O NAS

Klub Nauki Iława został wystartował w roku 2019. Zaczęliśmy bezpłatnymi zajęciami programowania sztucznej inteligencji i komputerów kwantowych w Bibliotece Miejskiej w Iławie. Zajęcia prowadzone były przy pomocy angielskiego oprogramowania edukacyjnego i programu Scratch. Przeprowadzaliśmy też eksperymenty na prawdziwym komputerze kwantowym firmy IBM - online.

Od czasu do czasu współorganizujemy wydarzenia związane z nauką. Gry miejskie - Szlak Poszlak. Spotkania z biologią. Po szczegóły i aktualności kliknijcie https://www.instytut.ilawa.pl/projekty

Obecnie prowadzimy zajęcia pomagające w nauce języka angielskiego i francuskiego, z zastosowaniem najnowocześniejszych i bardzo skutecznych metod.

Przygotowujemy się do prowadzenia kursu Biologii Syntetycznej i Genomiki. 

Obecnie, znając angielski, możesz studiować w najlepszych uczelniach na świecie. Tak jak ja studiowałem semestr za zajęciach zorganizowanych przez MIT/Harvard. O czym dowiesz się z poniższego materiału wideo.

Zajęcia prowadzi Krzysztof Kurpiecki. Od 20 lat zajmuje się wyszukiwaniem informacji naukowej i biznesowej na świecie. Zarówno w języku angielskim, jak i francuskim. Z językami ma kontakt na co dzień. Pracował w kilku krajach, kilkanaście odwiedzał w celach biznesowych, np. jako purchasing menager dla największej sieci marketów budowlanych na świecie - The Home Depot. Pracował także przy obróbce treści dla trenowania sztucznej inteligencji dla takich firm jak Google, Bing, Facebook, Amazon.