Flipgrid 

Flipgrid – це інструмент для створення відеообговорень. Flipgrid дозволяє вчителям створювати завдання та запрошувати учнів записувати короткі відеовідповіді на ці завдання. Це не простий урок у Zoom, а справжнє відео середовище створене для комфорту розкриття навчального матеріалу та окремої теми. 

Переваги використання:

Недоліки використання:

Як це працює?


Для початку потрібно зареєструватися. Перейдіть за посиланням – відкриється головна сторінка програми.Натисніть кнопку «Зареєструватися» – ви перейдете на наступну сторінку, де програма запропонує зареєструватися за допомогою облікового запису Google або Microsoft. Зверніть увагу: якщо ви користуєтеся Google Classroom, Docs, Drive або Gmail, то у вас точно є обліковий запис Google, тож ви зможете зареєструватися без зайвих проблем.


Далі Flipgrid запропонує вказати дату народження, свою країну та спільноту, із якою плануєте працювати (наприклад, старша школа). Усе, можна починати!  

У вашій новоствореній групі одразу з’явиться перша тема з робочою назвою «Hello, I am…». Але ви можете створювати нові теми, що відповідають зацікавленням та завданням, які мають розв’язувати ваші учні. Аби створити нову тему, натисніть кнопку «Topic». 

Перед вами відкриється нова сторінка, де потрібно заповнити дані про визначену вами тему. Наприклад, обираємо назву «Творчість Тараса Шевченка», а у віконце нижче вводимо запитання, на яке і мають дати відповідь учні. Наприклад, «На які періоди поділяється творчість Тараса Шевченка?». Ви можете додати до свого запитання тематичні фото, відео чи навіть стікери. Також ви одразу можете визначити, скільки має тривати відеовідповідь. А потім натисніть кнопку «Post Topic». Тема готова!  

Далі надішліть будь-яким зручним способом посилання на тему учням (не хвилюйтеся, вони можуть працювати у Flipgrid як із комп’ютера, так і зі смартфона). 

Зверніть увагу: так, школярам теж потрібно зареєструватися у Flipgrid. Або ж, якщо в них ще немає електронної пошти, ви можете просто самостійно записати імена користувачів, а потім надіслати їм код та посилання. Для цього натисніть кнопку «Редагувати групу», а на наступній сторінці клікніть по плашці «Add username instead» (тобто «Додайте ім'я користувача»). На наступній сторінці введіть у відповідні поля ім'я та прізвище учня, потім натисніть на плюсик. Коли все буде готово – збережіть зміни.