас.pdf

Вибір підручників для 1-их класів

З 8 грудня по 25 грудня 2023 року педагогічні працівники закладу ознайомилися з електронними версіями оригінал-макетів для учнів 1 класу, які були доступні перегляду в електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Результати вибору  проектів підручників та посібників були схвалені рішенням педагогічної ради. 

Нехай Новий 2024 рік принесе всім перемогу, мир та процвітання. Бажаємо всім здоров’я міцного, щастя безмежного, добробуту в оселі та Божого благословення. Всі негаразди та страждання нехай йдуть у минуле, а попереду буде тільки чиста дорога до світлого майбуття.

    До Дня Збройних Сил України та Святого Миколая на екскурсії в музеї побували учні 6 класу.  Діти вшанували пам'ять полеглих воїнів у залі «Слава Україні! – Героям слава!»            А потім працівники музею провели з дітками майстер-клас по виготовленню сувенірів-оберегів для наших захисників. Діти написали листи воїнам зі словами подяки і побажаннями повернутися додому живими, здоровими і з перемогою.

     Оскільки заняття проходило у залі, де створена виставка до Дня української хустки, дівчатка захотіли сфотографуватися у барвистих бабусиних хустинах. 

        Завершилася екскурсія дружним виконанням колядки «Ой хто, хто Миколая любить» та солодкими подаруночками від працівників музею.

      Обереги-ангелочки, дитячі листи будуть якнайшвидше передані нашим воїнам разом із шкарпетками, вив’язаними працівниками музею та тими жінками, хто систематично приєднується до цього заняття.



Вітаємо зі святом сильних та непохитних!   

День Збройних Сил – це не лише день армії, а й день героїв, які стоять

 на захисті кожного українця. 

Дякуємо вам за сміливість, рішучість 

та любов до рідної землі!

 Слава вам та вашій службі! 

Слава Україні!

Напередодні дня Святого Миколая до вихованців нашого закладу з солодкими подарунками та щирими побажаннями завітали гості, наші шефи: Джур Олександр Вікторович, директор Черкаського обласного центру зайнятості, Савенко Артем Юрійович, директор Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості, Гусєва Олена Анатоліївна, начальник Монастирищенського управління Уманської філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Вітаємо Крамар Катю із зайнятим 

ІІІ місцем у спартакіаді з настільного тенісу серед учнів закладів освіти Монастирищенської громади

 ( вчитель Терлецький 

Віталій Сергійович)

Грамотою нагороджено Семененко Інну, ученицю 10 класу ліцею, за зайняте ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з історії 

( учитель Майборода Петро Павлович) 

Подякою відзначено Кравчук Настю, ученицю    9 класу ліцею, за активну участь в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з біології 

( учитель Стецюк Ірина Михайлівна)