Професійні конкурси

Педагог-новатор 2022

Протягом липня-вересня 2022 року беру участь у Всеукраїнському конкурсі "Педагог-новатор" у номінації "Кращий Інтернет-ресурс". Матеріал можна переглянути за покликанням

V Фестиваль "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"

Протягом квітня – травня 2022 року відповідно до річного плану роботи Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» на 2022 рік і наказу Академії від 17.02.2022 № 13 «Про проведення фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують», із метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом і створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, на основі Положення про проведення фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують», схваленого науково-методичною радою Академії, був проведений V Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» за темою «Інноваційні освітні технології як засіб підвищення якості освіти: практика, досвід, результати пошуків».

Цьогоріч Фестиваль «добрих практик» проходив в умовах воєнного стану, що був оголошений після повномасштабного вторгнення росії на територію України 24 лютого 2022 року, тому терміни проведення були змінені.

Для участі у Фестивалі в усіх номінаціях успішно зареєструвалися 324 учасники, які представили опис власного досвіду застосування інноваційних технологій, методів, форм і моделей організації освітнього процесу. Мною було предаставлено 5 описів досвіду роботи у 4 номінаціях: "Іноземні мови" (2 описи), "Управління освітою", "Зарубіжна література", "Виховна робота".

Всі 5 описів визначені найкращими експертними комісіями Фестивалю за кожною номінацією.

Символічно під час V Фестивалю отримати 5 перемог!

Міжнародний конкурс «Українознавчі пріоритети освітнього процесу»

За результатами рецензування конкурсних робіт здобув перемогу (ІІ місце) у ІІ Міжнародному конкурсі для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети освітнього процесу» у номінації "Авторська розробка виховного українознавчого заходу для базової загальної середньої школи (5–9 класи)".

Всеукраїнський конкурс на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності для учнів 7-8 класів

Взяв участь у Всеукраїнському конкурсі на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності для учнів 7-8 класів у 2022/23 навчальному році, який проводили Академія української преси разом з Головним управлінням загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

Мета конкурсу – активізувати медіаосвітній потенціал Державного стандарту базової середньої освіти, інтегрувати кращі медіаосвітні практик у освітній процес.

Моя вправа“Yes / No Corner” з теми “Mass Media” для використання на уроці англійської мови у 8 класі розміщена на порталі «Медіаосвіта та медіаграмотність» за посиланням, де можна ознайомитися з деякими іншими вправами-учасницями. Отримав сертифікат від МОН України та Академії української преси.

Міжнародний конкурс «Українознавчі пріоритети освітнього процесу»

Взяв участь у Міжнародному конкурсі «Українознавчі пріоритети освітнього процесу», який проводиться науково-дослідним інститутом українознавства з 1 грудня 2021 року по 20 лютого 2022 року в заочній формі.

Метою конкурсу є вивчення, узагальнення та поширення кращого педагогічного досвіду вчителів українознавства та інших вчителів-предметників, учителів початкових класів освітніх закладів різних типів і форм власності в Україні та українських освітніх закладів за кордоном щодо українознавчого наповнення системи освіти, викладання курсу за вибором «Українознавство», а також використання елементів українознавства в різних галузях освіти в Україні та в українських освітніх осередках за кордоном.

Нагорода "За розбудову вчительської спільноти"

03 жовтня 2021 року під час бранчу із партнерами Премії Global Teacher Prize Ukraine 2021 та прем'єр-міністром України п. Денисом Шмигалем отримав нагороду від ГО "ЕдКемп Україна" "За розбудову освітянської спільноти", яка передбачає грошову винагороду, позаконкурсну участь у Шостій національній (не)конференції EdCamp Ukraine — для переможця та ще трьох осіб зі спільноти, «ЕдКемп у коробці» хвилі 7.0 — позаконкурсне право на проведення регіональної (не)конференції та все необхідне для цього.

