НОВИНИ

День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

 Учні гімназії з захопленням готували своїм мамам подарунки, писали побажання для мами і вкидали в кульку, читали вірші про маму, співали пісні, провели фоточелендж "Моя матуся найкраща"

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

9 травня Україна вдруге разом з Європейським Союзом  на державному рівні відзначає День Європи.

Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

Відзначення Дня Європи в умовах війни надає нам можливість показати свою вольову силу, незламність та готовність до змін.

Для учнів 5-9 класів були проведені інформаційні години, тематичні виховні години з використанням презентацій. Учні 8-9 кл. взяли участь у спеціальному онлайн-уроці до Дня Європи та спробували свої знання у онлайн-вікторині.

Ми приєдналися до акції "Синя стрічка", яка проходила у закладах освіти нашої громади. Синя стрічка є символом боротьби з насильства над дітьми. Про проблеми насильства в сучасному середовищі говорили на тематичній виховній бесіді "Особиста цінність та безпека"(8-9 кл.), круглому столі "Діти та їх права"(5-6 кл.), інформаційній хвилині "Незнайомі люди. Правила поведінки», Уроці чемності.(2-3 кл.) .

Школярі в знак солідарності протягом акції носили синю стрічку.

 Розірвемо коло жорстокості та змінимо світ на краще!

Чорнобиль… Сьогодні це слово знає увесь світ. Слово це стало символом горя і страждань, покинутих домівок. Важким колесом «прокотилась» Україною аварія на Чорнобильській атомній станції.

До 38-річниці Чорнобильської аварії для учнів було проведено годину пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу», екологічний бумеранг «Дзвони Чорнобиля», тематична виставка «Гірчить Чорнобиль крізь віки». перегляд відео "Чорнобильська катастрофа"

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

    У нашій гімназії з 22 по 26 квітня був проведений тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

   Кожний день відповідав певній темі. Понеділок присвячений темі; Дії при виявлені вибухонебезпечних та  підозрілих предметів". Вівторок - День пожежної безпеки. під час годин спілкування, гри-вікторини, інформаційного калейдоскопу учнів ознайомили з правилами пожежної безпеки, розширили уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж.

Середа - День дорожнього руху. Учні переглянули відеоурок та пригадали правила дорожнього руху з полійцейським офіцером громади Сергієм Тереферою та інспектором сектору  ювенальної превенції Вікторією Сіньковою.

Четвер був присвячений темі здоров'я та здорового способу життя. Для учнів 7-9 класів був проведений тренінг "Надання першої долікарської допомоги у разі виникнення надзвичайної ситуації".  У п'ятницю психолог Яна Древінська  надала психологічну підтримку та розповіла про дії у надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану . Соціальний педагог Павло Кармалюк розглянув з учнями презентаційні матеріали та переглянули відео "З чого починається безпека".

  Неможливо передбачити всі ситуації, які можуть загрожувати життю і здоров’ю дитини. Ми й не ставили собі це за мету, а намагалися лише розглянути найтиповіші ситуації та основні правила запобігання безпеки.


Знову вітаємо нашого юного чемпіона Велеслава Гуменюка, який виборов І місце у Відкритому чемпіонаті з боксу серед юніорів, який пройшов у м. Могильові-Подільському.

Бажаємо рухатися тільки вперед і підкорювати нові вершини!

До Всесвітнього дня Землі, 22 квітня, проводиться акція "Моє дерево Перемоги". Учні нашої гімназії висадили дерева на алеї місцевого парку. 

Цікаво, модно, стильно, пізнавально!

У нашій гімназіі завершився тиждень моди і краси. Упродовж тижня учні знайомилися з поняттями «мода» і «стиль», з’ясовували, що означає бути модним і стильним.

  Кожного дня одягались відповідно до запланованого на цей день стилю: понеділок - діловий стиль, вівторок - стиль 90-х, середа - етностиль, четвер - джинсовий стиль, п'ятниця - спортивний стиль.

Неперевершений  стиль, стильова класика, спортивний фешн і модні тенденції, – все це можна було побачити в образах учнів.

    Усі учасники  модного тижня отримали масу позитивних емоцій.

16-17 квітня у м. Кам'янець-Подільський на стадіоні КПНУ ім. Г. Тонкочєєва відбулися змагання "Пліч-о-пліч" серед учнів 7-9 класів. Команда нашої гімназії прийняла в них участь. Ми дуже раді, що учень 9 класу Гуменюк Велеслав виборов І місце з бігу на 200 м та ІІ місце з бігу на 100 м. Так тримати, чемпіоне!

  Дякуємо команді "Незламні серця" за гарні результати у змаганнях. Бажаємо високих спортивних досягнень, нових перемог


17 квітня 2024 року у Колибаівському СБК для учнів нашої гімназії відбувся благодійний концерт  за участі співака-волонтера Святослава Края на підтримку наших захисників.

  Концертна програма Святослава розпочалася з вшанування пам’яті полеглих воїнів за волю України. Звучали пісні про неньку Україну, про маму, про родину. Разом заспівали "Червону калину".

  В ході благодійної акції-допомоги шкільною родиною було зібрано 2560 гривень, які передали Святославу Краю.

  На закінчення прозвучали слова подяки нашим воїнам від  директора гімназії Олександра Гордійчука, а також подяка Святослава за зібрані кошти.


Писанка – витвір, який веде свій родовід з давніх-давен. Важко віднайти іще такий вид мистецтва, в якому так неповторно, всебічно і яскраво відбилося б життя народу, його історія, звичаї, вірування, естетичні уявлення та поетичне бачення навколишнього світу. Конкурс писанкарства – це унікальна можливість долучити дітей до народних традицій та обрядів, що існують в Україні.

 Учні нашої гімназії Яцюк Дар'я та Простакова Поліна взяли участь у міському конкурсі "Подільська писанка" 11 квітня. Програма заходу передбачала конкурс композицій писанок та  розписування писанок впродовж 1,5 години традиційним восковим методом.

 В результаті конкурсу Яцюк Дар'я отримала ІІ місце, Простакова Поліна - ІІІ місце.

   Композиція "Великодній кошик" - ІІІ місце.

Вітаємо наших дівчат та керівника Рачинську Лілію Володимирівну за гідне представлення гімназії на міському конкурсі писанкарства.

Дитячі писанки – це заряд сонячної енергії, який дарує всім людям добро і любов – почуття, без яких неможливо жити на світі. Дякуємо усім, хто відроджує і підтримує традиції писанкарства. Нехай українська писанка, символ відродження і незламності, звеличує Україну та наближає нашу перемогу!

07 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. 

Здоров’я — основа щасливого життя та благополуччя. Піклуватися про своє здоров’я — актуально та модно! У День здоров’я учні гімназії взяли участь у квесті "Ми - за здоровий спосіб життя". Три команди долали перешкоди на станціях "Зрозумій мене", "Вітамінна", "Рух - це життя", "Спортивна вікторина", "Пізнайко", "Танцювальний марафон". Було цікаво та весело!

   Піклуйтеся про здоров'я завжди і тоді житимемо щасливо!


Творіть! Креативте! Дійте!

Здійснилася багаторічна мрія нашої молоді – в місті відкрито сучасний Молодіжний центр!

Тепер молодь і юнацтво нашої громади має зручне місце, де зможе проводити своє дозвілля з користю, навчатися, спілкуватися, організовувати зустрічі, тренінги, коворкінги, отримувати нові знання та навички.

Цей чудовий простір вдалось створити завдяки спільним зусиллям влади, бізнесу та активних молодих людей у нашому місті. Вірю, і навіть впевнений, що тут народжуватимуться нові креативні ідеї, зростатиме та розвиватиметься молодь. Я бажаю, щоб в цих стінах вам було комфортно, щоб ви спільно народжували тут гарні ідеї і ми разом їх втілювали для покращення нашої громади і для зміцнення України, бо ви - підростаюче покоління, наше майбутнє!

Я дуже радий, що все вдалося!

Сьогодні до гімназії завітали майбутні першокласники. Іх радо зустріла перша вчителька Інна В'ячеславівна Овчарук. З задоволенням діти виконували цікаві інтерактивні завдання, відгадували загадки, танцювали. Діти познайомилися з вчителем, з майбутніми однокласниками, класною кімнатою, з гімназією. Заступник директора Неоніла Броніславівна Ткачук звернулася до малюків та їхніх  батьків теплими та гостинними словами, привітала дітей із початком цікавої подорожі, яка розпочинається у стінах нашої гімназії.

На пам’ять про першу зустріч батькам вручили буклети "Поради батькам майбутніх першокласників". Гадаємо, що діти та батьки отримали задоволення та величезний заряд позитиву.

