Методичні заходи / Обмін досвідом
Англійська у повсякденному житті
Англійська мова давно увійшла у наше повсякденне життя. Навіть люди які ніколи її не вивчали без зусиль перекладуть слово «love», чи скажуть англійською «Виготовлено в Китаї». А окремі слова вже настільки стали звичними, що не завжди можливо підібрати аналог українською мовою. Для педагогів ліцею 15 лютого 2023 року у рамках тижня англійської мови та зарубіжної літератури провів Kahoot-вікторину "Англійська мова у повсякденному житті", під час якої вчителі збагатили свою милозвучну українську, підбираючи відповідники запозиченим словам.
Міністерство освіти і науки України відповідним наказом № 805 від 09.09.2022 року затвердило Положення про атестацію педагогічних працівників, яке набере чинності з 1 вересня 2023 року. У рамках співпраці з освітнім проектом "На Урок" 13 лютого 2023 року провів вебінар "Атестація педагогічних працівників: що змінить нове Положення". Під час вебінару було обговорено, які зміни передбачає нове Положення, про які нововведення мають знати педагоги, що атестуються, члени атестаційних комісій та керівництво закладів загальної середньої освіти.
Сторінка вебінару та програма підвищення кваліфікації - за покликанням.
Запис вебінару - за покликанням.
Самооцінювання закладу
Встановити відповідність між діяльністю закладу освіти та його результатами, а також визначити проблемні питання і шляхи удосконалення якості освітньої діяльності допомагає систематичне проведення самооцінювання освітніх та управлінських процесів закладу освіти.
Третій рік поспіль наш заклад проводить самооцінювання, залучаючи до цього процесу всіх учасників освітнього процесу: учнівство, вчительство, батьків, техперсонал. Освітній процес у закладах освіти Харківщини у 2022/2023 навчальному році організовано в дистанційній формі. Тому цьогоріч було прийнято рішення проводити самооцінювання не комплексно, а за двома напрямами: "Оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти" та "Педагогічна діяльність педагогічних працівників".
30 січня 2023 року відбулося засідання команди внутрішніх експертів та експерток, під час якого ознайомив присутніх з інструментарієм самооцінювання та термінами реалізації заходів; експерти та експертки обговорили особливості проведення самооцінювання в умовах воєнного стану та дистанційного навчання.
Віримо, що постійне вдосконалення освітнього й управлінського процесів сприятиме розвитку освітньої системи нашого закладу задля успіху кожного учня та учениці.
Круглий стіл "Мова має значення!"
Мова – символ Батьківщини, матері та батька, дідів, далеких предків. Мова символізує також рідну хату та тепло домашнього вогнища.
Мова – неначе цемент, що закріплює цеглини спільного народного дому, формує фундамент єдиної нації. «Мова – це кров, що оббігає тіло нації. Виточи кров – умре нація» – говорив Ю. Дзерович. Якби мова не мала значення, то путіну не було б що і кого захищати в Україні!
Мова має значення! Саме за такою темою 27 січня 2023 року взяв участь у засіданні-круглому столі вчителів Новомиколаївського ліцею у рамках роботи диференційованого об'єднання "педагоги-майстри", яке підготувала та провела вчителька української мови та літератури Тетяна ГОЖА.
Кожен і кожна висловили свої думки про значення української мови в сучасному світі, бо українська мова в Україні – запорука миру й свободи! Сьогодні говорити українською мовою – це бути бійцем за націю, за Україну. Мова – це зброя!!!
Неймовірно щасливий, що всі колеги та колежанки мають спільну точку зору у мовному питанні.
Говори українською, будь бійцем!!!
Майтер-клас "Як успішно подати заявку на Фестиваль "добрих практик"
20 січня 2023 року у рамках роботи диференційованого об'єднання "педагоги-майстри", як неодноразовий переможець обласного Фестивалю "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують", провів майстер-клас "Як успішно подати заявку на Фестиваль "добрих практик"". Під час заходу бажаючі вчителі-предметники ознайомилися із лайфхаками із написання робіт із досвіду роботи, практикували у написанні окремих структурних елементів. Крім того, окреслив основні вимоги до написання робіт із досвіду роботи відповідно до критеріїв оцінювання Фестивалю.
