Жіночі стрижки

СТРИЖКА «РОСІЙСЬКА»

Рекомендується для прямого волосся .

базовий жіночий стрижка

Форма стрижки: наповнена, не передбачає чілки.

Довжина волосся: до середини шиї або до плечей.

Інструменти: прямі ножиці, гребінець.

Техніка стрижки: тупий прямий зріз, окантування.

Технологія виконання. Стрижка виконується на вимитому сухому або вологому волоссі.

Операція стрижки полягає у створенні рівної горизонтальної лінії окантування волосся. Стрижку починають від шийної виїмки.

Волосся зістригають на визначену довжину. Рухаючись ліворуч, руку з ножицями утримують долонею вниз, зрізують на одній лінії волосся потиличної, лівої скроневої та лобно-тім'яної зон.

Аналогічно стрижуть волосся, рухаючись праворуч. Руку з ножицями тримають долонею догори.

Стрижку перевіряють перечісуванням волосся праворуч, ліворуч і на обличчя. Усувають нерівності. Стрижка дозволяє гладко зачісувати волосся назад або мати прямий проділ.

Рівну горизонтальну лінію на дуже густому волоссі можна отримати поетапно. Для цього горизонтальним проділом відділяють нижньопотиличну зону. Відчісують перше пасмо, яке буде контрольним. Його зістригають на бажану довжину з відтягуванням униз, рухаючись від шийної виїмки ліворуч у напрямку до обличчя, а потім праворуч.

Аналогічно стрижуть волосся середньо- та верхиьопотиличної зон.

Завершують стрижку перевіркою її якості.

ПРОСТА КОРОТКА СТРИЖКА

Рекомендується для прямого або хвилястого волосся.

Форма стрижки: ступінчаста, коротка.

Інструменти: прямі філірувальні ножиці, гребінець.

Техніка стрижки: спосіб «на пальцях».

Технологія виконання. Стрижка виконується на вимитому вологому волоссі (рис. 6.4) способом «на пальцях» у такій послідовності: від тім'яної зони до маківки, на правій та лівій скронях, потилиці.

Перше пасмо лобно-тім'яної зони, яке буде контрольним, відчісують завширшки 1-2 см від крайової лінії росту волосся на лобі. Стрижуть його з відтягуванням на обличчя. Наступні пасма зістригають з відтягуванням 90°, рівняючись па контрольне пасмо.

Переходять до стрижки волосся правої скроні. Перше пасмо відчісують вертикальним проділом паралельно до крайової лінії росту волосся. Волосся зістригають з відтягуванням на обличчя, орієнтуючись на довжину волосся лобно-тім'яної зони. Наступні пасма до центрального проділу на потилиці стрижуть з відтягуванням 90°. Аналогічно стрижуть волосся лівої скроні.

На верхньопотиличній зоні волосся відчісують вертикальним проділом разом із контрольним пасмом скроневої зони та зістригають з відтягуванням 90°. Стрижку продовжують, рухаючись від правого вуха ліворуч.

Нижньопотиличну зону стрижуть у тій же послідовності.

У процесі стрижки волосся можна філірувати.

Завершальним етапом є виконання окантування.

Стрижка каре техніка виконання

Наступна стрижка вимагатиме від вас не тільки вмілою роботи ножицями, а й багатої уяви, польоту фантазії, а також неординарності. Сьогодні ми розповімо, як зробити асиметричне каре. Виконується така стрижка на основі класичного каре і цей урок дасть вам тільки базові знання і поштовх до виконання стрижки, а далі ви вже самі повинні до кожного окремого випадку підбирати свій підхід. Стрижка дуже хороша і популярна, так як вона надає людині екстравагантності, і додатково до цього, допомагає або підкреслити, або приховати переваги і недоліки рис обличчя.

Приступимо до роботи над асиметричним каре

Помийте голову клієнту, а потім добре розчешіть. Почнемо з потилиці. При роботі з густим волоссям, для зручності, розділіть горизонтальним проділом волосся фронтально-тім`яної зони, від вуха до вуха, а потім заколіть їх для того, щоб вони не заважали вам працювати на потиличній частині.

