Інформаційно-аналітичний супровід управління (керування)

Загальна інформація.

Цей сайт призначений для інформаційно-методичної підтримки слухачів дисциплін "Інформаційно-аналітичний супровід діяльності органів публічної влади", "Інформаційно-аналітичне забезпечення державного управління", "Інформаційно-аналітичне забезпечення комунікативної діяльності органів публічної влади" які викладає Петро Семенович Шпига професор кафедри інформаційної політики та цифрових технологій Національної академії державного управління при Президентові України .

Мета дисципліни "Інформаційно-аналітичний супровід діяльності органів публічної влади".

Формування у слухачів формування у слухачів сучасних теоретичних і практичних знань, умінь і навичок щодо інформаційно-аналітичного супроводу діяльності органів публічної влади та творчого використання набутих знань з метою удосконалення всієї системи державного управління, тим самим сприяючи інноваційним процесам в суспільстві на основі світових та європейських стандартів вироблення сервісно-орієнтованої державної політики.

Про творчу роботу

У підсумковий контроль знань слухача включається підготовка вибіркового дослідницького завдання (творчої роботи) по одній з важливих проблем предмету навчальної дисципліни.

Творча робота готується у друкованому (документ MS Word), електронного документа Google та презентації Google. До двох останніх Google-документів надається доступ викладачеві з правом коментування. Адреса викладача: nadu.psh(значок пошти)gmail.com. Вітається публікація статті на тему залікової роботи.

Назва файлів складається із прізвища слухача, року початку вивчення дисципліни, абревіатури дисципліни (ІКЗПД) та слова "творча", які розділяються знаком підкреслення.

Титульний аркуш творчої роботи повинен мати такий зміст: назва академії; назва кафедри; назва навчальної дисципліни; тема творчої роботи; прізвище та ім'я слухача, курс, номер академічної групи; звання, прізвище і ініціали викладача, який перевірятиме творчу роботу; дата подання творчої роботи викладачеві на перевірку (день, місяць, рік).

За титульним аркушем слідує електронний план творчої роботи, в якому відображається структура роботи: вступ, 3-5 питань основного тексту, висновки, список використаної літератури, додатки (при необхідності). В роботі стилем "Заголовок 1" виділяють головні структурні елементи: вступ, 2-3 питання основного змісту, висновок, список використаної літератури, додатки.

Обсяг творчої роботи визначається вмінням слухача стисло і водночас вичерпно розкрити тему: показати значення питання, що розглядається, оцінити, як воно висвітлюється в спеціальній літературі та розв'язується на практиці, зробити висновки та обґрунтувати власні пропозиції. При вдалому розкритті теми достатньо до 20 сторінок основного тексту.

Технічні вимоги до оформлення творчої роботи.

Загальний обсяг творчої роботи – 15-20 сторінок формату А4, шрифт Times New Roman; 14 кегль; інтервал 1,5; поля тексту: зверху – 2 см, знизу – 2 см, ліворуч – 3 см, праворуч - 1,5 см.

Нумерація сторінок тексту – праворуч вгорі, без крапки в кінці. На титульній сторінці номер не ставиться.

Важливими є чіткі посилання на джерела інформації. Всі цифри, факти, теорії, думки вчених, цитати повинні мати посилання у вигляді [2, с. 34] (перша цифра означає номер джерела у наведеному в кінці творчої роботи списку літератури, а друга цифра – номер сторінки у цьому джерелі).

Бажано використовувати в роботі таблиці, схеми, графіки, діаграми тощо. Список використаної літератури (не менше п’яти джерел) оформляється згідно з діючими правилами. Якщо інформація взята з мережі Internet, потрібно, як і для звичайної літератури, вказати автора, назву статті, а потім навести адресу сайту в Internet. Більшість джерел має бути опублікована в останні 5 років.

Творча робота оцінюється за критеріями: логічності плану; повноти й глибини розкриття теми; наявності ілюстрацій (таблиці, рисунки, схеми тощо); кількості використаних джерел і чіткості посилань на них; відображення практичних матеріалів та статистичних даних; якості оформлення; обґрунтування власної думки слухача з цього питання у вигляді висновку.

Про цей сайт.

Сайт створено професором кафедри інформаційної політики та цифрових технологій Національної академії державного управління при Президентові України Шпигою Петром Семеновичем для допомоги слухачам Академії у засвоєнні знань вище зазначеної дисципліни. Сайт знаходиться у процесі розробки. Матеріали доповнюються та поновлюються.

Зауваження та пропозиції можна залишити на сторінці блогу автора: http://nadu-ua.blogspot.com/2018/10/blog-post.html

При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов'язковим. © Шпига П.С.