Статут корпорації

Створено 31 жовтня 2022 року

Оновлено 16 травня 2023  року

Оновлено 31 травня 2024  року

Розділ 1 Загальні правила

(ім'я)

Стаття 1 Ця корпорація має назву Генеральна зареєстрована асоціація Міжнародна асоціація підтримки інженерів.

(Мета)

Стаття 2 Ця корпорація сприятиме наданню робочих місць, технічній освіті та міжнародній співпраці для інженерів, які живуть у зонах конфлікту та країнах, що розвиваються (надалі іменуються як інженери за кордоном). Мета полягає в тому, щоб сприяти суспільним інтересам і для досягнення цього цілі, ми будемо виконувати наступні проекти.

1. Знайомство закордонних інженерів і компаній з японськими будівельними компаніями

2. Керівництво та підтримка бізнесу щодо надання послуг закордонним інженерам і компаніям

3. Проекти економічного співробітництва, пов'язані з плануванням, проведенням та операційною підтримкою лекцій, семінарів та розвитку людських ресурсів

4. Розслідування, дослідження, оцінка, планування, поради тощо.

5. Надання інформації про закордонних інженерів і компанії

6. Проекти, пов'язані з реалізацією заходів з метою міжнародного обміну та поширення та просвіти міжнародного взаєморозуміння

7. Будь-яка робота, супутня попередньому параграфу

(Місце розташування головного офісу)

Стаття 3. Головний офіс корпорації знаходиться в місті Нагасакі, префектура Нагасакі.

(Спосіб публічного повідомлення)

Стаття 4. Публічні оголошення цієї корпорації повинні бути зроблені шляхом їх розміщення в місцях, де їх можна легко побачити в головному офісі.


Розділ 2 Співробітники та учасники

(Тип учасника)

Стаття 5. Члени цієї корпорації можуть бути наступних двох типів.

(1) Повний член: корпорації, організації або особи, які приєдналися для підтримки мети цієї корпорації

(2) Члени підтримки Корпорації, організації або окремі особи, які приєдналися, щоб підтримувати бізнес цієї корпорації

2 Працівники цієї корпорації (працівники відповідно до Закону про загальні зареєстровані асоціації та загальні зареєстровані фонди (далі - "загальний закон про корпорації"), надалі - "працівники") повинні бути обрані з числа постійних членів рішенням правління директори..

(Права учасників)

Стаття 6. Постійні члени мають такі ж права, як і працівники.

(1) Перегляд статутних документів

(2) Перегляд списку співробітників

(3) Ознайомлення з протоколом загальних зборів працівників

(4) Перегляд фінансової звітності тощо.

(Допуск)

Стаття 7 Ті, хто бажає стати членом цієї корпорації, повинні подати заявку на членство, визначену радою директорів, і отримати схвалення від ради директорів.

(членський внесок)

Стаття 8. Для покриття витрат, які зазвичай виникають під час господарської діяльності Асоціації, працівники повинні сплачувати членські внески згідно з правилами вступних та членських внесків, які окремо визначаються на загальних зборах.

2 Вступний та членський внески, вже сплачені учасником, не повертаються.

(Втрата працівником кваліфікації)

Стаття 9. Працівники втрачають свою кваліфікацію, якщо вони підпадають під будь-який із наступних пунктів.

(1) Коли ви залишаєте компанію.

(2) Коли член помирає, оголошується безвісно відсутнім або розпускається.

(3) Заборгованість із членських внесків перевищує один рік.

(4) При вигнанні.

(5) Якщо є згода всіх працівників.

(виходячи з офісу)

Стаття 10. Члени можуть добровільно вийти, подавши повідомлення про вихід, визначене Радою директорів. Однак повідомлення про відставку повинно бути надіслано принаймні за місяць, але якщо є невідворотна причина, відставку можна зробити в будь-який час.

(вигнання)

Стаття 11. Лише за наявності законної причини, наприклад, якщо працівник цієї корпорації паплюжить корпорацію або діє всупереч меті цієї корпорації, більше половини всіх співробітників можуть бути виключені рішенням двох третин або більше прав голосу на Генеральній асамблеї. У цьому випадку відрахований працівник повинен бути повідомлений про це.

(Каталог компаній)

Стаття 12. Товариство створює список працівників із зазначенням імен та адрес працівників і зберігає його в головному офісі Товариства.

2 Повідомлення або вимога до працівників компанії повинні бути адресовані за адресою, зазначеною в списку працівників, або адресою, повідомленою працівником компанії.


Глава 3 Загальні збори працівників

(Питання вирішуються на загальних зборах працівників)

Стаття 13. Загальні збори працівників можуть приймати рішення з питань, передбачених законом, що стосуються загальних зареєстрованих асоціацій і загальних зареєстрованих фондів, організації, діяльності, управління цією корпорацією та всіх інших питань, пов'язаних з цією корпорацією.

(Скликання)

Стаття 14. Чергові загальні збори учасників товариства скликаються протягом трьох місяців з дня, наступного за останнім днем ​​кожного господарського року, а позачергові загальні збори учасників скликаються в разі потреби.

