флаєр_домашнє_насильство.pdf
великдень.docx

Навчально- практичне заняття з пожежної безпеки для учнів 4-х класів та Дружини юних рятувальників-пожежних гімназії пройшло змістовно та ефективно. Фахівців підрозділу ГУ ДСНС України та начальника 5-го державного пожежно-рятувального загону Сампіра А.М. продемонстрували дії рятувальників при надходженні виклику про пожежу за номером 101, обговорили з дітьми правила пожежної безпеки та ознайомили важливістю професії.

ЧОРНОБИЛЬ.docx
ЧОРНОБИЛЬ.docx
ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА.docx
На сайт 7г.docx

"РУХАЄМОСЯ ДО ПЕРЕМОГИ ЗАРАДИ МИРУ": У ГІМНАЗІЇ "УСПІХ" ВІДБУЛИСЯ СПОРТИВНІ ЗАХОДИ

ДО СПОРТИВНОГО ДНЯ ДОЛУЧИЛИСЯ ДІТИ, ВЧИТЕЛІ, БАТЬКИ

"Рухаємося до ПЕРЕМОГИ заради МИРУ" під таким гаслом пройшов сьогоднішній спортивний день. Вся гімназія: діти, вчителі, батьки і бабусі з дідусями, цілий день брали участь у спортивних  квестах, перетягуванні линви, лісових забігах, флорболі і дартсі. Гіподинамії оголошено війну. Переміг спорт!

Було круто! Весело!


План проведення STEM- тиждень-2024 з 22.04 по 26.02.2024 р..docx
Увага.docx
Для громадського обговорення.docx
Проєкт Режим Славутської гімназії Успіх на 2024-2025н.р..docx
Пояснювальна до проєктів навчальних планів на 2024 -2025 н.р..doc
Проєкти навчальних планів на 2024-2025н.р..docx

Щиро вітаємо переможців та їх наставників І етапу конкурсу-захисту 

науково-дослідницьких проєктів 

здобувачів освіти 6-8 класів 

«Перший крок у науку»


Диплом І ступеня вибороли:

- Сімінчук Зоряна Сергіївна, здобувач освіти 8 класу, науковий керівник - Білецька Г.В., учитель зарубіжної літератури (секція: етнологія).

- Туніцька Наталія Андріївна, здобувач освіти 7 класу, науковий керівник - Прокопчук Г.Д., учитель хімії (секція: екологічно безпечні технології та ресурсозбереження).

- Хоменко Аріна Олександрівна, здобувач освіти 8 класу, науковий керівник - Дикун Л.Л., учитель англійської мови (секція: англійська мова та англомовна література)

Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії та успіхів у навчанні. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень! 


Безпека.docx
Набір до 1 класу.docx

Щиро вітаємо переможців та їх наставників ІІІ (обласного ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад! 

І місце - Білецька Анастасія Олександрівна (9-А) -  правознавство,  вчитель Труфанова Ольга Іванівна

І місце - Білецька Анастасія Олександрівна (9-А)  -  історія,  вчитель Труфанова Ольга Іванівна

ІІ місце  - Власюк Владислав Олександровича (9-А) - географія, вчитель Шкляр Людмила Миколаївна

ІІ місце - Шминдрук Олена Олександрівна (9-А) -  українська мови та література, вчитель Матвійчук Леся Миколаївна

Бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії та успіхів у навчанні. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень! 

"Пліч-о-пліч шкільні ліги Хмельниччини"

20 лютого в рамках загальнонаціонального проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", команда - дівчат "Успіх " здобула перемогу (І місце) у змаганнях з волейболу. 

Вітаємо наших дівчат із заслуженою перемогою! Нових цікавих змагань, перемог і визнання! 

Бажаємо успіхів в ІІІ етапі!

"Пліч-о-пліч шкільні ліги Хмельниччини"

19 лютого стартував ІІ етап змагань "Пліч-о-пліч шкільні ліги Хмельниччини". Команда юнаків "Успіх" здобула І місце у змаганнях з волейболу. Вітаємо наших спортсменів! Бажаємо успіхів, високих результатів і красивих перемог!

ОГОЛОШЕННЯ!

