Міжнародна співпраця

Навчання у Польщі


Вища школа Humanitas в Сосновці

З 2019 року коледж співпрацює з Польським університетом «Humanitas» (м. Сосновець, Польща). Співпраця дає можливість студентам коледжу всіх спеціальностей на базі повної середньої освіти отримати паралельно додаткову освіту у польському університеті за спеціальностями:

Термін навчання  бакалаврів -3 роки.

Університет «Humanitas» в Сосновці  почав свою роботу у 1997 року. Пріоритетним елементом місії  університету – з початку його існування – є побудова в регіоні сильного академічного центру, який займається підвищенням рівня практичних знань, а також  регіональним і місцевим розвитком. Головною метою ВНЗ є підготовка кадрів до виконання менеджерських практичних завдань в умовах сучасної європейської економіки. Тому в університеті «Humanitas» працюють професори з престижних зарубіжних вищих навчальних закладів.

Навчання в університеті «Humanitas» для українських студентів проводиться на російській мові. В університеті є додаткові курси вивчення польської мови, мовні екзамени, програми працевлаштування випускників та інші.

У 2021 році наші студенти вперше отримали дипломи університету «Humanitas» в Сосновці. Диплом університету дає можливість студентам працювати в престижних компаніях України та Європи.

Університет "Вища лінгвістична школа" 

      У 2015 році коледж підисав угоду про співпрацю з Польським університетом "Вища лінгвістична школа" (м. Ченстохова, Польща) та паралельно навчає студентів за міжнародною програмою "Подвійний диплом" зі спеціальностей:

Програма подвійного диплому дозволила здобути студентам новий досвід, познайомитися з цікавими людьми та відкрила безліч нових можливостей.

Вища лінгвістична школа (ВЛШ) у Ченстохові розпочала свою діяльність у 1992 році і на сьогоднішній день посідає провідні місця у польських рейтингах вищих навчальних закладів. 

ВЛШ є також відомою у Польщі завдяки програмі дистанційної освіти (E-learning), де студент, шляхом викориcтання сучасних інтерактивних технологій (зокрема, E-platforma), має можливість заощадити на часі, приїжджаючи до ВНЗ всього 2 рази на семестр. Особливий підхід до кожного студента підтверджує гасло Вищої лінгвістичнї школи, що для неї важливими є люди "Ważni są ludzie".  

Ректор Вищої лінгвістичної школи доктор Едіта   Садовська та віце-президент школи Томаш Кук відзначили активність та високий рівень знань наших студентів, які відчули смак науки та зрозуміли свій потенціал.

 

Партнерство зі Словаччиною

24 квітня 2013 року підписано партнерський договір про співпрацю в галузі освіти між Київським механіко-технологічним фаховим коледжем та Sukromna Stredna Odborna Skola Технікум підприємництва (м. Тренчин, Словаччина)