Архів міжнародна діяльність 2019-2022

The 2022 EDEN Europe Conference titled “Shaping the digital transformation of the education ecosystem in Europe” will be hosted by Tallinn University, Estonia, on 20-22 June 2022. 

23 червня 2022 року відбудеться захід European Education and Innovation Summit, Brussels/online .

На заході присутні всі викладачі кафедри.

07 червня 2022 року відбувся захід Erasmus Goes Green Event . На ньому були присутні викладачі кафедри Школа О.М., Фоменко О.В., Пелешенко І.М.

26-27 травня 2022 року викладачі кафедри брали участь у Міжнародній конференції  «Innovative IT solutions in industry 4.0» (Інноваційні ІТ-рішення в індустрії 4.0).

Конференція проводилася під патронатом Міністерства освіти і науки Польщі (Катовіце).

30 березня 2022 року Національний Еразмус+ офіс в Україні провів вебінар «Особливості виконання проєктів з мобільності під час війни та додаткові можливості підтримки працівників та студентів університетів» 

Захід організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України (tbc) у співпраці з Національним технічним університетом України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" та Erasmus Student Network Ukraine (tbc). 

Брали участь Школа О. М., Фоменко О. В. та здобувачі освіти 211 фт групи спеціальності 017 Фізична культура і спорт: Момот Ю., Лесніков Ю., Гармаш Л., Желтобородова М., Шкаленко Д., Похмєлкіна А.

from October    16-2021

SPORTS COLLAGE

Спортивний колаж 

Start time: 10:00 End time: 11:00


Everyone should know the interesting life of the student youth of the academy! Learn to dance, run and jump like us! Live a healthy lifestyle like us! Carry your positive mood and the best emotions from any physical activity always in life! Do as we do! Bless you!

f rom October   15-2021

A FRIENDLY SPORTS FAMILY

Дружня спортивна родина


Start time: 12:00 End time: 13:00


The event is dedicated to demonstrating that an active lifestyle is the modern dominant of each person of the new generation. It doesn't matter how old you are or who you are by status: principal or student. Move more - this is the guarantor of your life!


from October   15-2021

PRACTICE HAS UNITED US

Практика нас зв'язала! 

Start time: 11:00 End time: 12:00


The event will bring together future physical education teachers and fitness trainers, freelance teachers, physical education teachers and school administrations with students of secondary schools and pupils of sports schools through exciting lessons, classes, sports events and competitions. Together, different age groups will meet, which will unite exercise, excitement and a positive mood for the whole world!

from October 14 -2021

WITH SPORTS ARE ONE!

Зі спортом єдині!   

Частина 2      


Start time: 11:00 End time: 12:00

The event is aimed at demonstrating the sports life of higher education students. Interesting classes, unique competitions and contests! Our children will show themselves to the whole world and learn from others the fighting spirit,enthusiasm and friendly support!

Захід спрямований на демонстрацію спортивного життя здобувачів вищої освіти. Цікаві заняття, бесподобні конкурси та змагання! Наші діти покажуть себе всьому світові  та  навчатьс інших бойовому духу, задору та товариської підтримки!


Святкуємо #ErasmusDays 2021 разом!


23-25  квітня 2021 року викладачі кафедри Школа О.М. та Фоменко О.В. брали участь у міжнародному дистанційному семінарі-практикумі.

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ "ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА ТА КОМУНІКАЦІЇ В ЄС" (17-24 КВІТНЯ 2021 року) 

в межах реалізації проєкту Еразмус+ Жан Моне.Лекції та практичні заняття проводитимуть професори і доценти Інституту міжнародних відносин: кафедр міжнародних відносин та зовнішньої політики, міжнародної інформації, міжнародних медіа комунікацій та комунікативних технологій, світового господарства і міжнародних економічних відносин, порівняльного і європейського права. 

Під час семінару розглядатимуться наступні питання: еволюція стратегічного бачення ЄС, розуміння нової ролі ЄС в постбіполярній системі міжнародних відносин та ключових дебатів з цієї проблеми; особливості функціонування Спільної зовнішньої політики та політики безпеки ЄС (інституційні механізми зовнішньополітичної діяльності ЄС та її функціональні аспекти, такі як дипломатична діяльність ЄС, проблеми «м’якої безпеки», становлення військово-політичної складової та регіональних політик ЄС, відносини з світовими та регіональними центрами сили); регіоналізм та транскордонне співробітництво в ЄС; основні напрямки відносин України та ЄС та проблеми імплементації Угоди про асоціацію; публічна дипломатія ЄС, особливості зовнішньо- та внутрішньоінституціональних комунікацій ЄС.