Сподіваємося, майстер-клас став ще однією сходинкою у сприянні участі педагогічних працівників нашого ліцею у Фестивалі-конкурсі та передумовою для реалізації їх творчого потенціалу.
Бажаю всім подальших успіхів і перемог!
12 січня 2023 року у рамках співпраці з освітнім проектом "На Урок" провів вебінар "Якісне календарно-тематичне та поурочне планування навчальних занять - запорука успіху".
Під час вебінару обговорили, з яких компонентів має складатися планування та як якісно спланувати свою діяльність, щоб досягти успіху, які переваги планування для вчительства та учнівства.
Переконаний, ефективність освітнього процесу залежить від якісного календарно-тематичного та поурочного планування.
Запис вебінару за покликанням
Сторінка вебінару із програмою підвищення кваліфікації за покликанням
23 лютого 2022 року у рамках співпраці з освітнім проектом "На Урок" провів вебінар "Електронне портфоліо - відображення діяльності сучасного вчителя".
Під час вебінару обговорили один із підходів до формування у педагога навичок самооцінювання та рефлексії – ведення електронного портфоліо як способу фіксації та накопичення матеріалів, які демонструють рівень професіоналізму вчителя, його вміння вирішувати завдання своєї професійної діяльності та рівень активності педагога у всіх видах роботи.
Учасники та учасниці вебінару дізналися про портфоліо вчителя та його різновиди, призначення портфоліо, правила складання портфоліо, типові помилки при створенні портфоліо, дізналися, як створити електронне портфоліо вчителя «з нуля» на платформі Google Sites, ознайомилися зі сторінками мого електронного портфоліо та отримали відповіді на хвилюючі їх запитання.
Як провести (не)конференцію?
Спільно з колежанками розповідаємо з власного досвіду про те, як краще сконструювати заявку та спланувати подію у форматі міні-EdCamp у рамках вебінару від ГО "ЕдКемп Україна" "РОЗКРИВАЄМО ВСІ ТАЄМНИЦІ: Як улаштувати власну регіональну (не)конференцію? Що робити, якщо «вперше» чи «страшно»?" (09.02.2022 року).
P.S. Регіональні події — це унікальний шанс спробувати себе в ролі координаторки/-ра, здобути досвід з організації та проведення масштабних заходів та об’єднати освітян вашої громади бажанням професійно зростати.
Методичні матеріали з досвіду роботи
28 грудня 2021 року відбулося засідання методичної ради ліцею, під час якого представив методичні матеріали з досвіду роботи вчителя англійської мови з теми «Розвиток навичок ХХІ століття на уроках англійської мови та зарубіжної літератури».
Рішенням методичної ради (протокол № 4 від 28.12.2021 року) методичні матеріали було схвалено.
13 грудня провів вебінар "Розвиток навичок ХХІ століття на уроках англійської мови за допомогою онлайн-сервісів Jamboard та WordWall".
Під час вебінару учасники та учасниці ознайомилися з онлайн-інструментами Jamboard та WordWall, визначили важливість їх використання на уроках англійської мови та за його межами, а також отримали практичні поради щодо використання методів, прийомів і технологій розвитку навичок ХХІ століття, hard skills та soft skills за допомогою онлайн-сервісів Jamboard та WordWall.
Kudo коробка до Дня Подяки
Традиційно в останній четвер листопада, у цьому році 25 листопада, американці святкують День Подяки. Це свято відзначається і далеко за межами США.
Символічно, що саме в цей день в учительській Новомиколаївського ліцею з'явилася Kudo коробка з картками, на яких співробітники/-ці можуть висловити подяку, привітання чи похвалу один одному. Kudo карти потрібно складати в Kudo коробку, і за домовленою періодичністю коробка розкривається, картки роздаються адресатам.
Сподіваємося, що кожен та кожна отримає найпотужнішу підтримку та мотивацію до покращення своєї роботи в колективі за рахунок отримання моральних бонусів.