Бажаємо нашим майбутнім першокласникам успіхів у навчанні, здобути багато нових знань, отримати безліч неперевершених вражень і емоцій. До скорої зустрічі!


Вітаємо Кульобу Марину, ученицю 8 класу, яка здобула ІІІ місце в конкурсі МАН "Перший крок у науку" в секції "Етнологія".

    Бажаємо нових дослідницьких проєктів!  Бажаємо віри у власні сили,  максимального розвитку своїх творчих здібностей. Нехай ця перемога стане поштовхом до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності. Висловлюємо вдячність  Олександру Васильовичу Гордійчуку, вчителю історії, за підготовку та гідний виступ його учениці у конкурсі-захисті МАН.

Вітаємо Осташевську Соломію, ученицю 2 класу, яка здобула  диплом І ступеня у конкурсі-челенджі "І возвеличемо на диво..." серед учнівської молоді до 210 річниці з дня народження Т.Г. Шевченка.

Гордимося і щиро дякуємо талановитій учениці Соломійці та педагогу Тетяні Болеславівні Вишинській за достойне представлення Колибаївської гімназії.

Нехай ця ПЕРЕМОГА стане стимулом для нових великих звершень і досягнень, мотиватором для участі у нових конкурсах та змаганнях!

"Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості", - говорив Василь Сухомлинський. Сьогодні 20 березня учні 1 класу Колибаївської гімназії відзначили Всесвітній день казки. На свято була запрошена бібліотекар сільської бібліотеки Гльос Оксана Іванівна з цікавим повідомленням та демонстрацією книг на задану тему. Діти інсценували казку "Колобок", визначали та розфарбовували малюнки до відомих казок, співали пісні . Свято пройшло  змістовно та цікаво.  

Долучилися до акції "ДВА СЕРЦЯ В ПОЛОНІ", щоб привернути увагу до проблем та підтримку полонених та зниклих безвісти військових. 

Вітаємо Гуменюка Велеслава, учня 9 класу, який виборов ІІ місце у обласних змаганнях з боксу у ваговій категорії 66 кг.

Нехай тобі завжди вистачає сил та запалу для нових перемог, нехай з тобою завжди буде твоя удача і підтримка рідних та друзів!

У п'ятницю, 15.03.2024, наша гімназія зустрічала гостей: керівників закладів освіти нашої громади! Відбулись об`єктові навчання, на яких розглядались питання безпеки освітнього середовища, а саме  порядок дій під час повітряної тривоги та при небезпеці радіаційного забруднення, робота з інклюзивними дітьми під час тривоги, безпечне середовище в укритті 



12-13 березня у гімназії відбувся тренінг Товариства Червоного Хреста України по навчанню педпрацівників наданню першої допомоги! Вдячні інструкторам Любов Гончаровій, Максиму Ковалю та Дарії Байцурак за корисний та якісно викладений матеріал з надання допомоги при втраті свідомості, зупинці дихання, зупинці серця, правильному положенню непритомній людині, надання первинної домедичної допомоги неповнолітнім дітям та дорослим при вдавленні «прийом Геймліха», вивчили протокол надання інформації для виклику швидкої допомоги 103. Такими навичками повинен володіти кожен, а особливо у нинішній складний воєнний час.

  Дякуємо і за аптечку, подаровану закладу. І за ваш цінний досвід!



#Юридичний_калейдоскоп

13 березня 2024 року учні 9 класу Колибаївської гімназії взяли участь в інтелектуальному брейн-ринзі "Правовий калейдоскоп", що проходив у Відокремленому структурному підрозділі "Кам'янець- Подільського фахового коледжу Закладу вищої освіти "Подільський державний університет".  Наша команда "Закон" отримала диплом першого ступеня за І місце, а команда "Соколята" отримала диплом третього ступеня за ІІІ місце.

Вітаємо юних правознавців та виносимо вдячність Олександру Васильовичу Гордійчуку за знання, які отримали на уроках з правознавства.


Сьогодні, 28 лютого 2024 року, річниця з дня загибелі нашого Героя - Іваненка Романа, жителя с. Колибаївка!

 Роман без вагань став на захист Батьківщини. Був щирим, відкритим у спілкуванні, веселий, понад усе любив рідний край, українську землю, своїх батьків. Він мріяв про Перемогу і наближав її з усіх сил. Не судилося...  

   Світлий та добрий спомин про незламного Героя назавжди залишиться у серці та пам’яті всіх, хто його знав! Назавжди 27…

  Світла та вічна пам’ять Роману!

  Слава українському Захиснику! Слава Україні!

Добро оточує нас всюди, навіть якщо ми його не помічаємо. Робити добрі справи дуже просто, треба тільки цього захотіти.

Це може зробити кожен. Ось, Олена Штанько, головний спеціаліст загального відділу Кам'янець-Подільської міської ради, подарувала нашим учням легкий повітряний пластилін для ліплення.

   А у відповідь - щирі посмішки та радість в очах дітей від цікавого подарунка.


Проект з кібербезпеки BRAMA запустили в Україні Кіберполіція оголосила про ребрендинг проєкту MRIYA.  Відтепер в Україні діятиме новий покращений проект з кібербезпеки BRAMA (БРАМА). Це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

Цілі проекту:

• Знищення російських осередків в Інтернеті;

• Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі;

• Протидія наркотикам та шахрайству;

• Навчання та тренінги з кібергігієни;

• Просвіта населення щодо інформаційної гігієни;

• Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції.

  Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною. Долучитись до проекту можна за посиланням: https://t.me/+39bSlQJkZtk1Yjk6

Що ми пропонуємо учасникам:

1. можливість повідомити про джерело неприйнятного контенту, для подальшого масового надсилання скарг спільнотою та подальшим блокуванням такого джерела;

2. допомогти заблокувати джерело неприйнятного контенту, шляхом долучення до масового надсилання скарг;

3. отримати поради щодо медіа та кіберграмотності;

4. бути поінформованим про небезпечні схеми шахрайств, які ширяться мережею;

5. бути обізнаним, щодо фейків, які просувають вороги у наш медіапростір.

У лютому та березні 2024 року виповнюється 10 років від початку російсько-української війни та окупації Криму, а також два роки від повномасштабного вторгнення!

Для учнів 5-6 та 7-9 класів проведений інформаційний дайджест "Війна, яка змінить історію".

   Ми висловлює щире захоплення та безмежну вдячність незламним українським захисникам і захисницям, українським освітянам, учням та їхнім батькам"

Слава Україні!   Героям слава!   Переможемо!


21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови!

Кожен народ, що дбає про своє сьогоднішнє і майбутнє, знає, до чого веде руйнування чи зрікання рідної мови. Це деградація, виродження, занепад. Тому люди завжди берегли свою живильну силу, криницю - Мову, з якої черпали силу для духовного здоров'я і наснаги.

      21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. У Колибаївській гімназії  пройшли цікаві уроки, бесіди, виховні години на яких учні ще раз долучились до живильного джерела рідної мови, ще раз переконались, що рідне слово надто багато важить у людському житті. Слово може впливати навіть на долю. Воно вмить змінює настрій, робить щасливими або ж нещасними, радісними чи пригніченими.

      Любіть, бережіть і вивчайте рідну мову, адже рідна мова- безсмертний код нашої нації!

Щороку 20 лютого в Україні вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні!

 На згадку про події Євромайдану десятирічної давнини в гімназії відбувся інформаційний дайджест "Янголи, що тримають наше небо" для учнів 7-9 класів,тематичні виховні години з використанням презентацій, відео, інтерактивних вправ; тиха акція на вшанування пам'яті загиблих під час Революції гідності "Ангели пам'яті", круглий стіл ХОЦНТТУМ «Герої не вмирають. Вони живуть доки їх пам’ятають».

  День Героїв Небесної Сотні 2024 року пройшов під гаслом "Залишаємося гідними своїх героїв"

   Залишаємося відданими тій пам'яті, пам'яті героїв, відданими їхньому героїзму.

19 лютого - День Державного Герба України!

Святкування Дня Державного Герба України - це чудова нагода для українців відзначити значущість цього символу та вшанувати пам'ять про нашу історію, національну гордість та культурне надбання.

Для учнів гімназії були проведені тематичні виховні години, вікторина.

Важливо пам'ятати, що наша державність - це не лише символи, а перш за все люди, які живуть та працюють в Україні. Тож від кожного з нас залежить, щоб наша країна була процвітаючою та вільною.


День Єднання!

16 лютого в Україні відзначають молоде державне свято – День єднання, започаткований президентом України Володимиром Зеленським у 2022 році на тлі підготовки Росії до вторгнення. Цього року українці відзначають свято втретє. Сьогодні ми разом зі всіма українцями підняли державний прапор та виконали гімн. Також був проведений флешмоб "Долоньки єднання" та тематичні виховні години "В єдності - наша сила".     З Днем єднання! Разом – до перемоги! 

