Ik ben Veronique, Vero voor de kindjes.
De job als kinderverzorgster was een droom van kindsaf. Ik ben begonnen als onthaalmama maar ik had het contact met collega's nodig dus heb ik al snel de stap gezet naar een grotere eigen opvang.
Sinds 2021 ben ik vooral achter de schermen bezig maar dat houdt me niet tegen gedurende de dag te komen piepen naar de kleine schatjes. Hen zien lachen, rollen, spelen en ravotten in mijn opvang doet deugd.
Het is belangrijk dat iedereen zich thuis voelt bij mij, zowel de ouders, de kindjes als het personeel. Openheid en eerlijkheid is enorm belangrijk.
Ook bereikbaar zijn voor iedereen en inspringen waar nodig, is voor mij essentieel.
Hallo, ik ben Céline
en werk in Tutti Frutti sinds begin 2017.
Ik ben een trotse mama van 2 dochtertjes! En hier zorg ik met heel veel plezier en liefde voor jullie sloebertjes, en help ik ze elk op hun eigen manier en ritme te ontwikkelen!
Je zult mij het meest terugvinden in de babygroep Framb 'L' oosjes want dit is mijn vaste groep.
Dus als er iets is of als jullie met vragen zitten, aarzel zeker niet om ze te stellen ik help jullie graag verder!
Ik kijk ernaar uit om jullie en jullie sloebers met veel liefde en open armen te ontvangen!
Tot dan.
Hallo, ik ben Sharon
Ik werk in Tutti Frutti sinds februari 2024.
Mij zal je terugvinden in de groep de Framb' L' oosjes samen met mijn collega Céline en Femke.
Ik ben trotse mama van 1 dochtertje.
Elke dag sta ik klaar om jullie kindje te helpen ontwikkelen op hun eigen tempo.
De glimlach van een kind is dan ook het gelukkigste om te zien.
Aarzel niet om vragen te stellen. Ik sta voor jullie klaar.
Ik kijk er alvast naar uit !
Hoi hoi! Ik ben Femke
Mijn vaste groep is de babygroep, ook wel de Framb ‘L’ oosjes genoemd. Dit samen met Céline en Sharon.
Ik werk bij Tutti Frutti sinds september 2020.
Het leukste vind ik de verjaardagen, voor iedereen maak ik dan een uniek kroontje.
Zingen vind ik zelf ook heel erg leuk!
De lach van een kind heeft mij enorm veel voldoening alsook een babbeltje slaan met de ouders.
Hallo, ik ben Janne.
Mij kan je bij de Aardb 'L' eitjes terugvinden.
Dankzij het enthousiasme van de kindjes kom ik elke dag met plezier werken.
Zelf verbreed ik graag mijn interesseveld. Ik vind het dan ook belangrijk dat de kindjes met verschillende activiteiten in aanraking kunnen komen. Puzzelen, knutselen, fietsen, boekjes lezen, liedjes zingen en natuurlijk veel spelen.
Ik ben een echt buitenmens en vind het dan ook super dat de kindjes hier volop kunnen experimenteren in de buitenlucht.
Hallo iedereen, ik ben Tessa Debacker.
Ik sta bij de passiev’ L’ uchtjes (peutergroep).
Iedere dag kom ik werken met heel veel plezier omdat de liefde van de kindjes zoveel voldoening geeft. Ze zien opgroeien en klaarstomen voor school op een speelse maar leerijke manier is voor mij het toppunt van mijn job.
Ik probeer dan ook ieder kind op een andere manier te bekijken naar de wensen en de noden die ze nodig hebben. Ik sta zeker altijd in voor en dansje en ik laat me ook al graag eens horen door liedjes te zingen.
Hallo! Ik heet Leonie.
Ik werk in tutti frutti sinds september 2025.
Mij zal je terugvinden bij de Framb’L’oosjes en de passiev’L’uchtjes Ik kijk ernaar uit om de kinderen te begeleiden, samen te spelen en hen een warme en veilige omgeving te bieden. Ik ben heel graag bezig met de kindjes en krijg heel veel voldoening van bij hen te zijn.
Hallo, Ik ben Joke.
Sinds september 2024 ben ik lid van het Tutti Frutti team.
Ik ben mama van een zoontje van vier.
In Tutti Frutti doe ik zo een beetje van alles. Ik zorg bijvoorbeeld voor het verdelen van een lekker middagmaal voor de kindjes en snij met plezier iedere dag vers fruit.
Daarnaast help ik ook in de groepjes waar nodig en zorg ik ervoor dat alles netjes blijft in en rond het kinderdagverblijf!
Mama zijn is het leukste beroep dat er bestaat en kinderen maken me altijd heel gelukkig.
Ik kijk er naar uit om jullie te mogen ontmoeten!
Ons creatief brein
Hallo allemaal
Ik ben Merel
Mij zullen jullie normaal niet vinden tussen de kindjes.
Wat ik wel doe is onder andere voor de thema's de activiteiten bedenken, verzorgen en uitwerken bij de Aardb "L" eitjes en Passiev "L" uchtjes, Jullie hebben dus wel al ongetwijfeld mijn werk gezien.
Ik hou de voorraad knutselmateriaal bij, zorg voor voldoende afwisseling in speelgoed, maak dat het speelgoed onderhouden blijft,... Kortom, ik doe vanalles maar vooral achter de schermen.
Ik kijk ernaar uit nog veel ondersteuning te geven aan alle collega's waar nodig.