Розпочинається дистанційне навчання з 30 січня 2024 року по 09 лютого 2024 року за розкладом уроків в зв"язку з ростом захворюваності.

Захід, схід – одна країна! 

Це – Соборна Україна!

      Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 100 років бажання українців жити в незалежній Україні тільки зміцнилося. Це бажання, яке тече по жилах нових поколінь українців, обов’язково допоможе їм вирости гідними громадянами своєї держави.
      У 2024 році виповнюється 105 років від дня підписання Акта Злуки ЗУНР і УНР та 25 років від офіційного заснування Дня Соборності в незалежній Україні. Щороку 22 січня українці об’єднуються в живі ланцюги, проводять флешмоби та інші акції, демонструючи, що ми – єдині й незалежні.
      З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в гімназії проведено тематичні заходи, які вкотре довели, що територіальна цілісність нашої Батьківщини, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Гімназисти ще більше упевнилися, що Україна – єдина країна. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!


Привітання З НОВИМ 2024.docx
Список переможців олімпіад 2023.docx
Список переможців.docx
вих. № 01-25-55 від 08.02.2023 про фізичну безпеку учасників освітнього процесу під час війни.docx
вих № 01-25-21 від 19.01.2023 Про матеріали до Дня Соборності України.docx
2 Щодо Соборності України 2023.pdf
Підсумки наказ про олімпіади(2 етап) 2022 (підсумки).docx

Що таке медіаграмотність?

         Дехто вважає, що медіаграмотність - це про захист дітей від небажаних меседжів чи зловживань довірою в інтернеті. Але насправді вона потрібна кожному і не лише тим, хто дивиться телебачення чи сидить в інтернеті. Якщо ви вимкнете телевізор чи комп’ютер, ви все одно залишитесь у медіапросторі.

         Медіаграмотність - це навички та звички, які допоможуть вам критично сприймати повідомлення різних медіа: традиційних, соціальних мереж, зовнішньої реклами, партизанського маркетингу.

         Медіаграмотність допоможе уникнути неточних новин і отримати достовірну інформацію про поточні події. І базується ця навичка на вашій персональній відповідальності як споживача.


6 правил медіаграмотності для вашої інформаційної безпеки

1. Формуйте свою стрічку новин у соцмережах безпристрасно

У сучасному суспільстві контент має змогу створювати кожен. Але якщо вам не подобається інформаційний продукт, ви маєте право адекватно зреагувати і відмовитися від нього. Не варто додавати друзів із жалості, демонструючи мережевий альтруїзм. Не додавайте людей тільки тому, що у них милі фотографії або це ваші старі знайомі. Тут потрібен тверезий розрахунок і свідомий вибір. 

 

2. Видаліть недостовірні джерела

 Якщо людина публікує дурниці, це достатній аргумент, щоб видалити її зі свого кола друзів.

 

3. Не відволікайтесь на те, що для вас не важливо 

Вам не обов’язково стежити за модними трендами, розуміти політику, бути в курсі всіх коливань валютного ринку і знати імена голлівудських акторів. Ви маєте право чогось не знати, не цікавитися чимось, не стежити за цим.

 

4. Слідкуйте за якістю 

Інформаційне середовище складається з простих і складних вуглеводів. Прості вуглеводи засвоюються на льоту, дарують моментальну насолоду і шкодять здоров’ю. Після такої їжі апетит подвоюється - ви починаєте потребувати більшої дози доти, поки не відчуєте себе погано.

Повільні вуглеводи, навпаки, складні для засвоєння. Але саме вони можуть дати відчуття наповненості, змісту і мають складати основу вашого інформаційного меню. Це, наприклад, якісна аналітика, пізнавальна інформація, освітні проєкти.

 

5. Живіть своїм життям 

Багато медіа дублюють інформацію з інших медіа, які в свою чергу отримали інформацію з третіх джерел, а ви це все поглинаєте. Закрийте стрічку і живіть повноцінним життям.

 

6. Виділяйте час, щоб подумати

Відволікайтеся від нескінченного потоку інформації та її аналізу. Побудьте в тиші, подивіться, послухайте. Не бійтеся чогось не розуміти або проґавити час, не споживаючи нові дані. Профільтруйте свої думки, давши їм ковток інформаційного детоксу.