2  Загальні збори працівників скликаються представником директора на підставі рішення ради директорів, якщо інше не встановлено законом. У разі нещасного випадку або проблеми з директором-представником інші директори скликають збори в порядку, визначеному заздалегідь.

  3  Для скликання загальних зборів працівників кожному працівнику не пізніше ніж за два тижні до дати зборів надсилається повідомлення про скликання.

4. Незважаючи на попередній абзац, загальні збори працівників можуть бути проведені без дотримання порядку скликання за згодою всіх працівників, крім випадків здійснення права голосу письмово або за допомогою електромагнітних засобів.

(Голова)

Стаття 15. Головою Загальних зборів працівників є Директор-представник.

(Спосіб вирішення)

Стаття 16. Якщо інше не передбачено законами та нормативними актами чи статутом корпорації, рішення загальних зборів працівників приймається більшістю голосів присутніх працівників, за участю працівників, які мають більшість права голосу всіх працівників.

   2 Кожна корпорація, група чи окрема особа має право голосу на загальних зборах працівників.

(Пропущення рішення загальних зборів працівників)

Стаття 17. У разі, якщо директор або працівник вносить пропозицію щодо питання, яке є метою рішення на загальних зборах працівників, якщо всі працівники висловлюють свою письмову згоду з пропозицією, загальні збори затверджують пропозиція вважається вирішеною.

(Здійснення права голосу за довіреністю)

Стаття 18 Працівники або їхні законні представники можуть здійснювати свої права голосу, використовуючи як свого представника працівника або родича Корпорації. Але в цьому випадку на кожні загальні збори необхідно подавати документ, що засвідчує повноваження представництва.

(Протокол загальних зборів працівників)

Стаття 19. Що стосується роботи Загальних зборів працівників, протокол повинен бути підготовлений із зазначенням питань, передбачених законами та правилами, і повинен зберігатися в головному офісі корпорації протягом 10 років з підписами або іменами та печатками голови та присутніх директорів.


Розділ 4 Офіцери та ін.

(Встановлення посадових осіб)

Стаття 20. До цієї корпорації призначаються наступні посадові особи.

(1) 3 або більше директорів

(2) 1 або більше аудиторів

2 Один із директорів є директором-представником і називатиметься головою.

(Вибори посадових осіб)

Стаття 21. Директори та аудитори обираються з числа постійних членів за рішенням загальних зборів працівників.

2 Директор-представник буде обраний з-поміж директорів рішенням ради директорів.

(Обов'язки та повноваження директорів)

Стаття 22. Директори становлять раду директорів і виконують свої обов'язки відповідно до законів і правил, а також Статуту.

2. Директор-представник представляє корпорацію та здійснює її діяльність відповідно до законів і правил і цієї статті заснування.

(Обов'язки та повноваження аудиторів)

Стаття 23 Аудитори перевіряють виконання обов'язків директорами та готують аудиторські звіти відповідно до законів і правил.

2. Аудитори можуть вимагати бізнес-звіти від директорів і співробітників у будь-який час і досліджувати стан бізнесу та активів цієї корпорації.

3 Аудитор досліджує пропозиції, документи та інші питання, передбачені законами та нормативними актами, які директор має намір подати на розгляд Загальних зборів, і якщо він виявить, що є порушення закону чи Статуту, або що є суттєво невиправданої справи, результати розслідування мають бути повідомлені Генеральній асамблеї.

(Термін повноважень посадових осіб)

Стаття 24. Термін повноважень директора триває до завершення річних загальних зборів членів за останній фінансовий рік, який закінчується протягом двох років після призначення.

2 Термін повноважень директорів, призначених у зв’язку зі збільшенням кількості членів, повинен бути таким же, як і решту терміну повноважень інших діючих директорів.

3 Термін повноважень аудитора триває до завершення річних загальних зборів членів за останній фінансовий рік, що закінчується протягом чотирьох років після призначення.

4 Термін повноважень аудиторів, призначених у зв’язку зі збільшенням кількості аудиторів, дорівнює строку повноважень, що залишився, інших діючих аудиторів. Проте, якщо термін повноважень іншого чинного аудитора, що залишився, становить менше двох років, термін повноважень закінчується після завершення річних загальних зборів членів за останній фінансовий рік, що закінчується протягом двох років після призначення.

5. Термін повноважень директора або аудитора, призначеного на його заміну, триває до закінчення терміну повноважень попередника.

6. Якщо кількість директорів або аудиторів не досягає фіксованої кількості, передбаченої у статті 20, навіть після виходу на пенсію через закінчення терміну повноважень або відставки, вони все ще матимуть права та обов’язки як директори чи аудитори до нового призначена особа вступає на посаду..

(Звільнення посадових осіб)

Стаття 25. Директори та аудитори можуть бути звільнені за рішенням Загальних зборів.

(Винагорода посадовим особам тощо)

Стаття 26. Винагорода тощо може виплачуватися директорам та аудиторам у межах винагороди керівників тощо, окремо визначених Загальними зборами.

