МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ МЕХАНІКО - ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ


Адаптивний карантин продовжено

до 01 жовтня 2021 року

Порядок роботи приймальної комісії:


З 30 серпня 2021 року:− понеділок – п’ятниця з 9:00 до 16:00;− субота – неділя – вихідний.


Обідня перерва з 13:00-14:00

Запрошуємо на навчання!

Коледж готує фахових молодших бакалаврів зі спеціальностей, які ліцензовані та акредитовані Міністерством освіти і науки України.

Київський механіко-технологічний фаховий коледж проводить набір студентів на базі випускників 9-х,11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів та випускників ПТНЗ (ПТУ).

Наш коледж готує спеціалістів різноманітних напрямів, прикладаючи всі сили і професійні знання не лише в підготовку професіоналів у своїй галузі, але й у виховання гармонійних особистостей, що зможуть стати зірками на професійному та науковому горизонті нашої держави.

КМТФК - це завжди конкурентноспроможна спеціальність, потужні знання та різнопланові навички. Яку б спеціальність ви не обрали, освіта в коледжі стане для вас кроком у щасливе майбутнє.

Після закінчення коледжу студенти отримують атестат про повну середню освіту та диплом фахового молодшого бакалавра, і можуть продовжити навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації за скороченою програмою.

Відео про коледж

Для бажаючих поглибити свої знання та підготуватись до вступних екзаменів працюють підготовчі курси.

Форма навчання денна та заочна.

Іногородні студенти забезпечуються гуртожитком.

Щиро запрошуємо — приходьте, ми чекаємо на Вас! Майбутнє належить Вам — молодим, цілеспрямованим особистостям, сповненим життєвої енергії людям!