Майстер-класи

Ковальчук Галина Олександрівна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки та психології ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Майстер клас «Самокероване навчання та освіта для бізнесу: зміст, організація, процедури»

Мета: Розроблення принципів та алгоритмів застосування самокерованого навчання (СКН) у професійно-орієнтованій освіті; формування особистісної моделі СКН для реалізації суб’єктних дидактичних цілей в контексті бізнес-освіти.

Майстер-клас буде корисним студентам старших курсів, які поєднують навчання і практичну діяльність, викладачам для ознайомлення з моделями самокерованого навчання.




Ловка Ольга Володимирівна, доцент кафедри педагогіки та психології ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", кандидат психологічних наук, доцент

Майстер-клас «Можливості гештальттерапії у професійному самовизначенні: відчуй у собі свою силу».

Мета: презентація вступу до програми розвитку професійного самовизначення особистості у гештальт-підході. На майстер-класі акцент робиться на актуалізації власних можливостей та потенціалів у житті, дослідженні своїх сильних особистісних сторін. Майстер-клас буде цікавим студентам, які наразі визначаються у своїх подальших напрямках професійної роботи, викладачам для ознайомлення з методом гештальттерапії, усім, хто зацікавлений у самореалізації та самовизначенні у житті.

Кулалаєва Наталя Валеріївна, завідувач лабораторії технологій професійного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, кандидат хімічних наук, доцент

Майстер-клас «SWOT-аналіз упровадження елементів дуальної форми навчання в професійну підготовку майбутніх фахівців»

Мета : обговорити проблему впровадження елементів дуальної форми навчання в професійну підготовку майбутніх фахівців. Учасники поєднаються у мікрогрупи («студенти», «викладачі», «адміністрація закладів професійної освіти», «роботодавці», «представники державних установ управління освітою») та проаналізують сильні та слабкі сторони дуальної освіти, можливості та загрози її запровадження у професійну підготовку. Буде цікавим для викладачів закладів професійної та вищої освіти, науковців, що займаються проблемами впровадження дуальної освіти в Україні.

Якушик Сергій Васильович, практикуючий психолог

Майстер-клас "Особливості роботи з архетипами та архаїчними образами у терапії"

Мета: ознайомлення з основами та практичними методами аналітичної психології. Основний акцент майстер-класу робиться на освоєнні навичок практичного використання знань про архетипи і архаїчні образи як для глибшого розуміння себе, так і для роботи з клієнтами. Цікавим він буде як для студентів, котрі тільки входять до професії, так і викладачам та практикуючим спеціалістам для розширення інструментарію.

Канська Наталія, психотерапевт, сімейний психолог Центру аналітичної психології "Простір"

Музичко Людмила Володимирівна, доцент кафедри педагогіки та психології ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", кандидат психологічних наук, доцент

Майстер-клас "Практикоорієнтована підготовка студентів-психологів: надання психологічної допомоги дітям, що мають психологічну травму"

Мета: презентація міжнародної програми "Діти і війна: навчання технік зцілення" (автори В. Юле та Х. Норвік).

На майстер-класі увага акцентується на опануванні практичними прийомами подолання наслідків психологічного травмування, зокрема ПТСР, для відновлення особою свого ресурсного стану та нормальної життєдіяльності.

Майстер-клас буде цікавим студентам, які опановують фах психолога, педагога, соціального працівника, сімейного лікаря, педіатра для використання набутого досвіду у майбутній професійній діяльності; викладачам, які хотіли б розширити спектр своєї професійної діяльності і проводити навчання за вказаною темою згідно отриманого сертифікату міжнародного зразка.

Булавіна Олена Антоліївна, доцент кафедри педагогіки та психології ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", кандидат економічних наук, доцент

Саркісова Оксана Юріївна, доцент кафедри педагогіки та психології ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", кандидат педагогічних наук, доцент

Майстер-клас «Розвиток економічного мислення – ключ до формування фахових компетентностей педагогів професійного навчання»

Мета: довести необхідність та обґрунтувати методичні підходи до розвитку професійного економічного мислення студентів закладів вищої освіти, які забезпечать формування фахових компетентностей з метою стимулювання ефективності та продуктивності професійної діяльності.

На майстер-класі ми розкриємо специфіку економічного мислення, його основні риси та прояви у професійній діяльності; обґрунтуємо та систематизуємо знання щодо технік та прийомів розвитку мислення особистості в освітньому процесі; узагальнимо досвід та проілюструємо впровадження конкретних методик розвитку економічного мислення, а також їх вплив на формування фахових компетентностей педагогів професійного навчання

Призначений для викладачів закладів вищої та професійної освіти, докторантів, аспірантів та молодих вчених, всім, кому цікаві питання методики викладання дисциплін професійного спрямування, економічної дидактики, бізнес-освіти.

Завірюха Валентина Василівна, доцент кафедри педагогіки та психології ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", кандидат психологічних наук, доцент; майстер-тренер з позитивної психотерапії, реєстровий психотерапевт Європейської асоціації психотерапії

Лавриненко Денис Гійович, старший викладач кафедри педагогіки та психології ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"; базовий тренер з позитивної психотерапії, реєстровий психотерапевт Європейської асоціації психотерапії

Майстер-клас "Позитивна психотерапія: теоретико-практичні аспекти професійної підготовки психологів"

Мета: презентація освітнього потенціалу позитивної психотерапії у професійній підготовці психологів.

Майстер-клас акцентує увагу на можливостях використання позитум-підходу в навчальному процесі.

Він буде цікавий викладачам, які задіяні у професійній підготовці психологів; студентам, які обирають свою майбутню спеціалізацію в галузі; практичним психологам та фахівцям суміжних професій; тим, хто хоче більше розібратися в собі та стосунках з іншими.