 08 квітня 2021 року відбулася онлайн-презентація щорічних конкурсів програм ім.Фулбрайта для науковців, дослідників, викладачів, студентів, аспірантів та представників адміністрації навчальних закладів

На зустрічі за участі координатора Програм Інни Бариш та випускників програм було про:

 

Окрім того, зустріч слугувала доброю нагодою довідатись про цілі й традиції Програми, що цьогоріч святкує 75-у річницю діяльності, а також пізнати історії наукових пошуків і напрацювань її учасників.  

Інформація про захід 

На заході була присутня Школа О. М.

07 квітня 2021 року був проведений EDEN NAP Webinar    "What do I do as an educator with learning analytics?" 

Спікери: Join Prof Bart Rienties, Anna Gillespie, Ed Foster, Dr Dirk Tempelaar & Dr Robert Bodily.  

На вебінарі брали участь Школа О.М., Фоменко О.В., Пелешенко І.М.


Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network Kyiv, за підтримки Представництва ЄС в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Євродеск Україна, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейський корпус солідарності, закладами вищої освіти України та випускниками Програми Еразмус Мундус, запрошують взяти участь в ЕРАЗМУС+ ДНЯХ ДЛЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ: ZOOM EDITION, що відбуватимуться протягом квітня:

Ви дізнаєтесь про: поточні та нові можливості Програми Європейського Союзу Еразмус+ 2021-2027 рр., безкоштовні індивідуальні можливості навчання і практики, викладання та стажування в провідних європейських університетах, молодіжних обмінів та волонтерства, а також познайомитесь з українцями-учасниками та їх історіями успіхів.


Беруть участь Школа О.М., Пелешенко І.М., Сичов Д.В., Фоменко О.В.

30 березня 2021 року відбувся семінар Національного експерта Еразмус+ (HERE team) «Інтернаціоналізація вищої освіти: поєднуємо глобальне та локальне».

Брали участь викладачі Школа О.М., Пелешенко І.М., Фоменко О.В., Бойченко А.В.

 23-24 березня 2021 року відбувся захід "Erasmus+ Sport - Info Day ".

 Під час заходу презентовано нові можливості та пріорітети Програми ЄС Еразмус+, а також деталі подачі проєктних заявок, їх оцінка та нові механізмів фінансування.

У заході беруть участь:

На ньому були присутні викладачі кафедри: Школа О.М., Пелешенко І.М., Сичов Д.В., Фоменко О.В., Бойченко А.В.

Трансляція заходу 





This year on 22-31 March 2021, ALL DIGITAL with our project partners and members will run a number of online events in English. You are welcome to join!

Please note that registration forms will take you to the main ALL DIGITAL website.

All the times are in Central European Time (Brussels, Berlin, Paris, Amsterdam, etc.).

All Digital Week Launch Event: Digital Skills for a Stronger Europe (learn more and register) with participation of:

11 березня 2021 року відбувся вебінар «Оцінка здобутків і співпраці установ за даними Web of Science Core Collection та InCites».

Брала участь Школа О.М. 

08-22 лютого 2021 року відбулося Міжнародне підвищення кваліфікації (Вебінар) наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО та працівників закладів освіти на тему: «Дистанційні засоби навчання на прикладі платформ ZOOM  та MOODLE».  Організатором міжнародного підвищення кваліфікації є Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку спільно з IESF Міжнародна фундація науковців та освітян та Подільський державний аграрно-технічний університет.

Від кафедри брала участь Школа О.М.

Тренінг було проведено з метою ознайомлення з можливістю створити подібну до ESN спільноту в університеті, з особливостями роботи ESN Kyiv з іноземними студентами, які приїжджають за обмінами в українські університети, а також показати інструменти та кейси впровадження ефективної Buddy System. 

19 лютого 2021 року відбувся он-лайн тренінг від Erasmus Student Network у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні.  До заходу приєдналось понад 60 представників команд відділів міжнародних зв’язків та студентського самоврядування університетів з усієї України.

В результаті заходу, всі учасники заходу отримали змогу зустрітись з ESN Kyiv та дізнаєтись про те, як створити таку спільноту в своєму університеті, яку суттєву підтримку вони можуть надавати як іноземним студентам, які приїжджають до Вас на мобільність, так і Вашим студентам, які від’їжджають на мобільність за обмінами в межах Програми ЄС Еразмус+. 

