Комунальний заклад Чернеччинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "ЧАЙКА" Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області

Події, які відбуваються в нашому закладі освіти ви можете переглянути коли перейдете за посиланням:

Наш сайт створено для педагогів, для батьків та дітей. Тут ви зможете знайти багато корисної та цікавої інформації.  Приємної подорожі сторінками cайту! 

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ

З нами буде комфортно й цікаво всій Вашій родині. Адже «Чайка» - це щасливий світ дитинства, наповнений перших відчуттів і щасливих моментів, де панує радість і сміх, неповторність перших відчуттів під час пізнання такого цікавого й безмежного світу… 

У 2023-2024 навчальному році працює 3 групи, в яких виховується       62 вихованця. 

Навчально-виховний процес забезпечують 13 працівників, 6педагогічних працівників, 7 працівників із обслуговування.


Сигнали_ЦО_у_мирний_i_воeнний_час.pdf
KMBT_195_04210.pdf

Що робити при сигналі "Повітряна тривога"


Попередня підготовка


Тривога

Довгий дзвінок — персонал та діти садочка сповіщаються про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації.


Евакуація 

Почувши сигнал оповіщення необхідно організувати переміщення учасників освітнього процесу у супроводі з вихователем або відповідальною особою, яка після завершення небезпеки та оголошення відміни сигналу організує повернення учасників освітнього процесу до запланованих заходів, а також перевірятиме наявність дітей в укритті та у приміщеннях закладу освіти після завершення небезпеки.

У випадку сигналу небезпеки:


Інструкція татам і мамам, як поводитися під час повітряних тривог у закладі:


Як діяти в разі сигналу тривоги на шляху до закладу чи дому?

Як вихователю готувати щодня дітей?


Як батькам готувати щодня дітей: 

Євросоюз та МОМ  розробили правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб всю інформацію ви можете переглянути перейшовши  за: посиланням

європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної поліики України та (можна додати, що також підтримали) запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.


Мета кампанії – привернути увагу людей до ймовірних ризиків,  пов’язаних  з переїздом з охоплених війною регіонів, пояснити основні правила безпеки під час пошуку житла, транспорту, роботи. Адже надзвичайна уразливість людей може призводити до різних форм шахрайства та експлуатації, і навіть до випадків торгівлі людьми.


У рамках кампанії розроблено низку інформаційних матеріалів, які допоможуть внутрішньо переміщеним особам уникати цих ризиків. Організатори закликають пам’ятати про 5 маркерів безпеки – правил, яких слід дотримуватися у різних ситуаціях.


Документи. Надавайте документи лише офіційним особам. Заздалегідь зробіть та збережіть копії найважливіших документів, у тому числі онлайн.


Транспорт. Знайте, куди їдете, та повідомте про поїздку рідних чи друзів. Не сідайте в авто до незнайомих чи підозрілих людей. Вишліть рідним чи друзям номер транспортного засобу, яким пересуваєтеся.

Допомога. Приймайте допомогу лише від людей та організацій, що заслуговують на довіру.

Спілкування. Не віддавайте нікому  мобільний телефон чи інші засоби зв’язку. Будьте обачними та обережними при спілкуванні з незнайомцями.

Зв’язок. Підтримуйте постійний зв’язок із рідними, друзями, колегами. Повідомляйте про будь-які зміни  свого маршруту, місця проживання чи роботи. Домовтеся з ними про кодове слово або фразу, які повідомлять, що ви в небезпеці.



АЛГОРИТМ

роботи закладів освіти Сумської області

в умовах тимчасової окупації

Заклади освіти, які розташовані на окупованих територіях:

У разі неможливості продовжувати трудову діяльність на умовах Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни від 12 серпня 1949 року та з метою дотримання трудового законодавства відповідно до статті 13 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» керівники, працівники всіх типів закладів освіти можуть ініціювати призупинення дії трудового договору. Призупинення трудового договору не тягне за собою припинення трудових відносин, а відшкодування заробітної плати, гарантійних та компенсаційних виплат працівникам на час призупинення дії трудового договору в повному обсязі буде покладено на державу, що здійснює військову агресію проти України, у тому числі щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; у разі тимчасового зупинення освітнього процесу в умовах окупації відповідно до наказу керівника час простою для працівників закладу оплачується в розмірі середньої заробітної плати.

АЛГОРИТМ

роботи закладів освіти Сумської області

в умовах ведення бойових дій

Заклади освіти в умовах ведення бойових дій:

Керівники та працівники закладів освіти продовжують трудові відносини, виконання посадових обов’язків, відповідно до трудового законодавства.

АЛГОРИТМ

роботи закладів освіти Сумської області

в умовах деокупації

Заклади освіти в умовах деокупації:

Керівники та працівники закладів освіти відновлюють трудові відносини, виконання посадових обов’язків відповідно до трудового законодавства.