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35-та річниця виведення військ з Афганістану!

Трагічний слід вона залишила для багатьох українців та їхніх сімей. Кожен виніс з тієї війни свої спогади, свій біль і життєвий досвід... Серед наших односельчан Волощук Сергій, Чевський Віктор, Рудковський В., Лисий Микола, Герасімов Анатолій, Ставський Микола. Про їх бойовий шлях у Афганістані розповіли наші екскурсоводи шкільного Залу села Кульоба Марина , Простакова Поліна, Тручок Андрій.

 Відійшла  в історію і афганська   війна. Але в пам’яті людській їй іще жити довго, тому що її  історія написана кров'ю солдат и сльозами матерів.




Валентинів день!

Валентинів день святкують усі - і дорослі, і діти. До кожного з нас рано чи пізно в душу заглядає кохання. Кохання панує над світом. Воно поза віком і часом.  Любов придумана не нами, Вона від Бога нам дана.

  У такий день однієї розмови замало. Тому ми провели турнір "Яка ти козачка? Який ти козак?". Турнір на честь прекрасного кохання.

 Команда дівчат та команда хлопців перевіряли свої сили, знання про силу кохання у 10 раундах: "Серця в ряд", "М1 по-українськи", "Чоловік чи жінка", "Кульки", "Подарунок на свято", "Знання - сила", "Хто в домі господар". І, звичайно, перемогла ЛЮБОВ.

 Любов не помирає, вона живе звуком скрипки, словом, подихом вітру. Не дивлячись на всі біди, негаразди, у світі панує любов! Нехай завжди сяє у вашому житті зірка кохання!



106-річниця Бою під Крутами!

29 січня 2024 року, Україна вшановує 106-річницю героїчного бою молодих хлопців під Крутами. Далекого 1918 року гімназисти стали на захист Києва від більшовицької навали. Завдяки звитязі та сміливості українських вояків більшовицький наступ на Київ було зупинено на чотири дні, що дало змогу укласти Брестський мир між Українською Народною Республікою і державами Четверного союзу. Цим документом Україна визнавалась самостійною державою з західним кордоном. Про ці події учні дізнались з навчального відео до Дня пам'яті Героїв Крут. Також учні пройшли вікторину на LearningApps.

Шануємо пам’ять українців, які віддали своє життя у бою під Крутами, який став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі з агресором.

Дякуємо нашим ЗСУ, які  зараз боронять державу, її незалежність і майбутнє.

День Соборності України!

День Соборності України святкують 22 січня в пам'ять проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР. Цього історичного дня 105 років тому українські землі вперше об'єдналися в одній державі. Сьогодні соборність українців охоплює обидві півкулі Землі, у кожному куточку якої 24 лютого пролунало: я – українець. I'm Ukrainian.

  Сьогодні у гімназії відбулися різні заходи до цього свята.  Відкрита виховна година у 8 класі «День Соборності України», під час якої проведена хвилина мовчання, з метою вшанування пам'яті всіх, хто загинув за суверенітет, єдність та незалежність України. Учням 7-9 класів була запропонована онлайн-вікторина, створена у сервісі LearningApps.org

«Моя Україна – соборна держава»;

- тематичні виховні години "Соборна мати-Україна  одна на всіх, як оберіг" з використанням інтерактивних вправ (4 кл.),  "Україна - єдина країна"  (5-6 кл.), де учні переглянули відео "Як творилася українська держава";  

- квест-мандрівка «Ми – маленькі патріоти» до Дня Соборності України для учнів 1-3 кл. Діти працювали на станціях "Символи України", "Обереги України", "Україна творча".

 Учні гімназії утворили масову формацію у формі єднання Сходу та Заходу України.

  Сьогодні ми вивішали прапор з побажаннями військових 87 окремого батальйону ТРО, який отримали кілька днів тому.

   Сьогодні, в День Соборності України, ми бажаємо нам єдиного духу, великої сили та могутності, міцної дружби та братньої допомоги, взаємоповаги та розуміння, вірних цілей та високих прагнень, одного чистого та мирного неба на всіх.


День Кіборгів!

У вівторок, 16 січня,  в Україні відзначається День пам’яті захисників Донецького аеропорту, визначений як всеукраїнський. Цього дня ми віддаємо шану українським воїнам, які протягом 242 днів стояли на захисті цього стратегічного об’єкта. Славнозвісна фраза "Вони вистояли - не вистояв бетон"- увійшла в історію сучасної України. Сильні, незламні, сталеві, справжні патріоти. Вони змусили захоплюватися собою навіть противника, адже це саме ворог назвав їх «кіборгами».

Не забуваймо вірних синів України!

Вшануймо безстрашних Героїв тихою молитвою!

Слава Україні! Героям Слава!

Україна – це ми!

Сьогодні, 12 січня у гімназії відбулася фотовиставка до Дня Соборності України «Україна – це ми!». В той час, коли наші захисники ризикують власним життям виборюючи нашу незалежність, право на власну державу, мирне життя для нас, ми – українці повинні діяти, як єдина незламна сила.

Наша фотовиставка "Ми - діти твої, Україно" була проведена у форматі фотографій, привітань з Днем Соборності України та слів підтримки для всіх учасників.

Вітаємо Яцюк Дарію, фото якої відправлено на міський конкурс.

Хай у наших дітей буде мирне небо над головою і безмежний простір для мрій, подорожей, творчості! Щоб розквітав наш край і Україна!

Вдень соборності та злуки,

З заходу на схід.

Всі візьмемося за руки

Бо один ми рід.

Нащо нам ворогувати ?

І що нам ділить?

Україна наша мати,

тож давайте жити.

Як ведеться між братами,

Як одна сім‘я,

Щоб не хиріти роками

Тож і ти, і я.

Згоді підемо назустріч

І розтане лід.

Дружно станемо пліч-о-пліч

Проти горя й бід

Будем в злагоді і мирі

Щастя будувать

Бо у ворожнечі вирі,

Тільки руйнувать

Тож візьмемося за руки

Скажем на ввесь світ,

В День Соборності та Злуки

– Ми один нарід


10 січня 2024 року в Колибаївській гімназії відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу за участі фахівця консультанта Рудницької О.О., де було розглянуто питання засвоєння навчальної програми учнями, які навчаються на інклюзивній формі навчання у 2023-2024 н.р. 

ПІЛЬГОВЕ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ В ГРОМАДІ!

1. Усі пільгові категорії дітей, що визначені чинним законодавством, серед яких діти військових з числа пільговиків, у 2024 році будуть забезпечені пільговим харчуванням з міського бюджету Кам’янець-Подільської громади.

2. Безкоштовне харчування дітей військових у 2021-2023 роках –  ініціатива міської ради. Таких пільг не було у більшості громад області.  

3. Джерело місцевої пільги безкоштовного харчування дітей військових у 2021-2023-х роках - військове ПДФО.

4. Однак, на вимогу суспільства військове ПДФО (300 мільйонів з міського бюджету у 2024-році) спрямовано на виготовлення «мільйону дронів», обороноздатність до державного бюджету. Це рішення ухвалене Верховною Радою України.

5. Але з міського бюджету прийнято рішення додатково фінансувати місцеві ініціативи:

- безкоштовне  одноразове гаряче харчування для  учнів 1-4 класів в закладах загальної середньої освіти;

- в ДНЗ  40  % вартості харчування дітей сплачується за кошти міського бюджету. Це одна з найсоціальніших пільг з-поміж інших українських громад.

6. В міському бюджеті – 2024 не передбачено витрат на «бруківку» та розпочато скорочення чиновників.

7. 86 % бюджету-2024 року – це оплата енергоносіїв (тепло, вода, електроенергія в садочках, лікарнях, школах,  соціальних закладах тощо) та заробітна плата вчителів, медиків, двірників, соціальних працівників тощо.


Наша гордість!

Вітаємо Мельника Олександра, учня 6 класу, за зайняте 2 місце у обласному відкритому фестивалі робототехніки у номінації "Мікроконтролерна техніка", та 1 місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок в номінації "Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність"

Бажаємо подальших звершень, творчого натхнення та нових перемог!

Новий рік - це свято, коли  трапляються чудеса!

Новий рік - це свято, коли  трапляються чудеса. У переддень Нового року  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

Чарівне новорічне свято для учнів початкових класів з веселими іграми, розвагами, віршами, піснями та улюбленими казковими героями відбулося у нашій гімназії. Старшокласники запросили нас на новорічні вечорниці. Веселий сміх, посмішки, хороший настрій, мелодійні пісні та море позитиву - все змішалось у новорічному святі.