Усесвітній День Гідності (тематичний івент для педпрацівників)
22 листопада педагогічні працівники ліцею з натхненням та відповідальністю долучилися до проведення Всесвітнього Дня Гідності 2021. Під час тематичного івенту обговорили розвиток загальнолюдських цінностей, необхідність впровадження елементів соціально-емоційного та етичного навчання, випробували "стратегії швидкої допомоги", тренували стійку поведінку; готові рухатися далі путівником Уссесвітнім Днем Гідності 2021...
12 листопада провів вебінар "Оновлена "Абетка для директора" - іструмент для забезпечення якісної освіти в закладі. Під час вебінару обговорили, як найкраще забезпечити якість освіти та якість освітньої діяльності за оновленими методичними рекомендаціями; на що звернути увагу вчителям під час підготовки та проведення навчальних занять. Учасники вебінару отримали рекомендації та інструменти щодо побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти та освітньої діяльності; дізналися, як провести самооцінювання управлінських та освітніх процесів, на що звертати увагу під час спостереження за освітнім середовищем, за навчальними заняттями, під час проведення анкетування, інтерв’ю, вивчення шкільної документації та дотримання вимог законодавства у сфері загальної середньої освіти, та загалом, як найкраще спланувати ефективну роботу закладу щодо системного забезпечення якісної освіти відповідно до оновлених методичних рекомендацій.
Розширюю горизонти співпраці з освітнім проєктом "На Урок"!
04.11.2021 року мав унікальну нагоду поділитися власним досвідом роботи у новому для мене форматі - Інтернет конференції для вчителів англійської мови за темою "Сучасні тенденції у викладанні англійської мови".
Понад 400 глядачів у прямому етері, пряма трансляція на Фейсбуці! Неймовірно!
Дякую Люба Цукор та Віктор Немченко за запрошення, за можливість обмінюватися досвідом, пізнавати нове та підвищувати рівень фахової майстерності, Володимир Ісик - за підтримку, і не лише технічну!
Щиро вдячний учасникам та учасницям за активність, позитивні відгуки, теплі слова!
Радий бути корисним!
Конференцію можна переглянути за покликанням
Обговорення Положення про атестацію
14 вересня 2021 року на засіданні методичної ради разом із колежанками обговорили запропонований Міністерством освіти і науки України для громадського обговорення проєкт Положення про атестацію педагогічних працівників. В ході обговорення виокремили ряд пропозицій та зауважень і надіслали їх уповноваженим особам.
Для довідки. Пропозиції та зауваження до проєкту просимо надсилати до 05 жовтня 2021 року на е-пошту v_bozhinskiy@mon.gov.ua (Божинський Володимир Святославович, керівник експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення та децентралізації в освіті директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН) або storchak@mon.gov.ua (Сторчак Ніна Анатоліївна, державний експерт експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення та децентралізації в освіті директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН) з темою повідомлення «Атестація. Громадське обговорення».
Міні-EdCamp Melitopol School 8
11 вересня 2021 під час спеціальної (не)конференції міні-EdCamp Melitopol School 8 «СЕЕН в дії - твоє емоційне перезавантаження» в Мелітопольська загальноосвітня школа №8
поглибив знання із розвитку СЕЕН та націлений впровджувати елементи цієї практики у своєму закладі;
ділився досвідом розвитку стійкості у всіх її вимірах (особлива сесія від ЕдКемп Україна);
спілкувалися із Л.Гриневич щодо необхідності впровадження СЕЕН на рівні зі здобуттям академічних знань;
відвідав СЕЕН урок у 7 класі з теми "Емоції";
обмінювалися досвідом роботи із колегами та колежанками.
Mini-EdCamp Stanytsia Luhanska
Дякую Ірина Прибінська та Валентина Коновалова за те, що робите! Ви та вчителі прифронтової зони - справжні герої!
Низький уклін за те, що тримаєте освітній фронт там, де сходить сонце над Україною, що прагнете позитивних змін, надихаєте вчительство, надаєте їм віру, підтримку і крила!
Окрема вдячність за довіру та пропозицію провести особливу сесію у форматі онлайн зі Станиці Луганської.