Брали участь викладачі кафедри Пелешенко І.М., Фоменко  О.В. та Школа О.М.

Презентації спікерів тут: 

28-30 грудня 2021 року відбувся курс-інтенсив ""Європейська політика соціальної згуртованості".

Брали участь Школа О.М., Фоменко О.В.

 Із нагоди святкування Міжнародного дня жінок у науці 11 лютого 2021 року відбувся онлайн симпозіум від ЮНЕСКО "Women scientists at the forefront of the fight against COVID-19" .

Брали участь Школа О.М. та Фоменко О.В.


06-07 лютого 2021 року відбулася он-лайн виставка "Освіта за кордоном". 

У програмі: 

Від кафедри фізичного виховання брала участь Школа О.М.

У лютому 2021 року розпочинається реалізація проєктної роботи «Основи волонтерства в інклюзивному освітньому середовищі» у рамках Стратегії розвитку Харківської області на 2021-2027 роки та міжнародної договірної співпраці, спільно з Усеукраїнською громадською організацією "Асоціація корекційних педагогів України" та Благодійним фондом "Квіти життя".

Від кафедри пройдуть сертифіковане онлайн-навчання з волонтерської діяльності в інклюзивному освітньому середовищі Школа О.М., Фоменко О.В., Бойченкр А.В., Чалий В.Ю., Аксьонов Д.В. 

Курс розраховано на 1 кредит ECTS, 30 годин (16 годин навчання онлайн, 14 годин самоосвіти).

Після успішного завершення курсу слухачам надається сертифікат.

Технічне забезпечення: платформа Microsoft Teams

 03 лютого 2021 року  за підтримки ЕRASMUS+ та Distance  EDEN NAP відбувся вебінар 'Students’ perspective and experience on education in 2020' .

Викладачі кафедри брали участь: Школа О.М., Фоменко О.В., Сичов Д.В., Аксьонов Д.В., Пелешенко І.М., Бойченко А.В.  та отримали веб-бейджи  EDEN NAP,





Викладачі були запрошені до участі у наковому симпозіумі PhD Symposium 23-25 червня 2021 року.

Participant badge - EDEN NAP Webinar "Students’ perspective and experience on higher education in 2020" 

Викладачі кафедри Школа О.М., Фоменко О.В., Сичов Д.В., Бойченко А.В. , Аксьонов Д.В. брали участь. 




В межах проекту Еразмус+ Жан Моне Модуль "Захист персональних даних в ЄС" проводилася  конференція "Захист персональних даних. Імплементація GDPR в Україні" ( on-line).

 13 січня 2021 року відбувся вебінар "Social presence and interaction in e-learning", який був організований  European Distance and E-Learning Network (EDEN).

Метою стало дослідження ролі соціальної взаємодії в онлайн-навчанні та навчанні у вищій освіті.  

Професор Террі Андерсон представив структуру Товариства з розслідування (CoI) і актуальності взаємодії. 

Доктор Адріана Кічковська поділилася дослідженням онлайн-взаємодії студентів у формальній і неформальній обстановці. 

Ірен Шарбонно представила своє дослідження на тему «Соціальне присутність і освітні технології в дистанційному онлайн-курсі в фінську вищу освіту: погляд на соціальний конструктивізм».  

Доктор Надя Сансоне завершила презентацією своєї роботи «Активність: структурування онлайн-участі студентів для ефективного навчання».


Від кафедри брали участь Школа О.М. та Фоменко О.В. та отримали веб-бейджи EDEN.





Якість викладання - ключовий елемент якості освіти. У межах власних курсів чи освітніх компонент викладачі впливають на якість освітньої програми, на процес навчання та засвоєння матеріалу студентами, і в результаті  - на внутрішню якість освіти у закладах вищої освіти. Викладачами Школою О. М. та Фоменко О. В. був успішно пройдений курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах»: (30.12.2020 р.). 

Цей курс призначений допомогти викладачам, агентам змін, завідувачам кафедр, гарантам програм і керівництву університетів знайти ефективні шляхи стимулювання та підтримки якісного викладання на рівні освітніх компонент (окремих курсів), освітньої програми й університету в цілому. У курсі представлені різні погляди на підвищення якості викладання, оновлення освітніх програм, управління змінами та лідерство в університеті. 

Курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах» - результат співпраці експертів з України та Німеччини, викладачів і співробітників ГО «Вище», Саксонського центру викладання та навчання у вищій школі (HDS) (Німеччина) і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Проєкт фінансувався Міністерством закордонних справ Німеччини.

10 листопада 2020 року відбувалася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція, приурочена Всесвітньому дню науки «ОЗДОРОВЧО-РЕКРЕАЦІЙНА РУХОВА АКТИВНІСТЬ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ» (м. Чернівці).

Організатори: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,  Національний університет фізичного виховання та спорту України, Яський університет імені А.Й. Кузи


Метою проведення науково-практичної інтернет-конференції є розгляд актуальних наукових проблем та перспектив їх вирішення, обмін досвідом, науковими і практичними досягненнями між науковцями та практиками сфери фізичної культури, фізичного виховання, спорту, фізичної реабілітації та ерготерапії, що стосується засад оздоровчо-рекреаційної рухової активності.

Викладачі кафедри брали участь та отримали сертифікати учасника: Школа О.М., Фоменко О.В., Сичов Д.В. 

09 листопада 2020 року проходив вебінар " Making mobility programmes more inclusive for students with disabilities".

  Від кафедри брав участь старший викладач Бойченко А.В.

Вітаємо викладачів та студентів із успішним завершенням святкування флешмобу Програми ЄС Еразмус+!!!

Захід кафедри та відділу міжнародного співробітництва та академічної мобільності  академії "FITNESS WITHOUT LIMITS!" був відмічений високою оцінкою @NEO in UKRAINE. 











6-8 November 2020

“Open and Distance Education: New challenges and Perspectives”

Учасники он-лайн конференції - Школа О.М., Фоменко О.В.

Святкуємо #ErasmusDays 2020 разом!


СПОРТ - ЦЕ МОЄ ЖИТТЯ !

SPORT IS MY LIFE !

17/10/2020 о 10.00

Organizer: Artem Boychenko

Watch here:     Past 3 



ФІТНЕС БЕЗ МЕЖ ! 

FITNESS WITHOUT LIMITS! 



16/10/2020 о 8.00    

Organizer:  Olena Shkola  

Watch here:  Past 2  



















СТУДЕНТСЬКА ТАБАТА

STUDENTS TABATA


15/10/2020 о 9.00

Organizer:  Olena Fomenko    

Watch here:   Past 1 
















ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ!

Запрошуємо Вас 15, 16 чи 17 жовтня 2020 року приєднатись до масштабного флешмобу святкування Програми Еразмус+!

Спортивний фестиваль "Фітнес без меж" вібудеться

16.10.2020 року о 8.00 годині . 

Місце проведення - спортивний майданчик.

Захід включає проведення спортивного флешмобу з використанням новітніх оздоровчих фітнес-технологій. Він направлений долучити всіх бажаючих, незалежно від їх фізичної підготовленості, стану здоров'я, віку та статі, до здорового способу життя.  Меж для занять теж не існує! 

Головне правило - маємо бажання бути здоровим і в гарній спортивній формі, обираємо той вид активності, який довподоби саме Вам!

 Ще одна чудова можливість розповісти на весь світ про успішні історії та проєкти Еразмус+ у Нашому закладі!

Бажаємо успіхів!

15 жовтня о 10.00 "Фітнес без меж!" частина 1. Організатор Олена Фоменко

Інтегрований курс онлайн-лекцій «Інклюзивна освіта» Istituto Don Calabria, Italia (10.10.2020 - 7.11.2020)

У рамках святкування Днів програми ЄС Еразмус+ 2020, спільно з партнерською організацією БО "БФ "Дон Калабрія Україна" та Istituto Don Calabria, Italia, для науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти академії буде організовано інтегрований курс онлайн-лекцій «Інклюзивна освіта» із залученням іноземних фахівців провідних ЗВО та реабілітаційних установ Італії.

Під час вебінарів буде впроваджено підхід Istituto Don Calabria щодо інклюзивної освіти в Італії. Зокрема, основні надбання профільних фахівців щодо прийняття та застосування біопсихосоціального підходу, процесу включення та багатофункціонального втручання, спрямованих на всебічну соціалізацію осіб із особливими освітніми потребами.

Курс розраховано на 1 кредит ECTS (15 год. аудиторних занять у форматі вебінарів та 15 год. самоосвіти).

Після успішного завершення курсу слухачам надається сертифікат.