Бажаємо, щоб дух Нового року  приніс Вам відчуття казки, а Різдво подарувало віру в чудеса! З прийдешнім переможним 2024 роком!


Наша гордість!

Ще одна перемога на рахунку дівчат! Вітаємо Кульобу Марину, ученицю 8 класу за ІІ місце, та Луцак Марину, ученицю 9 класу за ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології!

Нехай ця перемога не буде останньою, нехай ваші старання і наполеглива праця обов’язково приводять до призових місць та нагород.

  Ми вами пишаємось! Бажаємо успіхів та нових звершень!

Наша гордість!

Радіємо успіхам Кавулі Вікторії, яка зайняла ІІ місце у відкритому кубку з тхеквондо ІТФ у м. Вінниця у ваговій категорії до 45 кг у розділі "Спаринг" серед дівчат віком 11-13 років.

Бажаємо, щоб кожне твоє досягнення наближало тебе до заповітної мрії.  Високих тобі результатів і красивих перемог! 

Дякуємо за чудове свято та смачні подарунки, які підготували для дітей пільгових категорій Виконавчий комітет Кам'янець-Подільської міської ради, Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради  та міський будинок культури! Нехай різдвяна казка дарує всім чудо та виконує найзаповітніші бажання! 

Всесвітній День прав людини!

Усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах…

 Конституція України ст. 21

10 грудня відзначається Всесвітній День прав людини.

Уся історія людства – і минула, і сучасна – це історія боротьби за свої права. Люди розмірковували про справедливість і свободу завжди.

Сьогодні ми також говорили про права та свободи людини.

Дев’ятикласники з вчителем права Олександром Васильовичем за круглим столом «Твій вік – твої права» обговорювали важливість дотримання прав людини в демократичному суспільстві; аналізували нормативно-правові акти, висловлювали власну думку та творчо її відображали.

 Для учнів 7-8 класів класними керівниками проведена година спілкування на тему: «Найцінніший скарб – права людини.

  Учні 5-6 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Чи знаєш ти свої права» (відповідальний вч. малювання Овчарук Н.В.)


День Збройних Сил України!

6 грудня ми з гордістю і великою шаною відзначаємо День Збройних Сил України. Завдяки вам наша Батьківщина завжди перемагала і сьогодні теж дає гідну відсіч ворогу і обовязково переможе! Сьогодні наші хлопці та дівчата, майбутні захисники України, також ростуть, мужніють, беруть приклад зі своїх батьків, дідів, а також із сучасних героїв, які сміливо протистоять ворогу.

Це ми побачили із змагань «Сильні, сміливі, спритні», що пройшли в нашій гімназії. Долаючи перешкоди в конкурсах «Крижинка», «Не спіши, щоб встигнути», «Гулівер», «Змійка», підтягування на перекладині, перетягування канату, перевіряючи знання з історії українського козацтва, хлопці та дівчата показали свою силу, спритність, ерудованість.

Ми можемо бути певними, що вони стануть гідними оборонцями рідної землі, маючи такий гідний приклад.

Рік за роком з краю в край Йде Угодник Миколай!!!

Рік за роком з краю в край

Йде Угодник Миколай!!!

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Це свято завжди було днем радості і чудес, за традицією Миколай приносить чемним дітям подарунки.

І сьогодні до учнів нашого гімназії теж завітав святий Миколай. Лунали вірші і пісні про Миколая, а потім настала довгоочікувана мить подарунків. Всі учні  з рук Святого Миколая  отримали солодкі подарунки.

 Ми дякуємо нашому спонсору ТОВ "ЕНСЕЛКО АГРО" за подарунки, за Вашу турботу, підтримку. Дуже приємно, що в наш не легкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим.

Хай Господь та святий Миколай Вам сторицею віддячить за Ваше розуміння, добро, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

5 грудня — Міжнародний день волонтера!

5 грудня — Міжнародний день волонтера. Цей день відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця. Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей.

У гімназії проведені  тематичні виховні години, засідання за круглим столом. Члени волонтерського загону взяли участь у  14-му  зльоті  волонтерів  асоціації шкільних волонтерських загонів «Єднаймося заради добра!».

 В цей день у гімназії пройшла акція "Волонтери святого Миколая", під час якої діти виготовляли ангелів з побажаннями для наших захисників та зібрали смаколики для них.

 Світ не без добрих людей, і ви - цьому підтвердження. Завдяки безкорисливій праці, чуйності, згуртованості вам вдається одразу простягнути руку допомоги тим, хто вас потребує.

 З Днем Волонтера!

Наша гордість!

Вітаємо Мельник Яну, ученицю 5 класу, за ІІІ місце у  Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» - до Дня захисника України, за роботу «Воля», керівник Овчарук Наталія Володимирівна.

 Бажаємо подальших творчих успіхів і переможних кроків! Переможних українських дітей не буває! Крокуємо до Перемоги разом!

Наша гордість!

Вітаємо Толубця Крістіана, учня 9 класу, за ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з технологій!

  Бажаємо нових яскравих перемог! Вір у свої сили і радуй близьких людей своїми успіхами!

Наша гордість!

Вітаємо Мельника Олександра, учня 6 класу, з ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики!

Не зупиняйся на досягнутому! Сміливо долай нові вершини перемог!

В рамках акції "16 днів проти насилля"!

В рамках акції "16 днів проти насилля" до 2 грудня в Міжнародний день боротьби за скасування рабства для учнів 7-9 класів було проведено просвітницьку годину "Людина - не товар" психологом Яною Древінською та педагогом-організатором Оксаною Ткач. Розповіли про причини виникнення торгівлі людьми, розв'язували кросворд, поповнили інформаційний стенд буклетами про статистику наявності різних форм рабства в Україні, шляхи попередження та вказали на номери телефонів гарячих ліній. Учні поставили пантоміму-звернення "Людина - не товар" 

«Всесвітній День боротьби зі СНІДом!

1 грудня щороку відмічається Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Його мета – привернути увагу громадськості і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з самих глобальних проблем людства.

  Проінформований - озброєний. Саме тому для учнів 8-9 класів було проведено квест-гру, у якій учні виявляли міфи та правду про хвороби, говорили про шляхи передачі ВІЧ інфекції та СНІДу; зав'язали червоні стрічки в підтримку усім, хто зіштовхнувся з даною проблемою.

«16 днів проти насильства»!

Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

З метою виховання в учнів людяності, відповідальності, поваги до гідності іншої людини у рамках Всеукраїнської акції «16 днів без насильства» у гімназії сьогодні проведено годину спілкування «Що таке насилля? Його форми. Як себе захистити?» разом з фахівцем з соціальної роботи Кам'янець-Подільського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Галиною Зюбрицькою.


Наша гордість!

Вітаємо Гуменюка Велеслава, учня 9 класу , який виборов І місце у відкритому турнірі з боксу серед юніорів, який відбувся у м. Кам'янець-Подільському.

   Бажаємо завжди сміливо і гордо рухатися тільки вперед, долаючи всі перешкоди на шляху до перемоги!

Наша гордість!

Ще одна перемога у Кульоби Марини, учениці 8 класу. Вітаємо тебе з ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії! Нехай ця перемога не буде останньою, нехай кожне твоє старання і наполеглива праця обов’язково приводять тебе до призових місць! 

Голодомор!

В Україні є давній звичай – у пам'ять про померлу людину запалюють свічку. І щороку в Україні у четверту суботу листопада на вшанування тих, хто помер з голоду, запалюють свічки. Сьогодні на тематичних виховних годинах учні з класними керівниками згадали події 90-річної давності, переглядали відео, відвідали шкільний куточок Голодомору 1932-33 рр., виготовляли поминальні свічки та окопні свічки. Також ми  були учасниками мітингу біля місцевого пам'ятного знаку, де згадали односельчан, невинно убієнних голодом та запалили Свічу пам'яті.

Цього року ми вдруге вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Закликаємо також людей по всьому світу засвітити вогник у домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.



День Гідності та Свободи!

21 листопада - День Гідності та Свободи в Україні. Одне із знакових державних свят встановлене на честь двох революцій - Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності 2013-го. У цьому році відзначаємо перший ювілей Революції Гідності - 10 років та згадали про неї з учнями на тематичних виховних годинах з використанням інтерактивних завдань, ігор, презентацій.

 Памʼятаємо все і кожного, хто віддав своє життя в імʼя України

Наша гордість!

Вітаємо Кульобу Марину, ученицю 8 класу, за ІІ місце у ІІ етапі Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка.

 Завжди залишайся такою ж наполегливою, сміливою, цілеспрямованою людиною, яка завжди домагається свого.

