Школа молодого вчителя

Праця і творчість – два крила людського буття. Їхнє поєднання сповнює життя людини сенсом, піднімає особистість в очах інших, викликає почуття поваги. Учитель – це завжди творець. Інакше не може бути.

Педагогічна праця – це єднання професіоналізму та високих душевних якостей.

10 травня 2019 року пройшло традиційне свято молодих освітян, районний конкурс «Надія П’ятихатщини». Це конкурс для молодих педагогів, що наважились піти на випробування, аби утвердити своє професійне «Я», які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху.

У Конкурсі взяли участь 5 молодих спеціалістів:

БІЛОУС Юлія Сергіївна, вчитель початкових класів Саївської ЗШ І-ІІІ ступенів;

БІЛЯК Наталія Геннадіївна, вчитель фізики Жовтянської ЗШ І-ІІІ ступенів;

ЛАВОШНІК Вікторія Федорівна, вчитель фізики Миколаївського НВК;

ПЕРЕРВА Анастасія Олександрівна, педагог-організатор Жовтянської ЗШ І-ІІІ ступенів,

ФІЛАТОВА Римма Володимирівна, вчитель хімії Зеленоярської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Конкурсантки продемонстрували рівень професійної підготовки, педагогічні знання та практичні надбання у 6 номінаціях конкурсу: «Педагогічний автопортрет «Хто я?», «Інтелектуальний», «Мій перший досвід у педагогічну скарбничку», «Хвилинка релаксації», «Увага! Ситуація», «Ораторське мистецтво».

Шлях до успіху — це не стрімке сходження, є на нім радість перемог і біль розчарувань, осяяння нових відкриттів та усвідомлення прописних істин, є на нім незмінно ті, хто йде попереду, та їх послідовники.

За результати Конкурсу переможцями визначено:

І місце ПЕРЕРВА Анастасія Олександрівна – 30,6 балів;

ІІ місце ЛАВОШНІК Вікторія Федорівна – 29,6 балів;

ІІІ місце БІЛЯК Наталія Геннадіївна – 29,4 бали.

Вітаємо переможців. Бажаємо, щоб робота приносила вам радість! Щоб винагорода була гідною! Щоб ваші старання були виправдані учнівською вдячністю та їх високими досягненнями. Будьте вірними обраній професії.

27 березня відбулося засідання «Школи молодого вчителя» у формі семінару-тренінгу «Вчитель-вічний учень».

Учасники тренінгу під час проведення мозкового штурму визначили характерні ознаки ідеального вчителя та порівняли їх з науковою моделлю сучасного педагога. Розширили значення щодо впровадження активних форм навчання, в освітніх системах світу. Опрацювали ергономічні принципи для підвищення продуктивності навчально-пізнавальної діяльності.