LIMK mokyklos

1. Alytaus šv. Benedikto gimnazija

2. Anykščių Antano Vienuolio progimnazija

3. Druskininkų Atgimimo mokykla

4. Jonavos Justino Vareikio progimnazija

5. Jonavos r. Upninkų pagrindinė mokykla

6. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

7. Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

8. Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija

9. Kauno r. Garliavos Jonučių gimnazija

10. Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija

11. Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla

12.Kauno r.Vilkijos gimanzija

13. Kauno "Vyturio" gimnazija

14. Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla

15. Kretingos Marijono Daujočio pagrindinė mokykla

16. Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija

17. Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija

18. Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla

19. Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija

20. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla

21. Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija

22. Panevėžio "Vyturio" progimnazija

23. Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija

24. Šakių r. Kriūkų mokykla

25. Šakių r. Lekėčių mokykla

26. Šakių r. Paluobių mokykla - daugiafunkcinis centras

27. Šakių r. Plokščių mokykla - daugiafunkcinis centras

28. Šakių r. Sintautų pagrindinė mokykla

29. Šakių "Varpo" mokykla

30. Šakių "Žiburio" gimnazija

31. Šiaulių Didždvario gimnazija

32. Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija

33. Šiaulių Saulėtekio gimnazija

34. Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija

35. Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija

36. Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla

37. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija

38. Tauragės „Šaltinio“ progimnazija

39. Tauragės Žalgirių gimnazija

40. Ukmergės Antano Smetonos gimnazija

41. Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija

42. Utenos "Saulės" gimnazija

43. Utenos Vyturių progimnazija

44. Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla

45. Vilniaus Petro Vileišio progimnazija

46. Vilniaus Užupio gimnazija

47.Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija

48. Vilniaus Viršuliškių mokykla


49. Vaino Brazdeikis

50. Rolandas Kučiauskas

51. Elena Stasiulienė

52. Rimantas Jocius


Klubo nariai-stebėtojai

Vitalija Dziuričienė

Skirmunda Martinienėnė

Dainius Miežys

Pranas Vėželis