Нових перемог тобі!

Сьогодні, як ніколи, зростає роль освіти у підготовці учнів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. Необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров'я.

Саме тому з метою підвищення рівня обізнаності дітей з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій з 13.11 по 17.11.2023 року у нашій гімназії пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Протягом тижня проведено бесіди, вікторини, дискусії, перегляд тематичних відео, конкурс малюнків "Обережно - небезпека!", "Мене захищає солдат". На завершення тижня був проведений єдиний національний урок "Безпечна дорога додом

День відмови від паління !

17 листопада - День відмови від паління.

Вейпінг - актуальна проблема серед молоді. Для старшокласників проведений інформаційний дайджест психологом Древінською Я.І. та педагогом-організатором Ткач О.В.

Міжнародний День толерантності !

16 листопада у Міжнародний День толерантності ми мали чудову нагоду поговорити з учнями про терпимість, людяність і добро. Толерантність – саме те, чого так не вистачає зараз людям. Виховання толерантності є важливим завданням закладу освіти, і саме вчителі мають допомагати молодому поколінню зрозуміти, що ж таке толерантність, вчити відповідно жити.

Проведені сьогодні заходи (тематичні виховні години, вправи, перегляд відео, тестування) дали можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. Надіємось, що кожен взяв корисне для себе і зробить світ кращим!

Наша гордість!

Ми раді вітати переможницю ІІ етапу ХХІV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика Луцак Марину, ученицю 9 класу, яка посіла І місце.

  Нових перемог та досягнень, тобі!


Наша гордість!

Вітаємо Кульобу Марину, ученицю 8 класу, та Луцак Марину, ученицю 9 класу, за ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури!

  Ми вами пишаємось! Бажаємо успіхів та нових звершень!

13 листопада — Всесвітній день доброти!

13 листопада — Всесвітній день доброти. Це чудова можливість поділитися гарним настроєм зі своїми друзями та близькими, ніколи не втрачати віри в усе хороше, завжди боротися за справедливість і милосердя, допомагати доброті восторжествувати над злом.

Учні гімназії ділились розповідями про свої добрі справи, взяли участь челенджі добрих справ, у вікторині "Доброта врятує світ", пройшли тест "Наскільки я добра дитина?", переглядали мультфільми та відео про доброту.

Роби добро і нехай у відповідь до тебе прилітає бумеранг щастя.


Козацьке коло 

Сьогодні у гімназії зібралося Козацьке коло, щоб посвятити наших першокласників у подолянчики. Діти показували свої знання, вміння, долали різні перешкоди, дали урочисту обіцянку справжніх подолянчиків. Отаман та Подоляночка побажали першокласникам любити свій край, свою неньку-Україну, берегти народні звичаї, знати історію своєї країни, свого роду, адже козацькому роду - нема переводу! 

31 жовтня 2023 року у Колибаївській гімназії було проведено І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика та І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка. 

27 жовтня 2023 року учні та вчителі Колибаївської гімназії долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Перевіримо свої знання з української мови! 

Отримали благодійну допомогу від Міжнародної благодійної організації "Руки друзів"!

За сприяння Міжнародного дитячого фонду ЮНІСЕФ отримали благодійну допомогу від Міжнародної благодійної організації "Руки друзів". Щиро дякуємо за надані інституційні гігієнічні набори для шкіл (2 шт.) та дезінфекційні засоби (5 шт.) 

Акція "Від дітей Кам'янеччинни - дітям Сходу та Півдня"!

Цього тижня пройшла акція "Від дітей Кам'янеччинни - дітям Сходу та Півдня". Було зібрано багато солодощів, канцелярії, які будуть відправленні в дитячі будинки, інтернати міст Вознесенськ, Сміла, Краматорськ.

Дякуємо всім небайдужим за допомогу, за ваше велике серце!

Слава Україні! Слава ЗСУ! Швидкої перемоги та миру усім нам!

Європейський день боротьби з торгівлею людьми!

18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого - висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність обєднання зусиль протидіїі цьому явищу. Члени учкому провели інформаційну годину та флешмоб «Парасолька протидії торгівлі людьми» 

Наша гордість!

Вітаємо Мельник Яну, ученицю 5 класу, вихованку гуртка образотворчого мистецтва "Етюд" (ЦДЮТ) та Мельника Дениса, учня 7 класу, вихованця гуртка історико-технічного стендового моделювання (ЦДЮТ) переможців обласних та Всеукраїнських конкурсів по програмі підтримки обдарованих дітей.

Пишаємось вами! Щиро бажаємо цілеспрямованого руху вперед, невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів!!!

Ярмарок 2023!

Відгомонів, відспівав традиційний благодійний осінній ярмарок, на якому учні школи презентували свої кулінарні та художні вироби. Перед початком ярмарку учні підготували невеличку концертну програму. Після почалася торгівля. Кожен «прилавок» класи оформили по-своєму. Та й товар у всіх був різний. У одних – пиріжечки, печиво,тортики, а в інших штруделі, пляцки, желе. салати.

А ще радували око осінні композиції. Діти намагалися передати красу щедрої осені та залюбки ділилися один з одним своїми ідеями про те, як саме вони робили свої вироби.

Дякуємо учням, батькам, вчителям, всім, хто завітав на благодійний ярмарок, тим самим, ви зробили вагомий внесок у здійснення такої доброї справи, як благодійництво.

Допомогти героям-бійцям, які захищають нашу Україну, боряться за наше майбутнє – це обов’язок кожного з нас. Слава Україні! Слава ЗСУ!

Всеукраїнські предметні олімпіади 2023!

9 жовтня 2023 р. у Колибаївській гімназії стартував І етап Всеукраїнських предметних олімпіад. Розпочали олімпіади з української мови і літератури, у якій взяли участь учні 7,8,9 класів.

Бажаємо всім учасникам учнівських олімпіад успіхів, нових відкритів і перемог!!! Віримо в ЗСУ! Віримо в Перемогу!

Всесвітній день захисту тварин!

З метою покращення психологічного стану у дітей в час війни, зняття емоційної напруги, виховання гуманного ставлення до тварин учні Колибаївської гімназії традиційно долучилися до уроків доброти, присвячених Всесвітньому дню захисту тварин. 

Всеукраїнський урок єдності!

Сьогодні старшокласники були учасниками Всеукраїнського уроку єдності, присвяченого темі протидії дезінформації та маніпуляціям. 

 День посмішки! 

На сторінках міжнародного календаря є такий день - Всесвітній день посмішки, в який нас закликають вкрай позитивно впливати на наш з вами настрій.

Посміхніться, подаруйте собі гарний настрій. Поділіться посмішкою з рідними, друзями, товаришами по службі, не забудьте посміхнутися кому-небудь по дорозі. Це не складно. Це зробить ваш день набагато приємніше. Спробуйте!

Учителів день! 

Учитель - одна з найпопулярніших професій. І одна - з найскладніших. Адже хороший педагог не тільки знає свій предмет, а й прислухається до думки учнів. Саме вчитель допомагає нам знайти місце в суспільстві, обрати професію. День вчителя - це гарний привід сказати величезне "Спасибі" своїм педагогам. Ми провели квест "Історія заблокованого журналу". Виконуючи різні цікаві, веселі завдання, вчителі знайшли ключ до розблокування журналу. Учнівське самоврядування привітали учителів з професійним святом, подарувавши теплі слова, гарні пісні та кумедні історії з життя школи. 

У єдності сила» 

Протягом минулого тижня проходила волонтерська акція «У єдності сила».

Учні Колибаївської гімназії взяли участь у Дні активного донату.

Зібрали білу тканину (постільну білизну, майки, футболки), горіхи, сушеню, яку доставили до волонтерського центру «Розмай». У п'ятницю, 29 вересня, провели вітальний флешмоб до Дня захисників та захисниць.

Свобода від насильства – одне з основних прав людини!

Свобода від насильства – одне з основних прав людини!

Від різних форм насильства страждають як жінки, так і чоловіки, дівчата та хлопці.

З виховною роботою до колективу Колибаївської гімназії завітала команда ГО "Кам'янець-Подільський "Ратуша" спільно з Поліцейський офіцер громади Кам‘янець-Подільської територіальної громади, а також у партнерстві з Управління дотримання прав людини Національної поліції України Кам’янець-Подільське районне управління поліції Поліція Хмельницької області. Учням розповіли , що таке домашнє насильство, цькування, булінг. В ігровій формі показали, в яких формах вони можуть проявлятись, як цьому запобігти та протидіяти. У випадку коли все ж сталось, то куди і до кого звертатись, а також якщо насильство та дискримінація ініційовані самими ж школярами, то яка відповідальність за це передбачена.