Дати проведення вебінарів: 10.10.2020; 17.10.2020; 24.10.2020; 31.20.2020; 7.11.2020

Мова вебінарів: італійська, із синхронним перекладом на українську

Технічне забезпечення: платформа Zoom

ЛЕКТОРИ:

Mrs. Beatrice Brugnoli

Професор педагогічного факультету Університету Верони, Католицького університету Святого Серця Мілана, викладач курсів 'Autism Master' і 'ADHD Master' та спеціалізованого курсу TFA для викладачів.

Член Італійського товариства дитячої нейропсихіатрії, член ISAAC ITALY, Функціонального підрозділу з комплексних комунікативних потреб Don Calabria Multifunctional Center, the Chapter Veneto of ISAAC Italy.

Засновник і діючий президент Cultural Association Adem - Emerging Adolescences - Giving Voice to youth discomfort. Асоціація опікується питаннями підготовки вчителів та вихователів у галузі інклюзії та підготовки/нагляду за начальним середовищем для осіб з особливими освітніми потребами.

Mrs. Beatrice Brugnoli з 1997 року працює в Багатофункціональному центрі Дон Калабрія (Don Calabria Multifunctional Center) на посаді керівника сектору розвитку, займаючись проблемами інклюзії та, зокрема, альтернативним допоміжним спілкуванням. Із 2018 року вона є керівником відділу охорони здоров’я зовнішнього відділення реабілітації (Rehabilitation External Unit).

Mr. Francesco Reposati

Викладач психопатології розвитку факультету педагогічних наук університету Roma Tre University; психолог, психотерапевт, координатор відділу психічного здоров’я та інклюзії; член ради директорів Don Calabria Institute in Rome.

Член ради директорів ALAEF (Асоціація логотерапії та екзистенціального аналізу Frankliana Association of Logotherapy and Existential Analysis.

Член Ради директорів FENASCOP Lazio (Національна федерація психосоціально-терапевтичних структур National Federation of Community Psychosocio-therapeutic Structures.

Mr. Alessandro Padovani

Директор Європейського соціального тренінгового центру Don Calabria Institute, психолог, Член наукового комітету Інституту психічного здоров'я, права та політики Університету Саймона Фрейзера (Simon Fraser University), Ванкувер, Канада, Член Європейської ради з питань ювенальної юстиції, Брюссель, Бельгія.

Mr. Alessandro Padovani з 1994 працював директором Європейської соціальної та навчальної зони Інституту Дон Калабрія, який безпосередньо відповідає за управління та функціонування соціальних служб для захисту дітей та підлітків в Італії, Румунії, Португалії; з 1996 по 2004 рік був Почесним суддею Венеціанського суду з питань неповнолітніх (Venice Juvenile Court); із 2005 по 2010 рік - Почесний суддя Секції з питань неповнолітніх Апеляційного суду Венеції (Juvenile Section of the Venice Court of Appeal).









































7 жовтня 2020 року о 17.00 відбувся вебінар, організований   EDEN NAP Webinar – 'Designing online courses: a practical approach'   

Учасники - викладачі кафедри Школа О.М. та Фоменко О.В.

5 жовтня 2020 року о 17.00  відбувся вебінар, організований EDEN NAP Webinar -  How to build communities of support for teachers? 

Учасники вебінару - Школа О.М., Фоменко О.В.

28 вересня 2020 року о 17.00 участь у вебінарі "Moving to the next phase of online: How can we improve on what we’ve done so far?" студентів Бєлєвцової О., Семенченко І., Петліченко К. (гр. 512 ф) та викладачів кафедри Школи О.М., Фоменко О.В., Ремзі І.В.

Moderator

Lisa Marie Blaschke - Senior Fellow and Chair of the Board of EDEN Council of Fellows, Programme Director, Center of Lifelong Learning (C3L), Oldenburg, Germany

Lisa Marie Blaschke is a former executive committee member of the European Distance Education and E-Learning Network (EDEN) and is a Senior EDEN Fellow and Chair of the Board of the EDEN Fellows Council. She is also a former adjunct associate professor at the University of Maryland University College, where she received the Stanley J. Drazek Award for Teaching Excellence in 2016. Lisa has a BS in Technical Communication, and two master’s degrees (MDE, MBA), and a PhD. Prior to academia, Lisa worked for SAP for over a decade in Walldorf, Germany, leading and implementing enterprise-wide knowledge management and training processes and solutions. Lisa’s research interests are in the areas of self-determined learning (heutagogy), online collaborative learning, pedagogical application of web 2.0 technology and social media, and user interface design.

