Міжнародна співпраця

Навчання у Польщі

Коледж має угоду про співпрацю з Польським університетом "Вища лінгвістична школа" (м. Ченстохова, Польща) та паралельно навчає студентів за міжнародною програмою "Подвійний диплом" зі спеціальностей:

  • Соціальна робота
  • Менеджмент
  • Фінанси, банківська справа та страхування

Програма подвійного диплому дозволила здобути студентам новий досвід, познайомитися з цікавими людьми та відкрила безліч нових можливостей.

Вища лінгвістична школа (ВЛШ) у Ченстохові розпочала свою діяльність у 1992 році і на сьогоднішній день посідає провідні місця у польських рейтингах вищих навчальних закладів.

ВЛШ є також відомою у Польщі завдяки програмі дистанційної освіти (E-learning), де студент, шляхом викориcтання сучасних інтерактивних технологій (зокрема, E-platforma), має можливість заощадити на часі, приїжджаючи до ВНЗ всього 2 рази на семестр. Особливий підхід до кожного студента підтверджує гасло Вищої лінгвістичнї школи, що для неї важливими є люди "Ważni są ludzie".

Ректор Вищої лінгвістичної школи доктор Едіта Садовська та віце-президент школи Томаш Кук відзначили активність та високий рівень знань наших студентів, які відчули смак науки та зрозуміли свій потенціал.

Партнерство зі Словаччиною

24 квітня 2013 року підписано партнерський договір про співпрацю в галузі освіти між Державним вищим навчальним закладом "Київський механіко-технологічний коледж" та Sukromna Stredna Odborna Skola Технікум підприємництва (м. Тренчин, Словаччина)