Діти, також дізналися про гендерну рівність в освіті. А саме про рівні умови самореалізації учениць і учнів з акцентом на їхні індивідуальні особливості та потреби, незалежно від ґендерних стереотипів уявлення про ролі жінок і чоловіків у суспільстві.

З розумінням діти сприйняли цікаву тему – хибні (фейкові, фальшиві) дзвінки від школярів в поліцію, швидку чи пожежну і яка відповідальність за це передбачена.

День миру!

День Миру – це особливий час, коли люди з усього світу об'єднуються, щоб висловити своє прагнення до гармонії, толерантності і співіснування. Це свято, щонагадує нам про важливість миру та міжнародної співпраці в світі, де конфлікти і напруженість можуть знаходитися на передньому плані. 

Науково-технічний центр "Подільський біорегіон" 

Наші діти вміють творити, фантазувати, мріяти, бо вони надзвичайно талановиті.

До учнів Колибаївської гімназії завітав центр розвитку « Зоряний дім» у співпраці з ГО Науково-технічний центр "Подільський біорегіон"

Щоб перезавантажитися, підняти собі настрій дітей навчили малювати "мандалу". Мандала — це кругові малюнки, які відображають цілісність людини, що їх створює. За словами Карла Юнга, “мандала є психологічним вираженням цілісності особистості”. Цікавим виявився майстер клас по виготовленню свічок і ліплення з кольорового пластиліну. В перервах між майстер класами діти активно відпочивали на свіжому повітрі.

--------------

Захід проводить Науково-технічний центр "Подільський біорегіон" в рамках проєкту «Підтримка українського громадянського суспільства та волонтерських ініціатив», який реалізує Фонд «Освіта для демократії» та Nashe Podillya / Наше Поділля за сприяння Національного фонду в підтримку демократії.

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»!

Щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якому приймає понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

16 вересня юні гімназисти активно включились в роботу: збирали сміття, прибирали листя біля пам'ятника воїнам-односельчанам, прибирали свої класні кімнати, подвір'я школи, навіть видалили зайву інформацію зі своїх гаджетів

Боронимо екологічний фронт та зробимо Україну чистою!.

«Вчимося готувати легко!» 

Ласувати різними смаколиками полюбляють усі, а особливо діти. А як же відбувається сам процес виготовлення та випічки ласощів?

Учні Колибаївської гімназії відвідали майстер клас по майстерності випічки «Вчимося готувати легко», який організував Науково-технічний центр "Подільський біорегіон" у співпраці з супермаркетом «Сільпо» . Дітям, з приготовленого тіста, запропонували виготовити печиво різної форми, що викликало жвавий інтерес до роботи. З цікавістю дітки спостерігали за процесом випічки, а потім дитячій фантазії не було меж, адже почався процес прикрашання печива. Кульмінацією зустрічі стала дигустація печива власного виробництва!

---------

Захід проводить Науково-технічний центр "Подільський біорегіон" в рамках проєкту «Підтримка українського громадянського суспільства та волонтерських ініціатив», який реалізує Фонд «Освіта для демократії» та Nashe Podillya / Наше Поділля за сприяння Національного фонду в підтримку демократії.

Вибори президента школи! 

14 вересня у гімназії відбулися вибори президента школи. З 4-х кандидатур ( Миськова Марія, Кульоба Марина, Луцак Марина, Толубець Крістіан) найбільшу кількість голосів набрав учень 9 класу ТОЛУБЕЦЬ КРІСТІАН.

Вітаємо новообраного президента школи та побажаємо йому плідної та результативної праці!

З нагоди дня фізичної культури і спорту! 

З нагоди дня фізичної культури і спорту, яке в Україні відзначається в другу суботу вересня, у гімназії пройшли змагання, ігри, веселі естафети серед учнів 1-4 класів та 7-9 класів. Кожен мав змогу показати себе в силі, швидкості, спритності, влучності. Це сприяло і гарному настрою учасників змагань і заохотило інших до занять фізкультурою та спортом.

Займаймося спортом завжди, щоб бути здоровими!

"Замість квітів - донат на ЗСУ!" 

Розпочали новий навчальний рік подякую нашим воїнам. Ми долучились до благодійної акції "Замість квітів - донат на ЗСУ!". Зібрані кошти у сумі 3925 грн. буде перераховано на допомогу ЗСУ. Це найменше, що ми можемо зробити для наближення ПЕРЕМОГИ!. 

1 вересня 2023!

Перший дзвоник пролунав у школах України та в нашій гімназії, зокрема. Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. На святковій лінійці ми радо привітали та прийняли в свою шкільну родину 11 першокласників. Вони отримали подарунки від випускників школи та подарункові наплічники від ЕНСЕЛКО-Агро.

Після урочистої лінійки був проведений Перший урок "З любов'ю до Украни", на якому з учнями обговорювали шляхи до перемоги, як власні, так і загальнодержавні; говорили про цінності, які нас об'єднують; грали в різні ігри на знання історії нашої країни.

Бажаємо всім сил, завзяття, наполегливості й цілеспрямованості, бажаємо пізнавальних уроків, галасливих змін, захопливих подорожей по різних країнах і цікавих знайомств з великими людьми історії, бажаю цікавих експериментів і веселих конкурсів, а також відмінного настрою і максимум успіхів у цьому навчальному році. З 1 вересня!


День Українського прапора 2023!

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України 23 серпня в Україні відзначається державне свято – День Державного Прапора України.

Державний Прапор - один з офіційних державних символів суверенітету держави. Український Державний Прапор - стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору.

Відомо, що синьо-жовті кольори на прапорі мають щонайменше тисячолітню історію і сягають часів Київської Русі та Галицько-Волинського князівства.

Нині український національний синьо-жовтий прапор є державним прапором України. Впродовж історичних звершень він ставав символом боротьби за національні й соціальні права українського народу. Серце кожного українця завмирає при підйомі національного прапору. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.

Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

День Незалежності 2023!

Українці, з Днем Незалежності всіх нас! Віримо в нашу перемогу, в наших воїнів, в силу нашого духу! Нехай наша батьківщина цвіте і розвивається. Ми українці - і пишаємося цим! 

1 Вересня 2022!

Для кожного з нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей. Для тих, хто вперше переступить шкільний поріг, а їх у нас 17 – це найбільш хвилюючий день. Нехай він стане для них не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у велике життя, а кожен день в школі буде наповнений цікавими уроками, новими зустрічами і дивовижними відкриттями. Першокласників вітали перша вчителька Тетяна Болеславівна Вишинська, батьки: спонсор ТОВ "Анселко-Агро" передав подарунки - шкільні рюкзачки. Девятикласники побажали успішного, мирного навчального року та склали і подарували скарбничку патріотів.

Для учнів 2-8 класів Перший урок "Ми  українці: честь і слава незламним" пройшов онлайн.  

Нехай цей рік для кожного буде набагато яскравішим, крутішим та успішнішим, а найголовніше мирним! 

День незалежності України 2022! 

Цьогоріч Україна відзначає 31-у річницю від Дня проголошення незалежності. З нагоди відзначення свята, учні нашої гімназії відвідали віртуальну екскурсію визначними місцями України, запустили шкільний фотофлешмоб «З Україною в серці», взяли участь в  культурно-мистецькому святі та благодійному ярмарку, спрямованому на єднання та підтримку українців.

День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України 

2023-08-29 

29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну з найкривавіших подій війни на сході України — Іловайську трагедію.

В Колибаївській гімназії в режимі онлайн проведені бесіди: « Герої сьогодення» (6-7 класи), « Мій тато захисник України» (5 класи) , « Подвиг, непідвлалний часу» (8-9 класи).

Ми - україці! І ми - за мир! 

#uaразом #день_єднання

Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. Відповідний указ глава держави видав напередодні, 14 лютого. День єднання оголошено з метою об'єднатися перед лицем загрози вторгнення РФ. Цього дня ми вивісили національні прапори,одягнули синьо-жовті стрічки, заспівали державний Гімн і цим саме показали всьому світу нашу єдність. Ми - україці! І ми - за мир!

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.


Пам'ятна дата встановлена Указом Президента нашої держави в 2004 році і приурочено до завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року.Серед наших односельчан це Волощук Сергій (його імя носить наш курінь), Чевський Віктор, Лисий Микола, Рудковський, Кабельський Микола. Куди б не закинула доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військовий обов’язок, за що заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України, як країни-миротворця. Сьогодні учні побували на цікавих онлайн виховних годинах, переглянули презентації, віеоматеріали, читали спогади воїнів-афганців. Молодші школярі малювали малюнки.


