МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Державний вищий навчальний заклад

КИЇВСЬКИЙ МЕХАНІКО - ТЕХНОЛОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ


Запрошуємо учнів 9-х та 11-х класів, випускників професійно – технічних училищ, їх батьків та всіх бажаючих на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, який відбудеться в СУБОТУ

21 жовтня 2017 року.

З 10:00 по 12:00

Запрошуємо на навчання!

Коледж готує молодших спеціалістів зі спеціальностей, які ліцензовані та акредитовані Міністерством освіти і науки України.

Київський механіко-технологічний коледж проводить набір студентів на базі випускників 9-х,11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів та осіб, що мають освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника.

Наш коледж готує спеціалістів різноманітних напрямів, прикладаючи всі сили і професійні знання не лише в підготовку професіоналів у своїй галузі, але й у виховання гармонійних особистостей, що зможуть стати зірками на професійному та науковому горизонті нашої держави.

КМТК - це завжди конкурентноспроможна спеціальність, потужні знання та різнопланові навички. Яку б спеціальність ви не обрали, освіта в коледжі стане для вас кроком у щасливе майбутнє.

Після закінчення коледжу студенти отримують атестат про повну середню освіту та диплом молодшого спеціаліста, і можуть продовжити навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації за скороченою програмою без ЗНО.

Для бажаючих поглибити свої знання та підготуватись до вступних екзаменів працюють підготовчі курси.

Форма навчання денна та заочна.

Іногородні студенти забезпечуються гуртожитком.

Щиро запрошуємо — приходьте, ми чекаємо на Вас! Майбутнє належить Вам — молодим, цілеспрямованим особистостям, сповненим життєвої енергії людям!

Відео про коледж

Адреса навчального закладу:

02090, м. Київ, вул. Харківське шосе, 15.

Телефон (факс) навчального закладу:

(044) 559-37-00.

Профорієнтаційна платформа:

dvnzkmtk@ukr.net

(063) 608-33-28

Телефон приймальної комісії:

(044) 559-37-00

Електронна адреса: kmtk_admin@ukr.net