Щира дяка за можливість відвертої бесіди із екс-міністеркою освіти і науки України пані Лілією Гриневич! за неформальне спілкування із колегами та колежанками!
Освіта понад усе!
Фасилітую мастермайнд
Мастермайнд – координація знань і зусиль двох чи більше осіб, котрі спільно працюють заради досягення визначеної цілі у гармонії та єдинстві (Наполеон Хіл ).
У рамках практико-орієнтованого курсу "Мій освітній стартап" 21 та 28 липня 2021 року провів дві сесії роботи в групах майстермайнд за темами "Моя програма підвищення кваліфікації" та "Мій стартап на EdWay".
За запрошенням команди ЕдКемп Україна пройшов навчання фасилітатора / модератора групи мастермайнд від п. Анатолія Засоби та фасилітував сесії учасників та учасниць курсу "Мій освітній стартап". Безмежно вдячний за новий досвід. Обов'язково впроваджуватиму дану методику у власну практику!
Особлива сесія від EdCamp Ukraine у Чорноземному (Запорізька обл.)
12 червня 2021 року разом з Ганною Кузь особливим десантом у Чорноземному по-особливому розфарбовували освіту: ефект колібрі в особистісному, шкільному та системному вимірах стійкості.
Активна авдиторія, неочікувані відповіді на запитання, яскраві емоції, захоплюючі історії про стійкість, позитивні проактивні колеги та колежанки, жваве обговорення можливостей професійного розвитку, у тому числі під час голосування, опанування стратегій швидкої допомоги, командоутворююче складання квадрату стійкості, довгоочікуваний бонус - продовження життя кожного і кожної на 8,8 хвилин щогодини - зробили цю сесію незабутньою.
Координую афілійовану (не)конференцію міні-EdCamp Shevchenkove 2021
Відбулася ще одна насичена подія в рамках «EdCamp in a Box 6.0» — афілійована (не)конференція міні-EdCamp Shevchenkove «Дистанційний виклик: нові можливості для освіти»
До цього неймовірного онлайн-заходу долучилися 394 учасники і учасниці!
Прочитати захоплені відгуки освітян, а також дізнатися більше про всі теми сесій можна в групі події за покликанням https://www.facebook.com/groups/1067552520070914
«Родзинками» міні-EdCamp Shevchenkove стали:
спілкування з Наталією Мосейчук щодо трансформації освітніх проєктів в умовах пандемії за філіжанкою кави;
особлива сесія від EdCamp Ukraine, під час якої обговорювали розвиток стійкості учасників і учасниць освітнього процесу у всіх її вимірах;
особлива сесія експерта з США;
цікаві онлайн-фотозони та надзвичайний освітянський квест.
Також учасниці/-ки взяли участь в акції «добрих практик» освітян України, створивши збірку готових інструментів для дистанційного навчання.
Дякуємо координаторській команді за чудову подію!
Дякуємо партнерам хвилі — Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, Heinrich Boll Foundation, Бюро Київ — Україна (Heinrich-Böll-Stiftung), компанії EdPro (EdPro.ua), видавництву «Ранок» (Корпорація "Ранок"), громадській організації «Смарт Освіта» (ГО "Смарт Освіта"), порталу «Нова українська школа» (Нова Українська Школа), видавничій групі «Шкільний світ» (Шкільний світ), медіагрупі «Накипіло» (Накипело), краудфандинговій платформі «Спільнокошт».
А наші білі ворони полетіли далі
ЕдКемп Україна
У суботу у мене була змістовна ранкова кава. Розпочала ранок в компанї з 384 вчителів, учасників конференції Афілійована (не)конференція міні-EdCamp Shevchenkove - "Дистанційний виклик: нові можливості для освіти". Зібралися педагоги з усіх куточків України - це 24 області.
⠀
Ми вже прилаштувалися до життя онлайн, та все ж не могла не скористатися нагодою і запросила на подію офлайн, яку дуже чекаю. Аби зустрітися, і нарешті, познайомитися в реальності очі в очі, потиснути одне одному руки.