Давайте ж і ми з вами будемо пам`ятати подвиги учасників бойових дій,ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну і для кого вона триває й досі.


Слава Україні! Героям Слава!


«Професія моєї мрії» 

«Професія моєї мрії»


Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності.


Шкільний психолог Колибаївської гімназії Древінська Я.І. разом з класним керівником 9 класу Кармалюк Н.О. 09.02.2022 розпочали з старшокласниками профорієнтаційну роботу.


Ознайомлювали дев’ятикласників з професіями та правилами їх вибору.


Роботу спрямували на самопізнання учнів як основу професійного самовизначення.



8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) - Разом для найкращого інтернету!

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) - Разом для найкращого інтернету!


Учні нашої гімназії хочуть бути впененими користувачами мережі Інтернет та вміти розпізнавати ризики та небезпеки, які їх там підстерігають, тому ми вже традиційно приєднуємося до відзначення Дня безпечного Інтернету.


Старшокласники взяли участь в онлайн-годині спілкування на тему: «Які загрози несе нам Інтернет?», де мали можливість ще раз пригадати правила безпечного користування Інтернетом та висловити свою думку, щодо впливу Інтернету на їхнє життя. А учні 5, 6 класів пройшли захоплюючий вебквест "Безпечний Інтернет" та заповнили анкету "Інтернет-залежність - хвороба нашого часу"


Також інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Кам'янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області молодший лейтенант поліції Гурман Наталя Іванівна провела з учнями 9 класу лекцію на тему "Безпека в Інтернет-просторі".

22 січня - день Соборності України! 

22 січня - день Соборності України, одна з головних дат у історії нашої держави. У тяжкій і тривалій боротьбі за утвердження власної державності наш народ не раз переживав, як гіркі, так і радісні події. Проведений нами патріотичний квест так і називається «Сторінками становлення української державності» у квест і взяли участь команди учнів 6-9 класів, які працювали на 6 локація. Учні з цікавістю та завзяттям виконували цікаві, непрості завдання.

Учні початкової школи утворили «живий ланцюг», на стрічках кожний написав побажання країні. Дівчатка 5 класу прочитали вірші про Соборнісь Украіни та побажали нам миру, єдності, розуміння!

Конкурс «Вікіпедія для школи 2021 – 2022» 

1. Терміни

Терміни, що використовуються в Регламенті:

Відповідальний (Відповідальна) за Конкурс — особа, яка відповідає за проєкт чи напрям від Організатора (затверджується рішенням Правління Організатора);

Вікіпедія — сайт https://uk.wikipedia.org;

Вікіджерела — сайт https://uk.wikisource.org;

Вікіцитати — сайт https://uk.wikiquote.org;

Журі — група осіб, яких затверджує Організаційний комітет з метою здійснення оцінки статей, які беруть участь у конкурсі;

Тема — визначена тема з написання статті (шкільний предмет), за якими будуть створені Курси;

Конкурс — конкурс статей до Вікіпедії «Вікіпедія для школи»;

Конкурсанти — учасники, які беруть участь у Конкурсі у формі написання та поліпшення статей у Вікіпедії, і виконали Умови участі у Конкурсі.

Конкурсний шаблон — спеціальний шаблон на сторінці обговорення створеної чи поліпшеної статті, підготовлений Організаційним комітетом, доступний за посиланнями Шаблон:Вікіпедія для школи MMXXI-MMXXII;

Конкурсні статті — статті у Вікіпедії, створені або поліпшені Конкурсантами у рамках Конкурсу;

Організатор — громадська організація «Вікімедіа Україна»;

Організаційний комітет — група осіб, які координують проведення конкурсу, склад якого затверджується відповідальним (відповідальною) за конкурс від Організатора;

Офіційний сайт — сайт http://ua.wikimedia.org;

Правила і настанови Вікіпедії — сукупність правил і настанов Вікіпедії, зокрема в галузі захисту прав інтелектуальної власності, які встановлені Фондом Вікімедіа та спільнотою Вікіпедії; доступні за веб-посиланням: https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Правила_і_настанови;

Умови участі у конкурсі — 1) володіти українською мовою; 2) зареєструватися у Вікіпедії; 3) надати свої дані Організатору через форму реєстрації [посилання на гугл форму]; 4) поставити на сторінці обговорення статті, над якою працює учасник, конкурсний шаблон.

Фонд Вікімедіа — Wikimedia Foundation Inc., неприбуткова організація, яка підтримує вікіпроекти, зокрема Вікіпедію, Вікісховище, Вікімандри, Вікіновини, Вікіджерела тощо.

2. Загальні положення

2.1. Метою Конкурсу є створення та поліпшення статей в українських розділах Вікіпедії, Вікіджерел та Вікіцитат на теми діючої шкільної програми з окремих предметів через залучення педагогів та популяризацію вікіпроєктів у різних професійних середовищах.

2.2. Конкурс у Вікіпедії проводиться на теми шкільної програми із таких предметів: «Всесвітня історія», «Географія», «Зарубіжна література», «Інформатика», «Історія України», «Математика», «Українська література», «Українська мова», «Фізика», «Хімія». Предмети погоджуються Відповідальним (Відповідальною) за Конкурс та можуть змінюватись. Інформація про зміни публікуватиметься на Офіційному сайті.

2.3. Конкурс у Вікіцитатах проводиться на теми шкільної програми із таких предметів: «Зарубіжна література», «Українська література».

2.4. Конкурс у Вікіджерелах проводиться на теми шкільної програми із таких предметів: «Зарубіжна література», «Українська література», «Українська мова» (спеціальна номінація).

2.5. Організатор залишає за собою право на внесення змін та доповнень до умов проведення конкурсу, його регламенту, призів і відзнак.

 3. Конкурсанти

3.1. Конкурсантами можуть бути люди зі знанням української мови, які погоджуються зі змістом цього регламенту, а також бажано, але не обов'язково мають досвід роботи в закладі освіти та/або педагогічну освіту.

3.2. Конкурсанти не мають права редагувати конкурсні статті інших конкурсантів (окрім виправлення очевидних помилок). Порушники цього правила та правил Вікіпедії (зокрема, про вандалізм) можуть бути дискваліфіковані рішенням Організаційного комітету.

3.3. Статті, створені ботами (скриптами), не враховуються до конкурсного внеску учасників.

3.4. Конкурсанти повинні надати Організатору такі дані для участі у Конкурсі [посилання на гугл форму]:

прізвище, ім'я та (за наявності) по батькові;

номер мобільного телефона;

назву облікового запису (акаунту) на сайті Вікіпедії;

посаду та назву навчального закладу, де працюють зараз чи працювали раніше;

поштову адресу для листування;

адресу електронної пошти.

3.5. Конкурсанти, надаючи свої персональні дані, надають згоду Організатору одержувати, зберігати, обробляти, використовувати й розкривати персональні дані Конкурсантів для оперативного зв’язку Організаційного комітету з Конкурсантами, з метою ідентифікації особи під час вручення призу чи відзнаки. Персональні дані Конкурсантів не будуть розголошуватися без згоди Конкурсантів.

3.6. Конкурсанти повинні активувати електронну пошту у налаштуваннях свого облікового запису у Вікіпедії. Для цього після реєстрації потрібно перейти в Налаштування, додати електронну адресу і дозволити надсилати повідомлення. Якщо Конкурсанти не відповідають на листи чи дзвінки Організатора протягом тридцяти календарних днів з моменту публікації Організаційним комітетом результатів Конкурсу, це рівнозначно відмові від призу чи відзнаки. У такому разі будь-які претензії з боку Конкурсантів Організатором не приймаються.

4. Авторські права

4.1. Конкурсанти погоджуються публікувати статті та вносити зміни до існуючих статей Вікіпедії на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0, з текстом якої можна ознайомитись за електронною адресою https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/, або під іншою вільною ліцензією, під якою публікуються матеріали на сайті Вікіпедія.

4.2. Конкурсанти зобов’язуються в рамках участі в Конкурсі не порушувати авторські права інших людей чи установ, у відповідності до правил та настанов Вікіпедії, а також статті 42 Закону України «Про освіту».

 5. Вимоги до статей у Вікіпедії

5.1. Статті у межах конкурсу у Вікіпедії повинні відповідати переліченим нижче вимогам:

5.1.1. Статті повинні бути написані чи поліпшені Конкурсантами особисто, й опубліковані із власного облікового запису (акаунту) Конкурсанта (Конкурсантки).

5.1.2. Статті повинні бути опубліковані на Конкурс у період з 1 грудня 2021 року до 28 лютого 2022 року включно за київським часом. Момент створення статті (чи внесення змін) реєструється сервером Вікіпедії. Статті оцінюються у версії станом на час завершення конкурсу. Якщо на кінець конкурсу статтю редагував хтось, окрім Конкурсанта (Конкурсантки), до розгляду журі береться остання правка, здійснена Конкурсантом (Конкурсанткою).

