МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Державний вищий навчальний заклад

КИЇВСЬКИЙ МЕХАНІКО - ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ


ОГОЛОШЕННЯ!

Освітній процес в коледжі буде відновлено з 05.05.2021 р.

Підготовчі курси з 11 травня 2021 року будуть проходити аудиторно

ОГОЛОШЕННЯ!

3апрошуємо учнів 9-х та 11-х класів, випускників професійно – технічних училищ, їх батьків та всіх бажаючих на

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

26 травня 2021 року

Початок о 13:30В програмі заходу:1. Презентація спеціальностей2. Відповіді на питання щодо вступу та навчання

Формат проведення заходу буде повідомлено пізніше

ОГОЛОШЕННЯ!

Коледж продовжує додатковий набір на підготовчі курси для вступників 2021 рокуДосвідчені викладачі допоможуть підготуватися до вступних екзаменів з математики та української мови.Реєстрація за телефоном: 063-608-33-28Слухачі підготовчих курсів матимуть додатково 30 балівдо конкурсного під час формування рейтингового списку на всі спеціальності.Термін навчання -4 місяціПочаток 1 березня 2021 рокуВартість курсів - 3500 грн.

Запрошуємо на навчання!

Коледж готує молодших спеціалістів зі спеціальностей, які ліцензовані та акредитовані Міністерством освіти і науки України.

Київський механіко-технологічний коледж проводить набір студентів на базі випускників 9-х,11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів та випускників ПТНЗ (ПТУ).

Наш коледж готує спеціалістів різноманітних напрямів, прикладаючи всі сили і професійні знання не лише в підготовку професіоналів у своїй галузі, але й у виховання гармонійних особистостей, що зможуть стати зірками на професійному та науковому горизонті нашої держави.

КМТК - це завжди конкурентноспроможна спеціальність, потужні знання та різнопланові навички. Яку б спеціальність ви не обрали, освіта в коледжі стане для вас кроком у щасливе майбутнє.

Після закінчення коледжу студенти отримують атестат про повну середню освіту та диплом молодшого спеціаліста, і можуть продовжити навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації за скороченою програмою.

Для бажаючих поглибити свої знання та підготуватись до вступних екзаменів працюють підготовчі курси.

Форма навчання денна та заочна.

Іногородні студенти забезпечуються гуртожитком.

Щиро запрошуємо — приходьте, ми чекаємо на Вас! Майбутнє належить Вам — молодим, цілеспрямованим особистостям, сповненим життєвої енергії людям!

Відео про коледж