⠀
Тому мала важливу місію - закликати всіх учасників конференції приєднатися до Global Teacher Prize Ukraine та номінуватися цьогоріч. Така можливість є до 1 серпня. Цього року премія ювілейна - 30-та річниця Незалежності України, п’ятий рік виповнюється “Нобелівці” для вчителів. І дуже хочеться, щоб вчителі поставили її у свій графік. Адже це не тільки церемонія нагородження - це майданчик для розвитку. Тут вчителі стають парламентарями та місіонерами. Багато вчаться та діляться своїми наробками.
⠀
Цього року номінується багато вчителів зі Сходу. Тому у моїй номінації Вибір Серцем ми відзначимо також вчителів з сірої зони, волонтерів, які поїхали на Схід, аби викладати фізику, математику, біологію, англійську мову…. Їх історії вражають та надихають.
⠀
Традиційно закликаю номінувати вчителів, які працюють у лікарнях, інклюзивних класах - освітніх терапевтів, які зробили свій вибір серцем. Знаю, вони часто соромляться номінуватися самостійно. Саме так, випадково ми дізналися про Олега Шведа, який переміг у номінації Вибір Серцем торік. Випадково познайомились, коли приїхали до Охматдиту у Львові.
⠀
Коли думаю про те, наскільки важлива освіта у лікарнях, завжди повертаюся думками, до досвіду ізраїльських колег - вчителів у лікарнях. Вони кажуть - поруч з лікуванням важливо стабілізувати емоційний стан дитини, повселити надію. На вчителі величезна відповідальність і величезна надія. І у нас така надія є - адже за останній рік понад 6,5 тисяч педагогів пройшли безкоштовний онлайн курс для лікарняних вчителів на платформі EdEra. І було дуже приємно зустріти пані Анну, одну з випускниць цього курсу.
⠀
Навіть трохи позаздрила педагогам, що вони розпочали свої вихідні з натхнення на нові знання. Дякую за вашу увагу!
⠀
Наталія Мосейчук
Ефір від 26 травня
- ситуація із захворюваністю на ковід на Шевченківщині
- Координатор трьох регіональних (не)конференцій міні-ЕдКемп Шевченкове, особливий десант Едкемп Україна Ігор Андрієнков розповідає про нещодавню (не)конференцію EdCamp Shevchenkove - "Дистанційний виклик: нові можливості для освіти"
-про нові перемоги вихованців гуртків нашого будинку дитячої та юнацької творчості на обласному рівні
- наші земляки щорічно стають переможцями Фестивалю української культури Харківського обласного творчого фестивалю «Молоді таланти Харківщини».
Дякуємо, що слухаєте нас
Програму можна прослухати за посиланням
Говорить Шевченкове
Особлива сесія на міні-ЕдКемп Шевченкове
Разом з Ганною Кузь провів особливу сесію від команди Едкемп Україна під час (не)конференції міні-Едкемп Шевченкове у форматі онлайн.
Глибина роздумів про важливість життєвих цінностей + вправи на розвиток стійкості: фізичної, психологічної та емоційної = здатність продуктивно реагувати на виклики! А ще про те, як збільшити тривалість життя!
Особлива сесія (міні-ЕдКемп Панютине)
Мініпост про неймовірну магістральну (не) конференцію miniedcamp paniutyne: Школ@: креативна, безпечна, вільна, медійна, твоя!
Вона, школа, і воно, її вчительство, і справді - креативні й вільні. А ще придумкуваті, завзяті, талановиті. Актуальні сесії, репчик на відкритті, а згодом сесія від уже відомої на всю Україну вчительки біології Ольги Халепи, найпрофесійніші експерти й експертки, чудові фотозони, а головне - учителі/ки, що приїхали в Панютине, аби опанувати нове й поділитися досвідом. У них усе вийшло. І в нас вийшло - у особливого десанту. Провели сесію, надихнули вчительство, а воно вкотре, як це зазвичай на ЕдКемпі є. Усе буде норм, коли є такі вчителі/ки, із такими неймовірними очима і таким рівнем стійкості)) А саме стійкості - фізичній, психічній, емоційній, соціальній - власній- професійній і системній - на рівні держави, Нової української школи, була присвячена особлива сесія. Ми впоралися! Александр Элькин, тему обрано правильну)) Фідбек продуктивний. #edcampukraine рулить. Старт нормальний. Працюємо далі і все буде Україна!