Вчитель-ровесник незалежності

Цьогоріч Премія Global Teacher Prize Ukraine 2021 святкує здобутки не лише вчителів, але й української незалежності. Саме тому разом із AIESEC Ukraine було вирішено відзначити педагогів і педагогинь, котрі народилися та почали викладати упродовж останніх тридцяти років.

Я - фіналіст Премії у номінації "Вчитель-ровесник незалежності". Щиро дякую за високу оцінку моєї діяльності, учням та колегам - за підтримку!

Я у ТОП-50 НАЙКРАЩИХ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНИ

за версією Global Teacher Prize Ukraine 2021

3273 анкети, 1870 номінацій, 5 відбіркових офісів по всій Україні, сотні історій і безліч вражень. І ось цей день настав. Я - у ТОП-50.

25 серпня 2021 року взяв участь у першій зустрічі півфіналістів та півфіналісток премії, познайомився зі змінотворяцми та змінотворицями, відвідав 19 майстерок від вчителів та вчительок практиків. Безмежно вдячний ГС Освіторія за організацію нашої зустрічі, знайомство із надзвичайними вчителями та вчительками, а також, сподіваюся на нашу подальшу співпрацю, спільні проєкти із ТОП-50.

Дві перемоги в обласному фестивалі "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"

Протягом лютого – квітня 2021 року педагогічні працівники Комунального закладу «Новомиколаївський ліцей» Шевченківської селищної ради традиційно, четвертий рік поспіль, взяли участь у ІV Фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» за темою «Технології змін і трансформацій у сучасному закладі освіти: змішане та дистанційне навчання».

Для участі у Фестивалі успішно зареєструвалися 8 педагогів закладу, що становить 67 % від учасників Шевченківської СТГ. Конкурсанти представили опис власного досвіду застосування інноваційних технологій, методів, форм і моделей організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

Найкращі роботи відзначено дипломами І – ІІІ ступенів оргкомітету Фестивалю:

- Андрієнков Ігор Леонідович, заступник директора з НВР, вчитель англійської мови (І місце у номінації «Управління освітою», ІІ місце у номінації «Іноземні мови»);

- Жадан Людмила Миколаївна, вчитель математики (ІІІ місце у номінації «Виховна робота»);

- Зеленська Оксана Володимирівна, педагог-організатор (ІІІ місце у номінації «Виховна робота»).

Лауреатами Фестивалю стали Ісмаілова Крістіне Аладдінівна, асистент вчителя (номінація «Спеціальна та інклюзивна освіта»); Ісмаілова Людмила Миколаївна, вчитель початкових класів (номінація «Початкові класи»); Черкашина Ірина Олександрівна, вчитель математики та інформатики (номінація «Математика»).

Володимир Жадан

Біла ворона, яка змогла

Дякую EdCamp Ukraine та ВГ "Шкільний Світ" за можливість професійного розвитку! Александр Элькин, Maryna Mosiienko, Ви неймовірні!. Дякую за сюрприз до Дня Щастя!

Нагородження

15 жовтня, на першій робочій лінійці після канікул, педагогічні працівники закладу, які досягли вагомих результатів у вихованні і навчанні підростаючого покоління, здобули перемогу у професійних конкурсах, підготували переможців обласних змагань, були нагороджені грамотами різних рівнів.

Вітаю колег! Бажаю успіхів та нових перемог на педагогічній ниві!

Учитель року

Підтримка колеги (вчителя історії Бурлаки О.Д.) на регіональному етапі конкурсу

TEACHERtalks

Конференція для вчителів і викладачів англійської мови TEACHERtalks, на якій мав змогу презентувати досвід позакласної роботи у звичайній сільській школі

19 квітня у Києві відбулося грандіозне дійство - конференція для вчителів і викладачів англійської мови TEACHERtalks за участю спікера видавництва National Geographic Learning Hugh Dellar.

На заході всі гості мали чудову нагоду почути виступи трьох переможців однойменного конкурсу (Ігоря Андрієнкова, Катерини Тимофєєвої та Юлії Бровченко), а також мотивуючі слова партнерів конференції - представників Міністерства освіти та науки України, EdCamp Ukraine, IATEFL, Grade Education Center, DEC school.