Presenters

Alexandra Mihai - Education Specialist and Learning Experience Designer, University College London (UCL)

Alexandra Mihai is an education specialist and learning experience designer with over a decade of experience in European Higher Education. She is currently working as a Learning Designer at University College London (UCL). Previously she worked as a researcher and curriculum designer at the Institute of European Studies, Vrije Universiteit Brussel and led the Centre for Teaching Innovations at the Hertie School of Governance in Berlin. Alexandra has a strong background in e-learning, learning design and innovative teaching strategies. In her PhD she analysed how far technology is used in teaching practices at European universities.

Marci Powell - Marci Powell and Associates, CEO, United States

Marci Powell is the President/CEO of Marci Powell & Associates and has been at the forefront of many pioneering advancements in the workplace for the last 25 years. Marci’s futurist mindset and thought leadership have enabled her to provide strategic guidance to countless companies on how to revolutionize the way they work, adapt, and do business in the next generation workplace. As an internationally renowned keynote speaker, business consultant, and author, Marci has worked remotely enjoying an award-winning and successful career with leadership roles in finance, education, telecommunications, and manufacturing. She has managed globally diverse teams and inspired over 100,000 leaders, employees, and students across six continents. Marci has worked with industry titans like AT&T, FedEx, NASA, Deloitte, Daimler, and Stryker International, as well as numerous universities, ministries, and small-to-enterprise sized businesses across the world. Focusing on helping organizations grow professionally and innovate their processes, Marci has gained heavy renown as a pioneer in distance education and remote learning and working. Some of her awards include the 2019 U.S. Distance Learning Association (USDLA) Higher Education Innovation award, USDLA Hall of Fame membership, AT&T President’s Club, Polycom CEO Award, and the second American woman elected to be a European Distance & E-Learning Network (EDEN) Fellow. When not traveling or working, you can find her enjoying coffee on her back porch or dressed head to toe in her Hogwarts house robes with her grandchildren.

 Richard J. Powers - Project Coordinator at the Professional School of Education, Stuttgart-Ludwigsburg, Germany

 Richard Powers is Professor Emeritus of English Language and Literature from University of Maryland’s Global Campus. An expert online teacher, trainer and instructional designer, he has taught online since 1998 using WebTycho, Blackboard, Moodle, Brightspace and ILIAS. Currently, he is the Project Coordinator at the Professional School of Education—Stuttgart-Ludwigsburg for blended learning courses for diversity for teachings in training. Since the Corona Virus Outbreak, Richard continues to be a key member of two task forces preparing students and teachers to teach remotely in this confusing time. With City Colleges of Chicago, Richard continues to support 3,000 teachers and 25,000 students online. At Stuttgart University, Richard continues to develop projects, courses and training for 3,000 teachers in training.


22-24 вересня 2020 року викладачі кафедри Школа О.М., Фоменко О.В. та Ремзі І.В. разом із студентами 512 ф групи Бєлєвцовою Олександрою, Семенченко Інною та Петліченко Ксенією брали участь у Європейських Днях дослідження та інновації.

Наукове стендап шоу "Science slam" (13 листопада 2012 року)

У квітні 2015 року в Харківській державній академії фізичної культури відбувся другий етап Всеукраїнської студентськаої олімпіади зі спеціальності  "Спорт (за видами)"

Серед команд учасниць збірна команда академіїї отримала перемогу в  номінації "Командний дух".

У квітні 2016 року року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбувся другий етап Всеукраїнської студентськаої олімпіади зі спеціальності  "Фізичне виховання".

Серед 62 учасників  студентка 511 ф групи Кузнецова  Анастасія Андріївна отримала перше місце в номінації "Кращий знавець з теорії фізичного виховання" (науковий керівник Школа О.М.).

15-17 квітня 2015 року року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка  відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  "Фізичне виховання".

Серед 72 учасників з 33 вузів України студентка 511 ф групи Цебенко Юлія отримала перше місце в номінації "Кращий знавець з теорії фізичного виховання" (науковий керівник Школа О.М.).

У березні 2015 року в Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка відбувся  Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. 

Студентка 511ф групи Лавриненко Ірина Вікторівна з науковою роботою на тему "Розвиток швидкісно силових та координаційних якостей студентів 1-2 курсів на заняттях фізичного виховання засобами роуп-скіпінгу" посіла 3 місце (науковий керівник Школа О.М.).