Nutitunni e-raamat

Olete sattunud Eesti Informaatikaõpetajate Seltsi projekti veebi: Nutitund igasse kooli! E-kogumik õpetajate ja digipädevuste ja õpiluguse e-raamatu, innovaatilise klassiruumi ja videoülevaadete näol, toetamaks digipöörde alaseid tegevusi Eesti koolides.

Projekti aeg: 1.09.2017-24.12.2017

Projekti vedas: Birgy Lorenz

Tegijad: Maarja Kask, Kailit Taliaru, Taimi Dreier, Tiina Nõges, Mart Kimmel, Tõnu Soop, Karis Peetsalu, Tiit Helm, Dmitri Mištšenko, Petri Asperk ja Anneli Kesksaar.

Toetus on saadud Innove SA programmist „Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid“ tegevusest „Õpetajate ja koolijuhtide professionaalse arengu toetamine“.

Projekt Nutitund igasse kooli! kutsuti ellu kingitusena EV100 juubeliks - iga haridusastus teeb ja jagab oma nuti ja digitunde maailmaga sotsiaalmeediakanali vahendusel Facebookis. Kuid sotsiaalmeedia postitused ja head mõtted kaovad kiiresti ning selle lahenduseks otsustasime teha heade toetajate kaasabil e-raamatu. Oleme siia lehele kogunud kokku üle 100 haridustöötaja persoonilugu, kes on oma panuse andnud särasilmselt teisi innustades Eesti digimaasitiku arendades; teinud väljavõtte üle 200 nutitunni ideest erinevatest maakondadest; palunud 8 asutusel jutustada oma tegudest läbi videoloo.

Soovime teile kena avastamist ja rõõmu!

Algatus EV100 "Nutitund igasse kooli!" Facebooki pesa, kus nuti- ja persoonilugusid jagatakse https://www.facebook.com/groups/nutitund/

Algatuse projekti põhiveeb ja statistika: https://sites.google.com/view/nutitund/avaleht

Eesti Informaatikaõpetajate Seltsi põhiveeb: http://eiops.edu.ee