Тетяна Євтухова
Онлайн-майстерка для педагогічних працівників ліцею
Очолюю команду внутрішніх експертів із проведення самооцінювання управлінських та освітніх процесів у закладі
Педагогічні працівники Комунального закладу "Новомиколаївський ліцей Шевченківської районної ради Харківської області" працюють над впровадженням внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти.
Досвід організації дистанційного навчання
Вчителі англійської мови Новомиколаївського ліцею 06 травня 2020 року взяли участь у засіданні РМО вчителів філологічного циклу (англійська мова) в режимі on-line.
На засіданні були надані практичні поради для вчителів щодо оптимальних підходів до оцінювання знань учнів в умовах дистанційного навчання, враховуючи принципи дитиноцентризму. Педпрацівники обговорили ключові питання та поділилися досвідом організації і проведення семестрових контролей. Я мав нагоду поділитися досвідом організації дистанційного навчання.
Деякі питання залишилися відкритими, оскільки є компетентністю самого вчителя або педагогічної ради конкретного закладу освіти.
Онлайн-ресурси для дистанційного навчання
У зв'язку з введенням карантину та відсутністю можливості зустрітися наживо вчителі англійської мови Шевченківського району 08.04.2020 року зустрілися в режимі on-line. Під час відео-конференції за темою "Як організувати дистанційне навчання за допомогою найпростіших on-line ресурсів" кожен та кожна поділилися власним досвідом організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, викликами та проблема, з якими довелося зіткнутися в цей непростий для всіх, і для педагогів, і для дітей, і для батьків, час та можливими шляхами їх рішення.
Автор альтернативного курсу EASY START
Частина 1.
Будь-яка іноземна мова розкриває перед людиною скарбницю іншомовної культури, нові стилі життя, дає можливість зрозуміти іншу ментальність.
З метою розширення та поглиблення наявних знань, умінь і навичок з англійської мови у вчительства Шевченківщини було проведено (перше заняття) альтернативний курс "Easy start" (організатори: Ігор Андрієнков та Тетяна Пирог). Слухачі курсу отримали кейс знань з таких тем "Про себе", "Подорож" та "Напрямки руху". Практичні вправи, взаємодопомога, бажання пізнати щось нове сприяли кращому засвоєнню відповідних мовленнєвих структур. Додала фарб заняттю весела і цікава фізкультхвилинка.
Живе спілкування, позитивні емоції панували упродовж майже трьох годин.
Дякуємо слухачам за довіру і чекаємо всіх на наступній сходинці курсу у лютому.
Одна із найпоширеніших мов у світі, яка пов’язана з безліччю інших мов, яка є мовою бізнесу, кіно, яка необхідна кожному та кожній, хто подорожує, - англійська!
Частина 2.
Про важливість і необхідність її вивчення знають не лише учні та учениці, а й дорослі! 28 лютого у затишній актовій залі Шевченківського БДЮТ зібралися представниці вчительства шкіл Шевченківського району на друге заняття альтернативного курсу «Easy Start» (організатори Ігор Андрієнков та Тетяна Пирог).
Слухачі курсу визначилися з ситуаціями, у яких може знадобитися іноземна мова та отримали кейс знань з тем «Покупки», «Їжа», «У кафе», а також «Хвороби та лікування».
Створення відео-привітання англійською мовою, тренажери, робота з флешкартами, засвоєння лексичних одиниць різними способами, «Running Dictation», «Snowball Game», розігрування діалогів, створення постерів, написання листів та інші методи і прийоми допомогли засвоїти ази англійської мови та наштовхнули на ідеї впровадження побачених методів, прийомів, форм роботи на власних уроках. Практичні вправи, взаємодопомога, самомотивація, бажання пізнати нове, позитивна атмосфера, дружня команда допомогли досягти поставленої мети!
Альтернативний курс «Easy Start» - лише поштовх до вивчення англійської мови! Він добіг свого логічного завершення…Тож, вдячні слухачам за активну участь і бажаємо не зупинятися на досягнутому!