Якщо працюєте з негустими волоссям, то досить буде, просто, зачісать їх вперед.

Тепер зробимо окантовку потиличної зони, як і у всіх стрижках каре, вона буде задавати довжину стрижки.

Якщо почати роботу технікою пойнтігн, то можна відразу ж надати стрижці сучасний вигляд, на заміну класичним зрізу.

Така робота вимагатиме значно більше терпіння і часу, ніж при виконанні класичного варіанту, але воно того варте.

Пасма відтягувати не потрібно. Вся потилична зона стрижеться тільки так, до того часу, поки ви не дійдете до верхівки.

При стрижці бічних зон, користуйтеся таким же прийомом, до того як дійдете, до проділу який з`єднує верхні точки вушних раковин.

Тепер згадайте, як стригти чубок при виконанні стрижки каре з густим чубчиком і застосуєте таку ж техніку тут. Методом пасмо на пасмо зрізайте волосся тім`яної зони, звичайно ж, у напрямку росту волосся.

Рівень чубчика повинен бути вище брів. І не забудьте, що сухе волосся будуть коротшими вологих.

Тому, щоб все вийшло як треба, стрижіть на 1 см нижче лінії, яку бажаєте прийняти за довжину.

Тепер приступимо до стрижки скронь. Як ви вже зрозуміли одна сторона, буде відрізнятися від іншого. З одного боку буде одноступінчатий скроню, а з іншого - двоступеневий. Тут вже варто відштовхуватися від побажань клієнта, подивитися з якого боку, що буде краще (може щось приховувати або підкреслювати). Якщо побажань немає, то дійте на свій розсуд.

Волосся з обох сторін, використовуючи техніку Пойнтінга, стрижуться методом пасмо на пасмо.

Окантовку скронь робіть під прямим кутом у напрямку пасом на потиличній зоні.


Першим обробляйте одноступінчатий скроню, потім двоступеневий.

При обробці ступенів, як з одного, так і з іншого боку, намагайтеся зробити максимально рівні кроки між ними.

Можна зробити і різні кроки, наприклад, з одного боку, найкоротша і найдовша, а з іншого - середня. Або як вам здасться краще. Звичайно ж потрібно врахувати і побажання клієнта.

Коли стрижемо скроневі зони, то одночасно розчісували волосся у напрямку зростання, перевіряємо окантовку і робимо филировку прямими ножицями.

Тепер ретельно опрацювати чубок, филировка якої здійснюється, також прямими ножицями на глибину близько 0,5-1 см.

Стрижка «Олена»

Стрижка виконується на волоссі довжиною до плечей Волосся пофарбовані в білий колір. Значне проріджування волосся филировочной бритвою додає зачісці жіночність. Зачіска може бути як повсякденним, так і вечірньої. У вечірньому варіанті кінці чубчика обробляють гелем для створення «мокрого» ефекту.

Технологія стрижки:

1. Ретельно розчесати все волосся по їх зростанню.

2. Прямими проділами розділити волосся на зони: дві скроневі, потиличну і виділити чубок на тім'яній зоні.

3. Довжина чубчика повинна бути на рівні розрізу очей.
4. Прямим вертикальним проділом поділити тім'яну зону на дві частини.
5. Виконати окантовку скроневих зон (довжина до плечей). Передні пасма волосся скроневих зон з'єднати перед клієнткою для перевірки симетрії.
6. Ковзаючим зрізом з'єднати волосся чубчика з скроневої зоною.

.7. Виконати «скріблення» волосся по особовому контуру окантовки і чубчик.

8. Виконати окантовку волосся потиличної зони на рівні плечей. Кожну наступну пасмо на потиличній зоні прирівнювати до попередньої з відтяжкою на себе.
9. Оформити стрижку і зачіску за допомогою фена та щітки, підкручуючи кінці вниз.
10. Кінці чубчика обробити гелем, зачіску зафіксувати лаком


Домашне завдання: опрацювати , законспектувати у зошитах конспект уроку. Розробити інструктивни карти стрижок відправити на ел .пошту .larisailieva24@gmail.com