(Часткове звільнення посадових осіб від відповідальності)

Стаття 27. Щодо відповідальності директорів та аудиторів у статті 111, параграфі 1 Загального закону про корпорації, якщо вимоги, передбачені законами та нормативними актами, виконуються, ця корпорація повинна за рішенням ради директорів визначити мінімальну відповідальність встановлений законом ліміт суми відповідальності Ви можете бути звільнені до суми, отриманої шляхом вирахування суми.

(Радник і порадник)

Стаття 28. Товариство може мати радників і консультантів.

2 Радники та консультанти призначаються рішенням Ради директорів.

3. Радники та консультанти можуть бути присутніми на засіданні ради та висловлювати свої думки у відповідь на запит представника директора. Проте вони не беруть участі в голосуванні.


Глава 5 Рада директорів

(Конституція)

Стаття 29. Товариство має раду директорів.

2 Рада директорів складається з усіх директорів.

(влада)

Стаття 30. Рада директорів виконує такі обов'язки.

(1) Рішення про здійснення діяльності корпорації

(2) Нагляд за виконанням обов'язків директорів

(3) Вибір і звільнення директорів-представників і виконавчих директорів

(4) Визначення питань, які виносяться на розгляд загальних зборів працівників

(доповідь)

Стаття 31. Директор-представник і виконавчий директор повинні звітувати перед радою директорів про стан своїх власних обов'язків принаймні двічі на робочий рік з інтервалом більше 4 місяців.

(Скликання)

Стаття 32. Рада директорів скликається представником директора.

2 Якщо представницький директор відсутній або з ним стався нещасний випадок, кожен директор повинен скликати засідання ради.

(Голова)

Стаття 33. Головою ради директорів є представник директора.

(роздільна здатність)

Стаття 34. У прийнятті рішень Ради директорів бере участь більшість директорів, за винятком директорів, які мають особливий інтерес до рішення, і приймається більшістю голосів.

2. Незважаючи на положення попереднього абзацу, у разі наявності пропозиції від директора щодо мети рішення ради директорів, усі директори, які можуть брати участь у вирішенні пропозиції, висловлюють свою згоду в письмовій формі. або в електронному вигляді. вважається таким, що прийняв резолюцію Ради директорів про те, що пропозицію прийнято. однак, за умови, що це не застосовується, коли аудитор висуває заперечення.

(хвилин)

Стаття 35. Засідання Ради директорів оформляються протоколом, передбаченим законодавством.

2 Присутні директори та аудитори скріплюють своїми іменами та печатками протоколи попереднього абзацу.


Розділ 6 Розрахунок

(фінансовий рік)

Стаття 36. Господарський рік цього товариства має бути з 1 квітня до 31 березня наступного року.

(Бізнес-план та бюджет доходів і видатків)

Стаття 37. Бізнес-план і бюджет доходів і витрат цієї корпорації повинні бути підготовлені головою напередодні дати початку кожного господарського року, прийняті рішенням ради директорів і затверджені загальними зборами працівників. Те ж саме стосується змін цього.

2 Документи, зазначені в попередньому абзаці, зберігаються в головному офісі до кінця відповідного господарського року та доступні для загального огляду.

(Бізнес-звіт і розрахунок)

Стаття 38. Щодо бізнес-звіту та розрахунків цієї корпорації, після закінчення кожного фінансового року голова готує наступні документи, проходить перевірку аудиторами, отримує схвалення від ради директорів і подає їх до річних загальних зборах членів., необхідно повідомити зміст документів у пункті 1, а документи у пунктах 3 та 4 мають бути затверджені.

(1) Бізнес-звіт

(2) Додаток до господарського звіту

(3) Баланс

(4) Звіт про прибутки та збитки (звіт про збільшення/зменшення чистого капіталу)

(5) Додаткові звіти про баланс і звіт про прибутки та збитки (звіт про збільшення або зменшення чистих активів)

2. На додаток до документів, зазначених у попередньому абзаці, аудиторський звіт повинен зберігатися в головному офісі протягом п’яти років, а статут і список працівників повинні зберігатися в головному офісі та бути доступними для загального огляду.

(Нерозподіл надлишку)

Стаття 39. Товариство не розподіляє надлишки коштів.


Глава 7 Зміни до статуту, розпуск та ліквідація

(Зміни до Статуту)

Стаття 40. До цього Статуту корпорації можуть бути внесені зміни більшістю голосів більше половини всіх працівників і двома третинами чи більше прав голосу всіх працівників на загальних зборах працівників.

(розпуск)

Стаття 41. Корпорація повинна бути розпущена більшістю всіх працівників, двома третинами або більше голосів усіх працівників, на загальних зборах працівників або з інших причин, передбачених законами та нормативними актами.

(Віднесення залишкових активів)

Стаття 42. Будь-які залишкові активи, якими володіє ця корпорація, у разі ліквідації повинні бути передані іншим громадським корпораціям або національним чи місцевим органам влади, мета яких подібна до мети цієї корпорації, згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї.