КУБЕЙСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОЧАТКОВОЮ ШКОЛОЮ ТА ГІМНАЗІЄЮ

УВАГА!

Відділ освіти Кубейської сільської ради оголошує конкурс про заміщення вакантних посад керівників закладів освіти Кубейської сільської ради.

Умови

проведення конкурсу про заміщення вакантних посад керівників закладів освіти Кубейської сільської ради

 

Найменування, місцезнаходження закладів освіти 

1. Кубейський ліцей з початковою школою та гімназією Кубейської сільської ради Болградського району Одеської області

вул. Сатірова Панаса Івановича, 138-а.с. Кубей Болградський район Одеська область

2. Кубейський ліцей з початковою школою та гімназією імені Олександра Теодорова-Балана Кубейської сільської ради Болградського району Одеської області

вул. Шкільна, 26. с. Кубей Болградський район Одеська область)

Найменування посади 

Директор школи

Умови праці 

Посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», інших нормативних документів. 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора закладу загальної середньої освіти 

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра,  стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, високі моральні якості , а також фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків. 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 

 

Дата, час і місце проведення конкурсу 

Керівника Кубейського ліцею з початковою школою та гімназією:

01.08.2023р. о 9:00 год., Кубейський Будинок культури , 3 поверх, вул. Іорданова 1

Керівника Кубейського ліцею з початковою школою та гімназією імені академіка Олександра Теодорова-Балана:

03.08.2023р. о 9:00 год., Кубейський Будинок культури, 3 поверх, вул. Іорданова 1

Етапи проведення конкурсного відбору 

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу

 та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;   

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством  вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору здійснюється у три етапи: 1) перевірка знань законодавства у сфері освіти у письмовій формі (30 хв.); 2) вирішення ситуаційного завдання (20хв.); 3) презентація розвитку закладу освіти (10хв.)

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію і матеріали з питань проведення конкурсу 

Каракаш Валентина Миколаївна - спеціаліст відділу освіти Кубейської сільської ради

Тел. 0666268169

e-mail:  

 


н о в и н и

ЮНІСЕФ разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям", яка містить відповіді на такі запитання:

- Як оформити статус інвалідності дитини?

- На яку допомогу можна розраховувати та як її отримати?

- Як говорити з дитиною про інвалідність?

- Де шукати психологічної підтримки?

- Як облаштувати домашній та освітній простір?

- Що таке інклюзивна освіта та як записати дитину до садочка та школи?

- Що потрібно знати вчителям та іншим фахівцям?


Дякуємо всім учасникам за підтримку позитивного іміджу Кубейського ліцєю!

Конкурс Інтелектуальні змагання з базових дисциплін для учнів сільських шкіл Одеської області вже вкотре виступає майданчиком для формування майбутньої інтелектуальної еліти нашої держави. Конкурс відкриває можливості для нових захоплень та розкриває нові горизонти для творчого пошуку всіх учнів. Протягом вересня вчителі та учні нашого ліцею взяли активну участь у І етапі змагань. Власов Дмитро, учень 11-б класу - учасник фінального (ІІ) етапу Інтелектуальних змагань. Бажаємо йому успіхів, а також цікавих завдань. Нехай у чесній боротьбі переможуть найсильніші!



                 У зв’язку з необхідністю економії електроенергії та аварійними відключеннями електроенергії проводяться заходи з обмеження освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та об’єктів соціальної сфери.

         Будьте уважні! Дотримуйтесь правил безпеки дорожнього руху! У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи повинні використовувати світло відбивні елементи (стрічка, наклейка, жилет, тощо)  для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху та бути уважними під час переходу проїжджих частин доріг.


Мінна безпека 

Що потрібно знати та виконувати

Оминайте снаряди, які не розірвались. Під час обстрілу деякі снаряди можуть не спрацювати одразу. Але вони готові вибухнути будь-якої миті. Не можна підбирати такі «трофеї».

Не беріть в руки знайдені предмети. Зокрема, дитячі іграшки та гаджети, які розкидані на землі – це можуть бути замасковані вибухові пристрої. Поясніть це дитині.

Заборонено:

 наближатися до вибухонебезпечного предмета;

 пересувати його або брати до рук;

 розбирати, кидати, бити по ньому;

 розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет;

 приносити вибухонебезпечний предмет додому.

Про усі подібні знахідки повідомляйте рятувальників (тел. 101) або національну поліцію (тел. 102)!

В нашому навчальному закладі 

став доступним шеринг документів 

через застосунок Дія.  

Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів. Він збільшив ефективність роботи ЦНАПів і скоротив час на обробку та перевірку документів заявників.

Для шерингу документа вам потрібно:

▫️ Відкрити його у застосунку Дія.

▫️ Зісканувати сформований Дією штрих-код. 

▫️ Після цього ви надасте дозвіл на його шеринг у застосунку Дія. 

▫️ Цифрова копія документа буде надіслана до інформаційної системи "Кубейський заклад загальньої середньої освіти". 

Матеріали

для проведення Першого уроку

у 2021-2022 н.р. 

Перший урок в навчальному році — важлива подія як для усіх учнів, так і для їхніх батьків та вчителів. Саме тому підготовка до цієї дати повинна бути належною. Окрім урочистих заходів обов’язковим, як дає зрозуміти програма Міністерства освіти, 1-го вересня є і проведення першого уроку.

Щорічно міністерство пропонує свої варіанти тем для першого шкільного заняття. Такі теми не є обов’язковими та можуть коригуватись вчителем, адже Закон про освіту гарантує закладам освіти та вчителям академічну свободу і тему Першого уроку вчитель обирає самостійно.

Важливо, щоб початок нового навчального 2021-2022 року налаштував дітей на навчання, дав їм достатню мотивацію та корисні роздуми.Обираючи ту чи іншу тему, вчителі повинні: орієнтуватись на вік школяра та враховувати актуальність проблематики.

30 років Незалежності України

https://erudyt.net/vixovni-zaxodi/konspekti-do-1-veresnya/30-rokiv-nezalezhnosti-ukrainy-30-urokiv-informatsyno-metodychni-materialy-dlia-provedennia-dnia-znan-ta-pershoho-uroku-v-2021-2022-n-r.html

Космічні горизонти України

https://erudyt.net/vixovni-zaxodi/konspekti-do-1-veresnya/pershyy-urok-2021-kosmichni-horyzonty-ukrainy.html?fbclid=IwAR188Y8hs2CYGs4dmKeBw3V6rNbfEbdcVbuR_D4Spvx1GYPtYMbWTbsPNC4

Початок ери мобільного зв’язку в Україні

https://erudyt.net/vixovni-zaxodi/konspekti-do-1-veresnya/pershyy-urok-2021-pochatok-ery-mobilnoho-zv-iazku-v-ukraini.html?fbclid=IwAR1LpHcA6ul0fk0SX2MskSC8VdawpifhfJrJPGcry8NvGbVRGGxJg13VOzI 

В рамках теми місяця "Хочу - можу - треба" - "Як бажання можуть об'єднувати спільноту?" учні 2-А класу Кубейського закладу загальної середньої освіти (учитель Сакали Олена Пантеліївна)  виготовили соціальні плакати із закликом зберегти природу. 

Сьогодні, 9 листопада,  учні та педагоги Кубейського НВК долучились  до Дня української писемності та мови, приєднавшись  до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Радіодиктант не має на меті перевірки грамотності конкретної особи, а задуманий як своєрідний флешмоб — акція єднання навколо  державної мови, участь у якій може взяти кожен охочий будь якої національності. Текст  радіодиктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович під назвою «Виклики книжкової ери». Читала диктант  актриса Римма Зюбіна.  


Шановні батьки! 

      З приводу початку опалювального сезону в Кубейському НВК повідомляємо наступне:

      1.Отримано розпорядження голови Болградської районної державної адміністрації про розпочаток опалювального сезону для навчальних закладів району з 4 листопада 2020 року.

      2.Але школи, в яких працюють газові  котельні (всього 8 шкіл) почнуть опалювання після приїзду метрологів із Одеси і запуску ними котелень. Спеціалістів-метрологів в Болграді немає.

      3.Час проведення таких робіт складає декілька днів. Тому ми вимушені зачекати.

      4.До відома: в школі іде освітній процес із застосуванням проти- епідеміологічних заходів, учні 1-4 класів отримують гаряче харчування, температура в класах в межах санітарних норм.

                                                                                                         Директор С.І.Чеглатонєв

 

Рівень епідемічної небезпеки - "помаранчевий"!

Діємо за алгоритмом!

Пройшов перший тиждень дистанційного навчання

Шановні батьки!

     У зв'язку із встановленням "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID - 19 освітній процес організовується дистанційно згідно з основним розкладом.     

    Допоможіть, будь ласка, своїм дітям зареєструватися на платформах, на яких працюють вчителі-предметники. 

    Конкретну інформацію отримаєте у класного керівника вашої дитини.