5.1.3. Статті та доповнення до статей мають відповідати правилам і настановам Вікіпедії. Зокрема:

текст статей не може порушувати авторські права;

текст статей не має містити жодних ознак автоперекладу (машинного перекладу);

текст статей має бути написаний винятково на основі авторитетних (надійних) джерел, тобто з використанням інформації, опублікованої раніше в авторитетних письмових та електронних джерелах з наведенням посилань на ці джерела;

предмет статей має відповідати критеріям значимості;

текст статей має бути викладено в енциклопедичному стилі;

текст статей має базуватись на принципах нейтральності та безсторонності.

5.1.4. Статті повинні відповідати визначеній тематиці Конкурсу. Перелік пропонованих до створення та поліпшення статей публікується Організаційним комітетом на відповідних конкурсних сторінках; конкурсанти можуть створювати та поліпшувати статті на інші теми лише якщо це наперед узгоджено із Організаційним комітетом (наприклад, шляхом електронного листування; адреса Організаційного комітету — shkola@wikimedia.org.ua). Якщо інші умови виконано, але тему статті не було узгоджено з Організаційним комітетом, такий внесок Конкурсанта може не бути враховано в час оцінювання.

5.1.5. Розмір статті (чи доповнення) має становити не менше 5000 байтів[1];

5.1.6. Статті повинні мати елемент у Вікіданих та мінімум одну категорію.

5.2. Статті, що не відповідають будь-якій з вимог, зазначених у пп. 5.1.1—5.1.6, можуть бути не допущеними Організаційним комітетом до оцінювання.

5.3. У випадку, якщо текст, доданий Конкурсантом (Конкурсанткою), порушує авторські права інших людей чи установ, увесь внесок Конкурсанта (Конкурсантки) буде дискваліфіковано. Внесок Конкурсанта, що порушив авторські права не розглядатиметься журі, тому претендувати на призові місця у Конкурсі такий Конкурсант не може. Якщо такі порушення будуть виявлені після оголошення рішення журі, Конкурсанту (Конкурсантці) буде надано час до нагородження (чи іншої дати, встановленої за згодою сторін) на їхнє усунення, і дискваліфікація набуде чинності, лише якщо порушення не будуть усунені.

5.4. Організаційний комітет не несе відповідальності за дії адміністраторів Вікіпедії в разі, якщо статті Конкурсантів будуть визнані ними такими, що не відповідають правилам і настановам Вікіпедії.

5.5. Статті Конкурсантів, які є членами Організаційного комітету чи членами Журі, а також особами, що перебувають у родинних стосунках чи пов'язаними з ними особами, не оцінюються та не можуть бути нагороджені Організатором. Також не можуть бути нагороджені члени Правління, Ревізійної комісії, працівники, підрядники Організатора, а також особи, що перебувають у родинних стосунках чи пов'язані з ними особи.

 6. Оцінювання

6.1. Переможцями за кожною Темою стануть:

Конкурсант (Конкурсантка), який набрав (набрала) найвищу кількість балів серед усіх учасників певної Теми

Конкурсант (Конкурсантка), що є основним автором статті, яка набрала найвищу кількість балів серед усіх статей певної Теми.

У кожній Темі буде визначено від одного до трьох переможців у кожній із номінацій. Призи вручатимуться лише якщо у Темі взяло участь принаймні три учасники, і було створено чи поліпшено принаймні 15 статей.

6.2. Кількість балів Конкурсанта (Конкурсантки) є сумою балів отриманих за кожну статтю Конкурсанта (Конкурсантки) та бонусних балів.

6.3. Кількість балів за створену чи поліпшену статтю визначає формула:
        (розмір статті/доповнення у байтах)*(якість статті)/A
де A = 10000.

6.4. Журі оцінює статті за якістю:

6.4.1. Якість статей визначає журі за шкалою від 1 до 5. Статті, що не відповідають вимогам, не беруться до розгляду.

6.4.2. При цьому базова оцінка — 3. Базова оцінка відповідає середній статті хорошої якості з простим переліком джерел. Оцінки 1 та 2 вважаються штрафними. Оцінки 4 та 5 є преміальними.

6.4.3. Параметри оцінювання статті:

повнота

пізнавальність

нейтральність точки зору

внутрішня узгодженість та структурованість

достовірність та верифіковуваність

грамотність викладу

ілюстративність (фото, аудіо, відео, цитати тощо)

6.4.4. Параметри статті, які не оцінюються:

вікіфікація

оформлення

6.4.5. Преміальних оцінок, зокрема, заслуговують статті з високою верифіковуваністю та значною оригінальністю, а також вичерпні статті (зокрема, у порівнянні з відповідними статтями у інших мовних розділах Вікіпедії).

6.4.6. Штрафних оцінок, зокрема, заслуговують неповні, заангажовані та погано структуровані статті, статті без джерел, статті з орфографічними та граматичними помилками.

6.5. Бонусні бали: Статті конкурсантів, які на кінець конкурсного періоду стали «Добрими» чи «Вибраними» у Вікіпедії, додають їм відповідно 5 та 10 балів до заліку.

6.6. Мінімальні бали для перемоги у Темі:

перше місце — 60 балів (приблизно 20 статей по 10 кб базової якості)

друге місце — 30 балів (приблизно 10 статей по 10 кб базової якості)

третє місце — 15 балів (приблизно 5 статей по 10 кб базової якості)

6.7. Умови для перемоги у Вікіджерелах:

6.8. Оцінювання у Вікіцитатах:

5 балів за створену статтю

1 бал за кожну додану оригінальну цитату

коефіцієнт К від 0 до 1 за загальне оформлення статті, цитат, наявність джерел

Умови для перемоги у Вікіцитатах

перше місце — 200 балів (20 створених статей по 5 цитат)

друге місце — 150 балів (15 створених статей по 5 цитат)

третє місце — 100 балів (10 створених статей по 5 балів)

 7. Журі

7.1. Склад журі погоджується Відповідальним (Відповідальною) за Конкурс. До складу Журі для оцінювання статей входять:

представники спільноти проєктів Фонду Вікімедіа;

вчителі та викладачі з профільних предметів.

7.2. Журі працює у відповідності до цього Регламенту.

7.3. Рішення Журі не підлягають оскарженню.

 8. Номінації

8.1. Журі оцінює Конкурсні статті Конкурсантів у таких номінаціях за кожною темою (предметом), зазначеним у п.2.2:

найбільше балів за нові та поліпшені статті;

найбільше балів за найкращу індивідуальну статтю.

8.2. Журі оцінює внесок Конкурсантів у вікіпроєкти, зазначені у п. 2.1:

найбільше балів за кількісний та якісний внесок у Вікіджерела;

найбільше балів за кількісний та якісний внесок у Вікіцитати.

8.3. Організаційний комітет за погодженням з Журі має право змінити встановлені або запровадити додаткові номінації.

8.4. Результати Конкурсу публікуються Організаційним комітетом на Офіційному сайті; очікуваний період публікації результатів — травень 2022 року.

 9. Вручення призів та відзнак, витрати на проїзд Конкурсантів

9.1. Автори статей, зазначених у п. 8.1, та призери додаткових номінацій, зазначених у п. 8.2, отримують призи та відзнаки.

9.2. Кількість призів та відзнак, які може отримати один із Конкурсантів, є необмеженою. Але якщо Конкурсант (Конкурсантка) уже перемогли у якійсь Темі цієї ж номінації, і відрив від наступного Конкурсанта (Конкурсантки) буде незначним, Організаційний комітет може нагородити іншого Конкурсанта (Конкурсантку), які є наступними за списком.

9.3. Призи та відзнаки будуть вручені на церемонії нагородження або будуть надіслані переможцям пізніше.

9.4. Конкурсантам, за умови погодження з Організаційним комітетом, покриваються витрати на проїзд у межах України на церемонію нагородження (в дві сторони), якщо така церемонія буде проводитися Організатором.

Твори добро! 

Протягом тижня учні гімназії збирали борщові набори для ветеранів подій та праці, дідусів, бабусь, людей похилого віку, які знаходяться на лікуванні у Кам’янець-Подільському центрі соціального обслуговування Турбота». Збір продуктів ініціювала рада ветеранів, яку очолює у нашому територіальному окрузі Ковальчук Анатолій Сергійович. Наші юні волонтери без вагань підтримали і провели акцію по збору продуктів харчування для літніх людей. Ми не можемо залишатися байдужими, коли довкола є стільки людей, які потребують допомоги.