Я - координатор міні-ЕдКемп Шевченкове
Щастя і успіх – чи пов’язані ці поняття?
19 вересня 2020 року 219 освітян України розмірковували над цим запитанням під час афілійованої (не)конференції міні-EdCamp Shevchenkove. Тема заходу уже доводить, що без щасливого вчительства неможливе успішне учнівство.
Що тільки не приготувала координаторська команда афілійованої (не)конференції міні-EdCamp Shevchenkove!
У програмі заходу:
ранкова сесія у піжамах;
дві експертні паралелі;
учительська паралель;
спеціальна сесія від п. Наталії Нечаєвої;
таємна сесія із надзвичайною гостею;
спілкування за чашкою чаю / горнятком кави за власним рецептом;
онлайн-фотосесія;
віртуальні екскурсії̈;
конкурс на кращий пост.
Найбільшим досягненням (не)конференції є щасливі обличчя освітян, очі яких сяяли від радісної зустрічі у віртуальному просторі.
"Використання сервісів Google у практиці роботи вчителя англійської мови"
26 лютого 2020 року на базі Шевченківського ліцею вчителем англійської мови Новомиколаївського ліцею Ігорем Андрієнковим та вчителькою англійської мови Старовірівського ліцею Аллою Мірошниченко було проведено семінар-практикум для вчителів іноземної мови "Використання сервісів Google у практиці роботи вчителя англійської мови".
Вчителі мали змогу детальніше познайомитися з сервісами Google, дізнатися про їхню важливість та необхідність впровадження у практику роботи, отримати нові підходи до викладання, зокрема, і до підготовки учнів до ЗНО та ДПА, засвоїти на практиці шляхи використання інноваційних форм, методів, прийомів роботи під час використання Google застосунків, розвивати новий рівень комунікації шляхом створення практичних завдань.
Після семінару всі вчителі англійської однозначно визначили: "Сервіси Google в практиці роботи вчителя англійської мови - використовувати, не можна відмовитися".
"Мені не потрібна англійська..."
Провів майстерку для всіх бажаючих працівників ліцею "Мені не потрібна англійська...", під час якої ключовим аспектом було важливість вивчення англійської та необхідність її використання у всіх сферах сучасного життя.
Серпнева (не)конференція 2019
Серпнева (не)конференція для шкільних педагогів "НУШ Шевченківщини у ритмі сьогодення"
Дякую організаторам за оновлений формат проведення конференції, можливість поділитися досвідом, комфортне середовище, позитивну атмосферу та неймовірні емоції!!!
Вчителі важливі!!!
Відкритий урок у Станиці Луганській
Ще рік тому навіть і подумати не міг, що буду частиною спільноти відповідального вчительства)) Завдяки перемозі у І Всеукраїнському конкурсі для вчителів англійської мови TeacherTALKS: Почуй голос вчителя (ДЯКУЮ команді EdCamp та Катерині Шляміній !) відвідав ІV національну (не)конференцію, І саміт-челендж, координував разом з Тетяною Пирог магістральну (не)конференцію міні-EdCamp Shevchenkove, відвідав хвилю регіональних (не)конференцій, проводячи учительські та експертні сесії, допомогаючи колегам та колежанкам з фасилітацією та волонтерством...
А сьогодні, 2 травня 2019 року, на міні-EdCamp Станиця Луганська мав за честь отримати новий досвід: проведення відкритого уроку з англійської мови з елементами тренінгових технологій для учнів 10 класу.
Дякую учням та педагогам за підтримку, активну взаємодію, незабутні враження...
ЕдКемп-Полтава
Провів експертну сесію "Навички ХХІ століття - запорука успіху випускника".
Переконаний, що успіх криється не у високих тестових балах... Тому вчителю сьогодні необхідно допомогти своїм учням здобути у школі такі навички, як критичне мислення та вирішення проблем, цифрова грамотність, вміння спілкуватися і співпрацювати, креативність та уява, уміння жити в громадянському суспільстві, лідерство і вміння вчитися протягом життя.
Дякую колегам за підтримку!