 До уваги батьків та учнів!

З 7 вересня 2020 року встановлений "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID - 1!

Освітний процес організовано наступним чином:

Освітний процес на період каратнину

Умови, правила, рекомендації

натисніть сюди

 

Дорогі, першокласники! Наша школа чекає на вас!

Пандемія COVID-19 - поточна глобальна пандемія коронавирусной інфекції COVID-19, викликана коронавірусом SARS-CoV-2. Спалах вперше було зафіксовано в Ухані, Китай, в грудні 2019 року. 30 січня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила цей спалах надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров'я, що має міжнародне значення, а 11 березня - пандемією. Станом на 8 серпня 2020 року, в ході пандемії було зареєстровано понад 19,2 млн випадків захворювання в більш в чому 188 країнах і територіях; понад 718 тисяч осіб померло і більш 11,6 млн видужала.

Як передається захворювання?

Наразі відомо, що COVID-19 передається краплинним та контактним шляхами

Вірус не циркулює у повітрі, а передається від людини до людини

Вірус не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи чхання. Відстань – це гарантія безпеки. Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви знаходитесь на відстані понад 1,5 м.

Переважає контактний шлях зараження

Найчастіше вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети (хустинку, рукавиці) після торкання до об'єктів (тварин, м'яса, риби, дверних ручок, поручнів), забруднених виділеннями з дихальним шляхів хворого чи інфікованого.

Чи можна заразитись від тварин?

Наразі немає офіційних підтверджень, що домашні тварини, наприклад, собаки або коти, можуть бути переносниками нового коронавірусу. Проте після контакту з домашніми тваринами рекомендуємо мити руки водою з милом. Це захистить вас від ризику поширень низки бактерій, якими людина може заразитися від домашніх тварин.

Чи передається вірус через фрукти?

Фрукти – непридатне середовище для тривалого виживання вірусу. Немає жодних даних про передачу вірусу через фрукти. Нагадуємо, що фрукти необхідно ретельно мити, але це стандартна рекомендація.

Скільки вірус живе на поверхнях? Чим можна вбити вірус?

Вірус може зберігати життєздатність на поверхнях від 3-х годин до декількох днів. Конкретні терміни залежать від низки умов. Наприклад, тип поверхні, температура і вологість навколишнього середовища. Тому важливо дезінфікувати поверхні, ручки дверей, техніку тощо.

Чи правда, що вірус передається лише літнім людям?

Заразитись можуть люди будь-якого віку, тому всі мають дотримуватись заходів захисту від вірусу. Літні люди та хворі на хронічні захворювання перебувають в зоні підвищеного ризику.


     Міністерство освіти і науки склало списки рекомендованих навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників для шкіл та дитсадків.

Перелік подали у листі №1/9-394 від 22 липня 2020 року, 

опублікованому на сайті ІМЗО.

Завантажити переліки програм та літератури можна за посиланням

Завершено капітальний ремонт покрівлі основної будівлі і спортивного залу Кубейского навчально-виховного комплексу. Крім цього, в будівлі НВК було встановлено 50 металопластикових вікон.

Роботи профінансовані з обласного бюджету

Школи закриватимуть при «червоному» рівні небезпеки

З 1 серпня залежно від епідемічної ситуації в кожному з регіонів або окремих адміністративно-територіальних одиницях, буде встановлено один з рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 – «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний».

Відповідне рішення ухвалено Кабінетом Міністрів.

Увага!

Шановні батьки!

Кубейський навчально-виховний комплекс 

"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" 

з 26.05.2020 року

починає набір учнів до перших класів!

Інформаційні довідки за телефоном 35 - 2 - 40

Обладнання 

пожежного виходу 

з актової зали

Навчальний рік закінчиться дистанційно – дивіться календар завершення навчання

Навчальний рік 2019/2020 школярі закінчать дистанційного. Про це повідомили на сайті МОН.

Також у міністерстві опублікували календар завершення навчання:

Також у відомстві повідомили, що випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після складання ДПА у формі ЗНО.

Якщо учні 1-8 та 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи мають надсилати копії їхніх документів електронною поштою – оригінали документів видадуть у вересні.

Нагадаємо, з 11 травня в Україні планують послабити карантинні обмеження.

У зв’язку із впровадженням карантину та переходом учнів на дистанційне навчання багато телеканалів розпочинають трансляцію відеоуроків як у своїх ефірах так і на ютуб каналах. Адміністрація сайту відслідковуватиме усі пропозиції та буде висвітлювати на даній сторінці. https://erudyt.net/